Jak

Jak přejít na The Sims 4 na PS4

K pohybu po místech ve městě můžete také použít klávesu [M]. V nabídce, která se otevře, budete muset vybrat požadované místo, které se nachází v kterémkoli ze dvou měst (Oasis Springs a Willow Creek).

Jak navštívit v Sims 4?

The Sims 4 Nejjednodušší a jediný způsob po stisknutí „M“) je vybrat „go“ nebo „let’s go“ („jít“) v telefonu a zobrazí se mapa města, ve kterém se vaše SIM karta nachází. se okamžitě objeví před vámi.

Jak se přestěhovat z jednoho domu do druhého?

Chcete-li se tedy přesunout, musíte v nabídce telefonu vybrat položku „Přemístit rodinu“. 2. Dostaneme se do mapového módu města Willow Creek, vybereme požadovaný pozemek s domem a čekáme na nastěhování. Ve hře Sims 4 se celá rodina tímto způsobem stěhuje a není možné oddělit a přesunout Simíka od rodiny odděleně.

Jak vystěhovat rodinu z domu v The Sims 4?

Jak přestěhovat Simíka do jiného domu v The Sims 4

 1. I bez zadání domova aktivní rodiny klikněte na ikonu Spravovat rodiny v pravém horním rohu.
 2. V okně, které se objeví vlevo, vidíme aktivní rodinu, ze které je v tomto případě nutné přesídlit mladého Simíka.
 3. Klikněte na šipky.
 4. Tady už se ničeho nedotýkáme.
Zajímavé:  Jak získat třešně v Sims 4.

Jak může jeden člověk z rodiny přejít na The Sims 4?

Klikněte na rodinu, kterou chcete změnit. Vyskočí panel s informacemi o této rodině, ve spodní části jsou 4 možnosti: „Upravit v editoru tvorby postavy“, „Přesunout rodinu do výkresu“, „Přesunout postavy mezi rodinami“ a „Odstranit rodinu“.

Jak vystěhovat rodinu z domu v The Sims?

Jak vystěhovat rodinu v Sims 4

 1. Klikněte na dům s nechtěnými.
 2. Vyberte položku «

Jak přejít na Sims 4 na PS4?

 1. Přihlaste se do hry do rodiny, která je ve hře viditelná. Uložte jej jakýmkoli způsobem (nejlépe „uložit jako. “).
 2. Otevřete složku pro ukládání, přesuňte všechny soubory do libovolného umístění, kromě dvou souborů s příponou .
 3. Přeneste všechny soubory s příponou .

Jak naznačit vztahy v Sims 4?

Ukázalo se, že ke změně vztahů ve hře existuje speciální kód pro úpravu vztahů! Musíte tedy zadat celé jméno a příjmení obou postav, úroveň zamýšleného vztahu (na stupnici od 0 do 100) a také uvést typ tohoto vztahu. přátelství_hlavní — přátelské vztahy; romance_main — romantický vztah.

Jak používat kód v Sims 3 ke zlepšení vztahů?

Pouze pokud je kód vývojáře TestingCheatsEnabled pravdivý, pokud jej zadáte, můžete v panelu vztahů přetáhnout lištu doleva a doprava, čímž se zlepší vztah.

Jak si vybrat šaty na svatbu v Sims 4?

První věc, kterou musíte udělat, je vybrat si úžasné svatební šaty. Pojďme se podívat, jaké kostýmy si vývojáři připravili na svatební obřad. Své oddělení můžete obléknout pomocí možnosti „Změnit oblečení“ v komodě. Poté hra otevře editor postav, ve kterém vybereme svatební šaty.

Jak uspořádat svatbu v The Sims 3?

Chcete-li se okamžitě oženit, vyberte kartu Romantika → Uspořádejte malou svatbu. Pro velkou oslavu použijte telefon svého zasnoubeného Simíka pro „Večírek“ a vyberte „Svatba“. Po svatbě si k sobě domů můžete nastěhovat dalšího Simíka.

Zajímavé:  Jak obléknout muže do dámského oblečení v The Sims 4.

Kde koupit svatební dort v Sims 3?

Potřebujeme kategorii „zábava“ a „večírek“. Dort najdete také v obchodě s potravinami. Bohužel v původním Sims 3 je standardně pouze jeden typ dortu — „narozeninový“, ale v doplňku „All Ages“ je také „Svatební“ dort.

Co musíte udělat, abyste se v The Sims 3 oženili?

Kroky Stiskněte Ctrl + Alt + C. Otevře se nabídka kódů. Zadejte kód: ‘boolprop testingcheatsenabled true’.

Co potřebujete na rozlučku se svobodou v Sims 3?

Rozlučky se svobodou a slepicemi lze samozřejmě pořádat až po zásnubách s pozváním hostů mobilním telefonem. Jelikož je tato akce pikantní, mezi hosty mohou být pouze mladí lidé a dospělé postavy. Na tomto večírku je docela vhodné požádat někoho blízkého o vydatný přípitek.

Proč se v The Sims 3 nevezmou?

Postavy se nevdávají jen tak; nejprve se partner musí stát oficiálním milencem nebo milencem ovládané postavy (možnost „Navrhnout schůzku“). K tomu dochází, pokud ovládaná postava podváděla svého partnera nebo si na něj příliš často dávala špatnou náladu.

Jak navrhnout v Sims 3?

Nejprve musíte přimět postavy, aby se do sebe zamilovaly, proto děláte vše jako v životě (snažíte se potěšit druhou postavu). Poté, co se Simíci zamilují, objeví se mezi nimi interakce – navrhněte.

