Charakter

Obsah

Zajímavé:  Jak vyzpovídat postavu v The Sims 4.

Jak přimět postavu Sims 4, aby se do vás zamilovala

Romantické interakce mohou být úspěšné, i když jsou Simíci nepřátelé, záleží na Simíkovi . Například pokroky Simíků s romantickým rysem může přijmout i někdo s nízkým skóre přátelství.

Je možné být nepřáteli s výhodami Sims 4?

– Simíci mohou být nepřáteli s výhodami, pokud mají vysokou romantiku, ale nízké přátelství.

Jak zlepšit svůj vztah s nepřáteli v Sims 4?

Můžete si sednout k počítači a popovídat si s nimi, i to by mělo postupně zlepšovat vztah. Používejte přátelskou komunikaci znovu a znovu.

Je v Sims 4 možná neopětovaná láska?

Je to jednostranné, takže se můžete zamilovat/neopětovaná láska, pokud chcete. Chcete-li mít možnost «Crush» i možnost «Love», musíte mít oba «midgethetree_developcrush» (nebo «midgethetree_developcrush_childenabled») a «midgethetree_developlove»; v opačném případě vyberte balíček pro požadovaný zážitek.

Co se stane, když se Simíci stanou nepřáteli?

Simíci obdrží «Nepřítel!» moodlet, když potkají Simíka, se kterým jsou odvěcí nepřátelé. Simíci obdrží náladový letáček Broken Heart poté, co se rozejdou se svým romantickým zájmem nebo partnerem.

Jak podvádět romantiku v The Sims 4

Co je na The Sims nevhodné?

Tento obsah je zdarma a velmi snadno se přidává do vaší hry. Zatímco část tohoto obsahu zahrnuje různé styly účesů nebo nábytku, jiné modifikace zahrnují „realistickou“ hratelnost. Tento realismus může zahrnovat nahotu, drogy, násilí a další aktivity nevhodné pro mladé hráče.

Co je špatného na The Sims 4?

Nezpůsobilí Simíci mohou políbit libovolné Simíky: dokonce i jejich nepřátele nebo cizí lidi. Simík bude obvykle odmítnut, pokud nemá dobrý vztah s jiným Simíkem nebo pokud tento Simík nemá koketní rys. Nevhodní Simíci mohou posílat nevhodné zprávy na počítačové fórum.

Zajímavé:  Jak pochválit postavu v The Sims 4.

Je možné být v Sims 4 polyamorický?

Ahoj! Charakter hráče budete potřebovat u všech Simíků ve vztahu. Hráč se stane dostupným po dosažení úrovně 4 aspirace Serial Romantic. Simíci s touto vlastností nikdy nedonutí jiného Simíka žárlit na jejich činy, jako je použití romantické interakce s jiným Simem v přítomnosti jejich manžela.

Je možné Insest v Sims 4?

I když existují mody, které do The Sims 4 přidávají incest, woohooing jako rodina v základní hře je obecně přísně zakázáno. Naštěstí chyba, která způsobí, že Simíci chtějí navázat vztahy se svými rodinnými příslušníky, ještě neznamená, že to skutečně mohou udělat.

Mohou mít Simíci dva milence?

Zatímco Simíci nemohou mít více než jednoho snoubence nebo manžela najednou, mohou mít více přátel a přítelkyň. Ve skutečnosti, kolik chcete! Simíci mohou mít dokonce několik přátel a přítelkyň, když jsou zasnoubení nebo vdaná za někoho jiného. Takže ano, můžete být 100% monogamní. nebo hráč The Sims 4.

Co je to affiliate cheat WooHoo Sims 4?

LTR_Friendship_Main je cheat, který zavádí platonické partnerství mezi jedním Simíkem a druhým Simíkem. LTR_Romance_Main je cheat, který představuje románek mezi dvěma Simíky. Pamatujte, že The Sims 4 je komplexní zážitek, který umožňuje kterýmkoli dvěma Simíkům užít si romantiku a zamilovat se!

Proč se moji Simíci na sebe neustále zlobí?

