Jak

Jak změnit vzhled dělníků v The Sims 4

Existují dva způsoby, jak změnit nebo odstranit rodinné vazby v The Sims 4 – pomocí editoru postav nebo pomocí speciálního modu. Podívejme se nejprve na jednodušší metodu.

Mnoho lidí se pravděpodobně setkalo s takovou katastrofou — zachránili svou rodinu, ale zapomněli uvést, kdo je kdo a kdo je s kým příbuzný. CAS vám jednoduše neumožní upravit již vytvořenou rodinu, potřebujete speciální kód. Chcete-li to provést, vyvolejte panel v levém horním rohu pomocí klávesové zkratky Ctrl+Shift+C a zadejte vývojářský cheat code testingcheats true. Dále zadáme příkaz cas.fulleditmode, po kterém odešleme postavy do CAS jakýmkoli dostupným způsobem (přes skříň nebo zrcadlo). Tam už budou otevřené dříve nepřístupné interakce, včetně změny rodinných vazeb.

Pokud však chcete rozšířit rodokmen až na strýce a pratety, můžete si stáhnout a nainstalovat mod „Family Relations“. Je k dispozici na libovolném webu – po stažení rozbalte všechny soubory ve formátu balíčku do složky Mods, která je obvykle ve výchozím nastavení generována hrou. Zde nemusíte chodit do editoru postav, abyste navázali rodinné vazby – stačí kliknout na Simíka, který vás zajímá, a pomocí speciální interakce stejného jména určit, kdo pro vás bude. Díky tomuto modu se ze syna může stát například dědeček vašeho Simíka nebo něco podobného.

Zajímavé:  Jak odstranit řádek pro kódy v The Sims 4.

2x děkuji:

Jak změnit vzhled svého komorníka v The Sims 4

Jak pomocí kódu v The Sims 4 změnit svou hratelnou postavu
PŘÍKAZOVÁ KONZOLE. Chcete-li zadat kód, musíte zavolat na konzolu a zadat kódy, k tomu musíte současně.

The Sims 4: Vytváření postav – Beauty Guru
Více lajků a komentářů = více epizod◅ A nezapomeňte se přihlásit k odběru, ať vám neuniknou nová videa♥.

Bude v konfliktu s jakýmkoli modem, který změní soubor: S4_62ECC59A_00000000_CAEE355CE0B704F7

Vyžaduje verzi hry 1.9.80 (aktualizace 07/09/2015)

Jak změnit pracovní oblečení v Sims 4? Jaký kód?

Ne vždy však hra vygeneruje uniformu, která se hráči líbí. Někteří lidé se diví, že je možné změnit pracovní oděv, protože editor postav takovou funkci nemá! Odpověď: ano, můžete. V CAS však budete muset po zadání vývojářského kódu použít speciální cheat kód testování cheatsenabled pravdivý – je nutné jej zadat do speciálního okna v levém horním rohu, které se objeví při současném stisknutí kláves Ctrl+Shift+C. Poté musíte zadat kód do stejného okna sims.modify_career_outfit_in_cas, která vám otevře nabídku pracovních oděvů pro vašeho Simíka. Jak vidíte, není nic složitého — samotní vývojáři vycházejí vstříc potřebám hráčů, díky čemuž je hra pohodlnější. Pokud tedy znáte nějaké triky, můžete si pracovní oblečení vyměnit.

2018 (c) Tyto stránky jsou chráněny autorským právem. Jakékoli kopírování a
Zveřejňování informací je povoleno pouze s povinným odkazem na stránku!

Nastavili jsme uniformu pro zaměstnance NPS / Zaměstnanci musí nosit uniformu! (07.09.2021/XNUMX/XNUMX)

— Pomocí tohoto modu můžete nastavit uniformu, kterou budou automaticky používat NPC pracující ve veřejných nebo obytných oblastech.
— Můžete si vybrat různé uniformy pro stejný typ NPC pracujících v různých oblastech. Například knihovníci ve Willow Creek Archives mohou nosit jinou uniformu než knihovníci pracující v Quad Estate.
— Můžete také nastavit uniformu podle preferencí pohlaví.
— A také — oblečení pro následující typy NPC:
— barista;
— odrážedlo;
— Komorník;
— catering;
— komik;
— DJ;
— správce;
— hudebník;
— trenér;
— knihovník;
— záchranář;
— sluha;
— vizážistka (vyžaduje LittleMsSam mod);
— masážní terapeut;
— specialista na míchání nápojů;
— chůva;
— rozvozce pizzy;
— DJ;
— zahradník;
— reflexolog;
— opravář;
— prodavač;
— účinkující;
— instruktor jógy.

