Jak nastavit

Jak postavit dům v Sims 4 za 5 minut

Jak postavit krásný dům v Sims 4 krok za krokem – Jak postavit krásný dům v Sims 4 (Stavebnictví v Sims 4)#5

S vydáním nového dílu kultovního simulátoru života dostali hráči možnost postavit dům se zcela odlišnými sadami schopností ve srovnání se SIMS 3. Stavba se stala mnohem jednodušší a příjemnější a existuje spousta příležitostí, jak implementovat různé nápady hráčů.

Nyní si povíme podrobněji jak postavit dům v SIMS 4, popíšeme fáze výstavby domu a také další příležitosti v tomto výklenku.

Hlavní fáze stavby domu v The Sims 4

Nejprve se hráč musí rozhodnout, zda dům bude stát na základech nebo bez nich. Samozřejmě pro pevnější vzhled bydlení a prostě krásu se doporučuje udělat nízký základ. Mimochodem, nyní v nastavení hry je možné upravit jeho výšku. Takže, když jste se rozhodli pro základ, můžete začít se samotnou stavbou stěn a střechy domu.

Nejprve musíte mít dobrou představu o svém budoucím domě, možná si dokonce nakreslit náčrt na kus papíru, pokud je to jednodušší. Nejprve se zpravidla postaví vnější stěny, kde se určí tvar celé budovy. Vše záleží pouze na fantazii a přání hráče. Dům může být vyzdoben jednoduše obdélníkovým, nebo můžete vytvořit celý hrad s věžemi, oblouky a sloupy. Je také nutné předem určit požadovaný počet podlaží v domě, takže v budoucnu nebudou žádné problémy s umístěním schodů.

Zajímavé:  Jak rychle postavit dům v The Sims 4 pro velkou rodinu.

Když je dispozice domu připravena, můžete začít zónovat vnitřní prostor. Ale nejdřív, pokud dům v SIMS 4 má několik pater, je nutné umístit schodišťové bloky na požadovaná místa v místnosti. Měly by být instalovány tak, aby nezabíraly místo navíc, ale zároveň zdůrazňovaly interiér domu.

Prostor v místnosti můžete rozdělit mnoha způsoby, vše závisí na velikosti samotného domu a jeho stylu. Pokud chce hráč postavit dům v novějším stylu, například „high-tech“, vynikající možností by bylo nemít v místnostech žádné stěny a zónovat je pomocí různých závěsů a polic.

Nedílnou součástí domu je střecha. S novými funkcemi v SIMS 4 může být ještě rozmanitější a neobvyklejší než dříve. Téměř cokoliv, od střechy v čínském stylu se zvýšenými okraji až po úplně plochou!

Nezapomeňte na vnější výzdobu vašeho domova. Vymalujte stěny v barvě, kterou chcete, vyberte si styl střešních tašek, vytvořte útulnou terasu a spoustu dalších věcí, o kterých si myslíte, že udělají dům jedinečným a luxusním.

Domácí dekorace v SIMS 4

Pokud existují alespoň nějaká omezení v možnostech při stavbě zdí, pak při zařizování domova vám hra umožňuje využít kreativitu hráče na maximum. Právě spousta různých předmětů, dekorativních prvků a jejich stylů otevírá hráči téměř nevyčerpatelný zdroj k otestování své fantazie. Každý pokoj může být nezapomenutelný tím, že si připravíte svůj vlastní styl s určitými předměty a barevnými schématy. Musíte promyslet každý detail, od umístění předmětů do místnosti až po její zdobení různými obrazy, květinami a figurkami.

Stojí za to pečlivě zvážit, jaký materiál pokryje stěny v konkrétní místnosti a jaký druh nátěru je vhodný pro podlahu v ní. Pro větší efekt a pohodlí by měly být všechny barvy v místnosti vzájemně harmonické.

Zajímavé:  Jak postavit hřiště v The Sims 4.
Závěr

Čím více nápadů má hráč na výzdobu svého domova, tím více příležitostí se mu otevírá. Navzdory tomu, že ve hře můžete změnit téměř vše — od výšky polic na stěně až po umístění celé místnosti — postavit dům v SIMS 4 není to tak těžké! Díky úsilí vývojářů se konstrukční systém ve hře pro hráče výrazně zjednodušil a zpřehlednil, což fanoušky této série nemůže nepotěšit.


