Kde

Kde získat robota v The Sims 4

V doplňku At the University můžete stavět roboty rozvíjením svých robotických dovedností.

Schopnost se zvyšuje při výrobě robotů. Své dovednosti můžete zlepšit také čtením knih.

Knihy lze zakoupit přes počítač. Vyberte příkaz Objednávka.

Hra obsahuje 3 knihy pro výuku robotických dovedností:

Robotika. Svazek 1. Principy činnosti mikroobvodů

Robotika. Svazek 2. Vytvoření dokonalého robota

Robotika. Svazek 3: Nevyhnutelná singularita

Můžete se zapojit do vývoje v knihovně Britchester nebo si koupit archivní úložiště.

Elektromagnetické archivní úložiště vás bude stát 12500 XNUMX Simoleonů.

Čestní řečníci si mohou zakoupit archivní úložiště TY84 Gold Plus za 15000 XNUMX Simoleonů.

K vytvoření robotů budete potřebovat speciální stůl. Lze jej zakoupit ve stavebním režimu.

Oficiální robotický stůl doktora F, který stojí 1100 Simoleonů.

K vytvoření robotů budete potřebovat díly a odpadové materiály. Základní díly lze zakoupit přes počítač.

Roboti mohou pomáhat Simíkům po celém domě. Prvním produktem je chatterbot.

Můžete vytvářet hračky pro děti.

Po dosažení úrovně 8 v dovednosti Robotika může Sim vytvářet servoroboty.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Lena BV [58.6 tis.]
3 года назад

S vydáním balíčku „Na univerzitě“ v The Sims 4 bylo možné vytvořit novou formu života – Servobota. K tomu budete potřebovat robotický stůl a robotickou dovednost 8. úrovně. Robotický stůl je zakoupen v konstrukčním režimu. Budete také potřebovat díly pro robota, které lze zakoupit prostřednictvím počítače. Budete potřebovat spoustu podrobností:

Na robotickém stole jsou vytvořeny mechanismy a mikroobvody.

Vytvoření serva trvá velmi dlouho.

Zajímavé:  Kde jsou odměny za data uložená v The Sims 4.

Po vytvoření Servo Robota jej musíte aktivovat a poté bude přidán do rodiny a stane se hratelnou postavou. Hlavním rysem Serva od běžného Simíka je kromě vzhledu to, že při kontaktu s vodou se robot porouchá, takže v deštivém počasí je pro takovou postavu lepší nevycházet z domu.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Sametové tlapky [427K]
1 před dnem

Ano, i toto má The Sims 4. Pokud jste si stáhli doplněk „Na univerzitě“, můžete vytvořit robota. Tento proces je velmi obtížný a zdlouhavý, ale zajímavý a vzrušující.

Nejprve budete muset rozvinout své robotické dovednosti, a to do velké hloubky, protože k vytvoření robota musíte zvládnout alespoň osm úrovní. Kromě toho budeme potřebovat robotický stůl (můžeme si jej zakoupit, pokud přejdeme do konstrukčního režimu). Poté můžeme začít vytvářet robota. Je pravda, že stále budete muset zakoupit díly. Celkově bude proces trvat dlouho, ale stojí za to.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
88Sky Walke R88 [473K]
20 hodinami

Ve hře «Sims 4» je taková příležitost vytvořit robota.

To je možné až poté, co robot získá robotickou dovednost. Tuto dovednost můžete získat následovně:

Nejprve nainstalujeme speciální doplněk s názvem „Na univerzitě“. Simík získá dovednost přímo tam. Budete si také muset zakoupit speciální stůl pro robotiku.

Budete muset studovat dlouhou dobu, můžete získat různé dovednosti na různých úrovních. V závislosti na nich může Simík vytvářet různá zařízení, která se mu budou hodit v domácnosti, včetně robota, který bude asistentem.

Tyto dovednosti je tedy třeba rozvíjet.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
12777 1 [302 tis.]
1 před dnem

Zajímavé:  Kde je deník v Sims 4.

Ve hře Sims 4 si můžete vytvořit robota. Musíte si zakoupit doplněk s názvem „Na univerzitě“.

Chcete-li stavět roboty, musíte si vyvinout robotickou dovednost. Chcete-li vytvořit roboty, musíte získat osmou úroveň této dovednosti. Ještě v konstrukčním režimu si musíte zakoupit robotický stůl. Poté můžete začít vytvářet robota s názvem „Servobot“. Chcete-li jej vytvořit, musíte si zakoupit některé díly a obvody a mikroobvody jsou vytvořeny na stole.

Stojí za zmínku, že jeho vytvoření zabere spoustu času, a když se robot stane členem rodiny, pokud se na něj dostane voda, rozbije se.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Marin a Volog ano [324K]
1 před dnem

Bez doplňku „Na univerzitě“ nemůžete vytvořit robota. Tento doplněk umožňuje vytvořit robota.

Robota ale nemůžete vyrobit hned, musíte mít robotiku 8. úrovně. Musíte si také zakoupit robotický stůl a spoustu dílů pro robota.

