Jak

Jak porodit psy v The Sims 4

Nejočekávanější rozšiřující balíček v tříleté historii The Sims 4 je konečně tady! Již nyní můžete monotónní život svých Simíků ozdobit čtyřnohými mazlíčky, kteří budou věrně (nebo ne tak docela) poslouchat svého majitele. Pokud vás zajímá, jak to dopadlo a jestli to za ty peníze stojí, může vám pomoci naše recenze. Pojďme tedy začít.

Vytvořte režim pro domácí mazlíčky

V režimu vytvoření mazlíčka jsou k dispozici tři věková stádia mazlíčků: kotě/štěně, dospělý a starší. V každém z nich máte možnost vytvořit si vlastní plemena, namíchat je nebo upravit stávající, přidat nějaké výrazné prvky v podobě skvrn či značek a obléknout je do šatů. Vývojáři se snažili dát vše, aby vytvořili skutečně unikátní mazlíčky. Ve hře je celkem 172 plemen koček a psů a ty nejoblíbenější, jako je husky nebo bengálská kočka, jsou již ve hře přítomny, takže si jistě najdete svého oblíbeného.

Zajímavé:  Jak změnit účes Rostaman Sims 4.

Poprvé v sérii můžete obléknout své mazlíčky! Koťata a štěňata se bohužel oblékat nedají, ale existuje mnoho oblečení pro dospělé psy a kočky, jako je kostým žraloka, motýlek, roh jednorožce, kostým lamy, klobouky a samozřejmě obojky.

Nové objekty

Nové herní předměty a oblečení jsou vyrobeny v námořním a rustikálním stylu, který dokonale zapadá do stylu nového města Brindleton Bay. Je jich hodně, ale to vývojářům nezabránilo v tom, aby v nich věnovali pozornost každému malému detailu. Pokud to není působivé a potřebujete konkrétní čísla, pak bylo 102 objektů přidáno do CAS a 330 do režimu nákupu.

Brindleton Bay

Nové město, které vzniklo na základě inspirace ze severovýchodní části Ameriky, se skládá ze čtyř čtvrtí: Sable Square, Whiskerman Wharf, Cavalier Cove, Deadgrass Island. Mezi všemi ostrovy můžete cestovat lodí, což ve skutečnosti nemá moc velký efekt, protože samotná cesta je jen načítací obrazovka. Tři oblasti byly vytvořeny pro vaše mazlíčky k prozkoumání, zatímco čtvrtá, zahalená tajemstvím, nabízí romantický západ slunce po rande na majáku.

Město je plné vegetace a také Simíků procházejících se po ulicích se svými mazlíčky. Jsou zde nové stánky s rybami a oblast Whiskerman’s Wharf je skvělým místem pro vaše svatby. Zábavu zde najdou i hledači dobrodružství: na ostrově Deadgrass je hřbitov domácích mazlíčků, kde se v noci zjevují duchové.

Svobodná vůle domácích mazlíčků

Šokující zprávou pro komunitu byl nedostatek kontroly nad domácími mazlíčky. Opuštění možnosti ovládat mazlíčky je podle vývojářů způsobeno tím, že je chtějí udělat realističtější a spontánnější. Po hraní jsme usoudili, že se zvířátka skutečně takovými stali, ale bylo také možné dát hráčům na výběr v nastavení: ovládat nebo ne. V tuto chvíli jsou domácí mazlíčci ponecháni svému osudu, ale na příkaz majitele mohou dělat věci, které si hráč přeje.

Zajímavé:  Jak nainstalovat The Sims 4 přes origin.

Čtěte také: 5měsíční štěně mě neposlouchá

Panel potřeb pro domácí mazlíčky, stejně jako pro kojence, není k dispozici. Jejich náladu lze pochopit podle barvy pozadí kolem portrétu. Pokud nejste tak všímaví, pak domácí mazlíčci svým chováním projeví potřebu naplnit nějakou potřebu, například: když pes potřebuje na záchod, pak si sedne u vchodových dveří, kňučí a hladová kočka bude utře se poblíž prázdné misky. Nad jejich hlavami se také objeví mraky s myšlenkami na vzrušující potřebu.