Podívejte se na video: jak postavit dům v The Sims 4

Jak postavit dům v The Sims 4?

 • Pokud jde o mě, ve verzi 3 The Sims je stavba mnohem zajímavější, ale ve verzi XNUMX se stala zcela nezajímavou, protože není potřeba nic přemýšlet. Více si o tom můžete přečíst a vidět zde, vše je podrobně popsáno.
 • V The Sims 4 je snazší stavět domy než v The Sims 3 a ještě více než v The Sims 2. Od části 4 si můžete zařizovat pokoje, měnit velikosti atd. A v předchozích dílech stavba domu zabrala hodně času a stavba pokoje byla náročnější.
 • Noví hráči oblíbené hry SIMS 4 se potýkají s problémem postavit svůj dům, jak ho postavit, k čemu použít a mnoho dalších otázek. Podívejte se proto na video recenzi stavby domu v SIMS 4:
 • V této hře se kombinují stavební a nákupní módy. V režimu výstavby si můžete vybrat hotové místnosti a upravit je podle libosti. Ve hře si budete moci vybrat nadaci; Pro každé patro bude možné pomocí posuvníku zvolit jinou výšku. Můžete změnit barvu střechy, aby nebyla jednobarevná. Zde jsem našel velmi video popis stavby v The Sims 8.
 • S vydáním nové verze přišlo jedno zklamání, některé novinky se ukázaly být tak silné, že některým hráčům zkazily náladu. Zdálo se, že The Sims byli vynalezeni jako simulátor architektonických výtvorů, což byl jeden z nejzajímavějších projektů. A nyní se místo veselých úvah o tom, jak nejlépe postavit svůj dům, hratelnost v The Sims 4 zjednodušila, nyní jde o manipulaci s již připravenými místnostmi, zbývá jen změnit velikosti a dekorace a okna mohou být přidáte stisknutím jediného tlačítka. Toto je video v angličtině o tom, jak postavit dům v The Sims 4. A aby mohl hráč postavit dům, musí být starší 18 let
  Zajímavé:  Jak postavit maják v The Sims 4.
 • Pokud vím, proces stavby domu v The Sims 4 je ve srovnání s díly 3 a 2 mnohem zjednodušený. Dům lze postavit v úplně jiných tvarech, jak se říká, aby vyhovoval každému vkusu a barvě, a nemusíte zapomínat na svůj přidělený rozpočet. Dovolte mi poznamenat, že při stavbě startovacího domu, pokud je váš rozpočet omezený, vám radím použít místo stěn příčky, samozřejmě v interiéru jsou příčky mnohem levnější než stěny a plní v podstatě stejnou funkci.
 • Stavební režim v The Sims 4 prošel velkými změnami, ale zároveň se stal inovativnějším než v The Sims 3. Nyní lze dům ve hře Sims 4 postavit asi za 10 minut. Nebo to můžete udělat ve dvou. V editoru si můžete vybrat a uspořádat hotové místnosti a umístit je podle sebe. Můžete to kombinovat, jak chcete! Mimochodem, podlahy můžete zvýšit i o celé místnosti. Místnosti můžete také roztáhnout jedním pohybem myši. V The Sims 3 byste museli nejprve odstranit zdi a pak postavit něco nového. Střechu můžete také libovolně natahovat a měnit. Obecně platí, že proces výstavby v nové hře se zjednodušil, ale bez ztráty složitosti konečného návrhu samotného domu.

  Stavba elfího domu ve hře Sims 4

  Ahoj všichni, dnes stavíme dvoupatrový dům v Sims 4 pro čtyřčlennou rodinu: pár dospělých Simíků, teenager a dítě. Kromě dvou ložnic, dětského pokoje a pokoje pro teenagera je zde šatna, knihovna a malý bazén. Tento dům si můžete stáhnout v Sims 4 prostřednictvím galerie Origin, moje ID: stroimvsims. Začněme od prvního patra. Při vstupu se nachází vstupní chodba se šatnou. O kousek dál je jídelna pro 8 postav. Vedle je kuchyň s barovým pultem. Pro ty, kteří rádi sledují snídaňové pořady, je zde televize. V pokoji dospívající dívky byly stěny hladké. V dětském pokoji je naopak spousta potisků a obrázků. V blízkosti dětské koupelny je sprchový kout a WC. Další vínová koupelna, s lesklými vínovými obklady a zlatými doplňky. Nachází se v ložnici rodičů. Z haly druhého patra lze vyjít na balkón, kde je bazén. Jeho stěny jsou skleněné a jsou dobře viditelné z ulice. Načíst z galerie Stáhnout z Yandex.Disk Stáhnout z Disku Google

  Zajímavé:  Jak postavit hotovou školu v The Sims 4.

