Jak

Jak získat psa v The Sims 4

Jak si pořídit zvířátko v Sims 4: psa, kočku nebo křečka. Jak adoptovat domácího mazlíčka bez domova v The Sims 4

Novinky, návody, recenze, recenze, vše o nejlepších počítačových hrách

Nejprve musíte najít upír ve městě a spřátelit se s ním. Pak ho jen požádejte, aby z vás udělal upír. Upír budete kousnuti, kolem vaší postavy se objeví netopýři a červené světlo.

Jak adoptovat zvířátko z ulice v Sims 4?

Domácí mazlíček přinést Sims xnumx Je velmi snadné mít kočky a psy v herní rodině, můžete si adoptovat jednoho z útulku nebo přístřeší с ulice. Chcete-li adoptovat z útulku, vyberte požadovanou možnost na vašem počítači: vyberte „Rodina“ — poté — „Adoptovat do rodiny“ — poté „Přístřeší kočka nebo Přístřeší Pes.»

Jak vyléčit domácího mazlíčka bez domova? — Můžete si koupit pamlsek z automatu na veterinární klinice a dát ho mazlíčeknebo přijmout mazlíček rodině a vezměte ho k veterináři na ošetření.

Zajímavé:  Jak upgradovat svou kariéru v The Sims 4.

Jak ukrýt toulavé zvíře v The Sims 3?

Chcete-li to provést, klikněte na noviny/počítač/telefon a vyberte akci „Start mazlíček z útulku.» Dále uvidíte seznam zvířat, která můžete přístřeší. Můžete si pořídit kočku, psa nebo koně. Jak vidíte, za převzetí nebudete muset platit mazlíček z útulku.

Při nákupu klece si vyberete jakou hlodavec bude tam žít. Pokud zemře nebo se ho rozhodnete nahradit, můžete koupit nové hlodavec přes menu v kleci.

Nakazit se může nejen Sim ve vaší aktivní rodině, může to být jakýkoli Sim z jiné rodiny a dokonce i NPC. Aby došlo k propuknutí, vašeho Simíka musí kousnout hlodavec žijící ve špinavé kleci. Jakmile k tomu dojde, po nějaké době začne Simík pociťovat první příznaky infekce.

Jak si pořídit zvířátko v Sims 4: pes nebo kočka

Nově je možné v editoru postav vytvářet zvířátka a v obytných i veřejných prostorách můžete také nečekaně potkat čtyřnohého kamaráda. Milovníky chlupáčů hned zajímalo, jak si pořídit zvířátko v Sims 4? K tomu stačí podat žádost do útulku nebo vzít toulavé zvíře přímo z ulice.

Pokud jste si při vytváření Simíka nevytvořili zvířátko, můžete si ho vzít z útulku. Toto je nejjednodušší způsob, jak přidat do rodiny psa nebo kočku. A ačkoliv si pro svého mazlíčka nebudete moci vybrat plemeno, pohlaví, vzhled nebo jméno, útulky stále poskytují obrovský výběr různých mazlíčků.

Adoptujte z útulku

Chcete-li si pořídit domácího mazlíčka – psa nebo kočku – v The Sims 4, můžete zavolat do zvířecího útulku pomocí možnosti „Objednat službu“ v nabídce telefonu. Mezi nimi bude možnost „Adoptovat zvířátko“. Přestože uvádí cenu služby na §200, nemusíte tuto částku platit předem.

Zajímavé:  Jak způsobit smrt v Sims 4.

Po zavolání do útulku se vám zobrazí vyskakovací okno s obrázky 12 zvířat vámi vybraného druhu. Když najedete myší na některý z obrázků, zobrazí se jejich pohlaví, věk a reprodukční potenciál. Pokud se mohou reprodukovat, nebude tam žádný indikátor; místo toho bude indikovat, zda jsou kastrovaní nebo kastrovaní. Jejich povahové rysy jsou zpočátku skryté.

Poté k vám domů dorazí pracovník útulku. Přinese s sebou přepravku na mazlíčka, kterou umístí co nejblíže vchodovým dveřím. Zatímco vy budete komunikovat se zaměstnancem, vámi vybraná zvířátka se budou sama potulovat po domě. Využijte tento čas k přátelským aktivitám k poznávání zvířat a naučení se jejich vlastností.

Rada: Než se rozhodnete, zda si zvíře vzít domů nebo ne, seznamte se s ním a zjistěte všechny jeho povahové vlastnosti. V budoucnu to bude určovat linii jeho chování a interakce s členy rodiny a dalšími domácími zvířaty.

