Kde

Kde sehnat potraviny v The Sims 4

The Sims je oblíbená hra. Vaše postavy budou jíst, pít, setkávat se s přáteli, chodit do práce, vdávat se, rozvádět, mít děti, otevírat si vlastní podnik — obecně budou dělat vše, co obyčejní lidé. Během hry můžete mít různé otázky – například otevřít si vlastní obchod nebo získat u někoho práci, kde nakoupit potraviny a podobně. Odpovědi na ně lze nalézt na tematických fórech a dalších specializovaných zdrojích.

Foto – kde nakoupit potraviny v Sims 4

V tomto článku vám řekneme, kde nakoupit potraviny v The Sims 4. Čtvrtá verze hry přibližuje hráče co nejvíce realitě, takže si může kupovat jídlo, a to i z dodávky rychlého občerstvení. Z nějakého důvodu zde nejsou žádné obchody. Už víte, jak je rychlé občerstvení „zdravé“, pojďme se tedy podívat na další možnosti, jak jídlo „získat“.

Kde nakoupím potraviny v The Sims 4?

V The Sims 4 bude vaše postava muset jíst. Běžné produkty se neprodávají v obchodech, takže je budete muset koupit ze speciálních dodávek nebo je získat sami.

  • rostou na zahradě
  • jít rybařit
  • připravovat různé pokrmy ze získaných (vypěstovaných, ulovených v rybníku) produktů
  • koupit rychlé občerstvení a zmrzlinu

Foto 2 – kde nakoupit potraviny v Sims 4

Mimochodem, když Simík sní něco, co si sám vypěstoval, okamžitě se mu zlepší nálada – dobrá volba nejen pro výživu, ale i pro udržení celkové vitality.

Jak pěstovat potraviny? Je to snadné – vše, co musíte udělat, je koupit semena. Jsou tam semínka zeleniny, ovoce, bylinky – vybírejte, pěstujte a krmte svou postavu. Sims semena se obvykle odebírají v květináčích pro výsadbu rostlin, na květinové záhony a také se objednávají na internetu (hledejte tlačítka „Objednat“ a „Koupit semena“). Není zakázáno sbírat plody ze stromů, které nerostou na vaší zahradě, ale v okolí. Hlavní nevýhodou této možnosti je, že nemusí existovat. A když sami zasadíte plodiny, získáte jistotu ve sklizeň.

Zajímavé:  Kde zasadit strom peněz v Sims 4.

Foto 2 – kde nakoupit potraviny v Sims 4

Můžete si koupit rychlé občerstvení prodávané ve speciální dodávce, ale je lepší to už nedělat. Zmrzlina je bezpečnější varianta, hledejte ji v parku u dodávky. Zmrzlina má vysokou nutriční hodnotu a dokonale zažene hlad – dobrá alternativa k „vlastnímu“ jídlu, které nechcete nebo jste si ještě nestihli připravit.

Foto 4 – kde nakoupit potraviny v Sims 4

Je nepohodlné, že v The Sims 4 nejsou žádné běžné obchody s potravinami? V tom s vámi souhlasíme, ale nedá se nic dělat – buď si hrát a pěstovat a vařit si sám, nebo si nehrát. Zajímalo by mě, zda vývojáři přišli s takovým krokem záměrně, nebo „zapomněli“ udělat obchody omylem? Pokud omylem, tak určitě zohlední přání hráčů, a pokud ne, tak v další verzi donutí postavy pracovat, tedy sehnat jídlo a uvařit ho.

Jak odemknout všech 27 kulturních jídel v Sims 4

Tento průvodce vám ukáže, jak vše odemknout 27 kulturních potravin in The Sims 4. Projděte si průvodce a odemkněte je podle pokynů krok za krokem.

Chcete-li odemknout všechny druhy jídla v Sims 4, musíte je jíst z jejich stánků s jídlem. Každá kultura má jiný stánek, takže v okrese San Marino nebo na různých festivalech najdete sedm stánků. Jakmile nádobu odemknete, budete moci vařit z vlastního domova.

Některá jídla jsou kořeněná a některá další jídla vyžadují k jídlu hůlky. Pufferfish nigiri vás může zabít, pokud je nekvalitní. Najdete zde také různé možnosti vegetariánské stravy s vegetariánským rysem. Čínské obchody mají vaječné rolky, mapo tofu s vepřovým masem, sladkokyselé vepřové maso a sladkokyselý lilek. Tato jídla vyžadují, abyste k jídlu používali hůlky, jak je znázorněno na obrázku níže.

V indických obchodech se podávají samosy, bhel puri a kari, to vše jsou pikantní vegetariánská jídla. Ty se nejčastěji vyskytují ve čtvrtích na trhu s kořením a na festivalech koření a na bleších trzích. Japonské obchody podávají ramen, dango, nigiri a pufferfish nigiri a pro toto jídlo budete také potřebovat hůlky. Tyto stánky najdete v módní čtvrti, v centru města a na festivalu romantiky.

Zajímavé:  Kde najít veterinární kliniku v The Sims 4.

Vietnamské obchody mají řeckou kukuřici, Barnes a fow, to pikantní a také na toto jídlo potřebujete hůlky a hračku, kterou najdete v módní čtvrti a najdete je také na festivalu lidských hidžinků, festivalu koření a také na blechách trh. Filipínské jídlo zahrnuje jídlo jako CEO Faul, Lumpia, enceladus a vepřové adobo, a toto jídlo najdete v umělecké čtvrti a na bleším trhu.

V marockých stáncích se prodávají brochette, hamburgery a tagine, snadno je najdete v umělecké čtvrti a existuje pouze jeden festival lidských hidžinků. Mexické stánky mají šest jídel: Taquitos, Empanadas, Fazolové a sýrové burrito, Kuřecí burrito a špenát, Zabalené zeleninové burrito a Zabalené zeleninové burrito v rajčatech. Můžete je najít na trhu s kořením a na festivalu koření, jak je uvedeno níže.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»