Charakter

Jak zavolat postavě v The Sims 4

Série The Sims je známá svými extrémně roztomilými hrami. Jakási „matka-dcera“ z videoher: vytváříme si vlastní postavu, stavíme dům, navazujeme přátele a rodinu, žijeme šťastně až do smrti. Takový rafinovaný život má vždy stinnou stránku. Velmi tmavý.

Svoboda jednání daná hráčům v The Sims nevede pro jejich Simíky vždy k šťastně až do smrti. Uživatelé fóra Reddit sdíleli své nejděsivější příběhy z The Sims. Jakého druhu ohavnosti není člověk schopen, mysleli jsme si a níže jsou některé z nejšťavnatějších příběhů.

Chtěl jsem udělat kostel, k němuž bude přiléhat plnohodnotný hřbitov. Tak jsem vytvořil jednoduchou budovu, dal jsem tam 8člennou rodinu, zajel jsem ji dovnitř, odstranil dveře a zapálil. Hurá, osm nových hrobů! Opakujte to 9krát a získáte plný hřbitov hrobů. Potom jsem postavil kostel a umístil tam kněze, aby se staral o nádvoří. Bohužel v minulosti bylo nádvoří znesvěceno temnými rituály a každou noc se plnilo desítkami duchů. Kněz, vyčerpaný přízračnými davy, nemohl spát a o tři dny později vyčerpáním zemřel.“

Zajímavé:  Jak přimět postavu Sims 4, aby fungovala.

„Vždycky jsem byl líný stavět si vlastní dům od nuly, takže jsem se pokaždé nastěhoval do toho nejkrásnějšího domu v okolí. V jednom z nich žil krásný pár. já:

— Měl poměr se ženou, která tam žije
— Přesvědčil ji, aby se rozvedla s manželem a zůstala v domě
— Oženil se s ní
— Oficiálně se nastěhoval do domu
— Čas od času ji porazte
«Rozvedl se a vyhodil ji z domu.»

„Nedávno jsem se dozvěděl, že v The Sims 4 mohou starší Simíci zemřít na přepětí. Výsledkem bylo, že jsme s mým Simem ošukali celou starší populaci ve městě k smrti a spřátelili jsme se se Smrtí. Počítám své hroby, dokud ji nebudu moct šukat!»

„Při mé poslední hře The Sims jsem konečně našel dívku, kterou jsem si opravdu chtěl vzít. Problém byl v tom, že už byla vdaná. Místo toho, abych se (jako obvykle) jen spřátelil a přesvědčil ji, aby se rozvedla, jsem se spřátelil s jejím manželem. Stali jsme se nejlepšími přáteli a já ho přemluvil, aby se ke mně nastěhoval, načež jsem ho utopil v bazénu. Pak jsem se přestěhoval do domu jeho manželky (a oni bydleli v luxusním sídle) a zabil jsem všechny, se kterými ještě bydlela, protože jsem si s nimi nechtěl zahrávat, ale přesto jsem chtěl bydlet s ní v tomto domě.

„V The Sims Makin Magic jsem měl úžasného psa jménem AJ, který byl oblíbeným v rodině. Byl neúnavný a své majitele neustále potěšil. Rozhodl jsem se procvičit svou magii a naučil jsem se kouzlo, které mění mazlíčky na lidi, aby se AJ mohl ještě více přiblížit své rodině. V důsledku toho se ukázal jako vzácný kretén a neustále všechny otravoval. Rozhodli jsme se, že se o něj postaráme. Postavil jsem malou kryptu a zamkl ho tam. Pak celá rodina pustila hudbu a dívala se, jak umírá hlady. Pak jsme si pořídili nového psa a hráli si s ním u jeho hrobu, abychom mučili jeho uvězněnou duši. A pak drak přiletěl a všechny spálil.“

Zajímavé:  Jak změnit postavu v The Sims 4 pomocí kódu.