Pokud vás chování vašeho mazlíčka mate, pak je nejlepší to zjistit od něj osobně. Když kliknete na domácího mazlíčka v sekci „Péče o domácí mazlíčky“, zobrazí se tlačítko „Co se stalo?“, po kterém vám nápověda konkrétně řekne, jaké potřeby musí zvíře splnit.

Pokud se ke svým mazlíčkům chováte špatně, mohou vám na chvíli utéct. Domácí mazlíčci s povahovým rysem „Vagabond“ mohou také jednoduše uniknout. Podání inzerátu přes telefon nebo počítač může urychlit proces jejich vrácení. Po celou dobu nepřítomnosti domácího mazlíčka bude doprovázet negativní nálada se silným dopadem na náladu spojenou se ztrátou.

Domácí mazlíčci mají strach a koníčky, které jsou nám skryté. Může to být například jízda na robotickém vysavači nebo čištění myčky. To také vytváří jedinečné chování každého mazlíčka, což je nepochybně plus.

Dříve vývojáři tvrdili, že domácí mazlíčci nebudou mít tlačítko „jít sem“, ale nyní má ikona domácího mazlíčka tlačítko ve formě píšťalky, které vám umožňuje přivolat domácího mazlíčka jeho majiteli.

Obecně jsou mazlíčci opravdu čilí a zajímaví, ale takoví byli v předchozích dílech, takže bychom neřekli, že vzdání se možnosti je ovládat přineslo do jejich chování něco nového. Přesto je The Sims 4 simulátorem života a ideálním nástrojem pro vytváření vlastních příběhů, ale bohužel nebudete moci ze svého mazlíčka získat určité akce, protože ho prostě nebudete moci ovládat. Ale i když to nepotřebujete, budete spokojeni.

Zajímavé:  Jak zakázat kostky v Sims 4.

Školení a vzdělávání

Domácí mazlíčci se přirozeně nebudou chovat nejlépe: vylévat vodu z louží, poškozovat nábytek, lézt na stoly a vydávat hluk. Pokud vás jejich chování začne dráždit, můžete je za jejich prohřešky potrestat. Přirozeně to nebude mít okamžitý efekt, ale všimnete si, že váš mazlíček přestává dělat to, co je vám nepříjemné, stále méně často.

Psi mohou být trénováni, stejně jako v předchozích hrách v sérii. Nové týmy se otevřou, když budete rozvíjet svou dovednost školení, která se skládá z 5 úrovní. Samotná dovednost se rozvíjí s časem tréninku se zvířetem. Kromě toho byly do nákupního módu přidány různé prvky pro stavbu překážkové dráhy, jejíž absolvování také rozvíjí dovednost.

Seznam příkazů dostupných pro výcvik: aport, lehni, naučte se triky, hlas, podejte tlapu, předstírejte, že jste mrtvý, poblíž, sedněte.

U překážkové dráhy jsme našli malý problém: pokud pošlete kočku, aby ji prošla, projde nejen prvky samotné překážkové dráhy, ale také skočí na další povrchy, jako jsou podstavce a stoly. Zrušení akce a ladění pomocí vývojářského kódu problém nevyřeší.

Čtěte také: Štěně čivavy váží ve 4 měsících 1600

Veterinární klinika

Jednou z největších funkcí doplňku je možnost zakoupit si veterinární kliniku. Nové město má kliniku, kterou lze zakoupit, ale pokud tam neplánujete bydlet, můžete si vzít předem připravenou kliniku z galerie.

