Jak

Jak získat kočku v The Sims 4

Pořídit si mazlíčka v The Sims 4 Kočky a psy v herní rodině je velmi snadné, můžete si je vzít z útulku nebo adoptovat z ulice.

Chcete-li adoptovat z útulku, vyberte na svém počítači požadovanou možnost: vyberte „Rodina“ — poté „Adoptovat do rodiny“ — poté „Adoptovat kočku nebo Adoptovat psa“.

Otevře se okno, kde si můžete vybrat zvíře, které se vám líbí.

Kromě fotografie mazlíčka zde budou informace o jeho povahových vlastnostech, věku a sterilizaci. Můžete vybrat až 3 domácí mazlíčky na rodinu najednou.

Cena procedury je pouze 200 Simoleonů.

Zajímavé:  Jak si vybrat ženicha v The Sims 4.

Za pár hodin k vám přijede pracovník útulku s nosičem se zvířetem.

Jak vytvořit zvířátko

Jak vytvořit zvířátko v Sims 4 - foto 1

Jak vytvořit zvířátko v Sims 4 - foto 2

Při vytváření rodiny v editoru postav je možné vytvořit čtyřnohého přítele. Jedinou podmínkou pro to by ale měla být přítomnost teenagera v rodině. Tam uveďte barvu, plemeno a povahu zvířete.

Jak si pořídit zvířátko v Sims 4: psa, kočku nebo křečka

Jak získat křečka v Sims 4?

Mnoho lidí nechápe, jak získat křečka v The Sims 4, protože tento proces se výrazně liší od toho, jak se to stalo v předchozí části hry.

Kupte si klec pro hlodavce a umístěte ji na svůj pozemek. Typ klece určí, jakého hlodavce do ní můžete dát. Klikněte na klec a vyberte možnost „Koupit hlodavce“ za 300 Simoleonů. Do každé klece můžete přidat pouze jednoho hlodavce, takže pokud jich chcete více, budete si muset koupit více klecí.

Na výběr jsou 4 různé hlodavce:

 • Křeček;
 • Ježek;
 • Krysa;
 • Vesmírný mimozemšťan Bubalus.

Jedná se pouze o přebarvení, takže proces péče o tyto mazlíčky se neliší v závislosti na zvoleném hlodavci. Poté, co zvíře umístíte do klece, můžete mu vymyslet jméno.

Vlastnosti péče o hlodavce

Tito mazlíčci se o sebe nedokážou postarat, takže jim musíte doplnit misky s jídlem, vyčistit jim klec a hrát si s nimi, aby se necítili osamělí.

Pokud se o svého mazlíčka už nechcete starat, můžete ho vypustit do volné přírody. Stačí kliknout na klec a uvolnit ji. Po tomto ztratíte možnost vrátit si tohoto konkrétního hlodavce.

Kouzelní mazlíčci – známí v The Sims 4 Svět kouzel

Herní sada World of Magic pro The Sims 4 obsahuje mnoho zajímavých detailů, které nemají obdoby v předchozích dílech hry. Jedním z těchto detailů je schopnost čaroděje mít mnoho vlastních kouzelných zvířat – známých.

Zajímavé:  Jak zkoumat akcie v The Sims 4.

Taková zvířata slouží jako asistenti kouzelníka a jsou vždy v jeho blízkosti.

V The Sims 2 bylo možné vytvořit známou, ale pouze jednu — čarodějnou kočku. Ve čtvrté části hry se schopnosti čaroděje mnohem posílily a druhá část může jen závidět sbírku jeho kouzelných mazlíčků.

Jak se seznámit s The Sims 4

Existují dva způsoby, jak získat postavu, která je v The Sims 4 osobně známá – koupit speciální kouli s domácím mazlíčkem nebo udělat ze svých jednoduchých zvířat kouzelná. Nezapomínejme ale, že v druhém případě se bez doplňku The Sims 4 Kočky a psi neobejdeme.

Pokud je u vašich zvířat vše jasné, jak tedy získat kouli s kouzelným mazlíčkem?

To lze provést následujícími způsoby:
Najděte Pet Orb na krbové římse v hlavním magickém velitelství;
Nakupte v Juanově obchodě, který prodává kouzelné hůlky v Uličce kouzelníků v kouzelnickém světě. Produkt je pravidelně aktualizován, což umožňuje každý den zakoupit nový produkt, který dříve nebyl v obchodě;
Vyhrajte souboj s jiným čarodějem a bojujte o artefakty.

