Jak

Jak se dostat do psychiatrické léčebny v Sims 4

Vybraný obrázek Asylum Challenge

Připravte se, protože se chystáte začít provozovat psychiatrickou léčebnu a zůstaňte uvězněni u 7 pacientů, kteří pobíhají! Asylum Challenge je stará výzva od Sims 2 a Sims 3 a byl přepracován Sims se sýrem aby odpovídala jedinečným herním funkcím Sims 4.

Tato výzva nutí jednoho Simíka zůstat s bláznivými lidmi, dokud nejsou připraveni začlenit se do společnosti jako zdravý jedinec. Budou se muset prokázat splněním aspirací, budováním dovedností a přežitím v domě šílenců. Nejen, že budou muset žít s nějakými pustošícími Simíky v blázinci, ale také budou mít omezenou základní svobodu a rozpočet. Zní to zajímavě? Pojďme se připravit, postavit a vstoupit do azylu!

Jak se připravit na azylovou výzvu?

Než se ponoříte do výzvy, je nezbytné se připravit na to, co přijde, a mít připravené své postavy a azyl. Toto je to, co musíte udělat, krok za krokem:

Krok 1: Vytvořte svou hlavní postavu a své pacienty v případě

Začínáte výzvu s plným domem, s 8 Simíkya žádný z nich nemůže souviset. Nicméně, pouze jeden z nich bude hlavní postavou. Toto je výzva pro azyl, takže se ujistěte, že všech 8 má odpovídající Nevyrovnaný (šílený) rys osobnosti. To je přiměje mluvit sami se sebou a mít nepředvídatelné změny nálad. Ostatní vlastnosti jsou zcela volitelné, pokud nejsou vlastní, stejně jako jejich vzhled a pohlaví.

Zajímavé:  Jak stahovat hry zdarma v The Sims 4.

Hlavní postava může mít jakoukoli aspiraci, kterou chcete, kromě Úspěšné linie, Velké šťastné rodiny, Super rodiče, báječně bohatých, Mansion Baron a City Native. Ostatních 7 Simíků může mít jakékoli aspirace. Pokud byste chtěli udělat a upír nebo mimozemský pacient, jste zcela vítáni, abyste tak učinili!

Krok 2: Vybudujte si azyl

Sims 4 azylová výzva

Je čas přesunout svých 8 šílených Simíků do azylového domu. Tento azylový dům může být umístěn na jakémkoli rezidenčním pozemku ve Willow Creek nebo Oasis Springs a musí to být dům, protože v bytě nemůžete mít psychiatrickou léčebnu. V této fázi máte povoleno používat cheaty na peníze, abyste si postavili svůj vlastní nebo předělali dům tak, aby vypadal jako psychiatrická léčebna. Vybírejte pouze ty nejlevnější předměty z každé kategorie nábytku pro jeho vybavení, ale přeskočte všechny položky, které ovlivňují, jak se pacienti cítí.

Tyto levné předměty budete moci nahradit těmi kvalitnějšími později, až budete mít uložené nějaké simoleony. Stávající předměty však budete moci vyměnit pouze za dražší stejného typu (např. vyměnit stará kamna za nová). Každá úroveň obtížnosti v azylové výzvě má ​​pravidla týkající se předmětů a nábytku, takže si o tom přečtěte více v sekci režimu obtížnosti níže.

Případně můžete také ve hře hledat azyl v Galerii pomocí #AsylumChallenge hashtag.

Krok 3: Nastavte rodinné fondy na základě úrovně obtížnosti

Jakmile budete mít vše připraveno a budete mít své pacienty v zařízení, je čas nastavit finanční prostředky. Pokud jste k výstavbě a návrhu azylu použili podvody na peníze, budete muset použít podvod na peníze k nastavení počáteční částky pro výzvu. Chcete-li to provést, ujistěte se, že jsou vaše cheaty povoleny pomocí testy jsou pravdivé, a zadejte peníze #. Každá úroveň obtížnosti (více informací o každé níže) má určité množství simoleonů:

Zajímavé:  Jak se otáčet v Sims 4.

