Jak

Jak zlepšit své dovednosti psaní v sims 4

Podle naší analýzy je nejjednodušším způsobem, jak zlepšit jakékoli dovednosti, najít vhodnou literaturu v městské knihovně Sims nebo v jakémkoli knihkupectví ve městě. Hlavní je vzít jednu oblast a kompletně ji rozvinout, takže získáte znalosti a dobré zkušenosti.

Většina hráčů Sims se snaží podvádět a vstupovat kódy dovedností, tím zkracují dobu učení, nechápu, jaký má smysl hrát tuto hru. Protože když zadáte takové kódy, zkrátí herní dobu, ale není to celý smysl hry, hrát, rozvíjet se, zkoušet něco dělat, protože život může být spojen s hrou. Pro takové uživatele by bylo možné okamžitě vymyslet kód, který po zadání zobrazí nápis: „Hurá, hurá, hurá, dokončili jste hru Sims, tohle je konec!“ a pak svazek rudých růží a barevný ohňostroj — ale to je absurdní, proč si tak hrát drazí přátelé?

A tak pojďme k jádru tématu:

1) Jak Zvyšte své schopnosti mechaniků ve hře Sims 4 .
Chcete-li to provést, musíte si vybrat metodu, která je pro vás vhodná, protože jich je několik a pro každého je vhodné udělat něco zvláštního, poskytneme vše možné:
a) Vylepšit něco celku nebo opravit vše, co je rozbité (třeba televizor, vana, sprchový kout na mytí nádobí), tedy „nastudovat zařízení“, například televizor, je nejjednodušší způsob, jak zlepšit dovednosti mechanika .
b) A druhý způsob rozšiřte své mechanické dovednosti ve hře sims 4 — četba vhodné literatury. A kde najít literaturu, už jsem řekl výše, je to obchod, knihovna nebo regál. Hledejte tři svazky na mechanice: vypněte vodu, vypněte vodu a louže a elektřinu.

Zajímavé:  Stejně jako v Sims 4 kombajn.

2) Pojďme k druhému kroku, jak zlepšit hudební dovednosti v sims 4 .

Chcete se například naučit hrát na hudební nástroj, ale nemůžete, protože jste začátečník a nemáte potřebné hudební dovednosti v sims 4. Chcete-li rychle získat dovednosti, musíte ve svém městě najít kurzy hry na hudební nástroje a navštěvovat je častěji. Trénink probíhá v divadle, můžete použít mapu města a najít divadlo Buratino, kliknout na něj a vybrat dovednost, která se vám líbí. Dovednost, kterou si vyberete, se naučíte. Ale pamatujte, toto je hra jako skutečný život, takže pro zlepšení svých hudebních dovedností musíte zaplatit 400 $.

3) Pojďme k té lahodné části — Sims 4 Zvyšuje kuchařské dovednosti.

No, je jasné, že abychom zlepšili své kulinářské dovednosti, musíme jít do kuchyně a vařit. Než se ale pustíte do vaření, potřebujete domácí spotřebiče (alespoň si pořiďte sporák a lednici, kde budeme potraviny skladovat), a s čím budeme vařit. Samozřejmě chápu, že mnoho lidí nerado vaří, ale díky hře doufám, že se nám bude líbit 🙂 Můžete také zvýšit sims 4 kuchařské dovednosti, kuchařku si můžete koupit v knihkupectví ve vašem městě.

4) Šli jsme na ryby, ale nechytili jsme se? Jak zlepšit své rybářské dovednosti ve hře Sims 4 .

Doporučujeme rybařit nejlépe ve vašem bazénu, protože bude příliš brzy jít do jezera bez dovednosti. Jakmile získáte trochu dovednosti, jděte přímo k jezeru a při rybaření sims 4 rybářské dovednosti se okamžitě zvýší a s každou rybou poroste rychleji. pěkný rybolov.

5) Získáváme dovednost míchat koktejly ve hře Sims 4 .

Každý koktejl je svým způsobem ideální, to znamená, že k přípravě některého z vašich oblíbených musíte vědět, co a jak moc míchat. Ale nemůžete to udělat bez dovednosti. Dovednost v míchání koktejlů v sims 4 Dosyta se můžete nabažit koupí knihy v obchodě, nebo je lepší se hned učit zpoza baru. Musíte si ale pořídit barový pult a tímto způsobem budete své dovednosti zlepšovat mnohem rychleji.

