Jak

Jak vypnout potřeby v Sims 4 v bytě

Pomocí kombinace kláves Ctrl + Shift + C otevřete okno, které se objeví v horní části vašeho monitoru, a zadejte tam kód „testingcheats true“. Poté podržte klávesu Shift a klikněte na požadovaného Simíka, vyberte možnost „Cheat kód pro potřebu“ a poté „Zakázat potřebu oslabení“.

Jak doplnit všechny potřeby v The Sims 4?

Jak změnit potřeby Simíků? Pokud je váš Simík nespokojený a chcete ručně upravit jeho potřeby, otevřete Cheats Console, napište „testingcheats true“ a zároveň podržte klávesu Shift a požadovanou postavu a vyberte akci „Udělat radost“.

Jak vypnout potřeby v Sims 3?

Jak vypnout potřeby v Sims 3

 1. Stiskněte současně kombinaci kláves Ctrl+Shift+C, čímž se zobrazí konzole. V druhém musíte zadat kódy.
 2. Zadejte vývojářský kód do konzole — TestingCheatsEnabled true.
 3. Po aktivaci vývojářského kódu již v rozhraní hry podržte klávesu Shift a poté klikněte kurzorem na schránku.

Jak zlepšit své dovednosti v The Sims 3?

První způsob, jak zlepšit dovednosti pomocí kódu

 1. Pomocí kombinace kláves Ctrl + Shift + C zavolejte konzolu;
 2. Do zobrazeného řádku zadejte kód vývojáře — TestingCheatsEnabled true;
 3. Podržte klávesu Shift, klikněte na konkrétního Simíka a vyberte možnost „Změnit charakter vybrané postavy“;

Jaké dovednosti jsou v The Sims 3?

The Sims 3 nám poskytuje velké množství zajímavých a vzrušujících dovedností. Dnes se podíváme na to, jak ovlivňují životy našich žáků, i na to, jak rozvíjet jakoukoliv dovednost. Dovednostní úkoly:

 • velmistr
 • Nebeský průzkumník
 • Nadaný učitel
 • Profesor dovedností
 • Zkušený chemik
Zajímavé:  Jak přidat stažené oblečení do The Sims 4.

Jak zlepšit své dovednosti v The Sims?

Kódy pro dovednosti postav v The Sims 4 Můžete nastavit 1 až 10 úrovní dovedností. Nejprve otevřete konzolu a zadejte kódy stisknutím kombinace kláves: [Ctrl] + [Shift] + [C]. Dále zadejte skutečný kód TestingCheats a teprve poté zadejte kód dovednosti.

Jak zlepšit své pěvecké dovednosti v The Sims 4?

Své pěvecké dovednosti můžete rozvíjet buď hraním, nebo pomocí kódu dovednosti. K tomu musíte nejprve zadat kód vývojáře Sims 4 – testingcheats true, a poté samotný kód zpěvu: statistiky. set_skill_level Major_Singing 10. Po zdokonalení svých pěveckých dovedností můžete bezpečně jít na karaoke a ohromit všechny svým zpěvem.

Jak zlepšit své kuchařské dovednosti v Sims 4?

Své dovednosti můžete zlepšit vařením, čtením knih nebo sledováním televizních pořadů. Nová verze hry má dvě kuchařské dovednosti najednou – vaření a gurmánské vaření v The Sims 4. Jsou upgradovány samostatně a menu pro tyto dovednosti jsou také odlišné.

Jak zlepšit vztahy v Sims 4?

Ukázalo se, že ke změně vztahů ve hře existuje speciální kód pro úpravu vztahů! Musíte tedy zadat celé jméno a příjmení obou postav, úroveň zamýšleného vztahu (na stupnici od 0 do 100) a také uvést typ tohoto vztahu. přátelství_hlavní — přátelské vztahy; romance_main — romantický vztah.

Jak uspořádat svatbu v The Sims 4?

Chcete-li to provést, musíte kliknout na telefon a vybrat možnost „Naplánovat společenskou událost“ nebo jít k ženichovi (nebo nevěstě) a vybrat akci „Naplánovat svatbu“, po které se otevře okno plánování události.