A teď, když už zvířátko máte, můžete si ho k sobě připoutat, což umožní kdykoli přivolat kouzelnou šelmu. Chcete-li to provést, musíte použít možnost „Vybrat kouzelného mazlíčka“. Pokud již svého známého nepotřebujete, možnost „Uvolnit“ vám jej pomůže vrátit do zavazadla.

Můžete si k sobě připoutat neomezený počet známých, ale současně můžete přivolat pouze jednoho kouzelného mazlíčka. Zplozené zvíře z koule se bude vznášet vedle čarodějového Simíka, kamkoli půjde, zatímco kočky a psi se budou standardně pohybovat po zemi. Kulovitý mazlíček lze pojmenovat stejným způsobem jako jednoduchá zvířata.

Jak přimět kočku nebo psa, aby byla známá v The Sims 4

Chcete-li své kočce nebo psovi propůjčit magické vlastnosti, musíte použít akci „Vyrobte si kouzelného mazlíčka“, která se zase nachází za akcí „Kouzlo“.

Zajímavé:  Jak vložit svůj hlas do The Sims 4.

Po úspěšné proměně začne mazlíčka obklopovat magické jiskry, které ukazují, že k magii patří. Podle takových jisker je možné určit, zda je zvíře někomu známé nebo ne.Pomoc známých spočívá v tom, že mohou svého majitele vždy upozornit na nízkou úroveň rezervy magického náboje a dokonce ho zachránit před smrtí.

Z koulí můžete získat následující domácí mazlíčky:

Snažte se nenavazovat oční kontakt s pestrobarevnými žábami. Milují žerty, i když pokud se jich příliš nedotýkáte, jsou docela neškodní. Neobvyklá 200

Zajímavostí je, že každý mazlíček má svůj vlastní charakter a je dokonce schopen pronést určité poznámky ke svému čaroději.

Na závěr bych rád řekl, že ačkoliv známí nemají mnoho interakcí, mají zjevnou výhodu, je to záchrana čaroděje před smrtí, takže jejich volání je oprávněné!

Jak si koupit zvířátko (adoptovat z útulku)

Jak si koupit zvířátko v Sims 4 - foto 1

Jak si koupit zvířátko v Sims 4 - foto 2

Chcete-li adoptovat kotě nebo štěně z útulku, otevřete svůj smartphone. Přejděte na kartu „Rodina“ a poté na „Objednat službu“. Klikněte na tlačítko „Adoptovat kočku“ nebo „Adoptovat psa“.

Jak si koupit zvířátko v Sims 4 - foto 3

Po zavolání do útulku se vám zobrazí vyskakovací okno s obrázky mazlíčků vámi vybraného druhu. Když najedete myší na některý z obrázků, zobrazí se jejich pohlaví, věk a reprodukční potenciál. Pokud se mohou reprodukovat, nebude tam žádný indikátor; místo toho bude indikovat, zda jsou kastrovaní nebo kastrovaní. Jejich povahové rysy jsou zpočátku skryté.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si pořídit zvířátko v Sims 4 - foto

Otázka, jak si pořídit domácího mazlíčka, se objevila s vydáním doplňku „Kočky a psi“. Toto rozšíření přidalo do The Sims 4 domácí mazlíčky, což do hry přineslo řadu nových funkcí. V tomto návodu vám ukážeme, jak ze sebe udělat chlupatého nebo ne tak chlupatého kamaráda.

Zajímavé:  Jak udělat schody do suterénu The Sims 4.

Jak ukrýt zvíře bez domova

Jak ukrýt toulavé zvíře ve hře Sims 4 - foto 1

Zvířata bez domova chodí v The Sims 4 všude: lze je najít na veřejných místech a dokonce i na obytném pozemku. Jakékoli postavy s nimi mohou začít komunikovat.

Chcete-li ukrýt pouličního psa nebo kočku bez domova, musíte ho nakrmit, pohladit a nabídnout přátelství. Použijte nabídku interakce.