Simíci s jakoukoli úrovní škodolibosti budou provádět zlomyslné činy sami o sobě a záludní Simíci budou zjevně jednat podlé. Hraví Simíci budou také aktivnější, což může ostatní naštvat.

Proč jsou moji Simíci k sobě krutí?

Podle hráčů se Simíci nezávisle na sobě bezdůvodně rozhodují hrubě komunikovat se všemi kolem sebe. Simíci, kteří nemají vlastnosti, které by je nutí jednat podlé, začnou bojovat se svými nejbližšími přáteli a rodinou, i když nejsou naštvaní.

Zajímavé:  Jak správně vytvořit postavu v The Sims 4.

Jaká je nejlépe placená práce na částečný úvazek ve hře Sims 4?

Mnoho hráčů považuje kariéru Interstellar Smuggler za nejlukrativnější a na desáté úrovni vydělává neuvěřitelných 3717 XNUMX $ za den! Postupem času se počet kariér zvýšil a nyní existuje několik různých typů, včetně aktivní kariéry a práce z domova.

Mohou sourozenci v The Sims flirtovat?

Pokud sestra flirtovala se svým bratrem, byli to pokrevní sourozenci nebo byli manželé? Pokrevní bratři a sestry nevědí, jak flirtovat.

Mohou se Simíci sami od sebe zamilovat?

Je možné mít v The Sims 2 manželky?

The Sims 2 nativně nepodporuje polygamii, ale existuje hack svatebního oblouku, který lze použít k vytvoření polygamních manželství!

Mohou být Simíci polygamní?

Tento mod je speciálně pro vás. Díky režimu polygamie mohou nyní vaši Simíci mít vztahy a manželství s více než jednou osobou najednou. Můžete jít cestou Hugha Hefnera a randit s některými sexy blondýnami, nebo chcete-li, můžete dokonce uzavřít skupinový sňatek – nechte svou podivnou vlajku vlát!

Mohou mít Simíci nevlastní sourozence?

Pokud má muž děti se dvěma ženami, které jsou náhodou sestry, jeho dvě děti budou nevlastní sourozenci a sestřenice.

Mohou mít Simíci tři cesty?

Simíci mohou mít vždy pouze jednoho partnera, protože existuje pouze jedno datové pole pro uložení těchto informací o nich a „partner“ je definován jako „Stady BF/GF“ nebo vyšší. Jedinou výjimkou z výše uvedeného je pro Simíky cestující do jiných světů.

Mohou v The Sims 4 existovat LGBTQ vztahy?

Vztahy osob stejného pohlaví jsou v The Sims 4 možné, stejně jako v předchozích hrách, a páry stejného pohlaví se mohou oženit a adoptovat děti za stejných podmínek jako páry opačného pohlaví. Párům stejného pohlaví je také umožněno mít spolu biologické dítě prostřednictvím CAS (včetně možnosti „správa domácnosti“).

Zajímavé:  Jak získat starší postavu v The Sims 4.

Mohou mít ženatí Simíci WooHoo partnery?

Přátelé/přítelkyně, snoubenci a manželé/manželky mohou zjistit, že jejich návrhy jsou ochotněji přijímány jejich dlouhodobými partnery; a možnost WooHoo bude vždy k dispozici oficiálním párům, pokud budou oba partneři na stejném pozemku a bude k dispozici vhodná lokalita.

Mohou Simíci jít do vězení?

Vězení. V The Sims mohou Simíci v horních úrovních kriminální kariéry náhodně obdržet kartu Kariérní šance, která v případě negativního výsledku povede k tomu, že budou posláni do vězení (mimo obrazovku) na určitou dobu ve hře.

Mohou Simíci ublížit ostatním Simíkům?

Simíci ve skutečnosti nemohou fyzicky zabít jiného Simíka. Simíci však mohou zemřít různými způsoby, například na silné emoce (hysterie, ponížení, vztek atd.). Simíci mohou také zemřít utonutím, požárem a hladem (a jsem si jistý, že jsou i jiné způsoby, na které zapomínám).

Co děsí Simíky ve hře Sims 4?

