Jak

Jak poznat všechny v The Sims 4

Sims 4 jak se seznámit se všemi. Sims 4 jak se seznámit se všemi

Novinky, návody, recenze, recenze, vše o nejlepších počítačových hrách

Zadejte kód „testingcheats true“, poté podržte klávesu Shift, klikněte na libovolné místo na zemi v zóně, kam chcete Simíka teleportovat a vyberte akci „Teleportovat sem“.

TestingCheats true/false — se zadaným kódem vývojáře můžete používat následující funkce:

cas.fulleditmode — umožňuje přístup ke skrytým funkcím místnosti pro vytváření postav (CAS).

Pomoc — poskytuje kompletní seznam kódů pro hru.

resetSim – Restartuje Simíka (v případě, že zamrzne).

fullscreen – pomocí tohoto kódu můžete povolit nebo zakázat režim celé obrazovky.

titulkové efekty — odstraní všechny efekty nad hlavou Simíka, jako jsou myšlenkové bubliny, ikony během konverzace atd.

sims.spawnsimple — Umístí náhodného Simíka na váš pozemek.

sims.spawnSimple – umístí na váš pozemek určený počet náhodně vygenerovaných Simíků.

sims.Spawn — Umístí náhodného Simíka na váš pozemek a přidá ho do rodiny.

stats.fill_commodities_household — Naplňuje potřeby všech postav v rodině.

sims.remove_all_buffs — vymaže všechny moodlety.

sims.get_sim_id_by_name — postava dostane simID podle jména a příjmení.

aspirace.complete_current_milestone — splní jednu fázi životního cíle vybrané postavy (lze použít několikrát k úplnému dokončení životního cíle).

Zajímavé:  Jak zakázat potřeby v Sims 4 Supernatural.

sims.hard_reset — restartuje Simíka.

objects.consumables_infinite_toggle — nekonečné porce jídla (například dort, který nikdy nedojde).

tutorial.deactivate_tutorial_tip — deaktivuje trénink.

environment_score.disable/enable — deaktivuje moodlety pro ostatní.

Sims 4 propagační kódy

matka — přidává 50 000 Simoleonů do současné rodiny.

kaching, poupě — přidává 1 000 Simoleonů do současné rodiny.

money — nastavuje přesnou částku peněz pro aktuální rodinu (před použitím zadejte vývojářský kód testingcheats true). Příklad: peníze 10000 XNUMX.

sims.modify_funds + — přidá zadanou částku do rodinného rozpočtu (před použitím zadejte vývojářský kód testingcheats true). Příklad: sims.modify_funds +10000.

sims.modify_funds — — Odečte zadanou částku z rodinného rozpočtu (před použitím zadejte vývojářský kód testingcheats true). Příklad: sims.modify_funds -10000.

domácnost.autopay_účty — zapíná/vypíná automatickou platbu faktur.

FreeRealEstate na — když ve městě zadáte tento kód, všechny domy pro vaše Simíky se stanou volnými. Chcete-li kód deaktivovat, zadejte FreeRealEstate off.

Chcete-li zkopírovat a vložit kód z této stránky, zvýrazněte cheat, podržte levé tlačítko myši, stiskněte CTRL + C na klávesnici (tím se načte text do schránky). Dále ve hře umístěte kurzor do konzole pro zadávání kódů a stiskněte CTRL + V.

Jak zlepšit vztahy ve hře Sims 4

Kód pro zvýšení vztahů v Sims 4 je užitečná věc, která může pomoci vytvořit ideální vztahy mezi Simíky. Zejména pokud chcete přítele v sims 4, s někým se seznámíte nebo napíšete příslušný kód, který jsem již popsal výše. Ale jak budovat přátelství? Jak zvýšit úroveň svého přátelství v Sims 4, abyste mohli se svými přáteli ve hře dělat mnoho věcí?

Za tímto účelem přichází na pomoc cheat pro zvýšení úrovně přátelství v The Sims 4 Zadejte: „modifyrelationship (křestní jméno příjmení vašeho Simíka) (křestní jméno a příjmení vybraného Simíka) (hodnota od 0 do 100. ) Friendship_Main“. V místech, kde jsou závorky, musíte zadat hodnoty. Zde je příklad cheatu, jak jej správně zadat: „modifyrelationship Brad Pitt Angelina Jolie 100 Friendship_Main“. Udělal jsem to, že jsem zvýšil úroveň přátelství mého Simíka Brada Pitta se Simíkem Angeliny Jolie na 100 %. Tito. Čísla udávají procenta úrovně přátelství. 0 – minimum, 100 – maximum.

