Kde

Kde najít obchodníka StrangerVille v The Sims 4

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Strangerville

Strangerville

Hra

The Sims 4: StrangerVille

Vlastnosti

Typ

Otevřeno k vyřízení

Oblasti

 • Strangerville Plaza
 • Shady Acres

Pozemky

Volný, uvolnit

Veřejné pozemky

Specialista. pozemků

Strangerville (pův. StrangerCity) — svět prezentovaný ve stejnojmenné herní sadě pro hru The Sims 4. Připomíná stereotypní venkovské pouštní město na jihozápadě Spojených států, z velké části inspirované státem Arizona.

Posouzení [ ]

Strangerville Plaza

Navštivte návštěvnické centrum StrangerVille. Je to tu mnohem zajímavější než v tajné laboratoři.

Pohledy na Shady Acres

Nejlepší výhled na Strangerville je z Shady Acres. Pokud se chcete smísit s těmi nejbohatšími a nejmocnějšími, toto je místo pro vás!

Zvědaví obyvatelé

S takovou pohostinností se jen máloco vyrovná. Hlavní je nepustit místní příliš blízko.

okresy [ ]

Strangerville se skládá ze dvou čtvrtí a speciální části.

Speciální oblast [ ]

Oblasti [ ]

Na světě je devět rezidenčních lokalit, dvě veřejné a jedna speciální. Hráč může upravovat všechny oblasti kromě speciální.

Zajímavé:  Kde najít telefon v The Sims 4.

Pozemky k bydlení [ ]

Zaneprázdněný [ ]

 • Dream Weavers Way, majitel: Eclectic Arts
 • «Old Penelope», majitel: Cahill
 • Riverside Grove, majitel: Sigworth
 • Strangerville Overlook, vlastník: Roswell

Dostupný [ ]

Prázdné [ ]

 • Cliffside Crest (30×20)
 • Creek Corner Cove (30×20)

Veřejné prostory [ ]

 • «8 zvonků» (bar)
 • Informační centrum StrangerVille (knihovna)

Rodiny [ ]

Spravované rodiny [ ]

Komuna «Eclectic Arts» Dream Weavers Way §20 000 Leslie Holland, Mark Eggleston, Alice Martin Rodinu Eclectic Arts tvoří tři přátelé, kteří se rozhodli odpoutat od moderního světa, aby mohli uvolnit svůj tvůrčí potenciál. Od svých rodičů dostali velkou sumu Simoleonů a používají je k prozkoumání svých kreativních možností v méně rušném městě. Cahillova rodina Stará Penelope §20 000 George Cahill George Cahill, bývalý pilot, rád létal se svou milovanou Penelope do různých částí světa. Při letu nad StrangerVille bylo letadlo zasaženo bleskem a zřítilo se k zemi. George zřídil tábor v nákladním prostoru staré dámy Penelope a od té doby žije na předměstí Strangerville. A přestože je k obyvatelům StrangerVille skeptický, nikomu nepřeje nic zlého a komunikuje s málo lidmi. Rodina Roswellů Strangerville Overlook §20 000 Meredith Roswell, Ted Roswell Rodina Roswellových žije v Strangerville od nepaměti. Ted Roswell je dlouho starostou a agresivně propaguje špičkové technologie v Strangerville. Udělal několik podezřelých obchodů, ale jeho hlavním úspěchem bylo vybudování základny v kráteru a tajné laboratoře. Jeho žena Meredith si nedávno začala všímat, že Ted se v noci chová dost divně. Možná to má něco společného s jeho neustálými cestami do tajné laboratoře, kde se snaží něco skrýt. Sigworthova rodina Riverside Grove §21 337 Dylan Sigworth, Jess Sigworth, Christy Sigworth Rodina Sigworthových se nedávno přestěhovala do města. Máma Jess byla přemístěna na základnu národní bezpečnosti v Strangerville. Během několika dní si Dylan začal všímat, jak se chování jeho ženy změnilo. A přestože dělá vše, co je v jeho silách, aby si jejich dcera Krista nedělala starosti, i ona si podivného chování začala všímat a velmi brzy pochopí, oč tu jde.

Zajímavé:  Kde žije Dirk Dreamer v Sims 4.

NPC [ ]

 • Erwin Price (konspirační teoretik)

The Sims 4 StrangerVille

A sada StrangerVille je plná záhad! Po příjezdu do tohoto města se začne dít něco velmi zvláštního, ale nepropadejte panice! Sbírejte informace a každým krokem budete blíž k odhalení tajemství města.

Často kladené otázky

Jak deaktivovat infikované simíky v StrangerVille?
Buď během hry, dokončením celého úkolu, nebo pomocí kódu přejděte do fáze 4 úkolu, když je mateřská rostlina poražena — narrative.start_narrative narrative_Strangetown_Act4

Mohu změnit losy ve StrangerVille?
Je to možné, kromě laboratoře. Knihovnu a bar lze nahradit jinými zařízeními, pokud nepotřebujete pozemky, kde určitě potkáte vědce, respektive vojáky. Některé obytné pozemky mají také důkazy potřebné k dokončení úkolu, ale lze je shromáždit v dostatečném množství v laboratoři.

Jaké nové rostliny se v sadě objevily?
Jedna rostlina — Neobvyklé ovoce.

Jak zemřít z mateřské rostliny?
Když prohrajete bitvu (to se stane, pokud Simík bojuje sám a během boje nepoužívá různé techniky), objeví se omračující moodlet a pokud se v tuto chvíli pokusíte bojovat znovu, rostlina Simíka sežere.

Kde hledat druhý díl ochranného obleku? Říká se, že je ve skladu, ale kde to je?
Samotný kostým lze zakoupit u obchodníka v antikvariátu přes záložku Tajný sklad. Lapač spor pro oblek musí získat od vědců, k tomu jim musíte poskytnout 15 spór. Ke sběru spór potřebujete infektoskop, který lze od armády získat různými způsoby – od boje až po svádění.

Musíte přesunout svého Simíka do tohoto města, abyste dokončili úkol nebo zahájili kariéru v armádě?
Ne, ne nutně. Pokud váš Simík žije v jiném městě, můžete přijít do StrangerVille a prozkoumat to. Vojenská kariéra je také dostupná všem Simíkům v jakémkoli městě, ale pomáhá při plnění úkolu ve StrangerVille.

Zajímavé:  Kde najít kopřivy v The Sims 4.

Může být úkol splněn pouze jednou během jednoho uložení, nebo to můžete po chvíli zkusit znovu s jiným Simíkem?
Pokud po dokončení úkolu vzkřísíte mateřskou rostlinu, lze úkol dokončit znovu s jiným Simíkem ve stejném uložení.

Jak odstranit chybu
Žádná taková možnost neexistuje.

Jsou po dokončení questu obyvatelé města vyléčeni nebo zůstávají posedlí?
Jsou vyléčeni. Pokud někdo zůstane nemocný, musíte mu dát sérum.

Kdo jsou tito lidé v černém?
Lednici zabaví poté, co do ní nakažení hosté vloží neobvyklé ovoce.

Jak reagují upíři na posedlé Simíky?
Pokud upír kousne nakaženého Simíka (když není v záchvatu posedlosti a chová se jako normální Peršan), stane se posedlý také stejným způsobem, ale ne na dlouho.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»