Kde

Kde je kořen kozlíku lékařského ve hře Sims 4?

Kde získat kořen kozlíku v Sims 4. Jak najít kořen kozlíku lékařského v Sims 4

Pokud hledáte kořen kozlíku lékařského v The Sims 4 pro vytváření lektvary, pak třetí plachtění ostrov, kde je zahradní a zničený skleník je vaše volba. I když znaky nelze zadat do skleníkuale venku je toho hodně rostliny и ресурсов, které lze sbírat na vaření lektvary, včetně kořene kozlíku lékařského.

Otevřete požadovanou sekci kliknutím na příslušný odkaz:

▶️Kde roste kořen kozlíku lékařského?

▶️ Kdy sbírat kořen kozlíku lékařského

▶️Kde roste vlčí kořen ve hře Sims 4

▶️ Kolik stojí kořen kozlíku lékařského?

▶️ Podrobné tipy a závěry

▶️ Závěry

V The Sims 4, abyste našli kořen kozlíku lékařského, musíte jít na třetí plovoucí ostrov, kde je zahrada a zničený skleník. Do skleníku se nedá vstoupit, nicméně je kolem něj poměrně hodně rostlin a zdrojů, které lze sbírat pro další použití při výrobě lektvarů. Tam můžete najít mandragoru a získat potřebný kořen kozlíku lékařského. Tato bylinná složka je důležitou složkou Elixíru klidu a dalších nápojů a může být potřeba při vytváření postav nebo při dosahování určitých cílů ve hře. Nenechte si proto ujít příležitost podívat se na třetí ostrov a nasbírat všechny potřebné ingredience pro své elixíry.

Kde roste kořen kozlíku lékařského?

Kořen kozlíku lékařského roste téměř na celém území SNS na březích řek, bažinatých a vlhkých loukách, na okrajích bažin a ve vlhkých prořídlých lesích. K léčebným účelům se používá především oddenek s kořeny. Oddenky a kořeny kozlíku se sbírají na podzim, kdy dozrávají plody, ale lze je sbírat i brzy na jaře.

Zajímavé:  Kde se setkat s teenagery v The Sims 4.

Jak připravit infuzi z kořene kozlíku lékařského

Nálev z kořene kozlíku lékařského připravíme tak, že jednu dezertní lžičku oddenků zalijeme 200 ml vroucí vody a necháme 15 minut ve vodní lázni. U dospělých se doporučuje užívat 1-2 polévkové lžíce odvaru. lžíce 30 minut po jídle 3-4krát denně.

Kdy sbírat kořen kozlíku lékařského

Valeriánské oddenky je nejlepší sbírat na jaře nebo na podzim. Pro získání maximálního množství živin se však doporučuje sbírat je na podzim.

Kde najít Wolfroot Flower

Pokud hledáte Wolfroot Flower, můžete ji najít v okolí Moonwood Mill nebo ve Forgotn Hollow (pokud je nainstalována sada Vampires). Měsíčku lze sbírat za úplňku na skále pro vytí.

Podrobné užitečné tipy

  • Pamatujte, že kořen kozlíku lékařského by se bez konzultace s lékařem neměl užívat déle než dva týdny v kuse.
  • Když sbíráte kořen kozlíku, abyste vytvořili lektvary, ujistěte se, že víte, co sbíráte. Nezaměňujte kozlík lékařský s jinými rostlinami, které mohou být smrtelné nebo způsobit vážné duševní poruchy.
  • Je důležité si uvědomit, že samostatná kuchyňská zařízení (včetně automatických kávovarů) se mohou recyklovat bez zásahu postavy. Nenechávejte je proto bez dozoru, aby nedošlo k záměně ingrediencí, což může vést k nečekaným následkům.
  • The Sims 4 má omezení týkající se použití některých přísad. Pokud nemůžete vytvořit požadovaný lektvar, zkuste změnit kombinace přísad nebo zvýšit úroveň svých vědeckých dovedností.
  • Nezapomeňte, že v The Sims 4 existuje mnoho dalších způsobů, jak vytvářet a používat lektvary, nejen s kořenem kozlíku lékařského a vlčí můrou.

Závěry a závěry

Nyní víšKde v The Sims najdete kořen kozlíku lékařského? 4, kde on rostekdy shromažďovat, a jak připravit nálev z této cenné suroviny. ty také naučil sekde najít květ wolfberry kořen a dostali užitečné rady Ojak tyto ingredience rozumně používat. pamatovatco je v The Sims 4 je omezení používání přísadyTak experiment, najít nové kombinace a nezapomeňte dávat pozor na vaši kuchyni mimo mřížku zařízení!

Zajímavé:  Kde najít rajčata v The Sims 4.

The Sims 4 Říše kouzel

Vstupte do portálu World of Magic z města Glimmerbrook, kde se vaši Simíci mohou učit kouzla od čarodějů, vařit lektvary v obrovském kotli, létat na koštěti a najít své známé!

Často kladené otázky

1. Jak se stát čarodějem?
Abyste se mohli stát čarodějem, musíte přejít na stránku ústředí ve světě kouzel a obrátit se na jednoho ze tří mudrců s odpovídající žádostí. Mudrc dá kandidátovi na čaroděje za úkol sbírat magické koule, po jejichž sesbírání se postava promění v čaroděje.
2. Je možné přestat být čarodějem?
Ano, k tomu se také musíte obrátit na jednoho z mudrců s žádostí, aby přestal být kouzelníkem.
3. Hra promění mnoho NPC v čaroděje. Dá se tomu předejít?
Ano, Simíci z rodin, které jsou označeny jako hratelné, se nestanou čaroději bez vašeho vědomí.
4. Je možné upravit magickou oblast?
Ano, sekci Centrála lze upravovat pomocí kódu bb. povolit bezplatnou stavbu. Sekce Ulička kouzelníků, Zahrada a Ostrov soubojů nelze upravovat.
5. Kde se zobrazují informace o kletbách a lze je odstranit?
Informace o kletbách ovlivňujících Simíka se zobrazují na panelu potřeb. Kletby můžete odstranit pomocí kouzla „Uncursed“ nebo lektvaru „Remove Curses“.
6. Je možné udělat z mudrce hratelnou postavu?
Původního mudrce můžete přidat do rodiny a udělat z něj hratelnou postavu, ale už to nebude mudrc. Hra na jeho místo vygeneruje další NPC.
7. Je možné poslat několik Simíků do Světa kouzel najednou?
Ano, k tomu musíte v nabídce portálu vybrat možnost „Přejít do světa kouzel s . «.
8. Umí děti kouzlit?
Ne, děti nemohou používat kouzla a lektvary, ale mohou přivolat známé.
9. Je možné se do Světa kouzel dostat i jinak než přes portál?
Ano, můžete použít kámen světla nebo kouzlo Repatriatio.

Zajímavé:  Kde hledat pěstitele The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»