Nahraďte „#“ množstvím peněz pro úroveň obtížnosti, kterou chcete hrát. Chcete-li například hrát ve středním režimu, zadejte peníze 500a udeřil Enter.

Vše je připraveno začít hrát! Nyní vypněte cheaty úplně psaním falešné testovací cheaty, a pojďme prozkoumat pravidla a začít s výzvou!

Více o SNOOTYSIMS: Přijďte si zahrát napínavou Midnight Sun Challenge!

obrázek 67

Pojďme hrát! Jaké jsou pravidla?

Tady jste v živém režimu a azylová výzva oficiálně začala. Toto jsou obecná pravidla, která budete muset při hraní dodržovat:

 • Cheaty a mody, které ovlivňují potřeby a dovednosti, nejsou povoleny.
 • Ujistěte se, že vaši Simíci mají svobodná vůle, a povolte to v možnostech hry. Nechte je volně běhat!
 • Nastavte stárnutí na normální nebo dlouhé.
 • Vaše hlavní postava je jediná, kterou můžete zkontrolovat. Nemůžete klikat na pacienty a kontrolovat je. Nejste odpovědní za uspokojování jejich potřeb. Nechte je být a uvidíte, jak se hra vyvine.
 • Pokud Simík zemře, nech si hrob.
 • Sledujte pouze kariéru svého hlavního Simíka. Nemůžete přimět pacienty, aby tvrdě pracovali.
 • Uchovávání sdílených předmětů v inventáři je zakázáno. Hru můžete pozastavit ve 12 hodin a kliknout na pacienty, abyste zkontrolovali, zda mají něco v inventáři.
 • Nemůžete přeskupovat nábytek. Jakmile je vše umístěno, musí zůstat na stejném místě.
 • Aktivní kariéra je zakázána, stejně jako vlastnictví podniku nebo restaurace.

Pokud máte pochybnosti o některých pravidlech specifických pro DLC, více informací najdete v původním příspěvku zde.

Vyberte úroveň obtížnosti: snadný, střední nebo těžký režim

Sims 4 azylová výzva

Asylum Challenge má 3 úrovně obtížnosti. Všechny mají specifickou sadu pravidel, která musíte dodržovat, a vy si můžete vybrat, která s vámi klikne.

Vaším konečným cílem je splnit všechny cíle na kterékoli ze tří úrovní obtížnosti. Cílem je dokončit je co nejrychleji, ideálně bez toho, aby vaši pacienti zemřeli. A teď k cílům!

Zajímavé:  Jak přetočit čas v The Sims 4.

Snadný režim

Pokud zvolíte snadný režim, budete muset dokončit 2 aspirace osvoboďte svého hlavního Simíka ze světa šílenství a můžete si zdarma kupovat celoživotní odměny. Všichni smí pracovat. Zatímco však váš hlavní Simík může pracovat v jakékoli kariéře (pokud není aktivní), všichni pacienti musí pracovat v kriminální kariéře, pokud se je rozhodnete zaměstnat. I když to uděláte, nemůžete kontrolovat jejich kariérní postup, a pokud přijdou o práci, nemohou se už nikdy zaměstnat.

Každý může volně opustit pozemek, sbírejte předměty, jděte na ryby a objednejte si pizzu. Cestování na jiné pozemky je povoleno pouze od 9:3 do 8:XNUMX a lze je provést pouze v případě, že jede všech XNUMX simů. Můžete si dokonce najmout pokojskou, která vám pomůže udržet místo čisté. Azyl může mít tyto objekty:

 • 2 umyvadla, 2 sprchy (nebo vany) a 2 toalety
 • 6 lůžek
 • 8 míst k sezení (počítá se pro všechny sporty v sezení, jako jsou pohovky nebo židle)
 • 1 PC a 1 TV
 • až 5 objektů pro budování dovedností. To se netýká PC, zrcadel, TV, polic nebo kamen.