Chcete-li pracovat jako veterinář, musíte si koupit kliniku. Veterinární kliniku nemůžete zřídit na rezidenčním pozemku, ale můžeme ošetřit vaše mazlíčky zakoupením speciálního vybavení v režimu nákupu. Obecně je hra podobná provozu restaurace: návštěvníci přijdou na kliniku, zaregistrují se u stánku a čekají, až na ně přijde řada. Nad jejich hlavou se neustále zobrazuje aktuální skóre, které se mění v závislosti na čekací době, klientově ošetření a úspěšnosti ošetření.

Po přivítání klienta jdete ihned vyšetřit jeho nemocného mazlíčka na vyšetřovací stůl. K identifikaci onemocnění pacienta je nutné provést určitý počet vyšetření v závislosti na složitosti onemocnění. Čím více vyšetření provedete, tím přesnější bude diagnóza.

Zajímavé:  Jak si rezervovat svět v The Sims 4, jak na to.

Navíc je potřeba neustále hlídat míru stresu mazlíčka, protože za prvé jejich majitelé nemají rádi, když jsou jejich mazlíčci nervózní, a za druhé mazlíček prostě nedovolí, aby vyšetření pokračovalo.

Nakonec po absolvování všech vyšetření provedete diagnózu a hra vám navrhne spolehlivý způsob odstranění nemoci. Ne vždy si ale klienti svého mazlíčka na ošetření přivezou, někdy se chtějí jen ujistit, že je s ním vše v pořádku.

S každou akcí budete rozvíjet dovednost Veterinarian, sestávající z 10 úrovní, která je potřebnější pro vytváření různých sér, pamlsků a léků. Můžete si například vytvořit relaxační sérum, které okamžitě pomůže překonat stres vyšetřovaných mazlíčků, nebo pamlsky, které zcela vyléčí středně těžké nemoci nebo nemoci měnící věk. Vytvořené předměty lze prodávat v prodejních automatech a přivydělávat si tím.

Vyšetření a ošetření také získávají bonusové body, které lze utratit za možnost najmout další veterináře (maximálně 3), prodloužit čekací doby, zvýšit počet klientů a snížit stres pro vyšetřovaná zvířata.

Klinika můžete samozřejmě navštívit jako klient a nechat si svého mazlíčka vyšetřit nebo ošetřit.

Rádi jsme si hráli na veterináře. Zaprvé samotný proces vyšetření a ošetření vypadá velmi pěkně a tato práce přináší naprosté potěšení a zadruhé se na tom na rozdíl od restaurací dají vydělat opravdu pěkné peníze. Samozřejmě ne bez problémů, například: potýkali jsme se s tím, že během vyšetření mazlíčci náhle někam odešli a museli se neustále vracet, aby vyšetření dokončili. Myslíme si, že bez veterinárních klinik by tento přírůstek působil méně objemně.

Čtěte také: Projev malého psa před stářím štěněte

Mít potomky

Domácí mazlíčci, jako Simíci, mohou mít potomky. Obvykle se vše děje na příkaz majitele, ale pokud zvíře opustí dům, existuje šance, že se vrátí těhotná. Při nabádání k páření nečekejte 100% souhlas mazlíčka: může odmítnout kvůli nedostatečně dobrému vztahu s majitelem nebo kvůli špatné náladě.

Pokud mazlíček souhlasil, půjde do zvolené vášně. Samotný proces na rozdíl od jiných částí neprobíhá v kabině a je viditelný pro hráče: mazlíčci se budou navzájem očichávat a olizovat.

Zajímavé:  Jak otevřít obchod s oblečením v The Sims 4.

Vyskakovací dialogové okno bude indikovat těhotenství. Jeho trvání není přesně stanoveno: například mýval nesl mláďata tři herní dny a liška — méně než jeden den. Porod bude provázet další dialogové okno a těžké dýchání rodící ženy. Mláďata se neobjeví okamžitě: matka bude moci dělat svou práci asi hodinu, než se narodí.

Když přijde díl X, zvířátko si lehne, objeví se kolem něj kruh s lékařským křížem uprostřed – a hráč dostane příležitost dát novorozencům jméno a příjmení.