Rozšiřující balíček The Sims 4: Kočky a psi zavádí oblasti, které mají speciální vlastnosti – „Kočičí setkání“ nebo „Zóna pohodlí pro psy“. Ještě větší šance je zde potkat toulavé kočky nebo psy.

Jak ukrýt toulavé zvíře ve hře Sims 4 - foto 2

Charakteristickým znakem zvířat bez domova je červený nápis u jména „Homeless Pet“. Pokud tam tento nápis není, znamená to, že již někomu patří.

Jak si pořídit zvířátko v Sims 4: pes nebo kočka

Nově je možné v editoru postav vytvářet zvířátka a v obytných i veřejných prostorách můžete také nečekaně potkat čtyřnohého kamaráda. Milovníky chlupáčů hned zajímalo, jak si pořídit zvířátko v Sims 4? K tomu stačí podat žádost do útulku nebo vzít toulavé zvíře přímo z ulice.

Pokud jste si při vytváření Simíka nevytvořili zvířátko, můžete si ho vzít z útulku. Toto je nejjednodušší způsob, jak přidat do rodiny psa nebo kočku. A ačkoliv si pro svého mazlíčka nebudete moci vybrat plemeno, pohlaví, vzhled nebo jméno, útulky stále poskytují obrovský výběr různých mazlíčků.

Adoptujte z útulku

Po zavolání do útulku se vám zobrazí vyskakovací okno s obrázky 12 zvířat vámi vybraného druhu. Když najedete myší na některý z obrázků, zobrazí se jejich pohlaví, věk a reprodukční potenciál. Pokud se mohou reprodukovat, nebude tam žádný indikátor; místo toho bude indikovat, zda jsou kastrovaní nebo kastrovaní. Jejich povahové rysy jsou zpočátku skryté.

Zajímavé:  Jak ecnfyjdbnm získat další materiály pro The Sims 4.

Poté k vám domů dorazí pracovník útulku. Přinese s sebou přepravku na mazlíčka, kterou umístí co nejblíže vchodovým dveřím. Zatímco vy budete komunikovat se zaměstnancem, vámi vybraná zvířátka se budou sama potulovat po domě. Využijte tento čas k přátelským aktivitám k poznávání zvířat a naučení se jejich vlastností.

Rada: než se rozhodnete, zda si zvíře vzít domů nebo ne, seznamte se s ním a zjistěte všechny jeho povahové vlastnosti. V budoucnu to bude určovat linii jeho chování a interakce s členy rodiny a dalšími domácími zvířaty.

Jakmile se rozhodnete pro domácího mazlíčka, klikněte na něj a vyberte interakci „Adoptovat jako rodinu (§200)“. Můžete vzít každého. Každý mazlíček vás bude stát 200 Simoleonů. Chcete-li dokončit proces adopce, promluvte si se sociálním pracovníkem a použijte sociální interakci „Úplná adopční zkouška“.

Pokud jste si zvířátko adoptovali, nezapomeňte si pro něj koupit vše, co potřebujete. Miska, pelíšek a hračky, aby se váš mazlíček nenudil.

Adoptujte si zvíře bez domova

Pokud takový nápis neexistuje, znamená to, že zvíře již někomu patří a nebudete si ho moci vzít pro sebe.

Zvířata bez domova chodí všude: lze je nalézt na veřejných místech a dokonce i v obytných oblastech. Jakékoli postavy s nimi mohou začít komunikovat, například je pohladit, dát jim pamlsek nebo nabídnout přátelství.

Rozšiřující balíček The Sims 4: Kočky a psi představuje oblasti, které mají speciální vlastnosti – „Hangout s kočkami“ nebo „Hangout se psem“. Ještě větší šance je zde potkat toulavé kočky nebo psy, protože taková místa milují.

Jakmile potkáte čtyřnohé zvíře, zkuste se s ním spřátelit. Akce „Úkryt“ nebude dostupná okamžitě, ale až po dosažení určité úrovně vztahu.

Zajímavé:  Jak optimalizovat Sims 4 na slabém notebooku.

Mějte na paměti, že zatoulaná zvířata se zpravidla nesterilizují a mohou se rozmnožovat. Pokud však nechcete koťata a štěňata, můžete svého mazlíčka vzít na kastraci nebo kastrace. Tento postup se provádí na veterinární klinice.