Střední režim

Všechno to šílenství je únavné, ale váš Sim se musí držet, aby dokončil 3 aspirace opustit dům šílenství. Pokud se rozhodnete hrát ve středním režimu, pouze 2 pacienti budou moci pracovat, a může mít práci pouze v kriminální kariéře. Hlavní Simík může mít jakoukoli práci a smí používat body spokojenosti k nákupu odměn.

Simíci mohou opustit pozemek pouze mezi 7:5 a 8:9 a mohou lovit a sbírat sběratelské předměty, ale pouze v případě, že jich jede všech 3. Vaši blázni mohou stále navštěvovat jiné pozemky, ale mohou tak činit pouze od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX a musí cestování v balení po 8 kusech. Rozvoz pizzy a pokojská nejsou povoleny. Zde jsou pravidla pro nábytek:

 • 1 umyvadlo, 1 sprchový kout (nebo vana), 1 toaleta
 • 1 PC nebo 1 TV (nelze mít obojí)
 • 5 lůžek
 • 6 míst k sezení (počítá se pro všechny sporty v sezení, jako jsou pohovky nebo židle)
 • až 5 objektů pro budování dovedností. To se netýká PC, zrcadel, TV, polic nebo kamen.
Zajímavé:  Jak porodit postavu Sims 4.

Pokud Simík zemře, musíte odstranit 1 místo. Udělejte to pro každého Simíka, který zemře, dokud nezbude pouze 1 místo.

Tvrdý režim

Dny v azylovém domě mi připadají jako měsíce. Váš Simík musí dokončit 4 aspirace osvobodit se a nemohou si nic koupit z obchodu s odměnami. Žádný pacient nesmí pracovat, a váš hlavní Simík může získat práci pouze v případě, že je to zásadní milník pro jejich aspiraci. Rozvoz pizzy a pokojská jsou přísně zakázány.

Cestování na jiné pozemky je nyní zakázáno pokud váš hlavní Sim nepotřebuje cestovat, aby dokončil aspiraci, v takovém případě musíte vzít všechny s sebou. Jediný čas, kdy mohou Simíci opustit azylový dům, je mezi 12:5 a XNUMX:XNUMX, aby mohli rybařit a sbírat předměty. Toto jsou pravidla pro vybavení:

 • 1 umyvadlo, 1 sprchový kout (nebo vana), 1 toaleta
 • 1 PC nebo 1 TV (nelze mít obojí)
 • 4-lůžková místa
 • 4 míst k sezení (počítá se pro všechny sporty v sezení, jako jsou pohovky nebo židle)
 • až 5 objektů pro budování dovedností. To se netýká PC, zrcadel, TV, polic nebo kamen.

Pokud Simík zemře, musíte odstranit 1 sedadlo a 1 postel, a to u každého pacienta, který zemře, dokud nezbude pouze 1 sedadlo a 1 lůžko.

Bodovací systém: Sbírejte body během hraní!

Pokud vás baví udržovat skóre při hraní výzev, toto je bodovací systém pro Azylovou výzvu:

AKCE BODY
za každou dokončenou aspiraci +50
za každý dovednostní bod získaný v domácnosti (8 Simíků) +1
za každých 1000 bodů spokojenosti získaných v domácnosti (8 Simíků) +1
za každého Simíka, který zemře -20
za každý požár, který v azylu vypukne -20
za každý výpadek elektřiny a vody (za den) -20

Bodování je zcela volitelné, takže je na vás, abyste se rozhodli, zda chcete bodovací systém použít!

Zajímavé:  Jak zabránit těhotenství v The Sims 4.

Závěrečné myšlenky

Pokud se rozhodnete hrát azylovou výzvu, připravte se na některé nevyzpytatelné chování, potenciální úmrtí a duchy, každodenní frustraci, konflikty a negativní nálady. Přestože je lehká úroveň relativně zvládnutelná, hraní v tvrdém režimu je ošemetné a rozhodně vás udrží ve střehu, protože ve hře je spousta omezení. Šťastné simming!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»