Jak

Jako v hravé náladě Sims 4

The Sims 4 má speciální systém emocí. Emoce mohou urychlit/zpomalit učení dovedností, kariérní výkon a ovlivnit sociální a romantické interakce. Jakkoli chcete svým Simíkům udělat radost, čas od času budou mít negativní emoce.

Poznámka: Negativní emoce mohou způsobit smrt postavy. To je důležité pro ty, kteří neradi sledují své Simíky, ale jen je sledují.

Většina emocí odemyká další akce, jako je povolení vypustit Steam zlé postavě. Emocionální akce jsou označeny odpovídající barvou. Někdy může špatná nálada vést i k hádce.

sims 4 sistmea emoce

Jak rychle získat dobrou náladu?

Pouhé ignorování systému emocí nebude fungovat, ale je velmi snadné oklamat. Stiskněte klávesovou zkratku: Ovládání + Shift + C a zadejte testovací cheaty zapněte a stiskněte enter. Podržte Shift a vyberte Simíka, abyste se dostali do nabídky, kde můžete vypnout potřebné emoce. Podobné akce lze provádět s celou rodinou kliknutím na poštovní schránku svého Simíka a přidržením Shift. S tímto cheatem můžete vytvořit dobrou náladu pro celý herní svět! Jakmile to uděláte, jednoduše dokončete jedno z cvičení uvedených na stránkách emocí, abyste svého Simíka „zaměřili“, „inspirovali“ nebo cokoli chcete. Podrobně si o každé pozitivní emoci a jejím účinku můžete přečíst zde: klikněte.

Seznam emocí v Sims 4

Dobré emoce:

 1. štěstí
 2. jistě
 3. energický
 4. neutrální stát
 5. koketní
 6. zamyšlený
 7. inspirovaný
 8. hravé

Špatné emoce:

 1. zlo (dobré pro zločince a zlomyslné simíky)
 2. nudný
 3. ohromený — (ne vždy špatný)
 4. rušení
 5. smutný
 6. nepohodlí

Jak funguje emoční systém

sims 4 sistmea emoce3

Emoce Simíků závisí na jejich náladě a mohou trvat několik minut až několik dní. Každá nálada může způsobit zobrazení konkrétní emoce tím, že nad ní najedete myší (například radost +1), dominantní emoce určí, jak se postava cítí.

Zajímavé:  Jak porazit The Sims 4 StrangerVille.

Poznámka: Mysli na štěstí jako poslední, dej si pozor na ostatní. Pokud je statistika štěstí +4 a pouze +2 je naštvaný, zůstane šťastný. Pokud jsou ukazatele stejné, převládnou negativní emoce. Pokud jsou dvě emoce pozitivní najednou, pak první věc, kterou pocítíte, určí váš emoční stav.

Rada: Pokud Hněv dominantní emoce, pak jen trefit boxovací pytel nebo si dát studenou sprchupro uklidnění vašeho Simíka.

Emoce a sociální interakce

Každá emoce má svou barvu. Když vyberete předmět nebo Simíka, některé interakce zobrazí barvu akce, což znamená, že emoce buď odemkne tuto interakci, nebo zvýší svou šanci na „úspěch“. Totéž platí pro dovednosti, nebo Simík lépe využije schopnost: vyrábět/vydělávat více, učit se rychleji a přitom pod vlivem pozitivní nálady.

Prah „velmi“ pozitivních emocí

Existují dva typy pozitivních emocí: pozitivní a velmi pozitivní. Chcete-li získat „velmi“ pozitivní náladu, musíte mít +8 celkových pozitivních emocí. Například +4 od štěstí a +4 od flirtování. Pokud jsou ukazatele stejné a chcete další, budete muset získat další +1 nebo +2 k požadované emoci, například +3 od štěstí a +5 od důvěry, a pak se stane sebevědomým.

sims 4 sistmea emoce4

Pokud chcete, aby byl váš Simík v určité náladě, jako je koketní v ložnici nebo soustředěný v kanceláři, můžete použít předměty, které vydávají emocionální auru. Lze je povolit/zakázat kliknutím na položku. Emocionální aura ovlivňuje 9 velkých čtverců, které vidíte v režimu nákupu.

Poznámka: Dveře neumožňují průchod auře.

Chcete-li vybrat auru, přečtěte si popis položek, potřebujete položku podobnou „Decor: 8“. Celkový počet aur v místnosti určuje náladu.
Pokud máte 1 předmět v místnosti s aktivovanou aurou, dostanete +1. Stále není známo, jak přesně tento ukazatel zvýšit, ale s jistotou se ví, že jedna +8 je silnější než dvě položky s +4.

Zajímavé:  Jak pracovat v The Sims 4.

Předměty, které vyzařují emocionální auru, mohou být získat jako odměnu za postup ve své kariéřea za každou pozitivní emoci ve hře se dá najít sběratelský předmět. Všechny emoce trvají jen 4 hodiny, takže je těžké udržet si dobrou náladu po celý den.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»