Jak

Jak zvýšit úroveň zahradnictví v The Sims 4

The Sims 4 nabízí desítky aktivit, dovedností a pracovních míst ke zvládnutí. Tímto způsobem mohou hráči strávit stovky hodin správou životů svých Simíků a přesto jim nedojde obsah, který by mohli vyzkoušet. Jednou z nejklidnějších činností je zahradničení.

Simíci mohou zahradničení využívat nejen k pěstování vlastního jídla, ale také pro kouzelníky používající přísady do lektvarů nebo dokonce pro upíry. Ale abyste mohli pěstovat spoustu plodin, musíte to udělat správně oplodnit zahrada. Některý z The Sims 4hnojiva se s tímto úkolem vypořádají lépe než ostatní. Dobrou zprávou je, že většinu z nich lze poměrně snadno najít a hráči pomohou vytvořit bohatou zahradu.

5 Ryby

Vzhledem k tomu, že zahradničení je činnost, která spojuje Simíky s přírodou, mohou svou lásku ke všemu venku využít při jiných činnostech. Rybaření je samostatná dovednost, která Simíkům pomůže relaxovat, stejně jako chytat ryby na vaření. a hnojivo. Ve hře je mnoho různých druhů ryb, ale obecně platí pravidlo, že čím vyšší je hodnota ryby (většinou proto, že je čerstvá), tím lépe se bude používat jako hnojivo. Poté, co Simík uloví nebo koupí rybu, ji musí uložit do lednice, dokud nebude připraven ji použít k oplodnění zahrady.

Ve většině případů musí ryby stát 50 Simoleonů nebo více, aby mohly sloužit jako účinné hnojivo. Ryby s nižší cenou budou mít spíše střední sílu hnojiva než vysokou. Takže zatímco chňapal nebo zlatá rybka nepomohou mnoha zahradám Simíků, tuňák, losos, jeseter nebo vlčí úhoř jsou jiný příběh.

Zajímavé:  Jak se vzdát práce v The Sims 4.

4 Growfruit

Growfruit je rozhodně jedním z nejlepších hnojiv The Sims 4 že žádný hráč by si neměl nechat ujít příležitost ji využít, pokud se zajímá o zahradničení. Ale jak je tomu u některých nejlepších vlastností The Sims 4 , získání ovoce může být obtížnější. Původně se objevil ve hře jako součást jarní výzvy a je k dispozici dodnes.

Naštěstí ti hráči, pro které je obtížné se k ovoci dostat, mohou využít sílu cheatů, aby k němu získali přístup. Správný cheat kód pro toto je: bb. showhiddenobjectscož hráčům také umožní přístup k mnoha dalším užitečným předmětům, které dále obohatí jejich herní zážitek. Dalším způsobem, jak získat sklizeň, je koupit balíčky vzácných semen a doufat, že obsahují rostlinu, kterou chcete.

3 další rostlinná hnojiva také nezklamou

Samozřejmě, bez ohledu na to, jak dobré hnojivo pěstované ovoce je, není to jediné Sims 4 závod, který tento úkol plní. Díky tomu mohou Simíci na své zahradě pěstovat rostliny a buď pěstovat kvalitnější rostliny, aby si přivydělali, nebo je místo toho použít jako hnojivo pro nové rostliny. Pokud se hráč rozhodne pro druhou cestu, musí se zaměřit na pěstování rostlin, jako jsou růže, hledíky, chryzantémy, rostliny z rajek, houby, plevel a angrešt.

Některé jsou k dispozici ke koupi v balíčcích semen, zatímco jiné jsou dostupné jinými způsoby. Například rostlina rajka je součástí květů svátku Romance. Ze všech těchto rostlin se růže pravděpodobně nejsnáze oplodňují, takže je dobré začít, než hráči přejdou k získávání složitějších a vzácnějších hnojiv.

2 Poustevníkovo tajné hnojivo

Světy The Sims 4 obsahují mnoho tajemství, jedním z nich je poustevníkovo tajné hnojivo. Tato forma hnojiva je dostupná pouze těm, kteří mají balíček Outdoor Retreat ve hře, což z něj dělá jedno z nejjednodušších hnojiv ve hře. Granite Falls má venkovní útočiště, kde žije poustevník.

Zajímavé:  Jak nainstalovat Sims do The Sims 4.

Jakmile ho Simíci najdou a spřátelí se s ním, mohou ho požádat, aby se s nimi podělil o svůj tajný recept na hnojivo. Jejich dřina tím nekončí. Jakmile obdrží od poustevníka recept, budou muset také nasbírat potřebné ingredience na hnojivo. Jeho síla však stojí za to a díky vytváření hnojiva ze země je hra zábavnější pro ambicióznější hráče.

1 Kakají domácí mazlíčci? Žádný problém!

Domácí mazlíčci mohou nejen Sims 4 produkují zlaté hovínko, zejména u psů, ale lze jej použít i jako silné hnojivo. A na rozdíl od jiných hnojiv, jejichž výroba trvá dlouho nebo jejich nákup stojí peníze, je tento typ hnojiva zdarma.

Je to snadné. Simík ji musí umístit do svého inventáře a poté ji použít na rostlinu, kterou chce oplodnit. Občas se však stane, že krmení výkaly nezabere. V takovém případě může být nejlepší použít jiné, tradičnější hnojivo, než znovu zkusíte výkaly domácích zvířat.

The Sims 4 nyní k dispozici pro Mac, PC, PS4 a Xbox One.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»