Jak

Jak hraje moje hudba v The Sims 4

Nová hudba!

Hudba byla vždy velkou součástí The Sims a jsme rádi, že vám můžeme přinést nové nové skladby Simlish, které si můžete užít v The Sims 4 Pusťte se do práce!

Echosmith

Echosmith

Odpočiňte si s Echosmith’s Sydney, Grahamem, Noahem a Jamiem a jejich simlish verzí Nothing’s Wrong.

Nová politika

Nová politika

Rock out to Everywhere I Go (Kings and Queens) od Davea, Sorena a Louise z New Politics – také uvedeno v našem oficiálním oznamovacím traileru.

Katy Tiz

Katy Tiz

Z druhé strany rybníka ve Spojeném království vás Katy Tiz během okamžiku dostane do Whistle (While You Work It).

Big dat

Big dat

Alan Wilkis aka Big Data vás nabije energií s The Business of Emotion s White Sea v Simlish.

Více umělců!

Více umělců!

The Sims 4 Get to Work také obsahuje další umělce včetně Krishane, Lights, Paper Route a Roberta DeLonga. Podívejte se na to ještě dnes!

The Sims 4 The Sims FreePlay The Sims Mobile Simulační hry EA tiktok instagram twitter discord youtube twitch facebook Knihovna her Přihlásit se k odběru aplikace EA O usnadnění Nápověda Spojené království Spojené státy Austrálie Francie Deutschland Itálie 日本 Polska Brazílie Brazílie Rusko España 简体中文민꭭中文민꭭中文민꭭中文 대丕文 대햇 Zásady souborů cookie (vaše práva na ochranu soukromí) Prohlášení o moderním zákoně o otroctví Spojené království Daňová strategie Spojené království Zveřejnění rozdílů v odměňování pohlaví Aktualizace online služeb Zabezpečení Podmínky služby YouTube Zásady ochrany osobních údajů Google

Zajímavé:  Jak najít obchod v The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»