Kde

Kde najít hrob v The Sims 4

Jak jít do hrobu v The Sims 4: možnosti doplňků

Hráč má přístup k možnosti navštívit hrob zesnulého sima, pokud má nainstalovaný doplněk „Noc“. život» nebo jakékoli následné. V tomto případě musíte kliknout k volební urně nebo náhrobek a z nabídky vyberte možnost „Další hroby“.

 1. Jak najít hrob zesnulé postavy
 2. Jak navštívit hrob v The Sims 4
 3. Kde je hřbitov v The Sims 4?
 4. Jak přivést zpět mrtvou postavu v The Sims 4
 5. Kam umístit hroby v The Sims 4
 6. Tipy a triky
 7. Závěry a závěry

Pokud je ve hře The Sims 4 nainstalován rozšiřující balíček Noční život, můžete navštívit hrob zesnulého Simíka. Chcete-li to provést, klikněte na urnu nebo náhrobek a vyberte možnost „Další hroby“. Hrob můžete také přesunout na veřejné prostranství, kde se objeví vedle telefonu. Kliknutím na hrob pak můžete vzdát hold zesnulému, položit květiny nebo zapálit svíčky. Pokud měl zesnulý blízké vztahy s jinými postavami, mohou také přijít do hrobu, aby vyjádřili soustrast. Je důležité si uvědomit, že hrob bude hrát důležitou roli v chování postav ve hře, takže není potřeba jej odstraňovat, pokud se hráč nechce zabývat jeho péčí.

Jak navštívit hrob zesnulé osoby v The Sims 4: další možnosti

Aby hráč viděl památník mrtvých, musí navštívit hřbitov a vybrat požadovaný hrob z mauzoleí umístěných na území. Pokud Simík zemře na veřejném prostranství, jeho hrob může zmizet.

Zajímavé:  Kde najít budovu galerie v The Sims 4.

Jak najít hrob v The Sims 4: možnosti vzhledu

Simův hrob se objeví na pozemku po jejich smrti, bez ohledu na zvolený pohřební obřad. Urna může být instalována na jakémkoli povrchu, ale náhrobek může být instalován pouze na ulici.

Kde je hřbitov ve hře Sims 4: dostupné možnosti

Jediný funkční hřbitov v The Sims 4 je v Brindleton Bay, světě přidaném do rozšiřujícího balíčku Kočky a psi. Mohou tam být pohřbeni pouze domácí mazlíčci. Hroby postav podle všeho existují pouze jako součást příběhových misí. Sada Vampires obsahuje dekorativní hřbitovy, ale nemůžete s nimi komunikovat.

Jak přivést zpět mrtvého Simíka ve hře Sims 4: Ambrosia

Ambrosia je speciální jídlo v The Sims 4, které lze použít k oživení ducha nebo resetování věkové hranice postavy. Resetování na nulu je možné pouze do nulového bodu aktuálního stupně. Chcete-li získat ambrózii, může si ji hráč vyrobit sám, pokud je dostatečně dobrý ve vaření, nebo ji zakoupit od postav, které prodávají ovoce a zeleninu.

Užitečné tipy pro Sims 4: památky, hřbitovy, znovuzrození

 • Ve hře je jich mnoho mody и dodatky, který může rozšířit funkčnost hry. Pokud chcete, můžete najít úpravy pro památky, hřbitovy, stejně jako způsoby, jak oživit mrtvé Simíky.
 • Pokud hrajete s Night Expansion život» nebo následujícípak možnostisouvisející s pohřby obřady, se výrazně rozšiřují. Například, můžete pořádat obřady chtíč, Nainstalujte Svíčky a lucerny do hrobůpoužití zdobení a mnohem více.
 • Nezapomeň o příležitostechposkytuje různé kulty и společenstvíkteré ve hře existují. Některé z nich vám mohou nabídnout zajímavé způsoby pohřeb a oživení.
 • Pokud potřebujete najít konkrétní hrob, použijte vyhledávání podle jména. V tomto případě nebudete muset dlouho hledat vytoužený náhrobek mezi mnoha mauzoley na hřbitově.
 • Někteří Simíci se rozhodnou navštěvovat pravidelně hřbitovoplakávat mrtvé. Pokud váš Sim trpí zármutkem právanávštěva hřbitova mu může pomoci vyjádřit jeho emoce a nálady.
Zajímavé:  Kde jsou snímky obrazovky The Sims 4.