„Jednoho dne jsem se rozhodl zjistit, kolik dětí mohu mít, aniž bych si někoho vzal. Potkal jsem ženy na ulici, pozval je domů, svedl je a pak je ignoroval. A tolikrát. V důsledku toho se můj „rodokmen“ skládal z dětí, které jsem nikdy nepoznala. Myslím, že jich bylo 40 nebo tak nějak. Můj černý potomek se ve městě začal objevovat stále častěji a vyčníval na pozadí převážně bílé populace ve hře. Pokaždé, když jsem viděl černé dítě, okamžitě jsem se stáhl. A sledovali mě po ulici a snažili se se mnou mluvit o věcech ve škole a tak dále. Ale nenavázal jsem žádný kontakt a snažil jsem se udržet si status anonymního biologického otce poloviny dětí ve městě.

Jednoho dne jsem šel dělat svou obvyklou práci a na druhé straně ulice jsem uviděl krásnou ženu. «Nemůžu se dočkat, až ji otěhotním,» pomyslel jsem si. Obvyklá věc. Ale něco se pokazilo. Bez ohledu na to, jak moc jsem s ní mluvil, nemohl jsem s ní flirtovat. Co to sakra! Je to opravdu první člověk, který mě odmítl? A pak jsem pochopil. Žena, kterou jsem se snažil svést, byla moje dospělá dcera, kterou jsem nikdy nepotkal. Proto nebyla možnost s ní flirtovat. Chápu, že je to jen hra, ale myslím, že za to stejně půjdu do pekla.»

Pokrm podávaný za studena

„Do mého Simíka se neustále vloupal zloděj. Trik je ale v tom, že v The Sims 3 můžete zjistit, kdo to je. Tak jsem se s ním důvěrně seznámil a pak jsem mu nabídl, že se ke mně přestěhuje.
Jakmile se přestěhoval, postavil jsem sklep, kde jsem ho držel. Ke dveřím do sklepa měl přístup pouze můj Simík. Správně jsem ho obrátil proti zloději. Bojoval s ním, hádal se, urážel ho, pokaždé ho doháněl k slzám. Můj Sim mu uvařil párky v rohlíku, počkal, až se zkazí, a donutil zloděje, aby je snědl. Nakrmil jsem ho, až když indikátor hladu zčervenal. V suterénu nebyla sprcha, toaleta ani jiné vybavení. Lupič stárl a byl blízko smrti, tak jsem se rozhodl, že mu uspořádám narozeninovou oslavu.
Pozval jsem jeho přátele a příbuzné, byl tam narozeninový dort a luxusní stůl. Nechal jsem lupiče osprchovat se a spát v posteli, sehnal jsem mu pěkný oblek na párty, nakrmil jsem ho večeří a dokonce jsem ho vzal na procházku do parku. Jeho život se očividně zlepšoval a se štěstím byl připraven narazit hlavou do stropu. Konečně byl venku ze sklepa, kde si myslel, že je předurčen zemřít.
Na jeho narozeniny přišla jeho rodina a přátelé do místnosti, kterou jsem vytvořil. Byl velký dort, hrála hudba a všichni byli šťastní, zvláště loupežník. Venku byla zima a pršelo (dodatek k ročním obdobím, mrchy!), ale to nevadilo, protože jsme měli. krb v našem pokoji.
V tuto chvíli můj Simík opustí místnost a přední dveře zmizí.
A pak se poblíž krbu objeví koberec. Jeden z hostů chce jít na záchod, ale nejsou tam žádné dveře. Najednou jsou všude kolem nové krby a každý má koberec. Stavím schodiště, které umožňuje zloději vylézt do druhého patra a shlížet na hosty. Sundávám žebřík a není cesty zpět. A tak to začíná: krbový koberec se konečně vznítí od krbu, oheň se rozšíří po místnosti, vše se naplní kouřem, křik lupičových příbuzných a přátel o pomoc. Když se objeví Smrt, která si přišla pro jeho blízké, zpanikaří. Pak se znovu objeví schody a on jde dolů – jen aby zažil to samé, co jeho rodina a přátelé.

Zajímavé:  Jak přimět postavu, aby se zamilovala do The Sims 4.

Neser s mojí simkou. Nebo vás dokončím tím nejsofistikovanějším možným způsobem.»

Soužití

Pozvěte přítele, aby sdílel stejný dům. K tomu je potřeba se s postavou spřátelit a vybrat příslušné tlačítko v nabídce akcí.