Zajímavé:  Jak se oženit v kódu The Sims 4.

6) Pokud se rychle unavíte nebo vaše tělo není ve formě, pak potřebujete rozšiřte své sportovní dovednosti ve hře Sims 4 .

Ve hře Sims xnumx, sport, je jednou z hlavních dovedností, protože tento typ dovednosti vám umožňuje prodloužit vaši výdrž. Ale aby to zlepšit sportovní dovednosti v Sims 4, potřebujete nějaký počáteční kapitál na nákup nějakého sportovního vybavení. Běžný běžecký pás nebo posilovací stroj je dobrým místem, kde začít. Další, a podle mě dobrou metodou, je plavání. Protože plaváním získáváte dovednosti rychleji a lépe. Za koupáním si můžete zajít na koupaliště kousek od domova. Můžete zkusit i běhání. Nechte svou postavu běžet co nejdále a Sportovní dovednosti v Sims 4 začne stoupat.

7) Krása a půvab. Jak zvýšit svou dovednost Charisma v The Sims 4 .

Díky šarmu můžete snadno najít společný jazyk s ostatními lidmi, protože ostatní rádi komunikují s okouzlujícím člověkem.Zvyšte dovednost Charisma v Sims 4 Můžete si koupit zrcadlo domů a komunikovat sami se sebou před zrcadlem, takže si začnete nacvičovat svůj projev. Ale všimněte si, že bez toho se vaše kouzlo ve hře nezvýší. Pokud se vaše kouzlo nezlepšuje, pak je vaším důvodem s největší pravděpodobností to, že nemáte žádné přátele ani známé. Chcete-li zkontrolovat, kolik přátel máte, stačí otevřít nabídku dovedností, umístit kurzor na položku „kouzlo“, objeví se malé okno s počtem vašich přátel a známých. Čím více přátel, tím Vaše dovednost Charisma se bude v The Sims 4 zvyšovat rychleji. Komunikujte s lidmi, setkejte se s lidmi častěji a vaše kouzlo bude rychleji narůstat.

8) Něco málo vám povím Jak zlepšit své psaní v Sims 4 .

Psací dovednosti ve hře sims 4 se zvyšuje díky tomu, že hodně píšete. Ale abyste mohli psát o čemkoli, musíte si sehnat práci, která takové řemeslo vyžaduje. Rozhodl jsem se pracovat v kancelářských věžích Gemini za 400 dolarů. Zapojením se do této práce se postupně zvýší vaše Sims 4 spisovatelské dovednosti. Můžete si také koupit literaturu v knihkupectví a přečíst několik svazků, ale nebude to tak efektivní jako práce. A nejjednodušší a nejpříjemnější způsob je koupit si notebook a doma sedět a psát nejrůznější romány.

Zajímavé:  Jak připravit žádost o grant pro The Sims 4.

9) Vývoj popř Zvýšení logické dovednosti Sims 4 .

Logika se bude vyvíjet stejně jako u skutečného člověka. Ideální jsou na to chytré knížky z poličky nebo logické hry jako šachy, dáma, radím vyzkoušet i za sims 4 zvýšení logických dovedností Dalekohled by také fungoval. Šachy lze hrát jak s lidmi, tak s počítačem a v každém případě vaše logické schopnosti porostou.

10) Přejděme k umění. Jak zlepšit své dovednosti kreslení v Sims 4 .

A pro kreslení musíme běžet do obchodu koupit potřebné vši, jako je stojan a vše, co k tomu patří. Takže ty zlepšit své dovednosti kreslení ve hře sims 4. Můžete také chodit na speciální kurzy, které vás vyjdou na stejných 400 dolarů. Během kurzů se vaše dovednosti v kreslení budou zlepšovat mnohem rychleji.

Hra sims 4 vychází jako náš skutečný život, jakýkoliv trénink je propojený stejně jako sny, pokud chcete plavat, choďte na kurzy plavání, vařte, běhejte ke kulinářskému umění. Pokud chcete krásné tělo, jděte do posilovny. Učte se, protože Hra sims 4 velmi zajímavé. Užijte si hru, moji milí čtenáři a přátelé 🙂

Literacy Mod: Naučte své Simíky číst!

