Přírůstky

Jak fungují doplňky pro Sims 4?

5 rozšiřujících balíčků The Sims, které vás udrží na místě celý víkend

Изображение

Jaký příjemný pocit, když máte před sebou celý den nečinnosti, talíř dobrot a čerstvě stažené The Sims! Vika Anistratova, čestná hráčka všech dílů, sestavila výběr vzrušujících doplňků k simulátoru života. Přežití na pustém ostrově, bitvy v rytířských turnajích a nostalgická vydání legendární hry.

The Sims: Makin’ Magic

Přestože vývojáři vydali magické doplňky pro všechny díly The Sims, Makin’ Magic stále krade show. Zdá se, že tvůrci tehdy předvídali každý sebemenší detail. Simíci mohou nejen kouzlit a vařit lektvary, ale také se například stát kouzelníky. Můžete sledovat, jak se neopatrný sesilatel snaží předvést neuvěřitelné schopnosti, ale pouze ochromí svého asistenta (žádná krev, pouze humor). Ale pokud bude váš Sim pokračovat ve cvičení, jednoho dne se stane skutečným profesionálem v kouzelnických tricích. Ve městě Magic Town je celý zábavní park pro Simíky a také obchody s kouzelnými přísadami a předměty. Nejzajímavější ale je, že čarodějové Simíci musí své schopnosti skrývat před obyčejnými obyvateli. Jinak přitáhnou pozornost kouzelnické policie. Třešnička na dortu: byla to Makin’ Magic, která dala fanouškům této hry legendární služku Skelehild!

The Sims: Robinsonské příběhy

V tomto rozšíření budou muset The Sims přežít na pustém ostrově. Nejsou zde žádná obvyklá herní města, profese nebo Simoleony. Ale je tam celý děj! Startuje na jednom z ostrovů — Ostrov smůly. Hlavní hrdina — David Bennett nebo Jessica Knight (hráčova volba) — se ocitne ve známé civilizaci na pustém ostrově. Nyní si postava bude muset postavit vlastní bydlení, sehnat jídlo a spřátelit se s ostrovany. Po dokončení hlavního příběhu se zpřístupní druhý ostrov – Mammamia. Tam už můžete hrát podle klasického schématu simulátoru života. Je pravda, že „městské“ oblečení bude mírně potrhané, bydlení bude muset být postaveno ze šrotu a výběr povolání je omezen na tři možnosti: lovec, sběrač nebo řemeslník. Ale díky tomu není hraní ještě nudnější!

Zajímavé:  Jak přidat doplněk k The Sims 4.

The Sims: Životní příběhy

Malý doplněk pro The Sims 2, který rozšiřuje hlavní hru a přidává děj. Postavy tak mohou jít do centra města, pozvat ostatní Simíky na rande a získat mobilní telefon. Ano, to poslední bylo v The Sims 2 novinkou! Simíci museli používat domácí telefony nebo telefonní automat. V příběhovém režimu můžete hrát za dvě postavy s vlastním příběhem: pravidelně budete muset provádět speciální akce. Takže Ritoletta Garlow je dívka s vážnými finančními problémy. Stěhuje se na předměstí ke své tetě a teď se musí rozhodnout, jak dál budovat svůj život. Druhou postavou je milionář Vincent Moore. Právě se vrátil ze služební cesty a hned se pohádal s přítelkyní. Kamenem úrazu byla jeho nechuť se oženit. Hráč dostane otázku: najde Vincent svou pravou lásku.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»