Spojte rodiny

Při stěhování je možné spojit více rodin do jedné. Takže můžete přidat nové spolubydlící. Vyberte postavy, se kterými se budete pohybovat a žít.

Jak přidat postavu do The Sims 4

Jak pozvat postavu na návštěvu The Sims v The Sims

Když se miminko stane batoletem, může ho otec pozvat na návštěvu. Chcete-li to provést, musíte kliknout na portrét dítěte ve vašich kontaktech. Objeví se možnost:

Stlačíme a čekáme. Asi po půl hodině se miminko objeví poblíž domu svého otce. Stačí se rozhlédnout po dvoře a najít malého hosta. Ne vždy se objeví poblíž prahu; někdy se dokonce může objevit někde v zadní části domu.

Navíc miminko přijde samo, bez doprovodu. Pokud máte dvojčata, můžete je pozvat obě najednou kliknutím na jejich portréty stejným způsobem, jako byste chtěli pozvat jednoho. Složitější ale bude zvládnout dva. Děti bez dozoru začnou pohazovat kolem domu svého otce. Při setkání s miminkem bude mít otec s největší pravděpodobností hravou náladu.

Existuje mnoho možností ve vašem vztahu s vaším dítětem:

V tomto článku se je pokusíme všechny pokrýt co nejlépe.

Během dne by se v otcově domě mělo objevit nové zařízení, které bude sloužit a řešit potřeby malého návštěvníka. Je nutné, aby velikost místností umožňovala toto vše instalovat, jinak bude miminku v neobvyklém prostředí nepříjemné a nepříjemné. Nábytek a domácí potřeby nemůžete nakupovat hned, ale podle potřeby a v případě potřeby je prodávat.

Ve volbě Baby care. Existuje mnoho dílčích možností.

Zajímavé:  Jak se oženit s postavou v The Sims 4.

Pokud je v domě vana (samoživitel by si klidně vystačil se sprchovým koutem, zvláště pokud není kvůli zaměstnání často doma), může tatínek dítě jednoduše vykoupat nebo ho vykoupat ve vaně s pěnou. .

Během procesu koupání získá otec dokonce rodičovskou dovednost 2. Tato dovednost bude vylepšena mnoha možnostmi interakce s malým hostem.

Po plavání je nejlepší si obléknout čisté oblečení. Zde se objeví možnost: Vyměnit oblečení

A bude na výběr z několika variant oblečení:

Pokud je k dispozici vysoká stolička, je možné dítě nakrmit.

Zároveň budete mít na výběr také z mnoha druhů jídel.

Zatímco je dítě zaneprázdněné jídlem, otec může jíst sám. Ale během dne je potřeba miminko nakrmit víckrát. Pokud jste si pořídili dětský nočník, můžete své miminko naučit osobní hygieně

Oba budou mít bubliny pro získávání dovedností. Pouze otec bude mít schopnost vzdělání. Miminko za jeho píli dokonce pochválí. Na rozdíl od The Sims 2 a Sims 3 není potřeba nočník vyprazdňovat.

No, pak otec bude dítě bavit a dokonce ho i vzdělávat.

Ve volbě Kartičky bude podvolba Učit základní potřeby

Dokonce i Teach to Speak je k dispozici.

Dítě se učí několikrát rychleji, když něco dělá s dospělým.

Nemůže být ještě dlouho aktivní; tělo dítěte potřebuje denní odpočinek. Pokud máte postýlku, musíte dát miminko spát v poledne a v noci si číst knížku.

V této době dospělý zdokonaluje své rodičovské dovednosti.

Můžete svému dítěti číst, aniž byste ho ukládali do postele.

Po 22 hodinách se také objeví možnost „Číst knihu v noci“.

Čtení knihy není jen pro ty, kteří usínají. To může pobavit i probouzejícího se malého hosta.

Zajímavé:  Jak přejít na jinou postavu v The Sims 4.

Miminko jakoby podřimovalo, ale kolem půlnoci, když otec usne, vstane z postele a na rozloučenou zmizí.

