objektů

Jak přebarvit objekty v The Sims 4

Bonjour, drazí odběratelé a hosté mého blogu! V tomto videonávodu vám řeknu, jak obarvit oblečení Sims 4 na bílou bez ztráty kvality.
Někdy jsou chvíle, kdy je potřeba obarvit prádlo na bílo. Ale je tu hrábě: většina kuřáků si myslí, že k obarvení prádla na bílo prý stačí snížit sytost a zvýšit jas. To by se nemělo dělat, protože takové manipulace značně ničí kvalitu textury.
Ale nedávno jsem narazil na video, kde Vitaly Menchukovsky mluvil o tom, jak překreslit jakoukoli barvu na bílou bez ztráty kvality.

Р С, Р ° Рє, РПР ° РјРѕРЅР ° РґРѕР ± СЏС, СЃСЏ:
1) Sims4Studio
и
2) Photoshop

Zajímavé:  Jak náhodně přesouvat předměty v The Sims 4.

Jak obarvit oblečení na bílo je uvedeno v tomto videu:


Licence: CC BY-NC-SA

Hudba: FANTOMSTUDIO — Retro Synthwave
Licence: CC BY-NC-SA

Hudba: Infraction — SYNTHWAVE
Licence: CC BY-NC-SA

Hudba: Aries Beats — Night Ride
Licence: https://free-songs.de/free-music/

  • Získejte odkaz
  • facebook
  • X
  • Pinterest
  • E-mail
  • Další aplikace

Komentáře

Přidat komentář

Pravidla pro psaní komentářů na můj blog:
— Reklama a spam jsou zakázány!
— Adfly, Shortest a další placené zkracovače odkazů jsou zakázány!
— Odkazy na placené služby hostování souborů (DepositFiles, FileMix, PayPerInst a další) jsou zakázány!
— Odkazy na stránky kategorie 18+ (včetně porna a erotiky) jsou zakázány!
V současné turbulentní době (a obecně) je také zakázáno:
— obscénní slova a výrazy, urážky, diskriminace a nenávist!
— jakékoli politické diskuse!
— jakékoli výzvy k násilí, nenávisti a svržení moci!
— krvavý a násilný šokový obsah!
— padělky!
Konstruktivní kritika a stížnosti jsou vítány =)
BUĎTE CHYTRÍ A ZÁBAVA =)))
Pamatujte, že na mém blogu panuje přátelská atmosféra a řád, takže moderování funguje, zvláště v současné turbulentní době. Pokud neuposlechnete, váš komentář bude smazán.
Děkuji!)

Pravidla pro psaní komentářů na můj blog:
— Zakázaná reklama a spam!
— Adfly, Shortest a další placené zkracovače odkazů jsou zakázány!
— Odkazy na placené služby sdílení souborů (DepositFiles, FileMix, PayPerInst a další) jsou zakázány!
— Odkazy na stránky kategorií 18+ (včetně porna a erotiky) jsou zakázány!
V současné turbulentní době (a obecně) jsou také zakázány:
— obscénní slova a výrazy, urážky, diskriminace a nenávist!
— jakékoli politické diskuse!
— jakékoli výzvy k násilí, nenávisti a svržení moci!
— krvavý a násilný šokový obsah!
— padělky!
Konstruktivní kritika a stížnosti jsou vítány =)
BUĎTE CHYTRÍ A ZÁBAVA =)))
Pamatujte, že na mém blogu panuje přátelská atmosféra a řád, takže moderování funguje, zvláště v současné turbulentní době. Pokud neuposlechnete, váš komentář bude smazán.
Dík!)

Zajímavé:  Jak umístit předměty v The Sims 4.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak zakázat doplněk pro Sims 4? (aktualizováno 04.10.2020)

Vložil Burinis – 13. ledna 2019

Přidáno 20.11.2022. 4. 4: Nabízí se nový tutoriál o deaktivaci doplňků pro Sims 1. Můžete si jej přečíst zde. V tomto článku vám řeknu, jak zakázat nepotřebné doplňky pro Sims 2. Tato lekce bude užitečná v následujících případech: 4) Potřebujete odstranit nějaký nepotřebný doplněk. XNUMX) Chcete se ujistit, jaké doplňky jsou nutné ke spuštění vašeho výtvoru v Sims XNUMX.

Spuštění Sims 2 na moderním počítači s Windows 10/11 (aktualizováno 23.04.2023)

Vložil Burinis – 05. února 2020

Изображение

Lekce aktualizována 23. dubna 2023 Salaam alaikum, milí hráči Sims! V tomto tutoriálu vám řeknu, jak spustit The Sims 2 na novém počítači s Windows 10, i když v režimu v okně. V předchozím tutoriálu jsem vám řekl, jak spustit Sims 3 na moderním počítači Poté, co jsem dostal svůj nový herní notebook HP Pavilion 15, rozhodl jsem se na něm hned vyzkoušet všechny své Sims hry. Sims 4 se spustil bez problémů, ale Sims 3 se spustit nepodařilo. Po několika jednoduchých manipulacích se mi spustili Sims 3. Pak jsem si nainstaloval Sims 2, spustil ho a ono se také spustilo, jen ve velmi nízkém rozlišení obrazovky, jak tomu bylo štěstí. Poté, co jsem na oficiálním fóru viděl pokyny pro spuštění The Sims 2 na moderních počítačích a řídil se jimi, vše zapadlo na své místo. Starý notebook Lenovo Ideapad U510 už stál na nohou a navíc to nebyl žádný herní notebook. Než začneme, trochu vás zklamu: hra Sims 2 na Windows 10 se zatím spustí pouze v okně a PS

Zajímavé:  Jak přenést předměty do The Sims 4.