Správa rodiny

Jakmile vytvoříte rodinu, můžete do ní přidat děti a další hráče. Pro každé dítě můžete nakonfigurovat nastavení rodičovské kontroly.
Níže jsou uvedeni možní členové rodiny.

 • Rodinný organizátor
  Jakmile vytvoříte rodinu, stanete se jejím organizátorem. Organizátor rodiny může přidávat a spravovat členy rodiny a nastavit rodičovskou kontrolu. Založit rodinu může jen dospělý člověk.
 • Rodič/opatrovník
  Rodič nebo opatrovník může nastavit rodičovskou kontrolu. Organizátor rodiny může určit jiného dospělého člena rodiny jako rodiče nebo opatrovníka.
 • Členové rodiny
  Každý uživatel přidaný do rodiny se stane členem rodiny.
Zajímavé:  Jak stahovat zápletky v The Sims 4.

 • Podmínky pro používání rodinných funkcí se v jednotlivých zemích a regionech liší. Další informace naleznete na stránkách technické podpory ve vaší zemi nebo regionu.
 • Nastavení rodičovské kontroly můžete spravovat pomocí (PlayStation App) nebo přihlášením na níže uvedenou webovou stránku na vašem PC nebo smartphonu.
  https://www.playstation.com/acct/family

Založení rodiny

Můžete vytvořit novou rodinu nebo se připojit k již existující.
Vyberte (Nastavení) > [Nastavení rodičovské kontroly/Správa rodiny] > [Správa rodiny] a zadejte své přihlašovací údaje podle pokynů na obrazovce.

 • Uživatel nemůže patřit do několika rodin současně.
 • Děti jsou automaticky přidány do rodiny dospělého, který vytvořil jejich účty. Děti nelze odebrat z rodiny, do které jsou přidány, takže účty pro děti musí vytvořit dospělí, kteří souhlasí s tím, že budou organizátory rodiny.

Vytvoření nové rodiny

Vyberte [Přizpůsobit] nebo [Vytvořit vlastní rodinu] a poté přidejte členy rodiny podle pokynů na obrazovce.
Členy rodiny můžete přidat následujícími způsoby.

 • Odešlete hráči žádost o rodinu.
 • Vytvořte nového uživatele.

Připojení k existující rodině

Chcete-li se připojit k existující rodině, musíte obdržet žádost od organizátora rodiny. Když obdržíte žádost, vyberte rodinu, ke které se chcete připojit, ze seznamu [Received Family Requests].

Co umí rodinný organizátor

Vyberte (Nastavení) > [Nastavení rodičovské kontroly/Správa rodiny] > [Správa rodiny] a zadejte své přihlašovací údaje podle pokynů na obrazovce.

Přidání člena rodiny

Vyberte [Přidat člena rodiny], poté odešlete žádost o rodinu jinému hráči nebo vytvořte nového uživatele.

Jmenujte rodiče nebo opatrovníka

Vyberte dospělého člena rodiny, kterého chcete určit jako rodiče nebo opatrovníka, a zaškrtněte políčko [Parent/Guardian].

Odebrat ze své rodiny

Pokud ze své rodiny odeberete rodiče nebo opatrovníka, nebudou již moci měnit svá nastavení rodičovské kontroly. Toto nastavení je dostupné pouze v případě, že se organizátor rodiny rozhodne vyloučit dospělého člena rodiny.

Zajímavé:  Jak vychovat dítě Sims 4 baby batole dítě teenager.

Rodičovská kontrola

Kromě Správce rodiny mohou nastavení rodičovské kontroly měnit i rodiče nebo opatrovníci. Toto nastavení je dostupné pouze v případě, že je vybrán člen rodiny – dítě. Další podrobnosti naleznete v části „O omezeních“.

Resetujte heslo

Změňte heslo, které vaše dítě používá k přihlášení do sítě PlayStation™Network. Toto nastavení je dostupné pouze v případě, že je vybrán dětský člen rodiny.

Připojení k síti PlayStation Network

Můžete svému dítěti povolit přístup k síti PlayStation™Network.
I když nejprve vyberete [Povoleno], můžete toto nastavení změnit na [Není povoleno], než se vaše dítě poprvé přihlásí do sítě PlayStation™Network. Toto nastavení je dostupné pouze v případě, že vyberete dítě, které je členem rodiny a nikdy nebylo v síti PlayStation™Network.

Smazat uživatelský profil

Smazáním profilu uživatele ze systému PS4™ se také odstraní data daného uživatele, jako jsou uložená data, snímky obrazovky a videoklipy. Toto nastavení je dostupné pouze v případě, že vyberete člena rodiny, který se nikdy nepřipojil k síti PlayStation™Network.

Co mohou členové rodiny dělat

Vyberte (Nastavení) > [Nastavení rodičovské kontroly/Správa rodiny] > [Správa rodiny] a zadejte své přihlašovací údaje podle pokynů na obrazovce.

Informace o členech rodiny

Zobrazení informací o účtu člena rodiny. Pokud se člen rodiny již přihlásil do sítě PlayStation™Network, uvidíte jeho ID přihlášení k síti.

Opustit rodinu

Po opuštění rodiny můžete založit vlastní rodinu nebo se přidat k jiné. Toto nastavení je dostupné pouze v případě, že je vybrána dospělá osoba, která se rozhodla opustit svou předchozí domácnost.

Organizátor rodiny a dětští rodinní příslušníci nemohou opustit svou rodinu.

Související témata

 • PlayStation™Network
 • Detaily účtu
 • Zpět na začátek
 • Zpět
 • Vpřed

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»