Jak

Jak změnit animace v Sims 4

[Top 15] The Sims 4 Nejlepší animační modifikace, které by měl mít každý hráč

V The Sims 4 jsou chvíle, kdy animace nejsou to, co byste možná chtěli vidět nebo očekávali, že budou dělat. Moddeři komunity Sims nám opět stojí za zády.

Všechno záleží na tom, jaké mody animace jsou nejlepší. Hledáte roztomilé chvíle pro svou rodinu simíka nebo chcete, aby váš simík projevil určité emoce?

Možností je nekonečné množství animací, které můžete použít k vyprávění příběhu svého simíka tak, jak chcete. Podívejte se na top 15 nejlepších animačních modů, které musíte mít.

15. Andrew’s Pose Player

Každá animace musí mít schopnost být použita.

I když tento konkrétní mod není animace sama o sobě, musí být na tomto seznamu. Andrew’s Pose Player je mod, který vám umožňuje používat mody animací, které jste vložili do složky mod.

Zajímavé:  Jak změnit tělo v Sims 4.

Tento mod má dva způsoby, jak jej využít. Nejprve můžete kliknout na Pose By Pack, když kliknete na svého simíka. Za druhé, můžete použít možnost Name Of Pack.

Použití Name Of Pack je dobré pouze tehdy, když si zapamatujete každou animaci a pózu, kterou máte k dispozici. Nejjednodušší způsob, jak získat přístup k animacím, je první možnost, Pose By Pack. Snadné jako koláč!

Podrobnosti o přehrávači Andrew’s Pose: Stáhnout

14. [TS4] Pose_family walks

Někdy se prostě musíte projít s rodiči po domě. Rodina je to, na čem záleží.

Chodit na krásné procházky s rodinou je okamžik, který většina lidí ráda zažívá. S procházkami [TS4] Pose_family si může vaše simí rodina udělat pěknou procházku se svou rodinou.

Mod [TS4] Pose_family walks je celkem pro tři simíky. Pokud je váš rodič simík svobodný, můžete ho stále používat, ale aby animace vypadala správně, potřebujete dítě.

Je to jednoduchý mod, který se používá a vytváří krásnou scénu s rodinou. Zatímco jasná volba by byla venku, tento mod můžete použít kdekoli a stále to bude krásný okamžik.

[TS4] Podrobnosti o procházkách Pose_family: Stáhnout

13. Animovaná póza — Když jsme se poprvé setkali… (Pár)

Některé z nejsladších okamžiků se skládají z trapných gest.

Každý pár má svůj příběh o tom, jak se poprvé setkali. S Animovanou Pózou — Když jsme se poprvé setkali. Mod (Pár), vaši simíci mohou mít svůj osobní příběh o tom, jak se poprvé setkali.

Mod má šest pozic, které jsou smyčkové a trvají asi 12 sekund. Tato konkrétní scéna pokrývá nepříjemný okamžik, kdy do někoho narazíte.

Tato nepříjemná první setkání mohou být tím nejpamátnějším okamžikem. Přináší lásku na první pohled přímo vašim Simíkům do 12 sekund; nový rekord?

Zajímavé:  Jak vyrobit altán v The Sims 4.

Animovaná póza — Když jsme se poprvé setkali… (Pár) podrobnosti: Stáhnout

12. Animace Wats Up Yo

Pouhé pozdravit, když přijdete do místnosti, může oživit příběh.

Na stěny, na pohovku nebo dokonce stát! Wats Up Yo Animations je snem pro teenagery i jiné věkové kategorie.

S ohledem na tvůrce filmů Machinima vytvořil Error404Philips balíček pozic se sedmi pozicemi použitelnými ve stoje, na zdi a použitelnými na gauči, na kterém váš Simík sedí. Animace jsou jednoduché vlny, objetí a kontrola oblečení simíka.

Tento mod pack oživuje společenská setkání s možností podívat se zpět na svého přítele, který vchází do místnosti. Fungovalo by to dobře s tím jedním přítelem, který nikdy neklepe, protože je stejně vždycky u vás doma.

Podrobnosti o animacích Wats Up Yo: Stáhnout

11. Animační balíček na dobrou noc

V určité fázi našeho života všichni spadneme z postele nebo dokonce spíme v podivných polohách.

Stává se vám, že z postele spadne jedna noha nebo polovina celého těla? Ve hře Sims 4 se váš simík obvykle pěkně položí do postele, ale s balíčkem Goodnight Animation Pack mohou vaši simíci spát podobně jako vy.