Majitelé „chodících“ mazlíčků mají naléhavý problém s nechtěnými potomky. Vyřešíte to jednou cestou k veterináři, kde necháte kastrovaného nebo kastrovaného za určitou cenu. Tento proces je reverzibilní, což znamená, že pokud se rozhodnete, že je váš mazlíček připraven stát se rodičem, můžete mu obnovit funkci porodu. Existuje i méně radikální způsob, jak se mláďat zbavit: prodat je nebo dát do útulku. Mějte ale na paměti, že nelze prodávat pouze koťata a štěňata;

Momentálně je problém s genetikou mezi rodiči a potomky, kdy se objevují jedinci, kteří si nejsou podobní. Možná si to vývojáři uvědomují nebo je to jen ojedinělý případ, ale nyní to přináší negativní emoce z hraní a funkce míchání plemen, kterou se vývojáři tak chlubili.

Výkon

Přídavek dopadl skvěle a hlavně bylo opravdu to, co se očekávalo! Ukázalo se, že mazlíčci jsou opravdu živí a navzájem se liší. Jsou nepředvídatelní a pouhé lhostejné sledování přináší spoustu emocí. Položky jsou tematicky a vzájemně sladěny a město je úžasně krásné se spoustou otevřených prostor pro venčení psů. A vše se zdá být v pořádku, ale jsou zde chyby a chyby. Výsledkem je, že domácí mazlíčci nemohou sami uspokojit své potřeby, což vede k jejich útěku nebo odebrání sociálními pracovníky. Doufáme ale, že se jedná pouze o dočasné problémy, které budou v blízké budoucnosti vyřešeny.

Na co čekáš? Pokračujte, hrajte si s kočkami a psy! Vytvořte nebo udělejte radost nějaké kočce tím, že ji adoptujete z ulice nebo útulku! Hlavní věc je zapamatovat si: jsme zodpovědní za ty, které jsme si ochočili.

Zajímavé:  Jak pojmenovat delfína v The Sims 4.

Naše hodnocení je 9/10!

Rádi bychom poděkovali Electronic Arts za poskytnutí kopie hry pro tuto recenzi.

Mohou psi otěhotnět v The Sims 4?

Rozšiřující balíček The Sims: Cats & Dogs poskytuje možnost chovat kočky a psy. Kočky a psi mohou porodit jedno až tři potomky. Počet potomků závisí na štěstí a dostupných rodinných sedadlech v době narození.

Recenze hry Baldur

Recenze hry Baldur’s Gate 3

 • Ujistěte se, že žena má kladný vztah k muži.
 • Zajistěte dostatečný prostor pro samici a její potomstvo.
 • Zásobte se krmivem a vodou pro zvířata.
 • Buďte připraveni v případě potřeby samici při porodu pomoci.
 • Potomek zdědí vlastnosti obou rodičů.
 • Chov zlepšuje vztahy mezi rodiči.
 • Chov zvyšuje příjem z domácích zvířat, pokud jsou prodána.

Chov koček a psů v The Sims 4 může být zábavný a obohacující zážitek. Dodržováním těchto tipů můžete úspěšně chovat domácí mazlíčky a rozšiřovat své rodiny ve virtuálním světě.

Jak získat dalšího psa v Sims 4?

Chcete-li získat další zvířátko v The Sims 4, existuje možnost chovu.

Ve srovnání s lidskými Simíky mají mazlíčci výrazně kratší dobu březosti. To obvykle trvá pouze dva dny SIM karty. Jakmile bude váš mazlíček připraven k porodu, stane se tak okamžitě, bez nutnosti návštěvy veterinární kliniky.

Jedním z rysů chovných mazlíčků je vysoká pravděpodobnost, že budou mít dvojčata. Počet mláďat ve vrhu je však výrazně menší než ve skutečnosti.

Je možné chovat a prodávat psy v Sims 4?