Jakmile se rozhodnete pro domácího mazlíčka, klikněte na něj a vyberte interakci „Adoptovat jako rodinu (§200)“. Můžete vzít každého. Každý mazlíček vás bude stát 200 Simoleonů. Chcete-li dokončit proces adopce, promluvte si se sociálním pracovníkem a použijte sociální interakci „Úplná adopční zkouška“.

Pokud jste si zvířátko adoptovali, nezapomeňte si pro něj koupit vše, co potřebujete. Miska, pelíšek a hračky, aby se váš mazlíček nenudil.

Adoptujte si zvíře bez domova

Bezplatný způsob, jak adoptovat domácího mazlíčka, je adoptovat toulavého. Když najedete kurzorem na jakékoli zvíře, které se toulá ve vašem okolí, nad jeho jménem se červeným písmem objeví slovo „Toulavý mazlíček“.

Pokud takový nápis neexistuje, znamená to, že zvíře již někomu patří a nebudete si ho moci vzít pro sebe.

Zajímavé:  Jak otevřít vstup pro kódy v The Sims 4.

Zvířata bez domova chodí všude: lze je nalézt na veřejných místech a dokonce i v obytných oblastech. Jakékoli postavy s nimi mohou začít komunikovat, například je pohladit, dát jim pamlsek nebo nabídnout přátelství.

Rozšiřující balíček The Sims 4: Kočky a psi představuje oblasti, které mají speciální vlastnosti – „Hangout s kočkami“ nebo „Hangout se psem“. Ještě větší šance je zde potkat toulavé kočky nebo psy, protože taková místa milují.

Jakmile potkáte čtyřnohé zvíře, zkuste se s ním spřátelit. Akce „Úkryt“ nebude dostupná okamžitě, ale až po dosažení určité úrovně vztahu.

Jak získat křečka v Sims 4?

Mnoho lidí nechápe, jak získat křečka v The Sims 4, protože tento proces se výrazně liší od toho, jak se to stalo v předchozí části hry.

Hlodavci se objevili ve hře s katalogem „My First Pet“. Pokud tedy máte nainstalovaný doplněk „Kočky a psi“, ale nemáte „Můj první mazlíček“, pak si křečka jednoduše nepořídíte.

Kupte si klec pro hlodavce a umístěte ji na svůj pozemek. Typ klece určí, jakého hlodavce do ní můžete dát. Klikněte na klec a vyberte možnost „Koupit hlodavce“ za 300 Simoleonů. Do každé klece můžete přidat pouze jednoho hlodavce, takže pokud jich chcete více, budete si muset koupit více klecí.

Na výběr jsou 4 různé hlodavce:

Jedná se pouze o přebarvení, takže proces péče o tyto mazlíčky se neliší v závislosti na zvoleném hlodavci. Poté, co zvíře umístíte do klece, můžete mu vymyslet jméno.

Vlastnosti péče o hlodavce

Tito mazlíčci se o sebe nedokážou postarat, takže jim musíte doplnit misky s jídlem, vyčistit jim klec a hrát si s nimi, aby se necítili osamělí.

Zajímavé:  Jak povolit zobrazení přání v The Sims 4.

Pokud se o svého mazlíčka už nechcete starat, můžete ho vypustit do volné přírody. Stačí kliknout na klec a uvolnit ji. Po tomto ztratíte možnost vrátit si tohoto konkrétního hlodavce.

Rozšiřující balíček The Sims 4: Kočky a psi představuje oblasti, které mají speciální vlastnosti – „Hangout s kočkami“ nebo „Hangout se psem“. Ještě větší šance je zde potkat toulavé kočky nebo psy, protože taková místa milují.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

V doplňku „mazlíčci“ je možnost mít domácího mazlíčka. Ve hře najdete: žábu, kanibalskou krávu, ryby a hmyz. S vydáním doplňku „kočky a psi“ si také můžete koupit chlupatého přítele.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si pořídit kočku nebo psa

Chcete-li získat chlupaté a chlupaté přátele, vývojáři poskytli několik způsobů. Objednejte si zvíře z útulku pro zvířata bez domova, vytvořte si ho v editoru nebo si vyzvedněte psa bez majitele na ulici. Dále se podíváme na všechny způsoby, jak si v Sims 4 pořídit zvířátko.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si vyrobit zvířátko v Sims 4

Při vytváření rodiny v editoru postav je možné vytvořit čtyřnohého přítele. Jedinou podmínkou pro to by ale měla být přítomnost teenagera v rodině. Tam uveďte barvu, plemeno a povahu zvířete.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak ukrýt domácího mazlíčka bez domova ve hře Sims 4

