Vztah

Jak vypnout vztahy osob stejného pohlaví v The Sims 4

Mohu tuto funkci vypnout? Ne. I když se snažíme dát hráčům možnost přepínat určité herní funkce, Identity LGBTQIA+ jsou skutečností a nikoli přepínačem, který lze zapnout a vypnout.

Jak vypnete preferenci pohlaví na Sims 4?

Pokud vytváříte svého Simíka úplně od začátku v nabídce Create-A-Sim, můžete upravit jeho preference ohledně pohlaví a sexuality na panelu pohlaví vlevo od okna základních informací, když do domácnosti přidáte nového Simíka. Předvolby jsou rozděleny do tří kategorií.

Jak změníte preference pohlaví ve hře Sims 4?

Kliknutím na tři tečky pod symboly muže a ženy v CAS získáte řadu rozšířených možností přizpůsobení pohlaví, což vám umožní vytvořit Simíka, který může být považován za (například) transgender, intersex nebo jinak genderově nepřizpůsobivý.

Zajímavé:  Jak obnovit vztah po rozvodu v The Sims 4.

Jak změníte kompatibilitu na Sims 4?

Pokud jde o kompatibilitu, jediné, na čem v nabídce Líbí a Nelíbí záleží, je kategorie Charakteristiky Simíka. Pokud se Simíkovi líbí určitá vlastnost jiného Simíka, zvýší to jeho kompatibilitu a naopak ji sníží.

Jak odstraníte cenzora v Sims 4?

Budete to muset udělat pokaždé, když se hra aktualizuje.

 1. Spusťte hru.
 2. Klikněte na tlačítko se třemi tečkami v pravém horním rohu.
 3. Klikněte na Možnosti hry.
 4. Klepněte na položku Jiné v nabídce Možnosti.
 5. Zaškrtněte „Povolit vlastní obsah a úpravy“ a „Povolit úpravy skriptů“.
 6. Klepněte na tlačítko Použít změny.
 7. Restartujte hru.

Chlap chodí se dvěma dívkami na stejné škole, žije to litovat | Dhar Mann

Jak se zbavím cenzora?

Jak odstranit cenzor obrazu ve 4 krocích

 1. Nahrajte fotografii nebo ji přetáhněte do editoru ve formátu JPEG, JPG nebo PNG.
 2. Klikněte na tlačítko „Upravit obrázek“ v horní nabídce.
 3. Kliknutím na nástroj ‘Image Sharpener’ zrušíte cenzuru obrázku.
 4. Kliknutím na tlačítko „Stáhnout“ uložíte obrázek ve více formátech.

Proč nemohu ve hře Sims 4 změnit pohlaví?

Vytvoření nového Simíka v CAS vám umožní vybrat si jak pohlaví, tak jejich módní preference. Mužští Simíci s preferencí ženské módy mu poskytnou ženské vlastnosti, jako jsou prsa. Stávající Sim ve hře má možnost „přiděleného“ pohlaví uzamčenou a nelze ji změnit bez cheatu.

Můžete chodit se stejným pohlavím v Sims 4?

The Sims od první hry zahrnuje vztahy osob stejného pohlaví (s různou otevřeností) a pouze se zlepšili v začleňování lidí – bez ohledu na to, za koho se identifikují. Zatímco The Sims 4 může postrádat spoustu věcí, je těžké popřít, že mu chybí inkluzivita.

Zajímavé:  Jak změnit vztahy v Sims 4 pomocí kódu.

Jak přejdu z režimu kompatibility?

Věci, které byste měli vědět

 1. Klikněte na Soubor a vyberte Informace.
 2. Klepnutím na Převést převedete dokument na DOCX a opustíte režim kompatibility.
 3. Pokud není k dispozici tlačítko Převést, klikněte vlevo na Uložit jako a vyberte . docx z rozevíracího seznamu a uložením souboru ukončete režim kompatibility.

