Kde

Kde najít skaláry ve hře Sims 4

Skalár je nechvalně známý předmět v The Sims 4. Nejen, že je velmi cenný, ale je také povinný při přípravě staré dobré Ambrosie pro vaše Simíky. Ale Angelfish je tak zatraceně těžké chytit! Ve Willow Creek můžete strávit hodiny a dny, vyzkoušet každé místo a přesto skončit s prázdnýma rukama! To je problém, na který při hraní hry narazí spousta nadšenců, takže jsme se rozhodli pomoci všem! Jo, máme Cheat na skaláry!

Angelfish Cheat je rychlý způsob, jak získat tento předmět, aniž byste do něj vložili veškerou požadovanou práci. Jen si představte, kolik času můžete strávit broušením všech dovedností potřebných k tomu, abyste měli šanci na vlastnictví! A rybaření nemusí být to pravé pro mnoho kuřáků, takže ztrácet drahocenný čas na vaření může být velké ne-ne. Ale i když jste udělali všechnu práci, kuchařské dovednosti, zahradnické dovednosti, rybářské dovednosti – šance, že chytíte skaláru, je přesto velmi malá.

Takže ať už chcete přejít ke své Ambrosii nebo ji jen dokončit, Angelfish Cheat je tu pro vás! Takhle to můžete využít!

Jak používat cheat na ryby v The Sims 4?

Jako u každého jiného cheatu je prvním krokem vždy povolení cheatů v The Sims 4. Pokud jste to nikdy nedělali, pak se nebojte – je to velmi snadné. Nejprve podržte SHIFT + CTRL + C na klávesnici, dokud se neobjeví okno příkazové konzole. Poté v dialogovém panelu zadejte testy jsou pravdivé a stiskněte enter. To vám umožní používat další cheaty v Sims 4, bez ohledu na to, které nebo kolik jich je.

Zajímavé:  Kde najít důkazy ve Stargeville Sims 4.

Takže pokud jste ve své hře povolili cheaty, pokračujte v Cheatu Angelfish. Vhodné cheat line je objects.gsi_create_obj 0xB03F a musíte jej také zadat a stisknout Enter.

Po aktivaci se Angelfish objeví přímo před vaším Simíkem a vy ji musíte sebrat. Poté jste připraveni jej používat, jak chcete. Všimněte si, že vzhledem k tomu, že se jedná o cheat, můžete jej aktivovat opakovaně a bez konce, takže pokud plánujete zásobování Angelfish, můžete tak učinit.

Jděte a nechte si uvařit Ambrosii!

Proč investovat do čističky vzduchu?

Angelfish Cheat nemusí být v naší komunitě Sims 4 příliš známým podvodem. Existuje tolik hráčů, kteří tráví dny a dny snahou ulovit skaláry a často to nedostanou. Míra poklesu u této položky je opravdu nízká a při jejím pronásledování se můžete opravdu zaseknout.

Takže Angelfish Cheat řeší tento problém rychlým doručením 1 kopie položky přímo k vám. Možná to není ideální řešení pro ty, kteří neradi používají cheaty nebo kteří se řídí jejich striktním vyprávěním, ale přesto je dobré vědět, že existuje.

A na naší cheatovací stránce můžete najít mnoho dalších cheatů, které vám pomohou začít, pokud jste v The Sims 4 narazili na cihlovou zeď. Navíc naše stránka Mods a CC může pokrýt všechny vaše další potřeby. Podívejte se na nás!

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Zajímavé:  Kde najít digitální skicák v The Sims 4.

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Rybaření (The Sims 4)

Tento termín má jiné významy, viz Rybaření.

Rybolov

Postava chytá ryby

Rybolov — dovednost obsažená ve hře The Sims 4. Pro zvládnutí této dovednosti musí postavy lovit v rybnících a ve speciálně určených oblastech, kde je dřevěný nápis s obrázkem ryby.

Většina postav, které mají tuto dovednost, se nestydí přiznat, že jsou závislé na rybaření.

Upgrade dovedností [ ]

Úroveň svých dovedností můžete zvýšit dvěma způsoby:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»