objektů

Jak změnit umístění položek v The Sims 4

Nejste spokojeni s umístěním kusu nábytku? Je čas naučit se s ním otáčet!

Sims 4. Bytový obývací pokoj, který je plně zařízený. Obrázek ukazuje modrý obývací pokoj s bílými pohovkami a televizí zavěšenou na zdi. Pod televizí je několik pokojových rostlin a pod nimi pruhovaný koberec.

Autor Marie Pritchard Guides Writer

Zveřejněno: 06 2022:4 +05:00 Aktualizováno: 00 06:2022 +4:05

Sims 4. Bytový obývací pokoj, který je plně zařízený. Obrázek ukazuje modrý obývací pokoj s bílými pohovkami a televizí zavěšenou na zdi. Pod televizí je několik pokojových rostlin a pod nimi pruhovaný koberec.

Hlavní část Sims 4 je schopen navrhnout a postavit svůj vlastní domov. Uvnitř domova (a na jiných místech, pokud podvádíte) můžete položit a pohybovat se kolem jakýchkoli předmětů, které si můžete dovolit. Ukážeme vám, jak otáčet objekty takže můžete udělat větší a lepší místnosti.

Jak otáčet objekty

Chcete-li otáčet objekty, musíte být v režimu Build nebo Buy. Většinu objektů můžete otáčet, ale nebudete je moci položit, pokud jsou značky mřížky pod objektem červené. Červená barva znamená, že se objekt střetává s jiným a budete jej muset upravovat, dokud nezmění barvu na zelenou. Jakmile je zelená, můžete ji uvolnit a bude umístěna v místnosti v rohu, který jste se rozhodli.

PC a Mac

Existují dva způsoby, jak můžete otáčet objekty pomocí PC nebo Mac. První je kliknout na objekt, který chcete otočit:

Případně můžete klepnout na objekt a podržet na něm levé kliknutí a tažením myši jej otočit požadovaným směrem.

Xbox a PS

Chcete-li otáčet objekty ve verzi hry pro Xbox nebo PS, stále musíte být v režimu Build nebo Buy a musíte vybrat objekt, který chcete otočit:

  • Pomocí LB/L1 otočte objekt proti směru hodinových ručiček
  • Pomocí RB/R1 otočte objekt ve směru hodinových ručiček

Jakmile budete vědět, jak otáčet předměty, budete moci vylepšit design svého pokoje a domu Sims 4. Pokud hru hrajete, podívejte se na našeho průvodce cheaty pro PC a konzole. Je plná malých triků, kterými si můžete hru usnadnit. Navíc máme průvodce jak změnit jazyk na PC pokud výchozí hra není ve vaší preferované hře.

Zajímavé:  Jak umístit předměty kamkoli v The Sims 4.

Témata tohoto článku

Prozkoumejte nová témata a objevte obsah, který je pro vás ten pravý!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»