Jak

Jak otevřít složku mods v sims 4

Tentokrát si s vámi chceme popovídat o uspořádání vašich složek Mods v Sims 4. Máme rádi, když je vše hezké a úhledné, když můžete rychle zjistit, co je a co není, zda je tento mod od autora nebo zda existuje je jedna, krásná sukně. Ukážeme vám, jaké organizační možnosti existují – výběr je na vás.

Už jsme mluvili o tom, jak krásně můžete

Otevřete tedy zdrojový soubor a měl by vypadat takto (bez části přepisů).

Přepisy jsou pro všechny mody, které můžete chtít nainstalovat jako přepisy hry. Příkladem by bylo, která sundá plavky, které si Simíci oblékají při bahenní koupeli. Tento mod se nachází ve složce s názvem „overrides“ ve složce mods. Musíte nasměrovat hru do této složky a to provedete vložením výše uvedeného do souboru resource.cfg. Tento soubor musí obsahovat pouze tato slova. Nic víc.

Nyní přichází ta těžší část pokud nepoužíváte notepad++, protože pokud to neuložíš správně, tak se přípona změní na .txt a pak už soubor nebude fungovat. Vyberte „Uložit jako. “ a místo uložení. Z rozbalovací nabídky vyberte druhou možnost (všechny soubory), poté zvýrazněte starý soubor resource.cfg a přepište jej.

Nyní můžete vytvořit pět podsložek pro .package ve složce mods. Stále však doporučujeme ponechat všechny své mody na nejvyšší úrovni a používat pouze podsložky pro svůj vlastní obsah. Mnoho modů (zejména těch v archivu .zip) by mělo být na nejvyšší úrovni. Jak si vše v tuto chvíli uspořádáte, je na vás, ale pro představu vám ukážeme, jak naše složka vypadá. Rádi organizujeme naši složku podle tvůrců a podle toho, co obsahuje. Například na to, co postavit replika města Silvermoon z WoW, vytvořili jsme samostatnou složku a ukládáme do ní jak jednotlivé soubory, tak složky. K dispozici je také soubor .pdf s popisy jednotlivých RZ, které jsou pro fungování města potřeba.

Zajímavé:  Jak jít na trh v The Sims 4.

Pokud mluvíme o Detlafe ze Zaklínače 3, pak je to i samostatná složka + screenshoty sestavy SS, aby se to neotevřelo v S4S a neujasnilo se, co to přesně je.

Pokud se bavíme o internetové kavárně, pak platí totéž – samostatná složka a snímky obrazovky.

Někdy také něco ukládáme do složek kategorií: oblečení, boty, nábytek atd.

Pro snazší organizaci a kopírování ze zálohy do podsložek původních modů (z kopie na ploše v The Sims 4Mods) – použijte S4S. Otevřete jej, podívejte se, co to je, a zkopírujte jej do požadované složky!

Ano, pokud máte tisíce CC a modů, pak je to dlouhé a únavné. Ale věřte, že to později přinese značné výhody! Bude pro vás snazší a snazší zjistit, co je příčinou problému!

Krok 4

Posledním krokem je spuštění hry a hraní. Nebo se podívejte, že něco nefunguje (sukně nevypadá správně nebo vzhled nevypadá správně), načtěte hrdinu do CAS, najděte název vzhledu a. přejděte do požadované podsložky a podívejte se na to soubor. Pak se buď obraťte na materiál o řešení problémů pomocí S4S, nebo pokud to nepomůže, vyhledejte aktualizaci od autora, nebo zjistěte, že jste ji omylem přehlédli při kopírování ze zálohy a zkopírujte ji!

Celkový

A to je všechno! Vaše složka modů je nyní úhledná a připravená na nové vychytávky.

Máte-li dotazy, zeptejte se nás zde nebo v naší komunitě VK!

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

Téměř každý „dlouho běžící“ offline projekt s velkou a oddanou komunitou bude mít uživatelské úpravy. Projekt Sims 4 a její komunita toto pravidlo jen potvrzuje. Mody pro tuto hru vám umožňují nejen zvýšit arzenál dekorativních předmětů a zlepšit vizuální složku projektu, ale také přidat různé herní mechanismy. Obecně není vůbec nutné platit EA peníze za další balíček kvůli aktualizacím a novému hernímu zážitku.

Zajímavé:  Jak přimět kočku, aby šla do odpadkového koše v Sims 4.

Stručně a bod po bodu vám řekneme, jak do této hry přidat mody.

Jak nainstalovat mody pro The Sims 4

Ve skutečnosti je zde vše docela jednoduché. A to vše proto, že k implementaci úprav nepotřebujete stahovat žádný software třetích stran – hra sama detekuje uživatelský obsah, pokud jej umístíte do správné složky a povolíte příslušnou funkci.

 1. Spusťte hru.
 2. Jdi do nastavení „Nastavení“ (symbol ve formě tří teček na hlavní stránce).

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

 1. Poté vyberte «Nastavení hry«.

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

 1. Přejděte na kartu «Jiný» a zaškrtněte následující políčka:
  • «Uživatelsky generovaný obsah a mody“;
  • «Skriptovací mody jsou povoleny.»

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

 1. Ukončete hru.
 2. Rozbalte archivy se staženými úpravami.

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

 1. Přejít do složky «Dokumentace», pak dovnitř ElektronickýUmění, po — v ProjektSims 4a poté vyberte Mods (nebo na adrese C:UživateléUživatelské jménoDokumentyElectronic ArtsThe Sims 4Mods).
 2. Do této složky umístěte všechny stažené soubory s příponou .balík и .ts4script.

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

 1. Poté opusťte složku Mods a přejděte do Zásobník (nebo na adrese C:UživateléUživatelské jménoDokumentyElectronic ArtsThe Sims 4Tray).
 2. Do této složky umístěte všechny soubory s příponou .bpi, .modrotisk, .trayitem, pokud existují.

Pro větší pohodlí doporučujeme vytvořit podsložky pro třídění souborů. Hlavní je nikam nepřesouvat soubor Resource.cfg – hra to potřebuje ke správné detekci obsahu.

 1. Spusťte hru.
 2. Potvrďte použití modů.

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

 1. Připraveno! Uživatelský obsah se zobrazí se speciálním symbolem klíče v galerii i v živém režimu.

Průvodce: Jak nainstalovat úpravy v The Sims 4

Pokud něco nefunguje, určitě si přečtěte popis na stránce, kde jste úpravu stáhli. Někdy mody vyžadují instalaci jiného obsahu třetích stran nebo jeho nepřítomnost, aby fungovaly správně.

Jak odstranit mody z The Sims 4

Zde je vše ještě jednodušší. Stačí smazat mod soubory a výše uvedené složky. Úpravy musíte umístit do samostatných podsložek, aby bylo pohodlnější zbavit se zbytečného obsahu bez rizika ovlivnění něčeho nezbytného.

Zajímavé:  Jak zvednout hubici v The Sims 4.

Pokud chcete zakázat všechny úpravy najednou, můžete jednoduše zakázat odpovídající funkce v nabídce hry, o které jsme psali výše.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»