Strach je emoce dostupná v The Sims 4, která byla přidána v aktualizaci 107. Objevuje se, když jsou Simíci vyděšeni děsivými situacemi nebo samotnými Simíky, jako jsou duchové nebo upíři. Více než 60 napjatých nálad v základní hře a různé balíčky obsahu byly tam, kde to bylo možné, převedeny na děsivé náladovky.

Jak užitečný je příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nejsou žádná hodnocení. Hodnotit jako první.

Sims 4 Romance Mods (vše zdarma) – ke stažení (2024)

Sims 4 Romantické mody

Sims 4 Romance Mod

Lidé se stěhovali přes země, vypalovali vesnice, rozpoutali války a ukončili je; vypili jed a přísahali, že zemřou, všichni se znovu shledají se svým milencem. Protože láska je šílený pocit, je tu šílenství a děsivý klid, vše existující najednou.

Zajímavé:  V The Sims 4 mají postavy různě barevné nosy –

Zatímco tohle všechno zažívají lidé v reálném životě, Sims 4 postrádají v příběhu dvou zamilovaných lidí všechny fantastické prvky.

Právě sem přicházejí romantické mody The Sims 4, aby vám zachránily den! Takže se vzchopte, protože je čas dát svým simíkům šanci zažít skutečnou lásku.

Sims 4 Relationship mody

I když se TS4 snaží být nejlepší hrou na simulaci života, někdy se jí nedaří zachytit spletitost života.

Ve hře jsou různé interakce pro páry, ale ty jsou vanilkové a se stejnými základními souhrami mohou být docela monotónní. Ale všichni víme, že láska je o zábavě, zranitelnosti, smíchu, pláči, pláči a zlomených srdcích (ano.) Takže níže jsou seznamy nejpozoruhodnějších modifikací všech dob, které by změnily způsob, jakým vaši simíci prožívají sérii chemikálií. reakce v jejich těle, zvané láska!

Cesta k romantice

Láska si vždy najde cestu! Tento mod Road to Romance vytváří celou řadu strhujících interakcí, které vám pomohou najít lásku vašeho života a spojit se s ní.

Získáte všechny prvky, které milenci zažijí ve skutečnosti. Od návštěvy párové poradny po povídání o svých bývalých (Ach, ne!), o dobrých i špatných, budete mít spoustu vzrušujících možností, jak si v životě své postavy zahrát amorka.

Cesta k romantice

Sims 4 cuddle mod – Vášnivá romantika

Co je to náklonnost bez nějaké vášně? To je důvod, proč „Sacrificialmods“ přišli s modul vášnivé romance to umožňuje párům přidat do jejich vztahů nějaké koření. S interakcemi, jako jsou romantické selfie, tulení, těsnější objetí atd. Ten je pro kuřáky nepochybně nezbytný.

Kromě toho získáte další moodlet s názvem „Feeling

Sims 4 cuddle mod - Vášnivá romantika

Seznamovací aplikace SimDa

Seznamovací aplikace ovládly moderní svět, tak proč by to vaše postavy neměly mít? S touto úpravou mohou vaše postavy přístup k aplikaci SimDa ze svých mobilů a užijte si rande naslepo, seznamování se s novými lidmi a možná se do nich zamilujete. Budou mít plnou autonomii v tom, co chtějí dělat; pokud chtějí jen vztah na jednu noc, mohou si to vybrat také s touto úžasnou seznamovací aplikací!

Zajímavé:  Jak vzkřísit postavu v kódu The Sims 4.

Seznamovací aplikace SimDa

Plátek života

Když TS vyšel v roce 2000, hra postrádala aspekty, které by dělaly postavy autentické. Ale nyní, v TS4, máme několik modifikací, které pracují na dosažení stejného cíle.

Mod Slice of life je vynikající pro přidání skutečných emocí do života vaší postavy, protože může způsobit slzy v očích, červenat se při flirtování a zvracet po silném pití! Než si tedy stáhnete další modifikace, ujistěte se, že vaši simíci jsou dostatečně reaktivní a emocionální.

Plátek života

Mod pro vztah dospívajících dospělých

Tento romantický mod pro dospívající od Shimrod101 poskytuje nadšencům příležitost nechat své dospívající a mladé dospělé spolu chodit. Nyní se budou moci seznamovat, jakmile jejich hranice přátelství dosáhne maxima.