Způsoby, jak vydělat peníze v SimCity BuildIt

Vložil Burinis – 15. srpna 2020

Изображение

Dobré odpoledne všichni! V této lekci popíšu všechny způsoby, jak vydělat peníze ve hře SimCity BuildIt od srpna 2020. Stojí za zmínku, že některé tipy pro vydělávání měny ve hře jsou částečně založeny na mé osobní zkušenosti.

Bella Goth: zmizení, návrat a odhalení.

Vložil Burinis – 01. prosince 2019

Изображение

Bella Goth (v jednom z neoficiálních překladů Sims 1 se jmenuje Bella Gothic) je ženská postava ve všech hrách série Sims, dcera Seamuse a Jocasta Bachelor, manželka Mortimera a matka Cassandry a Alexandra. Poprvé se objevil v roce 2000 v prvním díle The Sims. Ta se měla objevit ve 2. díle jako plnohodnotná postava. Ale ne! Bella se v The Sims 2 nikdy neobjevila jako plnohodnotná žena. Díky tomu se na internetu objevily různé teorie o jejím zmizení. A pak vyvstává otázka: jak mohla tato krásná žena zmizet? Bella Goth v Sims 4 Účelem tohoto příspěvku je vnést trochu světla do této „městské legendy“ v Sims 2.

Sims 4: Vytváření přebarvování oblečení pomocí Sims 4 Studio (aktualizováno 4. dubna 2019).

Autor: Burinis — 19. října 2018

Ahoj všichni! V tomto tutoriálu jsem se rozhodl mluvit o vytváření jednoduchých přebarvování oblečení pro Sims 4 pomocí Sims 4 Studio. Řada tvůrců má k tvorbě spoustu důvodů: někteří lidé nemají dostatek standardního oblečení, jiní chtějí vidět nějaké oblečení ve hře a tak dále. Takže začněme:

Jak spustit Sims 4 na velmi slabých počítačích?

Autor: Burinis — 19. října 2018

Hráči Sims 4 si stále častěji kladou otázku: jak spustit sims 4 na velmi slabých počítačích? Samozřejmě existují lidé, kterým rozpočet neumožňuje mít supervýkonný počítač. Někteří lidé mají také zastaralý hardware, který není schopen zvládnout všechny nové hry, včetně Sims 4. Mnozí také používají notebooky, které ve většině případů nelze upgradovat, přestože modely s grafickými kartami NVidia jsou již v prodeji GeForce GTX 1050 -1080, které jsou schopny zvládnout i těžké váhy jako GTA 5, Fallout 4, DOOM při maximální rychlosti. V tomto článku vám řeknu, jak spustit Sims 4 na velmi slabých počítačích. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení hry a nastavte všechny grafické parametry na minimum, zrušte zaškrtnutí políčka „Textury postav bez komprese“ a zaškrtněte políčka „Režim notebooku“ a „Efekty po zpracování“. Také doporučuji, abyste si stáhli mod z Garrett1893. Obrazová kvalita bude samozřejmě o řád nižší, ale výkon poroste.

Zajímavé:  Jak změnit umístění položek v The Sims 4.

Spuštění Sims 3 na Windows 10/11 (aktualizováno 04.08.2023)

Vložil Burinis – 19. ledna 2020

Изображение

Ne hao, milí hráči Sims! V tomto tutoriálu vám řeknu, jak spustit Sims 3 na novém počítači s Windows 10/11. Poté, co jsem dostal svůj nový herní notebook HP Pavilion, rozhodl jsem se na něm hned vyzkoušet všechny své Sims hry. Sims 4 se spustil bez problémů, ale Sims 3 se spustit nepodařilo. Po několika jednoduchých manipulacích se mi spustili Sims 3. Starý notebook Lenovo Ideapad U510 už stál na nohou a navíc to nebyl žádný herní notebook. Takže, začněme. Budeme potřebovat: a) hru The Sims 3; b) počítač s nainstalovaným systémem Windows 10/11; c) webový instalátor pro knihovny DirectX; e) .NET Framework 3.5; d) TS3 GPU Add-on (vyžaduje registraci); e) Patch Intel Alder Lake (pouze pro počítače s procesory Intel 12. generace (Alder Lake)). 1. Instalace hry Nejprve nainstalujte hru. Můžete si stáhnout jakoukoli verzi hry: repack nebo litsukha. Princip instalace hry je stejný jako u všech programů, takže nebudu zacházet do podrobností: už to víte