Život s chlupatým kamarádem bude mnohem zábavnější! Pamatujte však, že pokud se rozhodnete mít v Sims 4 zvířátko, je třeba mu věnovat dostatek pozornosti a péče.

Jak si pořídit kočku nebo psa

Existují 3 způsoby, jak si ve hře pořídit chlupatého mazlíčka:

 • Vytvořit v
 • Ubytujte bezdomovce.
 • Adoptovat z útulku.

Dále analyzujeme každou z nich.

jak získat mazlíčka v sims 4 kočky a psy

jak získat mazlíčka v sims 4 kočky a psy

Pokud chcete mít ve hře Sims 4 zvířátko, ale nemůžete to udělat, pravděpodobně budete potřebovat doplněk s názvem „The Sims 4 Kočky a psi“. Bez tohoto přídavku nebude útulek schopen ubytovat chlupaté kamarády. Po zakoupení doplňku musíte na svém počítači vybrat rodinu, poté přejít do sekce „Adoptovat rodinu“ a vybrat „Adoptovat kočku/psa“. Můžete tak do své rodiny přivítat nového mazlíčka a vytvořit si s ním nerozbitné pouto.

Je důležité si uvědomit, že když si adoptujete zvířátko z útulku, měli byste si ho vyzvednout co nejdříve, abyste měli jistotu, že je pohodlné a bezpečné. Úkryty obecně fungují v normálních hodinách, ale zvláštní hodiny se mohou lišit. Například útulek smí být otevřen pouze ve středu od 13 do 16 hodin. Také každé zvíře v útulku má určitou dobu pobytu, takže čím dříve si svého nového kamaráda vezmete, tím lépe pro něj.

Pokud si chcete adoptovat zvíře bez domova, budete potřebovat čas a trpělivost, abyste si s ním vybudovali vztah. Jakmile se vaše postava spřátelí s mazlíčkem, objeví se speciální akce, které vám umožní zvíře adoptovat. Svému čtyřnohému kamarádovi bez domova tak můžete poskytnout nový domov a péči.

Zajímavé:  Jak hrát Sims 4 s upíry zclient.

Stimulující dovednost interakce s domácími mazlíčky vám hra také umožňuje vytvořit vzhled postavy v editoru tvorby postav známém jako CAS (z anglického Create a Sim). Zde můžete upravit vzhled a osobnost své postavy a provést různé změny jejího vzhledu. Tímto způsobem si můžete vytvořit svého ideálního mazlíčka a začít si s ním užívat virtuální interakce.

Cena doplňku Sims 4 Kočky a psi je 3 218 rublů při platbě kartou Yandex Pay. Skvělá šance vnést další emoce a radost do vašeho virtuálního života s virtuálními mazlíčky!

Pokud se rozhodnete pořídit si psa, budete se muset rozhodnout, kde a jak si ho pořídíte. Pokud chcete čistokrevného psa, pak je nejlepší varianta jít do chovatelské stanice. Zde můžete najít psa s požadovanými vlastnostmi a vynikajícím rodokmenem. Reklamy v novinách a internetové obchody vám také mohou nabídnout výběr, ale výsledky mohou být méně předvídatelné. Nezapomeňte na útulky pro zvířata, kde najdete pejska hledajícího domov a péči.

Nyní, když víte, jak si v The Sims 4 pořídit zvířátko, nezapomeňte mu ve virtuálním světě poskytnout péči a lásku. Vytvořte si v editoru dokonalou postavu, kupte si potřebný doplněk a užijte si virtuální komunikaci se svým novým mazlíčkem!

Proč si v Sims 4 nemůžu adoptovat zvířátko?

jak získat mazlíčka v sims 4 kočky a psy

Chcete-li adoptovat zvířátko, musíte si zakoupit doplněk Sims 4 Kočky a psi. Pak například na počítači vyberte Rodina — Adoptovat rodinu — Adoptovat kočku/pes.ea.com

Jak adoptovat zvířátko z útulku v Sims 4?

