Jak

Jak otěhotnět v Sims 4

Všichni máme sny a všichni si představujeme ideální prostředí: dvoupatrový dům s balkonem a krbem, garáž se třemi auty, obrovský dvorek se zahradou, hřiště, bazén a samozřejmě partnera, se kterým žijete v harmonii. Ale ne každý je na to připraven a někteří s největší pravděpodobností ani nemají příležitost. Právě pro tyto lidi je tu řada vynikajících simulátorů reálného života zvaných Sims. Tuto sérii her zná několik generací teenagerů — tisíce hodin strávili vytvářením odlehlého koutu pro svého Simíka, v místních klubech se odehrávaly stovky intrik a byly tam zlomeny desítky srdcí.

The Sims, stejně jako každá jiná hra, má své vlastní triky, triky a triky, které vám pomohou získat něco oblíbeného a požadovaného. A dnes to zjistíme jak porodit chlapce ve hře sims 4. Ano, ve hře můžete tento průběh také ovlivnit, ale k tomu potřebujete znát pár tajemství.

Pokud v předchozí verzi hry bylo všechno jednodušší (aby se narodila dívka, musí Sim jíst melouny, pro chlapce jablka), pak se zde budete muset snažit trochu víc.

Co je třeba udělat, aby se objevil chlapec?

 • Za prvé, musíte počít chlapce od 7:12 do XNUMX, to se musí udělat. Dále vždy a všude dávejte svému Simíkovi mrkev – měla by být vždy ve stravě postavy.
 • A za druhé, stačí poslouchat alternativní hudbu. Navíc je potřeba nejen zapnout stereo, ale také tančit do jeho rytmu.

To je asi vše. Teď víš, jak porodit chlapce ve hře sims 4. Nezáleží na tom, v jakém pořadí to uděláte. Výsledek se projeví velmi brzy.

Zajímavé:  Jak pracovat jako chůva v Sims 4.

Proč je důležité mít moderní model smartphonu?

Výhody bankovních aplikací ve vašem telefonu

Půjčte si auto bez řidiče v Petrohradě za výhodných podmínek

Soutěže v esportech v Evropě v roce 2024

Výhodné nákupy v internetových obchodech

 • Hra WoT
 • Nejlepší tanky WoT
 • Systémové požadavky WoT
 • Jak nainstalovat World of Tanks
 • Historie tanků
 • World of Tanks Blitz
 • Kupte si zlatý World of Tanks
 • Mody pro World of Tanks
 • World of Tanks Generals
 • Obrněná válka
 • World of válečných lodí
 • World of Warships Blitz
 • Válečná bouře
 • Mix zpráv
 • Články

The Sims 4: Jak mít kluka

Autor Marusya Doba čtení 3 min Zhlédnutí 70 Publikováno 26. října 2023

Mít chlapečka v The Sims 4 může být trochu složité; Pro ty, kteří mají problémy, tato příručka obsahuje několik užitečných tipů, které vám pomohou zvýšit vaše šance.

je populární hra, ve které se hráči mohou stát architekty svého světa a ovládat každý jeho aspekt. Hra začíná tím, že si hráči vytvoří své Simíky, upraví jejich vzhled a aspirace, a jak hra postupuje, hráči je provedou různými aspekty jejich života. Díky uvolnění své kreativity a představivosti mají hráči naprostou svobodu činit jakákoli rozhodnutí za své Simíky. HERNÍ VIDEO DNE POKRAČOVÁNÍ V OBSAHU POKRAČUJTE PŘEJÍMÁNÍM

Děti jsou přitom důležitou součástí The Sims 4protože přinášejí do hry hloubku a jedinečné výzvy. Jak Simíci přirozeně stárnou a dosáhnou konce svého virtuálního života, jejich děti pokračují v příběhu. Miminka přinášejí do hry radost, výzvu, pocit odpovědnosti a silný emocionální prvek. Pro ty, kteří mají preference, hra umožňuje hráčům ovlivnit pohlaví dětí jejich Simíků. Zde je návod, jak to hráči mohou zvýšit své šance mít chlapce в The Sims 4 .

Jak mít kluka v The Sims 4

The Sims 4: Jak mít kluka

Když je Simík těhotná, hráči mají možnost pomocí různých metod ovlivnit pohlaví miminka. Je důležité si uvědomit, že tyto metody nezaručují chlapce pokaždé. Některé z nich se však ukázaly jako účinné při zvyšování pravděpodobnosti mít chlapce:

Zajímavé:  Jak otevřít soubor PDF Sims 4.

Jezte mrkev

The Sims 4: Jak mít kluka

Pro začátek musí hráči přimět těhotnou Simku, aby jedla mrkev, kterou lze nalézt po celém světě. Oasis Springs Zejména v oblasti je hodně mrkve. Pokud je hráči nenajdou ve volné přírodě, mohou si je snadno koupit ve stáncích.

Aby si zajistili stálý přísun, měli by Simmers zvážit jejich pěstování doma. Je však důležité pamatovat na to, že mrkev lze sklízet pouze na jaře a na podzim.

Poslouchejte alternativní hudbu

The Sims 4: Jak mít kluka

Poslech alternativní hudby je další osvědčená metoda, jak zvýšit pravděpodobnost, že se narodí kluk. Tento jednoduchý přístup zahrnuje hledání stereo systému, výběr «Poslouchat»a poté vyberte «Alternativní.» Bude se hrát alternativní hudba, která by mohla potenciálně zvýšit šance na narození chlapce. Hráči s nainstalovaným systémem Fitness Stuff mohou pro tento účel alternativně použít sluchátka místo stereo systému.

Je důležité poznamenat, že kuřáci nemusí při poslechu alternativní hudby zanedbávat jiné aktivity; mohou dělat jiné věci ve stejné místnosti a přitom si užívat hudbu.

Místo toho, abyste se soustředili pouze na správnou stravu nebo hudbu, pro dosažení nejlepších výsledků během těhotenství se doporučuje kombinovat obojí.

The Sims 4 nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»