Goodnight Animation Pack má celkem deset animací ve dvou kategoriích; divoký a uvolněný. Můžete si vybrat, aby váš simík měl zadek ve vzduchu, v polovině postele nebo vypadal klidně.

Každá animace má sebemenší dech, což dává spícímu Simíkovi realistický vzhled. Upřímně řečeno, je to děsivé vidět, ale ideální pro natáčení filmů v The Sims 4.

Podrobnosti animačního balíčku na dobrou noc: Stáhnout

10. Animace páru Trouble

Někdy je dobré na chvíli odejít.

Většina filmů, které se zabývají romantickými tématy, má v ději prvek odmítnutí. The Sims se neliší. Couple Troubles Animation přináší jednoduchou animaci odmítnutého objetí, která dodá příběhu vašeho simíka další úroveň.

Zajímavé:  Jak otevřít kiosk v The Sims 4.

Délka animace je asi dvacet sekund na celou smyčku. Tento mod byl navržen pro manželské postele a nebude dobře fungovat s jednolůžky.

Animace Couple Troubles je ideální pro scénu, kde se Billy snaží utěšit Jordana, ale Jordan nechce objetí a Billyho odmítá. Chudák Billy musí mít s Jordanem trpělivost.

Detaily animace Couple Trouble: Stáhnout

9. Póza a animace na pohovce

Posaďte se a podívejte se, co ještě existuje.

Lehnout si na gauč a kopat nohy za sebe může být opravdová relaxace. Mod pohovky a animace může váš simík dopřát stejnou skutečnou relaxaci pro sebe.

Tento mod nefunguje s dvoumístnými pohovkami, ale může s trojmístnými a modulárními. S tímto modem máte na výběr dvě samostatné pozice; nohy se pohybují a nohy se nehýbou.

Ať už se s touto animací rozhodnete udělat cokoli, nezkoušejte to s dětským simem. To je hororový příběh, který čeká, až se stane.

Detaily pohovky a animace: Stáhnout

8. Strach — balení póz 7

Co je přes ulici? Je to děsivé!

Emoce mohou v Sims 4 zabíjet, konkrétně strach. Strach — balíček póz 7 zachrání vaše simíky před smrtí, když se bojí.

Tato smečka je čistě pro emoce strachu a má osmnáct póz. Modder rozdělil pózy do jejich animovaných skupin póz, aby předvedl různé typy emocí strachu.

Můžete ukázat, jak váš simík padá, krčí se, ukazuje na něco děsivého nebo se kryje strachem. Čím je nyní vyděsíte?

Podrobnosti o Fear — Pose Pack 7: Stáhnout

7. [Jetel] LOL — Laughing Pose

Děti dokážou dělat ty nejroztomilejší a nejzábavnější věci. Někdy vše, co můžete pomoci udělat, je rozesmát se.

Stejně jako strach může váš simík zemřít smíchy. Animační mod [Clover] LOL — Laughing Pose přináší do světa vašich simíků bezpečné pozice smíchu.

Zajímavé:  Jak přidat auto do The Sims 4.

Jakmile vyberete animaci a začne, bude váš simík procházet různými pozicemi smíchu. Uvidíte, jak se váš simík chichotá a směje se břicho, ale nebudete se bát, že by z legrace odešli.

Je to roztomilá animace vhodná pro vytvoření rozesmáté scény pro machinima film. Konečně se můžete někomu zasmát vtipům vašeho simíka.

[Jetel] LOL – Podrobnosti Laughing Pose: Stáhnout

6. Salsa Interaction v1

Protančete noc na své oblíbené písničky.

Sims 4 má pro vaše simíky k dispozici omezené taneční mechaniky. Salsa Interaction v1 přináší do vaší hry další tanec a roztančí vaše simíky v párech.

Při stahování tohoto modu se ujistěte, že jste si stáhli XML injektor. Bez toho to vůbec nepůjde.

Po umístění modu do složky modů vyberte možnost tančit ze sterea a vyberte partnera svého simíka. Poté nechte své simíky užít si salsu.

Podrobnosti o Salsa Interaction v1: Stáhnout

5. Balíček póz Strom a já 1

Trochu stínu je ideální pro náročnou práci.

Už jste někdy seděli u stromu nebo se o něj opírali, zatímco jste hluboce přemýšleli? S The Tree and Me Pose 1 mohou vaši simíci přemýšlet, sledovat své děti a představovat si život vedle stromu.

