Jak

Jak zakázat vývoj vykreslování svobodné vůle v Sims 4

Sims 4 Jak přestat být vlkodlakem (s cheaty a bez nich)

Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli chtít stát se vlkodlakem ale ještě více důvodů, proč možná budete chtít přestat být vlkodlakem v The Sims 4. Možná pracujete s aspirací hledačů léků nebo se vám prostě nebaví potýkat se s řáděním vlkodlaků. Ať už je váš důvod jakýkoli, existují jednoduché kroky, abyste přestali být vlkodlakem.

Aspirace The Cure Seeker

Než se vrhneme na to, jak přestat být vlkodlakem v The Sims 4: Werewolves, musíte vědět, že jedna z vlkodlačích aspirací má toto všechno za své. Budete chtít získat sami sebe aspirace hledače léku takže za to můžete získat body spokojenosti a získat bonusovou vlastnost spojence vlkodlaka.

hledač léku vlkodlačí aspirace v The Sims 4, která vás chce přimět, abyste přestali být vlkodlakem

Přestaňte být vlkodlakem v The Sims 4

Proces přestat být vlkodlakem v The Sims 4 je poměrně jednoduchý, ale není snadný. Budete se muset dostat k měsíčnímu zjevení, hledat Gregův deník a nakonec vypít lék. Je to skvělý způsob, jak to udělat a ve skutečnosti je to opravdu zábavné, protože je to těžší než mnoho věcí v The Sims 4.

Získání Lunar Epiphany

Než budou vaši simíci schopni skutečně číst knihy o vlkodlacích a získat lék, budete muset získat měsíční zjevení spící schopnost vlkodlaka. Tato schopnost říká „Heuréka! Sim může pochopit ztracená tajemství Měsíce! Je to důležitý krok k pochopení historie a povahy vlkodlaků a může vést k tomu, že se naučíte, jak tuto nemoc navždy vyléčit.“

lunární epiphany dřímající schopnost pro vlkodlaky, aby se mohli naučit, jak přestat být vlkodlakem

Tato spící schopnost se odemkne prostřednictvím vašich simíků, kteří si přečtou několik vlkodlačích knih, které lze nalézt po celém světě v knihovně nebo na vlkodlačím hangáru v knihovnách. Pár si jich budete chtít přečíst, dokud neuvidíte lunární zjevení odemčeno objeví se upozornění.

Zajímavé:  Jak počít dítě v The Sims 4.

Lunar Epiphany odemčená interakce

Nyní, když máte svou schopnost spícího zjevení na Měsíci, budete se moci dozvědět více informací o Moonwood Mill a o životním stylu vlkodlaka a dokonce o tom, jak jej vyléčit z knih.

Jak se naučit The Cure

Jakmile vaši simíci získají požadované schopnost vlkodlaka budete muset dostat do rukou Deník Greggoriuse Lunvika. Toto je kniha, kterou najdete tím, že budete prohledávat půdu v ​​Moonwood Mill, takže si budete muset koupit mrchožrout schopnost vlkodlaka.

deník greggoria lunvika

Jakmile váš simík najde deník, budete ho chtít okamžitě přimět, aby si jej přečetl, a po chvíli uvidíte toto úžasné upozornění. Toto oznámení hovoří o Johnovi a Marii a jejich hledání léku a na konci oznámení vám oznamuje, že nyní víte, jak vytvořit tento Nápoj Wolf-B-Gone.

lék, jak přestat být vlkodlakem v The Sims 4

Vytvoření The Werewolf Cure

Jsou dvě věci, které vaši simíci potřebují, než budou moci vyrobit tento nápoj na jakémkoli baru, tyto položky jsou:

První předmět je Moonpetal, který můžete získat pouze za úplňku, protože kvete pouze v tuto dobu. Najdete to na vrcholu hory v Moonwood Mill v místě vytí a můžete to chytit za úplňkového večera.

místo sklizně měsíčního lístku k vyléčení vlkodlaka

Vlčák je o něco snazší, protože kvete častěji, na světě je více než jedno místo, kde můžete vlkodlaky sklízet.

wolfsbane v mlýně Moonwood

Budete potřebovat 10 wolfsbane a 3 moonpetal, abyste mohli vyrobit tento nápoj, takže může trvat několik dní, než se vám dostane do rukou dostatek moonpetalu. Připravte se tak, že ji začnete sklízet, jakmile budete v cyklu úplňku. Pak zamiřte do baru a vytvořte tento krásný fialový nápoj.

připravte nápoj pro nápoj wolf-b-gone, který může zabránit tomu, aby simíci byli vlkodlakem

Pijte lék, abyste přestali být vlkodlakem

Když necháte své simíky vypít lék, vezmou svůj fialový nápoj a vypijí ho jako normálně, ale jakmile nápoj dokončí, je to všechno, jen ne normální. Váš simík to potřebuje vypít, když je v lidské podobě!

Zajímavé:  Jak pěstovat jídlo v The Sims 4.

sims 4 jak přestat být vlkodlakem

Jakmile se napijete, vaši simíci kolem nich projdou světlem, vznesou se do vzduchu a než přistanou, už nebudete vlkodlakem.

sims 4 jak přestat být vlkodlakem

Werebies Remedy VS Wolf-B-Gone

Je důležité poznamenat, že existují dva různé nápoje, které mohou vaši simíci potřebovat v The Sims 4: Werewolves. Ten, o kterém zde mluvíme, je Wolf-B-Pryč což je to, co chcete pít, abyste ze svého vlkodlaka udělali simíka. To vám zabrání být vlkodlakem poté, co jste již přešli.

K dispozici je také wasbies nemoc které můžete získat po boji s vlkodlakem, který nakonec promění vašeho simíka ve vlkodlaka. Můžeš zastavit vrabce tím, že půjdete do baru na světě a požádáte barmana o lék na vrabce a vypijete ho, aby se to nestalo.

Přestaňte být vlkodlakem s cheaty na Sims 4

Naštěstí existují úžasné vlkodlačí cheaty ve hře, která vám může pomoci okamžitě přestat být vlkodlakem místo toho, abyste se museli snažit naučit recept Wolf-B-Gone. Pro tento cheat budete nejprve chtít povolit cheat kódy ve své hře pak můžete pokračovat a zadat následující cheat:

  • traits.remove_trait trait_occultwerewolf

Jakmile použijete tento cheat, uvidíte, že vlkodlačí věci jsou okamžitě odstraněny z panelu simologie vašeho simíka a vy se nyní vrátíte jako běžný simík.

Poslední myšlenky na přestat být vlkodlakem v The Sims 4

Existuje tolik důvodů, proč to možná nechcete stát se vlkodlakem nebo zůstat jako vlkodlak ve hře a to dává smysl. Abychom se v The Sims 4 bavili, nemusíme být vždy okultisté. Řeknu, že vlkodlaci jsou teď nahoře s mými oblíbenými okultními simíky, jsou opravdu dobře propracovaní a hraní je prostě super zábava. Celkově jsem opravdu ohromen The Sims 4: Vlkodlaci a nebojím se to přiznat. Šťastné hraní!

Zajímavé:  Jak přeinstalovat program Sims 4.

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»