Jak

Jak porodit v The Sims 4

Jak porodit v Sims 4

Na této stránce můžete stáhnout doplněk Jak rodit v Sims 4 pro SIMS 4! Stahujte online v pracovní verzi kdykoli z počítače nebo notebooku.

V této lekci se dozvíte, jak rodit děti ve hře Sims 4. Dozvíte se, jak otěhotnět a ovlivnit pohlaví svého nenarozeného miminka. Můžete ovlivnit i počet narozených dětí.

Jak otěhotnět

Chcete-li se stát matkou, najděte si muže. Otcem dítěte může být Simčin kamarád nebo manžel. Udělejte si romantický večer a připravte svého chlapa na početí dítěte. Aby bylo možné počít dítě, musí být škála romantického vztahu pro oba naplněna alespoň z poloviny. V nabídce akcí byste měli mít tlačítko — do woohoo. To lze provést buď ve sprše, nebo ve stanu, nebo dokonce v křoví.

Pokud vám vše vyšlo, tak se v nabídce akcí objeví tlačítko pro početí dítěte – zkuste Baby With. Klikněte na tlačítko a počkejte. Po aktu, pokud bude úspěšný, uslyšíte zvuk zvonu. Udělejte si také těhotenský test. Můžete ho získat tak, že pošlete Simku na záchod.

Klikněte myší na toaletu. Cena těhotenského testu je 15 simoleonů. Pokud je Simka těhotná, uvidíte nápis „Je čas jíst pro dva“ a oblak konfet. Gratulujeme!

Dále vás čekají tři fáze těhotenství, během kterých se Simce zakulatí bříško. Během těchto fází dochází ke změnám nálady a ospalosti. Také v nabídce akcí budou tlačítka: hlásit zprávy, nabídnout prohmatání žaludku. Ve třetí fázi můžete zjistit období před začátkem porodu. Přibližně po 4 dnech mamince praskne voda a hráč bude požádán, aby si vybral místo, kde se dítě narodí. Doma nebo v porodnici. Po narození se v domě objeví kolébka s dítětem. Dá se koupit předem.

Zajímavé:  Jak se nastěhovat do The Sims 4 bez nábytku.

Jak porodit dívku

Aby Simka porodila dceru, musí v těhotenství poslouchat pop music a jíst hodně jahod. Jahody lze nalézt v partiích Willow Creek. Nebo si ji vypěstujte sami na zahradě, stačí zasadit semínka jahodníku. Jakmile zjistíte, že jste těhotná, nakrmte Simku jahodami.

Jak porodit chlapce

K narození syna krmte Simku mrkví a určitě ji nechte poslouchat alternativní hudbu. Mrkev lze vysadit na zahradě. Nebo si ji kupte v zeleninovém kiosku. Okamžik početí dědice by měl nastat v první polovině dne. Od 7:12 do 00:XNUMX hod.

Jak porodit trojčata nebo dvojčata

Chcete-li porodit trojčata nebo dvojčata, můžete použít cheaty. Chcete-li podvádět, otevřete konzoli, když je Simka těhotná. Chcete-li to provést, stiskněte kombinaci kláves CTRL + SHIFT + C.

Dále zadejte příkaz: testingcheats true.

Měla by se objevit zpráva „Cheaty jsou povoleny“.

Poté zjistěte ID své těhotné Simky. Zadejte příkaz: sims.get_sim_id_by_name Jméno.

Na obrazovce se objeví velké číslo. Ulož to. Chcete-li pomocí konzole získat dvojčata, trojčata a další děti, zadejte příkaz: Pregnancy.force_offspring_count [ID Simíka] [počet dětí], například Pregnancy.force_offspring_count 453344561122345 3.

Chcete-li získat dvojčata nebo trojčata bez použití cheatů, vyviňte si SIM kartu. První věc, kterou potřebujete, je schopnost žít zdravým životním stylem. Pokud jste dobře napumpovali, pak se šance na porod dvojčat objeví po masáži Fertility v těhotenství. Musíte také nastavit charakterový rys pro oblast, kde žije vaše rodina – „Na Ley Line“. Podporuje narození dvojčat
Návod, jak nainstalovat mod na SIMS 4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»