Co znamená WooHoo v Sims 4?

WooHoo v sérii The Sims je dokonalým vyjádřením romantické lásky mezi dvěma Simíky, a pokud to chcete říct na rovinu, verze pohlavního styku pro Simíky, která je přívětivá pro hodnocení, poprvé představená v The Sims 2.

Proč mají všichni moji simíci dívky?

Zdá se, že jahody a popová hudba (jedna, druhá nebo obě) vedou k většímu počtu holčiček. Zdá se, že mrkev a alternativní hudba vedou k většímu počtu chlapců.

Dokážete v The Sims 4 potratit dítě?

V současné době neexistuje způsob, jak přerušit těhotenství v The Sims 4. K tomu byste potřebovali mod. Můžete se však pokusit vrátit své uložení zpět, než váš simík otěhotní. Další možností je počkat, až váš simík porodí, a potom dítě ignorovat, dokud ho neodeberou služby ochrany dětí.

Požádá mě Simík, abych byl jeho přítelkyní?

Budou se ptát, pouze pokud mají k druhému Simíkovi blízký, zbožňující a zamilovaný cit. Interakce může být buď přijata nebo odmítnuta, odehraje se normální výsledek úspěchu nebo neúspěchu a dva Simíci budou ve vztahu nebo zasnoubení nebo ztratí vztahové body a získají brigádu.

Mohou si dívky v Sims 4 brát dívky?

Simíci si mohou vzít jiné Simíky stejného pohlaví. K rozvodu může dojít, ale jinak si Simíci mohou vzít vždy jen jednoho dalšího Simíka.

Můžeme mít v Sims 4 dvě manželky?

Bez modů není polygamie možná. Simíci jsou exkluzivní pro jednoho partnera – můžete nechat Simíka podvádět jejich partnera nebo mít více příležitostných vztahů, ale pokud jde o otevřené vztahy, není to možné pouze se základní hrou.

Zajímavé:  V The Sims 4 můžete začít vztah mezi bratrem a sestrou.

Můžete se v Sims dvakrát oženit?

Ne, nemůžeš. Bigamie není možná.

Můžete ve hře Sims 4 podstoupit operaci změny pohlaví?

Aktualizace ‘The Sims 4’ přidává špičkové chirurgické jizvy, vazače, naslouchátka a další. Je to vzrušující doplněk pro transgender a handicapované fanoušky. The Sims 4 vydali bezplatnou aktualizaci, která do základní hry přidává špičkové chirurgické jizvy, vazače a tvarovací oděvy a lékařské nositelné předměty.

Proč nemohu otěhotnět Sims 4?

Nejprve zkontrolujte, zda je jeden sim schopen otěhotnět, zatímco druhý je schopen otěhotnět ostatní. Budete muset vzít oba simíky do CAS a kliknout na nabídku se třemi tečkami pod znaky pohlaví. Toto jsou vlastní nastavení pohlaví a pokud nemají správná nastavení, budete muset použít cas.

Jak bezpečně odstraníte mody ze Sims 4?

@SantaFeAtBay Mody můžete úplně odstranit otevřením složky Sims 4 v My Documents a ve složce mod smazat všechny mody, ve vašem případě stačí smazat celou složku.

Můžete podvádět počasí Sims 4?

Počasí je funkcí Sims 4: Roční období a Sims 4: Snowy Escape. Hráči mohou rychle měnit počasí, roční období a teplotu pomocí cheatů. Počasí lze ovládat pomocí cheatů The Sims 4. To může přinést náhlé sněžení, vlny veder a blesky na různá místa.

Jak obejít cenzuru?

Virtuální privátní síť (VPN): Pomocí VPN může uživatel, který zažije cenzuru internetu, vytvořit zabezpečené připojení k tolerantnější zemi a procházet internet, jako by se nacházel v této zemi. Některé služby jsou nabízeny za měsíční poplatek; ostatní jsou podporovány reklamou.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»