Zajímavé:  The Sims 4 nemá tlačítko Uložit jako –

Jak nastavit uniformu?
1. Nejprve přiřaďte vlastnost „Zaměstnanci nosí uniformy!“ oblasti, kde se bude nacházet zaměstnanec.
2. Poté musíte umístit figurínu na plochu pod místem (v suterénu). Postavy nebudou přímo komunikovat s figurínou, takže ji můžete umístit kamkoli budete chtít.
3. Pokud chcete nastavit uniformu pro obě pohlaví, pak musíte dodat mužské a ženské figuríny.
4. Přejděte do režimu života a klikněte na figurínu. Zobrazí se nabídka „FDSims4Mods“. Tam vidíte možnost vytvořit uniformu.
5. Poté vyberte oblečení, které chcete v režimu CAS. Můžete použít kteroukoli z jeho kategorií.
6. Po dokončení klikněte na figurínu s vytvořenou uniformou a poté na možnost „Nastavit tuto uniformu“.
7. Vyberte, jaký typ NPC bude nosit toto oblečení. Můžete si také vybrat více než jeden typ NPC pro stejnou uniformu.

Vzhled Sims v Sims 4 a jeho změny

Naposledy upravil Dukasha; 12.01.2019 v 20:41.

Na oficiálních stránkách se stejné téma již rozprostřelo na mnoha stránkách. Říká se, že vývojáři jsou si vědomi a hledají řešení.

Zrovna mi dva přešli z mladých do mladých, stal se jim stejný problém, velmi se jim zmenšily oči, musel jsem je upravit v CAS.
Mějte přehled o svých.

 • Odpolední Disney kolekce jak si spolu hrát
 • Kolik váží Battlefield 5 na xboxu
 • Jak oklamat duše v temných duších 2
 • Sims 4 přesvědčovací dovednost, jak rozvíjet
 • Jak připojit hráče v týmové pevnosti 2

Sims 4 Změna kariéry oblečení, oblečení, pracovní oblečení (nejnovější) 2024

Sims 4 Change Career Outfit

Už vás nebaví sledovat, jak vaše postava nosí každý den stejné šaty? Uniformy základní hry jsou dány neplánovaně. Proto mohou na vaší SIM kartě vypadat divně. Ale The Sims 4 změna pracovního oblečení vám může pomoci v tomto případě.

Zajímavé:  Jak se připojit ke cloudu v The Sims 4.

Sims 4 upravit kariérní oblečení

 • Pokud vypnete filtr kariéry, nemusí se v seznamu položek zobrazovat aktuální oblečení simíka. Pokud tedy upravíte pracovní oblečení Sims 4, nebudete se moci vrátit k výchozímu kostýmu pomocí této techniky, pokud není k dispozici.
 • Můžete najít pracovní oblečení kvůli CAS ve skříni, ale váš simík ho zatím nepoužívá, protože se ve své práci nepohnul dále, aby mohl nosit uniformu.
 • Pokud nemůžete zobrazit SIM kartu, ID úlohy nebude fungovat. Může se to stát i v případě, že jsou ve společné domácnosti. Není to však testováno.

Sims 4 jak změnit pracovní oblečení

Můžete si nainstalovat mod pro změnu oblečení, ale pokud to nechcete udělat, existuje jiný způsob. Vytvořte soubor, který chcete, aby váš simík nosil do práce. Jakmile se dostanete na pracoviště, sundejte si oděv a oblékněte si požadovaný. Ale bylo by nejlepší si to pamatovat pokaždé, když jdou do své práce.

Sims 4 upravit pracovní oblečení: Upravit kariérní oblečení

Místo cheatů můžete také použít interakci ‚Plan Career Outfit‘, která je dostupná pro všechny balíčky. Otevře se CAS, kde si můžete vyměnit oblečení. Poté uložte úpravy a příště by vaše postava šla do své práce v jiné uniformě.

Sims 4 Změna kariéry oblečení, oblečení, pracovní oblečení (nejnovější)

Cheat na kariérní oblečení Sims 4

 • Vyberte simíka, jehož oblečení chcete upravit, a poté použijte Ctrl+Shift+C k otevření cheatové konzole.
 • Napište – sims.modify_career_outfit_in_cas a stiskněte enter.
 • Vedlo by vás to do CAS se současnou uniformou vašeho simíka. Ujisti se ne změnit styl z „příležitostné“ jednotky, když jste v CAS.
 • Změňte oblečení podle svých preferencí a poté klikněte na zaškrtnutí vpravo dole.

Sims 4 převlékají pracovní oblečení

The Sims 4 změna kariéry oblečení vám dává šanci upravit stejný nudný kostým bezproblémovým způsobem. Všichni, kdo uvízli v tomto problému, nyní mohou cítit úlevu, protože tyto cheaty by se hodily. Pokud však stále nejste spokojeni, jděte do toho stylový influencer namísto.

Zajímavé:  Jak dát oblečení na stojan v The Sims 4.

Rachel Kaserová

Rachel Kaser je angličtinářka, která má jedinečnou schopnost přeměnit slova v poezii! Je také velkým nadšencem e-sportů a tráví večery zdokonalováním svých herních dovedností. Spojuje své vášně pro psaní a hraní, aby nám poskytl dokonalé sloučené literární dílo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»