Kde najít hřbitov v The Sims 4

Umístění hřbitova The Sims 4

Mnoho hráčů se snažilo najít hřbitov The Sims 4 na chvíli. V základní hře jej však nenajdete, což vyžaduje určité míchání a spárování s DLC. Kromě toho existuje více než jeden hřbitov a lze je nalézt ve dvou různých čtvrtích ve hře. Hledání hřbitova může být skvělé z několika různých důvodů. Nejprve si můžete prohlédnout náhrobní kameny zesnulých simů, vašich a NPC. Je to skvělé místo, kam jít a truchlit nad ztrátou vašeho oblíbeného Simíka poté, co odejdou. Pokračujte ve čtení a zjistěte, kde najdete hřbitov The Sims 4 .

Umístění hřbitova v The Sims 4

Hřbitov v The Sims 4

Před vstupem na hřbitovy The Sims 4 , musíte si zakoupit DLC Cats & Dogs a DLC Snowy Escape. Hřbitovy jsou v oblastech Deadgrass Isle a Senbamachi. Deadgrass Isle je v Brindleton Bay a Senbamachi je v Mt. Komorebi. Abyste se dostali na hřbitov Brindleton Bay, budete potřebovat DLC Cats & Dogs a Mt. Hřbitov Komorebi vyžaduje DLC Snowy Escape.

Po celém světě je spousta hřbitovů The Sims 4 , ale pouze dva jsou funkční, což znamená, že zbývající z nich nemůžete se svým Simíkem navštívit. Jakmile navštívíte oba hřbitovy, všimnete si na nich něčeho zajímavého.

Hřbitov Deadgrass Isle přichází s DLC Cats & Dogs, což znamená, že má pravděpodobně něco společného s domácími mazlíčky. Můžete navštívit hřbitov se svým Simíkem, ale po příjezdu si všimnete, že nemůžete najít náhrobky žádných předchozích Simíků, kteří zemřeli. Místo toho je každý náhrobní kámen pro jednoho z vašich zesnulých mazlíčků. Během návštěvy se dokonce setkáte s duchem psa!

Hřbitov Senbamachi je přístupný v Mt. Komorebi v The Sims 4 . Vypadá to docela podobně jako hřbitov na Deadgrass Isle, ale jsou zde některé klíčové rozdíly. Při návštěvě můžete sledovat náhrobky, truchlit nad svými mrtvými příbuznými a dokonce se jen tak poflakovat. Na rozdíl od hřbitova Deadgrass Isles však neexistuje způsob, jak zjistit, komu který náhrobní kámen patří. I když je velká šance, že když navštívíte hřbitov Senbamachi, potkáte nějaké přátelské lesní duchy!

Zajímavé:  Kde najít róbu pro veterány v The Sims 4.

Související:

The Sims 4 Handiness Skill – Rychlé vyrovnávání, cheaty a další

To je vše, co potřebujete vědět o tom, kde najdete hřbitovy The Sims 4.

The Sims 4 je nyní k dispozici na konzolách PC, Mac, PlayStation a Xbox.

Související témata
Podíl. Facebook Twitter LinkedIn Reddit E-mail

Jordan je zkušená spisovatelka fantasy, která tráví hodiny za notebookem a ztrácí se na stránkách knihy. Snaží se být úspěšnou herní bloggerkou a nemá žádné stížnosti na hodiny herního času, které využila ke zvýšení svých znalostí o všech věcech „geek“. Píše především herní články a fantasy romány. Ark: Survival Evolved je v poslední době oblíbená spolu s Diablo 3, Warframe a Minecraft, i když nemůžete zapomenout na starou dobrou karetní hru Magic the Gathering! Psaní o hrách jí skutečně přináší radost, protože jí dává další perspektivu, ze které se může na hry dívat, důvod, proč se skutečně podívat do mechaniky hry.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»