objektů

Jak přidat položky do The Sims 4

Hledáte způsob, jak přidat trochu šmrncu Sims xnumx herní zážitek? Uživatelsky generovaný obsah neboli CC je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Obsah vytvářený uživateli je vytvářen tvůrci třetích stran, kteří hráčům umožňují přidávat do hry nový obsah, jako je oblečení, účesy, nábytek a další. Na rozdíl od modů, které mění vaši hru, jsou čistě kosmetické a obvykle nevyžadují aktualizaci po každém patchi. Pokud tedy chcete do Sims 4 přidat CC, abyste si hru nebo Simíka lépe přizpůsobili, postupujte podle těchto kroků.

Jak přidat vlastní obsah do The Sims 4

Prvním krokem je najít kde nahrát uživatelský obsah. CC pro Sims 4 lze nalézt na několika stránkách, jako je Zdroj The Sims, Mod the Sims a Katalog The Sims. Každý web nabízí rozmanitý obsah vytvářený uživateli a lze jej nalézt v závislosti na typu obsahu, který hledáte. Jakmile najdete požadovaný vlastní obsah, můžete si jej stáhnout do počítače.

V závislosti na tvůrci je některý obsah vytvořený uživateli obvykle zabalen do souboru .zip nebo .rar. Když se to stane, měli byste extrahovat soubory pomocí programu například WinRar nebo WinZip. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem na soubor .zip nebo .rar a vyberte Extrahujte vše. Jakmile jsou soubory extrahovány, můžete přejít k dalšímu kroku.

Dalším krokem je přesunutí extrahovaných souborů do vaší složky Sims 4 Mods. Chcete-li to provést, přejděte na stránku Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods. Jakmile jste ve složce Mods, můžete zkopírovat a vložit extrahované soubory do této složky.

Zajímavé:  Jak polybvfnm položky v The Sims 4.

Krok extrahování souboru .zip nebo .rar můžete přeskočit, pokud je vlastní obsah, který jste nahráli, již ve .formát balíčku. Pokud ano, tak jen pokračujte a zkopírujte a vložte tento soubor do složky Mods.

Související: Jak opravit nefunkční mody v The Sims 4 po aktualizacích

Jakmile jsou soubory vlastního obsahu ve složce Mods, můžete spustit hru a vlastní obsah by měl být k dispozici k použití. Pokud se po načtení Vytvořit Simíka nezobrazí, budete muset přejít do možností nastavení a zkontrolovat povolil vlastní obsah a mody na kartě možností hry.

– Tento článek byl aktualizován 15. března 2023.

Více informací o Fanboy Attack:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»