Adopce domácích mazlíčků bez domova v The Sims 4 je cenově nejvýhodnější způsob, jak získat nového společníka.

Recenze Saints Row IV na Nintendo Switch - recenze a podrobná analýza

Recenze Saints Row IV na Nintendo Switch — recenze a podrobná analýza

Chcete-li adoptovat zvíře bez domova, postupujte takto:

 • Umístěte ukazatel myši na domácího mazlíčka mimo vaši oblast.
 • Pokud je zvíře zatoulané, napíše se na jeho znak slovo „“.Zbloudilý“ červeným písmem.
 • Váš Simík se musí s mazlíčkem spřátelit, čímž se zvýší úroveň vztahu.
 • Když je úroveň vztahu dostatečně vysoká, objeví se sociální interakce.“Přijmout«.
Zajímavé:  Jak zvýšit své pěvecké dovednosti v The Sims 4 až 10.

Doplňující informace:

 • Toulavá zvířata se obvykle objevují na veřejných místech, jako jsou parky a knihovny.
 • Adopce zvířat bez domova nevyžaduje platbu, na rozdíl od nákupu domácích mazlíčků v obchodě.
 • Adoptovaná zvířata mohou mít různé osobnostní rysy a vlastnosti, které je činí jedinečnými.
 • Adopce toulavých zvířat je také charitativní čin, který pomáhá snížit počet toulavých zvířat ve hře.

Mohou mít mazlíčci ze Sims 4 děti?

Jak můžete vidět, chov a prodej koček a psů v The Sims 4 je poměrně jednoduchý a přímočarý proces. Je to také velmi ziskové! Pokud se ptáte, zda si váš Simík může zařídit pohodlný život jako chovatel koček nebo psů, odpověď je jednoznačně ano!

JAK NA TO: Získejte štěňata nebo koťata v The Sims 4: Kočky a psi | Symologie

Chov domácích mazlíčků Rozšiřující balíček The Sims 4: Cats & Dogs vám umožní rozšířit rodinu vašich domácích mazlíčků.

 • Svaž to přátelské vztahy s jedním z domácích mazlíčků.
 • Ujistěte se, že oba mazlíčci přátelský navzájem.
 • Vyberte interakci»Pozvat k chatu«.
 • Pokud jsou zvířata dostatečně blízko, možnost «Svést«.
 • Po úspěšném svedení zvíře zabřezne.

Velikost vrhu se liší od 1 až 3 mláďata a závisí na:

 • Velikost domu: Větší domy zvyšují pravděpodobnost větších vrhů.
 • Nehoda: Hra generuje náhodné číslo k určení počtu mláďat.

Proč má můj psí simík srdce?

Srdce na vašem psím simíkovi značí, že je v říji.
Symbol srdce v myšlenkové bublině označuje připravenost k páření.

Můžete ve hře Sims 4 míchat plemena?

Ano, v Sims 4 můžete tvořit smíšená plemena.

 • Klikněte na tělo mazlíčka a vyberte tlačítko tisk tlapky.
 • V dolní části obrazovky klepněte na dvě plemenavytvořit smíšené plemeno na základě těchto nastavení.

Proč můj pes štěká na srdce Sims 4?

Teplo u psů в The Sims 4 doprovázené vytím a výskytem červených srdcí nad hlavou zvířete.

Během estru ženy Její myšlenkové bubliny zobrazují červené planoucí srdce, stejný symbol, který pro Simíky představuje woohoo (intimitu). Tato myšlenková bublina se objeví předtím, než pes začne výt.

Zajímavé:  Jak obléknout manekýna v The Sims 4.

Je třeba poznamenat, že samci nejdou do říje. Místo toho mohou zažít značkovací chováníkdyž močí na svislé plochy, aby označili své území.

Je to důležité, kastrovat nebo kastrovat domácí zvířata, aby se zabránilo nechtěným těhotenstvím a snížilo se riziko některých onemocnění, jako je rakovina vaječníků nebo prsu.

Mají psi v Sims 4 pohlaví?