Jak přimět Simíky, aby se vzali?

Udělejte si svatbu. Chcete-li se okamžitě oženit, vyberte kartu Romantika → Uspořádejte malou svatbu. Pro velkou oslavu použijte telefon svého zasnoubeného Simíka pro „Večírek“ a vyberte „Svatba“. Po svatbě si k sobě domů můžete nastěhovat dalšího Simíka.

Zajímavé:  Jak snížit dovednost v Sims 4.

Jak přimět Simíky, aby se vzali?

Odpověď: Musíte kliknout na svého partnera a filtrovat, dokud se nezobrazí „Meet“. Pak se musíte vášnivě políbit a bude to «Vdejte se.» Klikněte, pokud souhlasí, pak klikněte znovu a bude napsáno „Vdejte se na soukromém obřadu“ a je to.

Jak přimět postavu Sims 4, aby se k vám nastěhovala?

 1. Spřátelte se se spolubydlícím toho, koho máte na očích, nabídněte mu, že se k němu nastěhujete, a „nastěhujte“ drahocennou postavu podle dohody.
 2. Přejděte do režimu změny města, vyberte rodinu postavy, o kterou máte zájem, rozdělte ji a přesuňte ji do svého domu.

Jak se nastěhovat ke svému manželovi v Sims 4?

Jak přestěhovat Simíka do jiného domu v The Sims 4

 1. I bez zadání domova aktivní rodiny klikněte na ikonu Spravovat rodiny v pravém horním rohu.
 2. V okně, které se objeví vlevo, vidíme aktivní rodinu, ze které je v tomto případě nutné přesídlit mladého Simíka.
 3. Klikněte na šipky.
 4. Tady už se ničeho nedotýkáme.

Jak se přenést do života s jinou postavou v The Sims 3?

Rodinu můžete přestěhovat, aniž byste opustili herní režim (tj. přestěhovat se), k tomu vyberte na telefonu možnost „Přesunout“ > „Vedle“ (nebo „Přesunout“ > „Vedle“ na počítači), pak budete muset vybrat rodinné simíky, kteří se stěhují.

Jak řídit dvě rodiny v Sims 4?

V městském režimu klepněte na rodinný dům a vyberte Spravovat rodiny. Zde vyberte požadovanou rodinu a klikněte na tlačítko se dvěma šipkami. V okně „Separation and Uniting of Families“, které se otevře, přesuňte pomocí šipek požadovanou postavu (postavy) do pravého okna a klikněte na „Create a new family“ (tlačítko plus).

Jak vybudovat základy v The Sims 4?

Způsob, jakým se staví základy v The Sims 4, se od aktualizace 1.47 z 13. listopadu 2018 změnil. Chcete-li vytvořit základ, nejprve postavte to, co bude na základu — pokoj, zeď, terasu nebo celý dům. Vyberte svou budovu — uprostřed se objeví jezdec základů s krychlí.

 • ← Co znamená slovo zneužívání?
 • Jaké zvíře je symbolem Německa? →
Zajímavé:  Jak si objednat pizzu v The Sims 4.

Andrew

Andrey je trenér, sportovní spisovatel a redaktor. Věnuje se především vzpírání. Také upravuje a píše články pro blog IronSet, kde sdílí své zkušenosti. Andrey zná všechno od rozcvičky po tvrdý trénink.

Poslední příspěvky

 • Co je zdravé na ječných krupičkách?
 • Kolik kalorií obsahuje cukroví Bonfetti?
 • Jaký pas by měla mít žena?
 • Jak zábal ovlivňuje celulitidu?
 • Jak zemřel Nathan Dregs?
 • Jaký máte krevní tlak po cvičení?
 • Je možné jíst lehce osoleného růžového lososa?
 • Kolik kalorií obsahuje 20 gramů medu?
 • Jak urychlit proces kysání mléka?
 • Jak udělat učení, aby bylo kolo snadné a jednoduché?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»