Kariéra Sims 4 (aktualizováno v lednu 2021)

Autor: Burinis — 18. října 2018

Изображение

Článek aktualizován v lednu 2021

Sims 1: Instalace na Windows Vista/7/8/8.1/10 (aktualizováno 30.11.2020)

Autor: Burinis — 19. října 2018

Ahoj všichni! V tomto příspěvku jsem se rozhodl mluvit o spuštění The Sims 1 na Windows Vista/7/8/8.1/10. Od vydání prvních Simíků uplynulo 18-20 let. Během této doby se mnohé změnilo: objevila se nová Windows, hardware a ovladače pro ně. Z tohoto důvodu první díl The Sims ne vždy běží na nových Windows. To je velký problém, protože na světě jsou stále oddaní fanoušci prvních Simíků. Stojí za zmínku, že někteří lidé kupují zastaralý hardware, aby mohli hrát zastaralé Sims 1; jiní si za tímto účelem do svých počítačů konkrétně instalují Windows 95, 98, 98SE, 2000, ME nebo XP; další s přechodem na nové systémy nespěchají. Takových lidí může být mnoho. Nyní vám řeknu, jak spustit Sims 1 na Windows Vista/7/8/8.1/10:

Zajímavé:  Jak shazovat předměty v The Sims 4.

Kompatibilita her Sims s Windows 11

Vložil Burinis – 03. listopadu 2021

Изображение

Upozornění: tento článek vyjadřuje názor autora, který si nečiní nárok na to, že je konečnou pravdou. Jeho názor se nemusí shodovat s vaším. Před měsícem vyšel nový operační systém Windows 11, na který chce mnoho uživatelů přejít a zažít nové funkce. Zvláštní pozornost hráčů bude věnována automatickému HDR a technologii DirectStorage, která optimalizuje spouštění her. Mezi fanoušky her The Sims vyvstává otázka: která část Sims bude kompatibilní s Windows 11? Pojďme na to přijít.

Jak přebarvit předměty v The Sims 4

Chtěl bych, aby hra přidala možnost svobodně vybírat barvy, jako ve Photoshopu, paletu a další objekty, protože to není zajímavé, ne každý si může nainstalovat mody pro sebe.

@mishka-3521

hospade. jak skvělé to bylo v The Sims 3. Samozřejmě nemůžete přidat žádnou chuť, ale s barvami nejsou žádné problémy.

@Verexlyon

Nejdřív jsem si myslel, že se dá všechno přelakovat, ale ukázalo se, že ne všechno. Například konstrukční prvky ve studiu sims 4 prostě nejsou vidět – sloupy, balkony, schody atd.

@kozlenok11

v jakém formátu uložit?

@MELISSA-os6vo

The Sims 4 Studio nechce přijmout cestu ke hře.. :S Píše, že je nesprávná. Zkoušel jsem všechno, ale on nechce. :S

@mnyachee

Proč Photoshop? Chci jen natřít postel na modro, je to dostupné ve hře

@iwenessis

A pokud mám pirátskou verzi, bude to fungovat?

@soushinybivae

Ruce od ASS ASS a pro mě je KOMPLEXNÍ a je 100%

@user-qr2ek6of1d

Ne, ne, nafig-nafig-nafig. Šel jsem hrát ve 3 Sims. Tam můžete přebarvit věci přímo ve hře. (ale zasloužená pochvala za tutoriál)

Zajímavé:  Jak otevřít všechny zamčené položky v The Sims 4.

@maksimtokarev1633

Nejhloupější nápad byl nedělat ve 4. díle editora jako ve 3. Z tohoto důvodu The Sims 4 vůbec nehraju. Vývojáři se snažili udělat vše pro to, aby tato část byla nejkatastrofálnější a obecně poslední.

@cgxdd4238

Při ukládání hotového upraveného oblečení se zobrazí zpráva Nelze uložit do složky hry

@leylali8347

Prosím o odkaz na photoshop

@user-wc3zr3qr5v

skvělý nápad s obratem

@user-xq4fj9rd2t

to je velmi obtížné

@nastyaplay9467

KOMPLEXNÍ KOMPLEXNÍ ZKUROVÁNÍ

@qwertyley

právě mě to vzaloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooonej

@aminaunicorn875

@richardosbourne8792

natočte video o tom, jak zabít Simíka různými způsoby

@varuyermak5075

Moje láska letsplayer sims

Jak přebarvit předměty v The Sims 4

před 8 lety 20 499 zobrazení

Jak přebarvit předměty v The Sims 4

PARA!! Bukan fokus ke společnému malah tangan fokus ke tetek pacar

před 7 lety 39 061 zobrazení

PARA!! Bukan fokus ke společnému malah tangan fokus ke tetek pacar

KAKAK NYA HLAVNÍ KUDA²AN BARENG ADIK NYA NIH. || PENGEN TUKAR POSISI.

před 2 lety 15 562 zobrazení

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»