Psi v Sims 4 mají pohlaví, které lze vybrat při vytváření mazlíčka: muž nebo žena.

Reprodukční schopnost pet je také přizpůsobitelný: přirozené (schopnost reprodukce) popř pevný (sterilizace nebo kastrace).

Dostupný tři věkové kategorie: štěně/kotě, dospělý, senior.

Proč nemohu ve hře Sims 4 adoptovat bezdomovce?

Chcete-li adoptovat toulavé zvířátko v The Sims 4, musíte se s ním nejprve spřátelit:

 • Známost: Představte svého Simíka toulavou kočku nebo psa.
 • Interakce: Zapojte se do přátelských interakcí se zvířetem, jako je socializace, hlazení a hraní.
 • Podpora přátelství: Postupně zvyšujte úroveň svého přátelství, dokud nedosáhnete úrovně dostatečně vysoké, abyste mohli adoptovat.

Užitečné informace:

 • Toulavé mazlíčky lze nalézt v parcích, na veřejných místech a na prázdných pozemcích.
 • Úroveň přátelství může být zvýšena rychleji, pokud má Sim dovednost komunikovat se zvířaty.
 • Adoptovaní toulaví mazlíčci se mohou stát věrnými společníky a dodat hře realističnost.

Kolik štěňat může mít pes v Sims 4?

Domácí mazlíčci Sims 4 může mít vrh z 1-3 štěňat nebo koťata, v závislosti na dostupnosti místa v domě.

Vzhledem k rodinnému omezení v 8 Simíků a domácích zvířat, chov zvířat je nemožný s úplnou rodinou.

Může pes otěhotnět od kočky?

Pes nemůže oplodnit kočku, protože nejsou stejného druhu nebo rodu. Psi jsou druh nazývaný Canis familiaris. Kočky domácí jsou druh nazývaný latinsky Felis catus. Také nejsou stejného druhu.

Mohou moji Simíci otěhotnět sami?

В The Sims 4 reprodukce je založena na principu souhlasu.

Standardní proces woohoo nevede k těhotenství. K založení rodiny tímto způsobem musí Simíci použít akci “Zkuste pro své dítě”.

 • Interakce na základě souhlasu: Zahájení těhotenství vyžaduje souhlas obou zúčastněných Simíků. Jeden Simík může pozvat druhého, aby se pokusil o dítě, a pouze pokud druhý Sim souhlasí, může dojít k oplodnění.
 • Ovládání hráče: Hráči mají úplnou kontrolu nad reprodukčními rozhodnutími svých Simíků. Mohou si vybrat, kdy a s kým se jejich Simíci pokusí o miminko, a mohou používat antikoncepci nebo jiné prostředky k zabránění otěhotnění.
 • Realistická reprezentace: Reprodukční systém v The Sims 4 odráží moderní normy a principy souhlasu a plánování rodiny.
Zajímavé:  Jak udělat krásný dvorek v The Sims 4.

Jak dlouho trvá Simsovo těhotenství?

Těhotenství Simsa trvá přibližně 3 herní dny.

 • Urychlete proces pomocí cheatů:
 • První trimestr: sims. add_buff buff_pregnancy_trimester1

Je možné vykastrovat psa v The Sims 4?

Možnost kastrace psi v Sims 4 závisí na vybraném doplňku:

 • Navíc «Kočky a psi» kastrace je k dispozici u veterináře.
 • Navíc «roční období» kastrace není možná.

Proč je můj pes Sims modrý?

Modrá barva u psů Sims může naznačovat zdravotních problémů.

 • Kontaktujte svého veterináře pro kontrolu a diagnostiku.
 • Kupte si zdravotní bonbóny u veterináře a distribuovat je zvířatům.

Stárnou psi v The Sims?

Stárnoucí mazlíčci v seriálu The Sims

Stejně jako Sims, i domácí mazlíčci ve hře procházejí různými fázemi života, včetně dětství, dospívání a dospělosti. Na rozdíl od Simíků nemají domácí mazlíčci geriatrické stadium.