Zajímavé:  Jak zasadit semena v The Sims 4.

Tento kód jsem již popsal v článku o vztazích.

Proč jsou v The Sims 4 nezbytná přátelství!

Pro Simíky je kromě jejich každodenních potřeb hlavní především komunikace. Když komunikují, zvyšují úroveň společnosti na stupnici potřeb a jejich nálada se zvyšuje. Což je dobré pro zdraví a výdělky. Být s někým přáteli a komunikovat se svými Simíky je proto stejně nutné jako bavit se při sezení u televize.

Proto byste se měli, zvláště když hru znovu pustíte, určitě hned někoho poznat, abyste měli přátele a mohli svého Simíka v komunikaci uspokojit. Pokud jste líní, zadejte všechny tyto cheat kódy pro přátelství a vztahy, které jsem ukázal v tomto článku. Udělají za vás veškerou rutinní práci. A pomohou vám dosáhnout více.

Používáte ve hře Sims 4 kódy pro přátele?

Pomohl článek? Ohodnoťte a uložte na svou sociální síť:

Proto byste se měli, zvláště když hru znovu pustíte, určitě hned někoho poznat, abyste měli přátele a mohli svého Simíka v komunikaci uspokojit. Pokud jste líní, zadejte všechny tyto cheat kódy pro přátelství a vztahy, které jsem ukázal v tomto článku. Udělají za vás veškerou rutinní práci. A pomohou vám dosáhnout více.

Sims 4: používání cheatů «testcheats true»

«Testingcheats true» okamžitě použije některé cheaty, aniž by bylo nutné je zadávat do příkazového řádku. Například kliknutí na Simíka změní jeho charakterové vlastnosti nebo náladu. Na PS4 to lze provést podržením „O“ a stisknutím „X“ a na Xbox One to lze provést podržením „A“ a stisknutím „B“.

Aktivace cheatů na vaší konzoli navíc povede ke ztrátě úspěchů Xbox a trofejí PlayStation. Když aktivujete konkrétní kód, na obrazovce se zobrazí upozornění, které vás o tom bude informovat.

Zajímavé:  Jak se vypořádat s hlodavci v bytě Sims 4.

Sims 4: stavební cheaty

Chcete-li jej aktivovat, zadejte do příkazového řádku některý z následujících kódů:

  • bb.moveobjects on/off — kombinuje předměty a umísťuje je kamkoli bez omezení;
  • bb. showhiddenobjects — zobrazuje všechny skryté předměty;
  • bb.ignoregameplayunlocksentitlement – Odemkne všechny stavební prvky.

Navíc povolením funkce «testcheats true» lze použít několik jednoduchých šablon cheatů.

  • Stisky kláves Shift + C. umožňuje změnit vzhled střechy.
  • posun + — zvětší velikost vybraného objektu.
  • posun + — zmenší velikost vybraného objektu.

Aktivace cheatů na vaší konzoli navíc povede ke ztrátě úspěchů Xbox a trofejí PlayStation. Když aktivujete konkrétní kód, na obrazovce se zobrazí upozornění, které vás o tom bude informovat.

Kódy dostupné po aktivaci (Testingcheats true) ↑

Death.toggle — kód, který deaktivuje smrt, po jeho zavedení budou vaši Simíci nesmrtelní.

bb. povolit bezplatnou stavbu — Umožňuje změnit policejní stanici, nemocnici, vědeckou laboratoř a skryté oblasti.

Aktivovaný vývojářský režim umožňuje přístup k dalším akcím současným stisknutím tlačítka Shift a kliknutím levým tlačítkem myši na Simíky nebo objekty. V nabídce Sims se tedy objeví následující položky:

  • obnovit;
  • udělat radost;
  • povolit/zakázat oslabení potřeb;
  • změna v editoru tvorby postavy.

Kódy ve hře Sims 4 pro vylepšení nálad.

V nabídce položek se objeví tlačítko „obnovit“, což je zábavná možnost zašpinit nebo vyčistit některé položky.

Vlastnosti kódu Testingcheats true.

