objektů

Jak přidat stažené položky do The Sims 4

Vzhledem k tomu, že tato strana blogu je celá o modech a vlastním obsahu, usoudil jsem, že bych měl mít alespoň příručku pro začátečníky k instalaci všeho, takže jdeme na to!

*Poznámka: Někteří tvůrci vlastního obsahu umísťují svůj obsah za reklamní odkazy. Tyto odkazy mohou někdy obsahovat viry nebo rušivé vyskakovací reklamy, které mohou být nebezpečné pro váš počítač. Nezapomeňte zkontrolovat, kam odkaz vede, abyste se ochránili.

Pokud bych měl hádat, pravděpodobně jste na Pinterestu nebo Tumblru viděli spoustu roztomilých vlasů nebo oblečení, které ve své hře nutně potřebujete. Nebo jste možná slyšeli o tomto modu, který dokáže pro vaši hru úžasné věci. Jste připraveni posunout životy svých simíků na další úroveň a ponořit se po hlavě do úžasného světa cc, ale je tu jen jeden problém, nejste si jisti, kde začít. Už se neboj, protože tě mám. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak nainstalovat vlastní obsah pro The Sims 4.

Obsah:

Podmínky:

Toto jsou termíny, na které se často odkazuje v této příručce a v komunitě modifikátorů.

Vlastní obsah nebo kopie: obsah jako: vlasy, oblečení a předměty vytvořené členy komunity sims, které do hry přidávají další předměty.

Mods: úpravy provedené ve hře, které vylepšují současné herní funkce nebo zavádějí zcela nové funkce.

Povolení úprav vlastního obsahu a skriptů:

Aby se CC nebo mody zobrazily ve vaší hře, budete je muset povolit v možnostech hry. Pokud jste tak ještě neučinili, načtěte hru, klikněte na tři malé tečky v pravém horním rohu obrazovky a klikněte na Možnosti hry > Ostatní. Zaškrtněte vedle Povolit vlastní obsah a Mods a Modifikace skriptů povoleny.

Zajímavé:  Jak náhodně přesouvat předměty v The Sims 4.

Složky:

Při instalaci CC nebo modů jsou dvě složky, se kterými se musíte seznámit, a to Mods složku a Podnos složku. Tyto složky jsou předinstalované s The Sims 4. Pokud jste hru nedávno nainstalovali a nevidíte je, možná budete muset hru jednou načíst, aby se vygenerovaly.

Složka Mods: sem půjdou všechny vaše mody a vlastní obsah. Tato složka je dodávána se zdrojovým souborem, který by tam měl vždy zůstat. Takto se hra čte CC a mody.

Složka zásobníku: to je místo, kde budou vaše soubory na podnosu použity pro všechny pozemky, pokoje, domácnosti (simy), které si stáhnete online. Pozemky, místnosti a sims stažené z galerie se automaticky přesunou přímo do vaší složky Tray (knihovny), takže se o to zde nemusíte starat.

Soubory zásobníku obvykle vypadají nějak takto. Obsahují několik různých souborů, které končí v .tisk, .pi a .zásobník. Každý soubor budete muset umístit do složky Tray.

*Poznámka: Pokud si online stáhnete dům/místnost nebo sim, který obsahuje CC, budete muset umístit CC do složky Mods a soubory na panelu do složky Tray.

Tyto složky jsou umístěny na vašem disku C: (pro uživatele Windows) > Dokumenty > Electronic Arts > Sims 4.

Extrahování souborů:

Některé mody nebo CC jsou komprimované . Zip soubory nebo . Vzácně soubory. Před umístěním souborů do složek Mods nebo Tray budete potřebovat program, který je rozbalí. Používám 7-zip, ale existují i ​​jiné programy jako WinRar.

* Poznámka: Měli byste být pouze umístění .balík soubory do vaší složky Mods, pokud tvůrce výslovně nestanoví jinak. Některé mody budou také dodávány s a .ts4script soubor doprovázet .balík souboru, více o tom v Organizace část tohoto článku.

Zajímavé:  Jak umístit předmět na předmět v The Sims 4.

Organizace:

Doporučuji ukládat své CC a mody do podsložek ve složkách Mods, abyste měli věci uspořádané.

Podsložky CC:

Obvykle nechám své CC seřazené podle typu (CAS nebo režim nákupu) a poté podle tvůrce. To pomáhá s čištěním starých nebo nechtěných CC, protože věci lze mnohem snáze najít.

Podsložky Mods:

Existují dva typy modů, se kterými se můžete seznámit.

Bez scénáře Mods: menší mody, které může být potřeba aktualizovat méně často. Obvykle jen a .balík soubor (jako všechny ostatní CC)

Scénář Mods: větší mody, které mohou způsobit velké změny ve hře, které je třeba často aktualizovat (přemýšlejte o každém patchi)

Mody skriptů mohou být pouze v jedné složce hluboko ve složce Mods, takže je budete chtít mít pohromadě.

*Poznámka: Je dobré uchovávat mody a CC odděleně. V den oprav je obrovský problém vystopovat možná rozbitý CC, když je tam všechno vrženo dohromady. I když nejste velcí na organizaci, poděkujete si za to, že máte alespoň podsložku pro své nescriptové mody, podsložku pro mody skriptů a podsložky pro CAS, build, buy atd. . V tom mi věř.

Čištění CC:

To může být časově náročný, ale nezbytný úkol pro všechny hráče (ty, kteří stejně používají CC). Ve skutečnosti neexistuje způsob, jak obejít nutnost procházet obsah ručně, ale existuje několik programů, které mohou věci urychlit.

Sims 4 Studio (vyžaduje registraci): můžete otevřít celou vaši složku Mods (kliknutím na Můj CC tlačítko) a umožní vám odstranit položky jediným kliknutím. Je to také užitečné pro hromadné opravy starších CC od tvůrců, kteří možná odešli z komunity, nebo pro náhodné deaktivaci CC, abyste udrželi své města pod kontrolou. Pokud vás zajímá, jak dávkově opravit, podívejte se na tento článek (externí odkaz).

Zajímavé:  Jak otočit objekty v The Sims 2 o 45 stupňů.

Tray Importer: další užitečný program, který dokáže otevřít složku Tray a identifikovat všechny CC použité v sestavení nebo na sims. Velmi užitečné, pokud plánujete také sdílet své výtvory.

Stručné shrnutí:

Dobře, abych to shrnul:

  1. Povolte CC a mody v možnostech hry
  2. Stáhněte si CC nebo mody z webu tvůrce (nezapomeňte si přečíst poznámky tvůrce)
  3. V případě potřeby rozbalte složku a umístěte soubory .package nebo .package a .ts4script do složky Mods a .blueprint, .bpi a .trayitem do složky Tray
  4. Znovu zkontrolujte, že soubory .ts4script nejsou umístěny hluboko ve složce mods a že jsou umístěny s doprovodným souborem .package
  5. Znovu zkontrolujte, zda jsou soubory na panelu umístěny ve složce Tray a ne ve složce Mods (chcete-li je najít v Galerii, klikněte na Moje knihovna a nezapomeňte zaškrtnout Upřesnit možnosti > Zahrnout vlastní obsah)
  6. Zajistěte, aby byly všechny vaše mody aktuální tím, že budete často navštěvovat web tvůrce, zejména po opravě
  7. Načtěte si hru a bavte se!

Jakékoli dotazy nebo komentáře, neváhejte je zanechat níže!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»