Ve verzích her The Sims 2: Domácí mazlíčci, The Sims 3: Domácí mazlíčci и The Sims 4: Kočky a psi dospělá zvířata stárnou a umírají v průběhu času. Nicméně, v The Sims: Unleashed и The Sims 2 mazlíčci u konzolí žijí dospělí mazlíčci neomezeně dlouho.

Životnost domácích mazlíčků ve hrách The Sims se liší v závislosti na druhu:

Hráči mohou urychlit nebo zpomalit stárnutí mazlíčků pomocí speciálních předmětů a interakcí. Například Elixir of Life prodlužuje domácímu mazlíčkovi život o jeden den, zatímco Bath of Youth ho vrací do mladší fáze života.

Mohou mít dvě ženy ve hře Sims 4 dítě?

Možnost mít dítě v páru dvou žen v Sims 4:

 • Chcete-li otěhotnět jednoho z vašich Simíků, vyberte možnost «Nechte ostatní otěhotnět».
 • Jeho partner musí mít možnost povolenou «Otěhotnět».
 • Poté se objeví interakce “Pokuste se o dítě”.

Mohou být Simíci polygamní?

Pro milovníky mnohoženství Existuje speciální mod, který Simíkům umožňuje navázat vztahy a vzít si několik partnerů současně.

 • Nyní si můžete vytvořit svůj vlastní «Sídlo Hugha Hefnera» s několika roztomilými blondýnkami.
 • Nebo uzavřít skupinové manželství, kde je každý Simík šťastný v přeplněném vztahu.
Zajímavé:  Jak udělat krásný dvorek v The Sims 4.

Mohou existovat polyamorní Simíci?

pro polyamorní vztahy, které všichni účastníci potřebují hráčská vlastnost.

Přehrávač je odemčen na 4. stupeň „Sériové romantické“ aspirace.

Simíci s touto vlastností se nespustí žárlivost v jiných, dokonce i v romantických interakcích s třetími stranami.

Jaký je nejcennější mazlíček pro Simíka?

V The Sims 4 s rozšiřujícím balíčkem X Pets je nejcennějším mazlíčkem Duhová obrovská kočka, která se odhaduje na 38 bilionů simoleonů.

Níže je uveden seznam nejcennějších mazlíčků ve hře:

 • Duhová obrovská kočka: 38 bilionů
 • Duhový obrovský drak: 31,75 biliony
 • Duhový obrovský pes: 27,5 bilionů
 • Obrovská kočka: 19,5 bilionů
 • Zlatá obrovská velikonoční kočka: 14 bilionů
 • Duhová agónie obrovské bouře: 10,5 bilionů
 • Duhové Santovy obrovské tlapy: 10 bilionů
 • Duhová obrovská velikonoční kočka: 10 bilionů

Poznámka: Hodnota mazlíčků se může lišit v závislosti na jejich vzácnosti, vlastnostech a dovednostech.

Co se stane s mazlíčkem, když Simík zemře?

Adopce mazlíčků v The Sims 4

V The Sims 4 nemohou domácí mazlíčci, jako jsou miminka a děti, žít nezávisle. Když zemře poslední dospívající nebo dospělý v rodině, hra automaticky odstraní mazlíčky ze hry. To je způsobeno nemožností samostatné existence těchto zvířat.

Je důležité si uvědomit, že:

 • Smazané mazlíčky nelze vrátit zpět, protože jejich data již ve hře neexistují.
 • Aby se zabránilo odstranění domácích mazlíčků, mohou hráči vytvořit novou rodinu nebo nechat jiného Simíka adoptovat zvířata předtím, než současný vlastník zemře.
 • Pokud jsou v rodině další teenageři nebo dospělí, mazlíčci budou žít s nimi.

Jak užitečný je příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nejsou žádná hodnocení. Hodnotit jako první.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»