Jak

Jak zlepšit grafiku v Sims 4

Oprava grafiky pro The Sims 4 a jak ji nainstalovat

TS4GraphicsOverhaulComparison

Pokud jste v posledních dnech aktivní v komunitě The Sims na Twitteru nebo na Discordu, možná jste viděli mnoho lidí mluvit o přepracování grafiky pro The Sims 4 od Simp4Sims. Sám mě to zaujalo, podíval jsem se.

Mnoho lidí říkalo, že nejenže grafika jejich hry vypadala jasnější a živější, ale že jejich hra také běžela mnohem plynuleji než předtím.

Je důležité si uvědomit, že toto není mod a není to ReShade, ale je to podrobnější soubor GraphicsRule.SGR, který mohou uživatelé Mac a Windows přidat do své hry. Řada hráčů, kteří také používají ReShade, uvedla, že to vedle něj funguje dobře, a také si všimli zlepšení u obou ve hře.

Když se podíváte na upoutávku výše, můžete vidět rozdíl mezi výchozí grafikou The Sims 4 a tím, jak vypadá po přepracování. Nejlepší na tom je, že je neuvěřitelně snadné provést i tuto grafickou opravu! Je to stejně snadné jako přidávání modů nebo vlastního obsahu do vaší hry. Úplné podrobnosti o instalaci naleznete v příspěvku Patreon.

Vyzkoušel jsem to ve své vlastní hře, abych viděl, jaké to je, a byl jsem šokován, když jsem viděl, jak moc se vizuálně moje hra zlepšila, ale zmenšila se prodleva, kterou jsem zažil, a celkově hra běžela mnohem plynuleji. Jedna věc je vidět něco prezentovaného ve videu, ale vidět to na vlastní kůži ve vlastním nastavení je něco jiného!

Oprava grafiky pro The Sims 4 a jak ji nainstalovat

Tento první obrázek je z mé hry a je výchozím nastavením hry The Sims 4. Bylo to pořízeno kolem 8 hodin ve hře.

Zajímavé:  Jak vykopnout hosta v The Sims 4.

Oprava grafiky pro The Sims 4 a jak ji nainstalovat

Druhý obrázek je ze stejného místa ve stejnou dobu, ale s přepracovanou grafikou, která je nyní ve hře.

Obrovský rozdíl mezi těmito dvěma zkušenostmi je neuvěřitelný a moje obecná hratelnost je nyní mnohem lepší, když je ve hře!

Instalace tohoto modu je velmi jednoduchá. Jednoduše přetáhněte soubor GraphicsRules.sgr do složky pro uložení hry pro The Sims 4 ve vašich dokumentech. Přesný adresář je Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > složka Config Override.

Mod si můžete stáhnout níže! Odkaz ke stažení se nachází ve spodní části stránky Patreon.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»