Pokud je další den pro tatínka pracovním dnem, je nejlepší požádat miminko, aby odešlo ještě před setměním, aby nebloudilo samo po tmě, protože není možné, aby tatínek odvedl syna domů. Zároveň můžete malého hosta opět obléknout do oblečení, ve kterém přišel.

Po odchodu miminka zůstane vaše postava s největší pravděpodobností veselá, bude mít náladovky

Jak pozvat jinou postavu, aby se pohybovala v The Sims 4

Abyste se mohli nastěhovat ke kamarádovi nebo milence, musíte si vybudovat vztah alespoň do té míry přátelství. Poté ho pozvěte k sobě, klikněte na tlačítko „Friendly Actions“ v komunikační nabídce a požádejte ho, aby se připojil k rodině kliknutím na příslušnou položku. Pokud tam není, pak musíte pokračovat ve zlepšování vztahu. Poté označte vilu nebo město, které chcete přesunout.

Jak se přestěhovat do jiného města

Chcete-li se přesunout do sousedního města, klikněte na zeměkouli v levém horním rohu obrazovky. Objeví se, když vyberete vilu na mapě vaší osady. Označte požadovanou vesnici a pokračujte.

Jak přejít na Sims 4

Jak přidat postavu do The Sims 4

Jak přidat postavu do The Sims 4

Existuje několik způsobů, jak přidat novou postavu. V jedné rodině nemůže žít více než 8 osob. Každá skupina Simíků žije v samostatném domě.

Jak se přestěhovat do jiného domu v Sims 4

Hned na začátku se objevíte ve městě Willow Creek. Stěhování ze starého bydlení lze provést několika způsoby.

Stěhování rodiny

Chcete-li přesunout všechny členy rodiny do The Sims 4, otevřete správu města a vyberte sekci „Přemístit rodinu“. Otevře se před vámi mapa, kde si vyberte pozemek s domem.

Zajímavé:  Jak obléknout postavu v The Sims 4.

Kupte si dům s nábytkem nebo bez. Zde můžete prodat starý nábytek. Je také možné si tu svou ponechat a přesunout do nového domova.

Přesunutí jedné postavy

Chcete-li přesunout jednoho hráče do nové budovy, přejděte na kartu „Opustit rodinu a přestěhovat se“.
Dále v okně pro úpravy rodiny označte osobu, kterou chcete přesídlit. Pokud je potřeba oddělit několik lidí od příbuzných, přesuňte je pomocí šipky na pravou stranu obrazovky.

Jak přejít na Sims 4

Úprava složení rodiny

V editoru můžete přidat novou osobu. Klikněte na znaménko plus v dolní části obrazovky a vyberte Sim.

Porodit dítě

Narození dítěte je další možností doplnění rodiny. Váš Simík může v Sims 4 otěhotnět. Udělejte Woohoo se svým přítelem. Po 9 měsících ve hře se objeví nová postava.

Jak přidat postavu do The Sims 4

Jak přejít na Sims 4

Jak přejít na Sims 4

Pro zpestření hry nebo zlepšení podmínek pro Simíky zahrnuje hra The Sims 4 možnost změnit své bydliště. Přemístění lze provést několika způsoby.

Adoptovat dítě

Přijetím postavy se také zvýší skladba obyvatel domu. Chcete-li to provést, přejděte na svém smartphonu do části: rodina → objednejte si službu → adoptujte dítě. Budete požádáni, abyste vybrali dítě.

Jak přidat postavu do The Sims 4

 • Sniper duch válečník smlouvy, jak mířit
 • Nvidia usb boot recovery driver pro mobilní zařízení, co to je
 • Eric Honecker kdo
 • Co je digitální předvečer
 • Jak přeložit spongebob

Jak pozvat hosty v Sims 4

V The Sims 4 je několik způsobů, jak pozvat přátele návštěva nebo je přidejte do své rodiny. V tomto článku se podíváme na tyto způsoby a poskytněte užitečné tipy ke každému z nich.

