Jak

Jak zlepšit zahradničení v The Sims 4

Jak nakupovat hnojiva v The Sims 4. Praktický průvodce nákupem, používáním hnojiv a zahradnictvím v The Sims 4

Simíci 4 — je to jedinečné hra, kde hráči dostávají možnost stát se tvůrcem svého virtuálu Světvčetně povolání zahradníka. V tomto článku najdete podrobné informace o nákupu, použití hnojiva a zahradničení v Sims 4.

  1. Jak nakupovat hnojiva v The Sims 4
  2. Jak můžete oplodnit rostliny v The Sims 4?
  3. Jak používat hnojivo „Vital Juices“
  4. Jak vyrobit jedinečné rostliny v The Sims 4
  5. Užitečné tipy pro používání hnojiv v The Sims 4
  6. Výkon

Pokud potřebujete hnojivo pro rostliny ze hry Sims 4, můžete je snadno zakoupit v obchodě se semeny. Chcete-li to provést, vyberte záhon, záhon nebo květináč a klikněte na tlačítko „Koupit hnojivo“. Hnojivo můžete zakoupit také v zahradnictví na hlavním náměstí v Hanford-on-Bagley. Pokud již ve vaší oblasti rostou jiné rostliny, můžete je použít jako hnojivo. Jednoduše přetáhněte rostlinu z inventáře do záhonu nebo květináče a zaryjte její kořeny. To poskytne vašim rostlinám živiny, které potřebují, a pomůžete jim rychleji růst a vyvíjet se. Pamatujte, že správné používání hnojiv je důležitou součástí péče o vaši zahradu, takže je nepoužívejte nadměrně.

Jak nakupovat hnojiva v The Sims 4

Hnojivo lze zakoupit v zahradním obchodě na hlavním náměstí Hanford-on-Bagley nebo ze zahradních záhonů, květinových záhonů a květináčů, zatímco se pěstují. Klikněte na zahradní záhon, záhon nebo květináč a vyberte „Koupit hnojivo“. Hnojiva koupíte také v zahradnictví na hlavním náměstí. Doporučuje se nakupovat hnojiva z hlavního náměstí, protože je levnější.

Zajímavé:  Jak spustit hru Sims 4 z Originu.

Jak používat hnojiva v The Sims 4

K urychlení růstu rostlin lze použít hnojiva. Stačí každých pár dní nastříkat hnojivo na vaše rostliny a nezapomeňte rostliny zalévat. Rostliny rostou rychleji při použití hnojiva v The Sims 4.

Jak oplodnit rostlinu v Sims 4

K oplodnění rostliny v The Sims 4 můžete použít ryby a jakékoli ovoce, které máte ve svém inventáři. Simíci mohou mluvit s rostlinami, aby uspokojili jejich potřebu komunikace. Simíci mohou také odebírat řízky z rostlin a vytvářet hybridy, stejně jako zvolit tvar při ořezávání bonsají. Stojí za zmínku, že stejná hnojiva mohou mít různé stupně vlivu na různé druhy rostlin.

Jak získat recyklované materiály v The Sims 4

Chcete-li získat recyklované materiály v The Sims 4, musíte recyklovat něco v recyklačním koši nebo třídit odpadky. Úkol splněný jednou postavou se započítá do všech postav, které ho mají. Chcete-li získat součást ekologického upgradu, můžete ji vytvořit v konvertoru nebo ji najít v kontejneru na odpadky.

Jak nakupovat rostliny v Sims 4

Chcete-li začít zahradničit v The Sims 4, můžete si koupit zahradní květináč nebo záhon a vybrat příkaz „Koupit semena“. Zahradní květináče lze použít uvnitř i venku, ale vejde se do nich pouze jedna rostlina. Rostliny si můžete také zakoupit v zahradnictví na hlavním náměstí.

Užitečné tipy pro zahradničení v The Sims 4

  • Rostliny pravidelně hnojte, abyste urychlili jejich růst.
  • Pokud chcete vědět, jaká hnojiva jsou vhodná pro určitý druh rostlin, nezapomeňte využít rady v samotné hře.
  • Čištění peginu – tento nástroj používejte jen zřídka, často je poškozený a nefunguje správně.
  • Využijte své znalosti o zlepšování zahrady k vytvoření krásných prostorů ve vaší virtuální zahradě.

Závěry

Simíci 4 skutečné ráj pro amatérské zahradníky. Díky mnohým nářadí и funkce, odhaluje zábavnou hratelnost pro každého hráčikdo se chce věnovat zahradničení. Použij toto článek a rady v němoživit vaše virtuální zahradnictví.

Zajímavé:  Jak zkontrolovat verzi Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»