Jak

Jak se dostat do jiného světa v The Sims 4

Nad zemí kde vlkodlaci mohou se volně toulat a žít svůj nejlepší život, ale pod povrchem se skrývají, když jejich drápy touží po dobrodružství.

Co se skrývá pod lesním městečkem Moonwood Mill a jak je můžeme najít? V tomto praktickém průvodci pokryjeme všechny informace, které potřebujete vědět o podzemních tunelech.

Podzemní tunely Vysvětlení

Podzemní tunely jsou průchody, které vás mohou zavést do různých oblastí Moonwood Mill. Tyto tunely vás mohou zavést i do podzemních částí města. Ale na rozdíl od sklepů, do kterých můžete fyzicky sestoupit, tunely králičí nory kde si můžete pouze představovat, co se děje s vaším Simíkem čtením karet náhody nebo textových scénářů.

Uvnitř tunelů se setkáte s náhodnými událostmi, kde si budete muset vybrat mezi dvěma dialogy, abyste mohli pokračovat. Vaši Simíci mohou také získat poklad nebo získat negativní nálady od přechodu do podzemí, v závislosti na volbách, které uděláte. Jakmile se Simíci dostatečně seznámí se skrytými tunely, budou moci cestovat z jednoho místa na druhé pomocí podzemních chodeb. Jednou to vlkodlak zjistí Noční vidění schopnosti, budou vidět ve tmě, což jim umožní procházet těžko dostupnými místy.

Dávejte pozor, abyste lidi nenutili chodit na tato místa příliš často, protože by se mohli nakazit vlkodlaky nebo vlkodlačí kletbou. Nejjednodušší způsob, jak odstranit prokletí, je přejít na Grimtooth bar a bunkr a požádat barmana o léky.

Umístění podzemních tunelů

Pro vlkodlaky lačnící po dobrodružství je dungeon tím nejlepším místem, kde se mohou naučit starověká tajemství Moonwood Mill. Pokud je chcete zavést do tunelů, zamiřte k těmto vchodům, skrytým po celém městě:

Zajímavé:  Jak se pohybovat po svatbě v The Sims 4.

Starý bunkr

Vedle se nachází vchod do bunkru, napojený na síť tunelů Rezidence Volkovskaja. Pokud bydlíte v startovní důmmůžete se tam vydat po polní cestě vedoucí k jednomu z městských mostů.

Portálové hrnce

Ve sparring oblasti jsou tři porta-nočníky, které mají údajně velké trubky, které vás mohou dostat pod zem. Mezi nimi můžete najít zápasiště Knihovna Moonwood Mill a prázdný obytný pozemek.

Канализация

Drenážní příkop lze nalézt v jihovýchodním rohu mapy Moonwood Mill. Můžete kliknout na Kanalizační rošt a použijte jej pro přístup k podzemním tunelům.

Režim Build/Purchase

Můžete si také zakoupit tunel od Stavební režim a umístěte jej kamkoli do party. V interakci s tunelem můžete rychle cestovat po městě nebo prozkoumávat kobky.

Často kladené otázky o podzemních tunelech

Jak se dostat z tunelů?

«Najděte si čerstvý vzduch“ umožní vašemu Simíkovi uniknout z podzemních tunelů.

Jak se dostat do Česnekové místnosti?

Náhodnou kořist můžete získat z různých podzemních místností, jako je například Garlic Room. Když se tunely rozdělí na dva, vyberte Navigujte v troskách volba. Pak si můžete vybrat Vydejte se na česnek jakož i Pojď dovnitř pokoj, místnost.

Jak se dostat do Starého mlýna?

Starý mlýn je dalším místem, které může váš Sim navštívit, aby získal vzácné poklady. Ale váš Sim musí mít Noční vidění schopnost a vysoká úroveň fyzické zdatnosti pro přístup na web.

Jak se dostat do Začarovaného pokoje?

Váš Simík často narazí na tunel, kde můžete slyšet mystickou hudbu. Následujte kouzelnou melodii dokud váš Simík nakonec nenarazí na začarovanou místnost.

Jak dát svému lidskému simíkovi vlkodlaky?

Když lidský Simík uslyší vrčení v tunelech, vyberte Prozkoumejte vrčení. Je velká šance, že vzteklý vlkodlak napadne vašeho Simíka a dá mu vlkodlačí virus.

Zajímavé:  Jak jít do knihovny v Sims 4.

Dokážete se dostat do Forgotten Hollow průchodem tunely?

Pokud ano The Sims 4: Upíři Pokud je nainstalován herní balíček, váš Simík se může zatoulat do tajného tunelu, který je může zavést někam do Forgotten Hollow, města plného krvelačných upírů. Dávejte si pozor na rozzlobené upíry, protože se okamžitě pustí do boje s vlkodlaky, když je spatří na svém území.

A to je vše, co potřebujete vědět o podzemních tunelech v The Sims 4: Werewolves. Pro více novinek, článků a průvodců The Sims 4 navštivte PlayerAssist.com.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»