Tato modifikace je v komunitě simáků opravdu populární.

Mod pro vztah dospívajících dospělých

Mod pro dětskou romanci sims 4

Na dětské zamilovanosti je něco; je to neuvěřitelně nevinné. Takže tohle Mod první lásky sims 4 umožňuje vašim dětským hráčům komunikovat s ostatními simíky, vytvářet přátelství, a když dosáhnou maximální úrovně, mohou se přiznat, že jsou do nich zamilovaní.

Mod pro dětskou romanci sims 4

Vztah se rozpadá

Měli jste někdy pocit, že vztahy v TS4 mizí příliš rychle? Vydržíte týden bez interakce a bum, už se s vámi nespojili.

Nyní, abyste zabránili vyblednutí vašich vztahů, musíte získat tuto modifikaci již ve vlastnictví 2 milionů simmerů!

Vztah se rozpadá

Zlé rozmary

Tento bezbožný rozmar je jedním z nejkontroverznějších modulů v komunitě TS4 a díky svým interakcím je hodnocen 18+.

S tímto sims 4 dospělým ccm si můžete pro své postavy vybrat, jak chtějí zaujmout; mohou přidat své preference, jako je vysoký, dobře vypadající nebo někdo se zábavnou osobností. Nyní se tedy mohou spárovat s někým, kdo se jim líbí, existují i ​​další odvážné souhry.

Zajímavé:  Jak si vybrat novou postavu v The Sims 4.

Zlé rozmary

Autonomní návrhy

Autonomous solutions cc je neuvěřitelné rozšíření, ve kterém mohou NPC a další hráči navrhnout kohokoli, koho chtějí, aniž by je museli mikromanažovat.

Takže jděte ven a řekněte těm, které obdivujete, jak moc z nich máte úctu a přejete si s nimi strávit věčnost!

Autonomní návrhy

MC velitelské centrumer

MCC Sims 4 je vaše stanice na jednom místě, pokud jde o úpravy základní hry.

To může změnit váš vztahový stav, umožní vám woohoo na milionu nových míst, těhotenství, být v polygamním vztahu a podobně.

Takže, pokud je vaše postava trochu chtivá a chce si užít příležitostné úlety, pak je toto mc command center prostě perfektní.

Centrum MCC

Pomalý tanec

Pomalý tanec je nejvelkolepější a nejsladší romantické gesto. S tímto „sacrificialmods“ ccm mohou vaše postavy spolu pomalu tančit a zažít epické chvíle.

Kromě toho se budou dívat jeden druhému do očí, zatímco vy pomalu tančíte a objímáte se, pokud k tomu budete vyzváni; dostanou také koketní moodlet.

Pomalý tanec

Dlouhodobý vztah

I když jsou lidé velmi chybní, snaží se vytvořit věčná pouta. To ale není případ hry, kde váš simík začne bez rozmyslu propadat vzteku, jakmile ho někdo naštve.

Tento modul by je učinil emocionálnějšími a dospělejšími.

Dlouhodobý vztah

Vylepšené vztahy

Ve skutečnosti každé rozhodnutí učiněné při námluvách vytváří nebo přerušuje pouto a vždy má nějaké důsledky.

Nyní tedy můžete očekávat, že i to s touto úpravou, která může změnit stav vašeho páru z 0 na, není příliš snadné. Kromě toho by každý čin (dobrý nebo špatný) měl dalekosáhlé důsledky.

Vylepšené vztahy

Pohled na oblohu

Pokud jste milovali ty filmové scény, kde protagonisté leží a hledí na oblohu, dokud neusnou, tato je pro vás.

Zajímavé:  Jak přejít na jinou postavu v The Sims 4.

Vaše postavy by všeho nechaly a lehly si do trávy, aby se dívaly na oblohu a trochu se mazlily. Budou v této aktivitě pokračovat, dokud se oba nebudou cítit milováni a utěšeni.

Pohled na oblohu

Sims 4 líbací mod

S tímto modulem od Shimrod101 by vaši hráči získali funkci líbání krku své milované.

Tuto možnost může využít kdokoli, od mladého dospělého po staršího. Takže jděte a nechte své postavy okusit smyslnost.

