Jak

Jak plyne čas na univerzitě Sims 4

Pokud hrajete The Sims 4 pak víšta studie ve škole nebo univerzita může trvat dlouho. Ale existují způsoby, jak skončit brzy trénink a začněte práce nebo dělat jiné věci, které vás zajímají. V tomto článku prozradímeJak brzy odmaturovat v Sims 4.

Přejděte na část, kterou potřebujete, kliknutím na příslušný odkaz:

Jak brzy odmaturovat v Sims 4

Jak ukončit univerzitu v Sims 4

Jak vrátit postavě věk v The Sims 4

Jak urychlit růst vašeho dítěte v The Sims 4

Jak utéct ze školy v Sims 4

Závěry

✋ Zvyšte konverzaci!

The Sims 4 má pro své dospívající Simíky možnost předčasně promovat. K tomu je třeba splnit několik podmínek. Za prvé, váš dospívající Sim musí být vynikající student a vysoce kvalifikovaný v různých oblastech. Čím vyšší dovednosti, tím větší šance na získání této příležitosti. Za druhé je velmi užitečné zapojit se do mimoškolních aktivit, jako je extravagantní klub mladých vědců. Pokud váš dospívající Sim v těchto činnostech vyniká, zvyšuje to jeho šance na předčasné ukončení studia. Pokud jsou splněny všechny podmínky, můžete v nabídce správy postavy vybrat možnost „Dokončete studium brzy“. Ve hře Sims 4 tak můžete svým dospívajícím postavám poskytnout další příležitosti a úspěchy.

Jak brzy odmaturovat v Sims 4

Aby váš Teen Sim mohl předčasně promovat, musí být vynikající student a mít vysoké dovednosti. Ale to není vše. K předčasnému ukončení studia se vaše postava musí připojit a vynikat v mimoškolních aktivitách. Důležitá je především účast na olympiádách a vědeckých soutěžích.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 Vampires.

Jak odejít ze školy v Sims 4

Pokud se vaše postava rozhodne ukončit školu, musí otevřít panel telefonu a přejít na kartu „Práce“. Zde uvidí dvě možnosti: „Ukončit univerzitu“ a „Odmítnout studovat“. V závislosti na vaší volbě bude moci postava okamžitě odejít ze školy a přejít k jiným věcem.

Kdy probíhá předávání certifikátů a promoce v Sims 4?

Slavnostní promoce se koná v neděli v aule střední školy od 18:00 do 23:30. Po obřadu se všichni teenageři stanou dospělými. Alumni party se koná také v neděli. Musíte dorazit ve formálním oblečení spolu se svou přítelkyní nebo dalšími studenty ze školy. Abyste na večírku dosáhli co nejlepšího výsledku, musíte splnit různé cíle v levém horním rohu.

Jak opustit univerzitu v Sims 4

Pokud se vaše postava rozhodne odejít z univerzity, musí zavolat matrikáři telefonicky. Také jedním z důvodů vyloučení může být nesložení zkoušek. Pokud postava ve zkouškách neuspěje, dostane akademické varování. Pokud obdrží varování, postava bude muset znovu studovat semestr.

Podrobný plán pro předčasnou promoci ve hře Sims 4

  1. Účastnit se mimoškolních aktivit, zejména přírodovědných soutěží a olympiád.
  2. Dosahovat výborných výsledků ve škole nebo na univerzitě, mít vysoké dovednosti.
  3. Rozhodněte se a přejděte na kartu Práce na panelu telefonu.
  4. Pokud absolvujete, dorazíte na slavnostní zahájení a promoci ve společenském oděvu.
  5. Pokud se rozhodnete odhlásit, zavolejte matrikářce a informujte je telefonicky.

Závěry

Odmaturovat brzy na Sims 4 k dispozici pro postavykteří dosáhli vysokých výsledků ve škole nebo univerzitě. K tomu je potřeba účastnit se mimoškolních aktivit. Události, mít vysoký dovednosti a být skvělým studentem. Pokud se rozhodnete skončit studiea poté přejděte na kartu „Práce“ na panelu telefon a vyberte příslušnou možnost. Pokud skončíte studie, pak se nezapomeňte zúčastnit předávání cen дипломов a maturitní párty. Pokud se rozhodnete vypadnout, zavolejte na recepci telefonicky.

Zajímavé:  Jak se připojit k síti ve hře Sims 4.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

  • Na univerzitě
  • Střední škola

Promoce

Promoce (pův. Promoce) je herní událost, ke které dochází po absolvování univerzity [ TS2:U ] [ TS3:SJ ] [ TS4:VU ] nebo střední školy. [ TS3:ВВ ] [ TS4:СШ ]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»