Svého mazlíčka si můžete vyzvednout během běžné pracovní doby MCAS. Můžete přijít i ve středu, kdy útulek neposkytuje jiné služby, od 13 do 16 hodin. Je velmi důležité vyzvednout si svého mazlíčka co nejdříve. Každé zvíře v útulku má přidělenou určitou dobu pobytu.multcopets.org

Kolik stojí doplněk The Sims 4 pro kočky a psy?

jak získat mazlíčka v sims 4 kočky a psy

Cena s kartou Yandex Pay: 3. 218 ₽yandex.ru

Zajímavé:  Jak porodit rychleji v kódu The Sims 4.

Jak získat toulavé zvíře v Sims 4?

Abyste mohli ukrýt čtyřnohého přítele, musíte si s ním budovat vztah dlouhodobě a pilně. Jakmile se postava spřátelí s domácím mazlíčkem, hráči budou mít k dispozici akce, aby adoptoval animal.fandom.com

Jak získat psa v Sims 4?

jak získat mazlíčka v sims 4 kočky a psy

Kde si mohu koupit štěně?

Kde je nejlepší koupit psa?

 • Psí boudy Pokud se sami rozhodnete, že váš pes bude čistokrevný, pak je nejlepším místem pro jeho pořízení bouda. .
 • Inzerát v novinách Není to nejlepší varianta, pokud si chcete pořídit čistokrevného psa. .
 • Ptačí trh…
 • Útulek pro zvířata …
 • Pes na internetu

Co je Cas ve hře Sims 4?

Editor Create a Sim (také známý jako CAS (Create a Sim)) je součástí vytváření rodiny, kde vytváříte individuální postavu. Používá se k přizpůsobení vzhledu a osobnosti postavy. Obvykle zde můžete provádět externí změny vaší postavy.fandom.com

Jak si koupit zvířátko v Sims 4

Zhanna Martinova byla zamilovaná do hry „The Sims 4“ a zejména do doplňku „Kočky a psi“. Strávila hodiny před obrazovkou, stavěla virtuální domy a vytvářela dokonalé mazlíčky. Jednoho dne se ale Zhanna rozhodla, že nadešel čas, aby si ve svém životě našla opravdového chlupatého přítele.

Zvažovala různé možnosti – možná by to bylo roztomilé koťátko nebo věrný psí společník? Zhanna četla mnoho článků o tom, jak správně mít domácího mazlíčka, ale všechny byly příliš obecné a nedaly jí konkrétní rady.

Jednoho dne si Zhanna při procházce v parku všimla malé zatoulané kočky sedící pod keřem. S instinkty Sims okamžitě cítila, že to je přesně ten mazlíček, kterého hledala.

Zhanna pojmenovala kočku Luna a přinesla ji domů. Ale tady je zápletka — Luna nebyla obyčejná kočka. Měla magickou moc! Jeanne se o tom dozvěděla, když Luna omylem proměnila její pohovku v obrovského plyšového medvěda.

Zajímavé:  Jak hrát licenci pro více hráčů Sims 4.

Navzdory tomu se Jeanne zamilovala do Měsíce ještě více. Trávili spolu spoustu času a Luna pomáhala Jeanne v jejím každodenním životě. Když byla Zhanna po práci unavená, Luna ji masírovala tlapkami, aby si její majitelka mohla rychleji odpočinout. A když se Jeanne cítila smutná, Luna s ní hrála zábavné hry, aby ji rozveselila.

Jednoho dne však Jeanne zjistila, že Měsíc zmizel. Zpanikařila a hledala ji všude, ale marně. Zhanna byla na pokraji zoufalství, dokud si nevšimla podivné hvězdy na obloze. Cítila, že Měsíc je někde poblíž.

Brzy Jeanne našla Lunu v zahradě, kde seděla v kruhu kouzelných svíček. Luna vysvětlila Jeanne, že pochází z jiného světa, kde žijí kouzelná stvoření. Byla sem poslána, aby pomohla Jeanne v jejích potížích a učinila její život kouzelným.

Zhanna byla šokovaná, ale šťastná. Uvědomila si, že Luna je víc než jen domácí mazlíček – byla její opravdová přítelkyně a ochránkyně. Společně prožili mnoho dobrodružství a vytvořili ve svých životech kouzla.

A tak Zhanna Martinova díky své lásce k The Sims 4 a rozhodnutí mít domácího mazlíčka našla ve svém životě skutečné kouzlo. A Luna se stala její nejvěrnější a nejtajemnější kamarádkou, se kterou mohla sdílet své radosti i strasti.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»