Pak vytvoříte servorobota, ale buďte trpěliví, není to rychlý proces. Poté, co ji vytvoříte, ji nezapomeňte aktivovat, teprve poté se z ní stane hratelná postava.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
kelly milen a [247K]
2 года назад

V The Sims 4 je mnoho užitečných vynálezů, které vašim Simíkům usnadňují život. Robotická hra usnadní život vašeho Simíka. Mezi nimi je zajímavá a časově náročná dovednost robotiky. Můžete s ním vytvářet roboty. Pak to budou oni, kdo bude dělat domácí práce. Vynálezy ve světě moderního stavění botů, které postavám usnadňují život, mohou udělat hru zajímavější.

Tato užitečná robotická dovednost je naprosto nezbytná. Jeho vývoj však vyžaduje mnoho prostředků a času. Ale vytvářením robotů a různých zařízení si užijete spoustu zábavy. K tomu budete potřebovat robotickou dovednost 8. Potřebujete také robotický stůl, který si musíte koupit v režimu stavby. Přes počítač také nakupujeme velké množství dílů pro robota. Na robotickém stole vytváříme mechanismy a mikroobvody.

Zajímavé:  Kde vidět e-mail Sims v Sims4.

Vytvoření serva v CAS zabere spoustu času. Musí být aktivován ihned po vytvoření servorobota, který vstoupil do pohotovostního režimu. Teprve poté se z něj stane hratelná postava a přibude do rodiny. Můžete také vytvořit asistenční roboty.

Robotika a servo roboty

Serva, roboty, kvadrokoptéry. Pokud to nejsou prázdné zvuky pro vašeho Simíka, pak byla robotická dovednost vytvořena právě pro něj! Usnadněte svému Simíkovi život vytvořením čistícího robota, zahradnického robota, opravářského robota a párty bota! Zbohatněte sériovým prodejem serva nebo si jedno adoptujte do své rodiny. Nezapomeňte vytvořit malé robotické hračky pro děti, vyzkoušet robotickou ruku a létající exosuit.

Úroveň 1: Váš Simík se učí nové robotické dovednosti a brzy bude moci vytvářet důmyslné vynálezy, které potěší všechny Simíky! Simíci mohou nakupovat zbytky robotů pro své vynálezy pomocí počítače nebo hledáním dílů v elektronickém odpadu. Na robotickém stole mají Simíci možnost vytvářet chatterboxové roboty.
Úroveň 2: Postava nyní může vytvářet mikroobvody, mechanismy na robotické ploše a také kvadrokoptéry.
Úroveň 3: Postava si nyní může vytvořit nového asistenčního robota na robotické ploše! Úklidový robot bude skvělým pomocníkem v každé domácnosti.
Úroveň 4: Simíci si nyní mohou vytvořit nového pomocného robota na pracovní ploše Robotics! Party bot vám pomůže uspořádat párty.
Úroveň 5: Simíci si nyní mohou vytvořit nového pomocného robota na pracovní ploše Robotics! Bot gardener pomůže dát do pořádku i ty zanedbané zahrady.
Úroveň 6: Simíci si nyní mohou vytvořit nového pomocného robota na pracovní ploše Robotics! Opravný robot opraví rozbité předměty v domě.
Úroveň 7: vaše postava si nyní může vytvořit robotickou ruku na robotickém pracovním stole!
Úroveň 8: váš simík nyní může vytvořit servorobota na robotickém pracovním stole!
Úroveň 9: postava nyní může vybavit servorobota behaviorálním modulem „Defense Matrix“!
Úroveň 10: Simíci nyní mohou vybavit svého Servobota modulem chování RoboNanny!

Zajímavé:  Kde najít kořen kozlíku lékařského v The Sims 4.

K vytvoření servorobota potřebujete robotický stůl — můžete si jej zakoupit (1100 Simoleonů), nebo použít jeden ze stolů umístěných ve společenské místnosti oblasti Foxbury (Larry’s Lagoon).
Chcete-li vyrobit robota, musíte rozvinout své robotické dovednosti na úroveň 8. K jeho vytvoření budete potřebovat následující díly:
— díl pro vylepšení elektronických zařízení — 15 ks.
— díl pro vylepšení konvenčních zařízení — 10 ks.
— díl pro vylepšení kuchyňských spotřebičů — 5 ks.
— díl pro zlepšení vodoinstalace — 2 ks.
— mechanismus — 18 ks.
— mikroobvod — 12 ks.
— díl robota — 75 ks.

První 4 typy dílů, stejně jako díly robotů, se nakupují přes počítač. Na stole je potřeba vyrobit potřebný počet mechanismů a mikroobvodů (jsou také vytvořeny z dílů robota, jeden díl zabere cca 1 sim-hodinu) a poté můžete začít vyrábět servorobota — jeho výroba zabere cca 18- 20 simhodin.
Simoleon zároveň utratí 2785 6000 simoleonů za díly pro servorobota a deaktivovaného robota může ihned po výrobě prodat za XNUMX XNUMX simoleonů.

Po aktivaci začne proces zlepšování Serva a když dosáhne určitých ukazatelů pro studium světa kolem sebe, může se zlepšit, bude mít nové schopnosti — na úrovni 1 například dobíjení o 10% rychlejší a možnost stahovat data pro vylepšení .

Pokud nebude servo robot včas opraven, porouchá se a zemře a Reaper se neobjeví.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»