Tento mod automaticky učiní vaši postavu negramotnou a ona se bude muset naučit číst, aby mohla ve hře provádět některé akce, které tuto dovednost vyžadují.

Čtení je k dispozici dětem i dospělým. Činnosti, jako je čtení knih, používání počítače, upozornění na čtení, účty a tak dále, nebudou vaší postavě dostupné, dokud nedosáhne páté úrovně nové dovednosti gramotnosti.

K rozvoji této dovednosti:

* Kliknutím na vaši negramotnou postavu můžete přimět ke čtení (pouze dospělé postavy).

* Ostatní postavy s úrovní dovedností 5 je budou moci mentorovat.
*V každé knihovničce můžete pro své dítě koupit „Sešit gramotnosti“.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 YouTube online.

* Děti si mohou procvičovat čtení s pomocí učebnice a ostatní postavy 4. úrovně gramotnosti je mohou mentorovat.

*Děti a teenageři si také mohou vybrat Cvičit čtení ve škole, ale nezapomeňte vybrat tuto aktivitu.

Jakmile se postava naučí číst, dostane odměnu a bude moci učit ostatní.

Mod vyžaduje XML Injector

Překlad z Origamika: Stáhnout (GD) (Origamika)
Překlad z kniševská: Stáhnout (simfileshare)

Tagy: Hratelnost; hratelnost

Není funkční odkaz? Nebo víte o vydání nové verze? Dejte nám vědět v komentářích níže. Děkuji!

informace
Návštěvníci ve skupině Hosté, nemůže k této publikaci zanechat komentáře.

Bradavické dědictví [26]
Bůh války [4]
Arma 3 [8]
Age of Wonders: Planetfall [22]
The Sims 4 [4303]
The Sims 3 [47]
The Sims 2 [2]
Tales of Aise [6]
Baldur’s Gate 3 [1]
Manor Lords [2]
Panzer Corps [1]
Palworld [4]
Lidové hřiště [15]
Garryho mod [2]
Páteční večer Funkin [3]
Crusader Kings 3 [2]
Pracovníci a zdroje: Sovětská republika [53]
Resident Evil Village [3]
Resident Evil 3 [1]
Resident Evil 4 (2023) [2]
Valheim [50]
Kenshi [2]
Heroes of Annihilated Empires [6]
Skyrim Special Edition [3]
TES V: Skyrim [77]
Projekt Zomboid [585]
CryoFall [10]
RimWorld [101]
World of Tanks [9]
GTA 5 [8]
GTA: Vice City [1]
GTA San Andreas [13]
Hearts of Iron 4 [9]
STALKER [4175]
Stardew Valley [125]
Minecraft [190]
7 dní do smrti [26]
terária [3]
Cyberpunk 2077 [19]
Heroes of Might and Magic V [2]
Medieval 2: ToW: Kingdoms [3]
Sekiro: Stíny umírají dvakrát [19]
krize [30]
Starbound [184]
Doom II [4]
SpinTires: MudRunner [2]
Spintires [3]
Nehladovějte spolu [9]
ATOM RPG [8]
Factorio [18]
Zaklínač 3 [4]
The Elder Scrolls Online [29]
Battlefield 2 [13]
Sins of a Solar Empire [3]
Přežít Mars [82]
Stellaris [13]
Half-Life 2 [5]
Města: Panoramata [4]
Star Wars: Empire at War [6]
Morrowind [21]
Warhammer 40,000 4: Dawn of War [XNUMX]
gotika [14]
Gothic 2 [20]
TES IV: Oblivion [10]
Noita [9]
Custom Order Maid 3D 2 [5]
Další mody [76]
Kyslík není zahrnut [219]
Call of Duty (herní série) [241]
astronom [4]
Torchlight II [2]
Mezi námi [39]
Uspokojivé [6]
Europa Universalis IV [74]
Warcraft 3 [58]
Company of Heroes [38]
Fallout (herní série) [64]
Mount & Blade [165]
Mount & Blade 2: Bannerlord [15]
Warband [12]
Náhlý úder [201]
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»