Sims 4 líbací mod

Polštář mluvit po woohoo

Simmerové vědí, jak neskutečné je, když jejich postavy usnou nebo jednoduše opustí své partnery po woohoo. To se ve skutečnosti neděje; proto by se to nemělo stát ve hře simulující život, jako je TS4.

Takže s tímto modulem by se páry po milování přitulily a trochu si popovídaly.

Polštář mluvit po woohoo

Romantická masáž

Pokud váš simík náhodou vlastní masážní lehátko, může této příležitosti dokonale využít a proměnit ji v rande!

Takže s tímto ccm získá váš simík přístup k funkci smyslné masáže a může ji dát svému milenci. A proto si udělejte příjemný rande večer.

Romantická masáž

Riskantní woohoo

V životě nejsou věci vždy plánované. Život je nejistý, a to je ta nejnáročnější realita, na rozdíl od S4, kde nejistoty nejsou moc, i když jde o riskantní woohoo.

S touto úpravou by páry v S4 musely nést tíhu spojenectví s riskantním milováním. Kromě toho budou muset čelit nechtěnému těhotenství a dalším komplikacím.

Riskantní woohoo

Vše, na čem záleží – pózy

Naše postavy postrádají smysl pro uvědomění, a proto je nutné nainstalovat modifikace, které jim pomohou získat určitou kontrolu.

Pokud tedy plánujete krásné focení svých postav, pak je tento mod klíčem, který se hodí ke všem zámkům. Sady póz jsou rozmanité a super cool; má pro všechno něco.

Zajímavé:  Jak můžete vzkřísit postavu v The Sims 4.

Ps. Pokud chcete na focení vypadat chladněji, podívejte se na piercing do břicha šitý na míru pro TS4.

Vše, na čem záleží – pózy

Sims 4 další romantické interakce mod

Miluji e-mailové vyladění

Víme, že dny, kdy komunikujeme prostřednictvím e-mailů se svými přáteli nebo milenci, jsou dlouhé, ale tato cc má staré kouzlo. Pořiďte si tedy tento mod a vyzkoušejte posílání krásných e-mailů vašim přáním a sledujte, jak vám okamžitě odpoví!

Miluji e-mailové vyladění

Přestaňte náhodně flirtovat

Člověk většinou neflirtuje s prvním člověkem, kterého uvidí, i když má sebevíc koketní náladu, takže je trochu absurdní, když to dělají i simíci.

Získání této kopie tedy zajistí, že nezasáhnou dalšího člověka, kterého uvidí, ale udělají to pouze s těmi, se kterými sdílejí láskyplné spojení.

Přestaňte náhodně flirtovat

Lepší líbací mod

Způsob, jakým se postavy poprvé líbají, je legrační, jejich rty se ani nedotýkají a animace není na úrovni. To je místo, kde přichází tato cc; opravuje problém s animací a dělá polibek autentičtější.

Lepší líbací mod

Buďte romantičtí a woohoo navzdory náladě

Toto je další slavný cc od Manderz0630, který může být také součástí vaší sbírky. Umožní vašim hráčům milovat se a flirtovat, i když zrovna nemají náladu. Skvělé pro ty, kteří se prostě nemohou přestat cítit milováni!

Buďte romantičtí a woohoo navzdory náladě

Vlastnost babymaker

Opět další na seznamu, který se zaměřuje na postavy, které jsou zaplavené hormony! Takže tento mod od Kialauny by z nich udělal stroj na výrobu dětí a někoho, kdo neustále flirtuje a dělá woohoo.

Vlastnost babymaker

Proč investovat do čističky vzduchu?

Romantické mody Sims 4 jsou skvělé pro renovaci monotónní a nedetailní verze romantických interakcí v základní hře. Navíc se jedná o některé z nejlepších, které mají kapacitu přidat více vzrušení do vašeho herního zážitku. Tak si je pořiďte hned a bavte se hraním!

Zajímavé:  Jak přesunout jednu postavu v Sims 4.

Přidejte další skvělou zábavnou aktivitu pro své milence a pomozte jim rozvíjet jejich zahradnické dovednosti.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»