  Jak postavit krásný dům krok za krokem v The Sims 4 — GamesHub

  Komentáře od uživatelů typu Host 12.03.2018/10/40 — XNUMX:XNUMX Jsem doltonik? Proč je pro mě všechno bílé? annaliza Renkas 13.03.2018 — 19:42 Chtěl bych si postavit takový krásný dům Speed ​​​​Fand 16.03.2018 — 03:37 Je skvělé, že mi dáváš lajk a odebíráš svůj kanál)))) Elena Yashina 17.03.2018 — 20:23 Elena Yashina 18.03.2018 — 23:24 Yulia Ketova 20.03.2018 — 18:53 Krásnější dům jsem ještě neviděl SvetaNaps 23.03.2018 — 16:26 Díky moc Dariya Mary 22.03.2018 — 00:38 Moc krásně stavíš)) Moc se mi líbilo, že vše je ze základní hry a vše si můžeš zopakovat))) SvetaNaps 23.03.2018 — 09:47 Cola Pop 25.03.2018 — 00:16 Podle 10 bodového systému 8-7 Dáša Krylová 27.03.2018 — 01:23 Inu, dům je jako dům. Není to špatné, ale nemůžete ani říct WOW Eva Jk 29.03.2018 — 02:11 Dům je v pohodě, taky jsem ho postavil. Dopadlo to stejně jako to tvoje. Velmi cool dům. Mirzi 30.03.2018 — 15:47 V některých momentech tvůj hlas zněl jako Lizzčin Naše kreativní studio 01.04.2018 — 18:38 1010 Darya Grey 04.04.2018. 17. 40 — XNUMX:XNUMX kde si to můžu stáhnout? Avatar od Diany 06.04.2018 — 04:40 Neexistují žádná slova, tak řeknu — Like a odběr! Zasloužíš si to)) Gravitura Happy 07.04.2018. 12. 26 — XNUMX:XNUMX To je opravdu skvělé Anya Prykhodko 10.04.2018. 07. 42 — XNUMX:XNUMX Je mi líto, ale dům pro mě není útulný, protože je velký. ale krásné! hrát hrát 12.04.2018. 17. 26 — XNUMX:XNUMX zkuste odstranit tuto šílenou budovu, ale bez zrychlení a kde jste se naučili stavět tak dobře? Křeček 14.04.2018 — 16:08 0:08 Jsem jediný, kdo vidí spinner? Polina řemeslo Polina důl 15.04.2018 — 23:30 Jak můžete vydělat nekonečné peníze na stavbu? Dakha 17.04.2018 — 16:21 Kde je hudba? Ode mě

  Zajímavé:  Jak postavit podkroví v The Sims 4.

  sims 4 jak postavit bytový dům

  Pokud chcete v The Sims 4 vytvořit bytový dům, bude to chtít trochu času a trochu kreativity. V tomto článku vám krok za krokem řekneme, jak na to. Bytový dům Sims 4 Dům Sims 4 s apartmány Bytový dům Sims 4 Městský dům SIMS 4Městský dům SIMS 4 Bluewater Village Sims 2Bluewater Village Sims 2 SIMS 4 sídlí v New Yorku Městský dům Sims 4 Výškové Sims 4Výškové Sims 4 Vícepodlažní dům SIMS 2 Moderní dům SIMS 4Moderní dům SIMS 4

  Vyberte místo a plánování

  Prvním krokem je výběr místa a plánování domu. Umístěte budovu na volný pozemek a určete si počet bytů, které chcete do budovy umístit. Upozorňujeme, že každý apartmán musí mít vlastní vstupní dveře a požadovaný počet pokojů. Penthouse SIMS 4 MyshunoPenthouse SIMS 4 Myshuno Sims Park 4 NewcrestSims Park 4 Newcrest Výšková budova pro Sims 3Výšková budova pro Sims 3 SIMS 4: Střední školaSIMS 4: Střední škola SIMS 4 Bytový důmSIMS 4 Bytový dům

 • Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Кнопка «Наверх»