Charakter

Jak rychle vypěstovat postavu v The Sims 4

Upečte narozeninový dort, poté klikněte na svého Simíka a vyberte možnost „Oslavte narozeniny“. Po této akci se váš Simík přesune na další úroveň zrání.

Jak rychle vychovat dítě v Sims Mobile?

Vyrůstání dítěte v The Sims Mobile

K tomu musíte komunikovat s dítětem a dokončit všechny rodinné aktivity. Bude to trvat den nebo dva v závislosti na vaší aktivitě. Jakmile uvidíte modrou ikonu narozeninového dortu, klikněte na ni. Tím se miminko promění ve starší dítě.

Jak oslavit narozeniny miminka v The Sims?

Nechte jednoho ze svých dospělých Simíků upéct dort a poté na dort klikněte a vyberte jej. Vyberte možnost «přidat svíčky» a poté «Udělejte [jméno dítěte] sfouknout svíčky.»

Kolik postav může být v The Sims Freeplay?

Lze vytvořit maximálně 78 znaků.

Co může dítě dělat v Sims FreePlay?

Podobně jako u The Sims FreePlay mohou malí děti vylézt po malých schodech bez pomoci starších Simíků. Na rozdíl od předchozích her nyní miminka spí v postýlkách místo v ohrádkách. Stejně jako v The Sims 3 mohou jíst běžné jídlo, i když nemusí být vařené v kuchyňském robotu.

Zajímavé:  Jak změnit pozadí při vytváření postavy v The Sims 4.

Jak udělat z dětí v Sims Mobile?

Abyste mohli adoptovat dítě nebo porodit, musíte mít romantický vztah úrovně 3 s jiným Simíkem a zkušenost úrovně 11. Než získáte tuto úroveň, můžete si koupit kolébku Anie. Pokud jste si ji již koupili, stačí na ni kliknout. Na něm bude několik možností.

Jak dlouho trvá, než děti v The Sims 4 vyrostou?

V normální délce života se miminko promění v dítě za tři dny. Lze ji však kdykoli zvýšit jednoduše výběrem možnosti „Vyrůst“ v možnostech postýlky.

Jak rychle vypěstovat postavu v The Sims 4?

Aby postava dozrála rychleji, než se očekávalo, je třeba upéct dort. Můžete to udělat sami. Můžete uspořádat i pořádnou párty, na kterou přijde kuchař a upeče narozeninový dort. Pak byste na něj měli dát svíčky.

Jak urychlit růst dítěte v Sims 4?

Co byste ale měli dělat, pokud potřebujete, aby váš Simík rychle vyrostl v The Sims 4, ale ještě nenastal ten správný čas? Tady jde hlavně o to, že je tu narozeninový dort se svíčkami, který v určité chvíli postava sfoukne a hned vyroste. Můžete upéct jakýkoli dort a poté vybrat akci „Přidat svíčky do dortu“ stojí pouze 10 simoleonů.

Jak oslavit narozeniny v The Sims 4?

Chcete-li uspořádat dětskou oslavu, vyberte dospělou postavu z rodiny a z nabídky telefonu vyberte „Naplánovat společenskou událost“ a „Dětská oslava“. Zde si můžete vybrat Simíky, které chcete pozvat na svůj večírek.

Jak může jít dítě na záchod v The Sims?

Dobrý den, pokud je toaletní znaménko miminka již červené, nelze ho nijak donutit jít na záchod, tzn., že by se tak mělo stát automaticky. Toto je chyba hry a dokud nezestárne, tato značka tam zůstane, pak se může učit na nočník a vše bude v pořádku.

Zajímavé:  V The Sims 4 postava nechce vařit –

Kolik úrovní je v The Sims FreePlay?

Ve hře můžete vytvořit 34 Simíků a s VIP můžete vytvořit až 41 Simíků. K dispozici je celkem 55 úrovní. Všechny akce Freeplay se odehrávají v malém městě jménem Simtown.

Jak pozvat postavu na návštěvu ve hře Sims Free Play?

Dělá se to takto: nejprve se spřátelíte se Simíkem, poté na něj kliknete a získáte sledovač simů. Tam kliknete na píšťalku (je umístěna vedle portrétu postavy ve sledovacím zařízení, pokud simík není ničím zaneprázdněn a je na jiném místě). Pokud je postava volná, přijde za vámi.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»