 1. Pozvání přátel prostřednictvím karty „Komunikace“.
 2. Pošlete žádost příteli
 3. Přemístění Simíků v městském režimu
 4. Setkání s přítelem
 5. Vyhoďte nechtěné hosty
 6. Přidání osoby do rodiny
 7. Užitečné tipy
 8. Závěry
Zajímavé:  Jak přimět postavu, aby se propadla v The Sims 4.

Pozvání přátel prostřednictvím karty „Komunikace“.

 1. Otevřete nabídku hry a přejděte na kartu „Komunikace“.
 2. Najděte kartu „Pozvat přátele“ a vyberte ji.

Pošlete žádost příteli

 1. Zadejte kód svého přítele do pole požadavku na kartě „Pozvat přátele“.
 2. Klikněte na tlačítko «Odeslat požadavek».
 3. Vašemu příteli bude zasláno oznámení o pozvánce.

Přemístění Simíků v městském režimu

 1. Zapněte herní režim «testingcheats true».
 2. Podržte Shift a klikněte na každého Simíka, kterého chcete pozvat nebo přidat do své rodiny.
 3. Z kontextové nabídky vyberte akci „Přidat do rodiny“.

Setkání s přítelem

 1. Přejděte do sekce „Komunikace“.
 2. Vyberte možnost „Najít kamaráda“.
 3. Pošlete zprávu příteli.
 4. Než přítel odpoví, bude to trvat asi 2.5–3 hodiny.
 5. Chcete-li získat odpověď od svého přítele, zkontrolujte sekci „Kontrola zpráv od kamarádů.

Vyhoďte nechtěné hosty

 1. Nainstalujte si mod, který přidá novou interakci s dveřmi.
 2. Klikněte na dveře a vyberte „Nechte ho odejít“.
 3. Vyberte Simíky, které chcete z pozemku vyhodit.

Přidání osoby do rodiny

 1. Kliknutím na ikonu plus vytvoříte novou rodinu.
 2. Přizpůsobte vlastnosti každého člena rodiny, včetně jeho jména, věku, pohlaví a vzhledu.

Užitečné tipy

 • Použijte vývojářský kód «testingcheats true» k urychlení procesu přidávání přátel nebo Simíků do vaší rodiny.
 • Pokud se váš přítel nemůže zapojit do vaší hry, ujistěte se, že jste oba použili správné kódy a správně dodrželi všechny kroky.
 • Pokud máte mody, ujistěte se, že jsou kompatibilní s vaší verzí hry a nezpůsobují konflikty.

Závěry

V The Sims 4 je několik způsobů, jak pozvat přátele návštěva nebo je přidejte do své rodiny. Můžete použít různé funkce игрыjako je tab «Sdělení», přemístění sims nebo pomocí modů. Vyberte si ten správný pro ty způsob a užijte si hru společně s přáteli!

 • Jak vytvořit nové Simíky
 • Jak navštívit dětské představení ve hře Sims 4
 • Jak požádat o dobrovolníka ve hře Sims 4
 • Jak pracovat se svou postavou v The Sims 4
 • Jak vytvořit svůj vlastní scénář v Sims 4
 • Jak opustit domov v Sims 4
 • Kde je trh v Sims 4
Zajímavé:  Jak vytvořit 2 postavy v Sims 4.

Pokud chcete pozvat Simíky, aby vás navštívili v The Sims 4, existuje několik způsobů, jak to udělat. Jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů je použití vývojářského kódu. Chcete-li to provést, musíte v herní konzoli zadat testingcheats true. Poté, chcete-li pozvat požadované Simíky na návštěvu, podržte klávesu „Shift“ a klikněte na každého Simíka. V zobrazeném okně vyberte akci „Přidat do rodiny“. Tímto způsobem můžete pozvat Simíky, aby navštívili vaši hlavní postavu.

Kromě toho můžete také přesouvat Simíky mezi různými rodinami v městském režimu. Chcete-li to provést, musíte přejít do městského režimu, otevřít nabídku správy rodiny a vybrat rodinu, ve které se požadovaný Simík nachází. Poté ho můžete přesunout do jiné rodiny výběrem příslušné možnosti v nabídce.

Vyberte si pohodlný způsob, jak pozvat Simíky na návštěvu a užít si hraní The Sims 4!

Všechna práva vyhrazena © 2015-2024

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»