Budete mít na výběr z 5 různých pozic pro mužské simíky na dosah ruky. Tvůrce, KatVerseCC, uvedl, že umístíte teleport do středu jilmového stromu a poté vyberte, jakou pozici chcete.

Při zkoušení této pózy nebyl použit žádný jilm. To by vysvětlovalo, proč to vypadalo tak divně. Pro tuto pózu nezapomeňte použít jilmový strom.

Podrobnosti o balíčku The Tree and Me Pose Pack 1: Stáhnout

4. IMHO Sims 4 – Pózy: Pózy a animace #16

Myslete na to, když ležíte na gauči, je to relax.

Zajímavé:  Jak změnit počasí v kódu The Sims 4.

IMHO Sims 4 — Pózy: Pózy a animace č. 16, svázaný z animačního balíčku z gauče, přináší další animace pro pohovku, postel a podlahu. Tyto animace a pozice jsou ve hře nádherné.

Tento animační balíček obsahuje několik různých animací a póz pro položení se v uvolněné poloze na podlahu, pohovku a postel. Ujistěte se, že když přejdete ke stahování, přejděte na Ya.Disk a zobrazte soubor.

Jakmile jste u souboru, vyberte soubor, který uvádí balíček a ne ten, který má na konci souboru rar. Tento balíček je uvolněnější než simík sledující film.

IMHO Sims 4 – Pózy : Pózy a animace Detaily #16: Stáhnout

3. Jen malé roztomilé momenty (posepack)

Některé momenty stojí za to vidět. Hlavně mezi otcem a synem.

Jen malé roztomilé okamžiky (posepack) přivedou vaši simí rodinu do rozkošných chvil s jejich batoletem. Byl to šťastný okamžik vidět animaci otce a dítěte, což bylo v animačních modech vzácné.

Existuje alespoň jeden výběr pro celou rodinu, protože tato sada se zaměřuje na otce a dítě. Just little cute moments (posepack) má sedm možností, jak si hrát se svou simí rodinou.

Vzácnou pózou je otec, který mazlí své dítě, i když místo otce můžete použít matku. Jen se ujistěte, že pro pozici s názvem používáte batole; batole.

Jen malé roztomilé momenty (posepack) podrobnosti: Stáhnout

2. IMHO Sims 4 – Pózy: Pózy a animace #10

Jak vypadat, že jste jediní v místnosti jedním jednoduchým krokem.

Opřete se a relaxujte s IMHO Sims 4 — Pózy: Pózy a animace #10 animační mod. Tento balíček má několik různých možností a aplikací pro tyto možnosti.

Vyrobeno pro ženské i mužské simíky, můžete je nechat opřít o zeď, o sebe, nebo je nechat stát uprostřed místnosti. Když si stáhnete tento mod, nezapomeňte použít soubor s balíčkem a ne rar.

Zajímavé:  Jak mít dítě pro pár stejného pohlaví v The Sims 4.

S tímto modem je zábava hrát, protože ho můžete použít ze všech různých aplikací. Tento balíček bude skvělý pro použití s ​​novým svatebním herním balíčkem.

IMHO Sims 4 – Pózy : Pózy a animace Detaily #10: Stáhnout

1. Dětská hra (balíček póz)

Sourozenci k sobě mohou být míněni. Užijte si sladké chvíle, které mezi nimi prožívají.

Hra na schovávanou! Vidím tě! Dětská hra (Pose Pack) dává vašim simíkům batole a dítě nové interakce.

Sourozenci se možná čas od času pohádají, ale i oni si zaslouží prožít spolu něžné chvíle. V tomto balení může váš dětský simík obejmout a hrát si s batoletem a poté skončit objetím.

Nechte svého batolecího simíka šokovat, zatímco si dětský simík hraje pokukování. Nejlepší částí této animační pózy je objetí.

Podrobnosti o dětské hře (Pose pack): Stáhnout

Také by vás mohlo zajímat:

  • Kariéra The Sims 4: 10 nejlépe placených zaměstnání
  • Sims 4 Nejlepší způsob, jak vydělat peníze [5 nejlepších způsobů]
  • Nejlepší aspirace The Sims 4 [10 nejlepších]
  • [Top 25] Nejlepší Simíci 4 domy, které jsou úžasné
  • The Best Sims 4 Mods, které dělají věci zábavnější (2020)
  • Nejlepší rozšiřující balíčky The Sims 4 (a nejhorší)
  • The Sims 4 nejlepší balíčky věcí (recenze 2020)
  • The Sims 4 Nejlepší stránky CC [10 nejlepších]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»