Adoptujte pouličního psa nebo kočku bez domova. Všude se potulují zvířata. Nakrmit, pohladit a nabídnout přátelství. Použijte nabídku interakce.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak adoptovat zvířátko z útulku ve hře Sims 4

Chcete-li získat kotě nebo štěně, otevřete svůj smartphone. Přejděte na záložku — rodina → objednejte si službu. Klikněte na tlačítko Adoptovat kočku nebo Adoptovat psa. Dále si vyberte zvíře podle svého vkusu.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

No, závěrem. Kouzelného mazlíčka lze zakoupit v doplňku World of Magic. Na jedné z ulic kouzelného města je kiosek, kde je vrána, prase s křídly a létající králík.

Otázka, jak si pořídit domácího mazlíčka, se objevila s vydáním doplňku „Kočky a psi“. Toto rozšíření přidalo do The Sims 4 domácí mazlíčky, což do hry přineslo řadu nových funkcí. V tomto návodu vám ukážeme, jak ze sebe udělat chlupatého nebo ne tak chlupatého kamaráda.

The Sims 3: Domácí mazlíčci

Toulavé mazlíčky lze vidět v obytných i veřejných prostorách a stejně jako v předchozích hrách si postavy musí vytvořit vztah s mazlíčkem, než si ho budou moci adoptovat. Domácí potřeby v domácnosti jsou pro domácí mazlíčky atraktivnější, zejména naplněné misky na jídlo a domečky pro domácí mazlíčky. Jsou také přitahováni. Toulaví mazlíčci nemají jména a hráči je zná jako „Toulavá kočka“, „Toulavý pes“ nebo „Divoký kůň“

Zajímavé:  Jak odstranit make-up v The Sims 4.

Každý typ domácího mazlíčka obvykle žije v určitých typech oblastí: kočky v kočičí zahradě, psi v psím parku a koně na koňském ranči.

The Sims 4: Kočky a psi

Toulaví mazlíčci se vyskytují všude ve veřejných i obytných prostorách. Stejně jako v předchozích hrách si s nimi postavy mohou rozvíjet vztahy a později je přijmout, pokud je úroveň těchto vztahů dostatečně vysoká.

Hráči mohou také najít určitá domácí zvířata v oblastech s určitými vlastnostmi: „Hangout s kočkami“ a „Hangout se psem“ – tyto vlastnosti jsou pro toulavé mazlíčky atraktivnější.

Hra má dva mazlíčky, kteří jsou viditelní v režimu správy města: starosta Usikov — kočičí starosta Brindleton Bay a kapitán Whitaker — duch.

Rada: Než se rozhodnete, zda si zvíře vzít domů nebo ne, seznamte se s ním a zjistěte všechny jeho povahové vlastnosti. V budoucnu to bude určovat linii jeho chování a interakce s členy rodiny a dalšími domácími zvířaty.

Jak si pořídit kočku nebo psa

Existují 3 způsoby, jak si ve hře pořídit chlupatého mazlíčka:

Dále analyzujeme každou z nich.

Jak vytvořit zvířátko v Sims 4 - foto 1Jak vytvořit zvířátko v Sims 4 - foto 2

Při vytváření rodiny v editoru postav je možné vytvořit čtyřnohého přítele. Jedinou podmínkou pro to by ale měla být přítomnost teenagera v rodině. Tam uveďte barvu, plemeno a povahu zvířete.

Jak ukrýt zvíře bez domova

Jak ukrýt toulavé zvíře ve hře Sims 4 - foto 1

Zvířata bez domova chodí v The Sims 4 všude: lze je najít na veřejných místech a dokonce i na obytném pozemku. Jakékoli postavy s nimi mohou začít komunikovat.

Chcete-li ukrýt pouličního psa nebo kočku bez domova, musíte ho nakrmit, pohladit a nabídnout přátelství. Použijte nabídku interakce.

Rozšiřující balíček The Sims 4: Kočky a psi zavádí oblasti, které mají speciální vlastnosti – „Kočičí setkání“ nebo „Zóna pohodlí pro psy“. Ještě větší šance je zde potkat toulavé kočky nebo psy.

Zajímavé:  Jak počít děti v The Sims 4.

Jak ukrýt toulavé zvíře ve hře Sims 4 - foto 2

Charakteristickým znakem zvířat bez domova je červený nápis u jména „Homeless Pet“. Pokud tam tento nápis není, znamená to, že již někomu patří.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»