Můžete dokonce nainstalovat objekt místo hlavy Simíka, myslím, že to vypadá cool.

Zábavné kódy v Sims 4.

Jak zvětšit položky v The Sims 4 ↑

Skvělou funkcí v konstrukčním režimu Sims 4 je možnost měnit velikost předmětů (hračky, obrazy, stromy, květiny, okna). Velikost položky v The Sims 4 můžete změnit stisknutím Shift + (snížit) a Shift + (zvýšit).

Sims 4: Jak se seznámit s kolegy

Protože mnoho Simíků tráví většinu času se svými spolupracovníky, proč se s nimi nesetkat? Zde je návod, jak je snadno najít a splnit.

Zajímavé:  Jak vyvolat džina v The Sims 4.

Pro mnohé Sims 4hráči, první věc, kterou udělají po založení domácnosti a přestěhování do města, je najít si práci a zajistit, aby na konci týdne mohli zaplatit účty.

V dřívějších dílech série bylo velmi důležité setkat se s kolegy a navázat s nimi dobré vztahy, ale ne in The Sims 4. Ve většině případů není setkání s kolegy něco, čeho by hráči chtěli dosáhnout, ale je to možné. V této příručce se hráči dozvědí, jak nacházejí své kolegy a jak s nimi zlepšují vztahy.

POKRAČOVÁNÍ V OBSAHU POKRAČUJTE PŘEJÍMÁNÍM

Důležitost kolegů

В The Sims 4 Existuje několik případů, kdy hráči budou chtít najít své kolegy. Pokud se například v kariéře na sociálních sítích Simík rozhodne pracovat z domova, jeden z jeho úkolů ho může donutit k interakci se spolupracovníky, a pokud se s nimi Simík ještě nesetkal, může být obtížné to splnit.

Mechanika konkurence při práci Sims 4 ve hře Growing Together je také scénář, kde se hráči možná budou muset obrátit na své soupeřící kolegy, aby vše urovnali a získali povýšení.

Setkání s kolegy

Pokud se hráči chtějí setkat se svými vrstevníky, aby zlepšili svou kariéru, nebo prostě jen kvůli nějakému osobnímu příběhu, který mohou sledovat, existuje několik způsobů, jak to udělat.

Doporučujeme, abyste se seznámili s dalšími průvodci pro oblíbené hry tattoo-mall.ru. Pojďme si promluvit o tajemstvích a tricích, které můžete ve hrách využít ve svůj prospěch. A také o užitečných a zajímavých příbězích ve videohrách.

Simík se může procházet po městě a ptát se různých Simíků na jejich kariéry tak, že je vybere, představí Simíky a poté vybere možnost „Zeptejte se na kariéru“ z nabídky Small Talk na kartě Přátelství.. To bude jistě nějakou dobu trvat a může to být docela únavné. Existují Simíci z rodin vytvořených týmem Simíků, kteří mají přiděleno konkrétní povolání, ale také náhodní obyvatelé města, kteří budou pracovat v určitých povoláních. Nejlepší způsob, jak se setkat s kolegy, je prostě vyberte možnost „Komunikovat s kolegy“. na Simíkově odznaku, když odcházeli do práce. Bohužel taková interakce sníží jejich produktivitu, ale čas od času se začnou scházet s kolegy. Funguje to i pro děti a teenagery, kteří se chtějí ve škole setkat se svými spolužáky.

Zajímavé:  Jak vložit hroby jiných lidí do zavazadel v The Sims 4.

Hráči s rozšiřujícím balíčkem Together si navíc mohou vytvořit klub a přidat konkrétní volbu kariéry jako požadavek. Je to skvělý způsob, jak odfiltrovat ostatní Simíky při hledání spolupracovníků.

Chcete-li zobrazit seznam aktuálně známých spolužáků a kolegů Simíka, musí hráč otevřít panel Vztahy a vybrat kartu se symbolem aktovky.. Mohou jim pak kdykoli zavolat a pozvat je na rande.

The Sims 4 nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Andrej Kolský/ autor článku

Andrey Kolsky je asistentem střihu. Jeho vášeň pro hraní začala s jeho první konzolí (Sega Genesis) a od té doby nepřestal hrát. Jeho oblíbené hry jsou The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Team Fortress 2, Rainbow Six Siege, Pokémon Sword & Shield, Old School Runescape, Skyrim a Breath of the Wild.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»