Jak

Jak získat hodně bloopů za úspěchy v sims 4

Tyto důležité tipy vám pomohou vyhrát soutěž Starlight Accolades Get Famous.

Sims 4 Get Famous: Starlight Rewards

Becoming Famous zůstává jedním z nejsilnějších přírůstků do The Sims 4 a přidává do hry podrobný systém slávy, stejně jako novou hereckou kariéru, strom slávy a hvězdné podložky. Existují dokonce ceremonie předávání cen zvané Starlight Accolades.

Herectví je jedním z nejlepších způsobů, jak se nominovat. Další tipy najdete v našem průvodci Jak uspět jako herec, ale naštěstí to není jediný způsob. Jak se ukazuje, hodně záleží na nominačním procesu. Štěstí a načasování jsou nedílnou součástí procesu (jak už to ve světě bohatých a slavných bývá), ale tvrdá práce a trpělivost dovedou vaše Simíky daleko. Pokud chce váš Simík uspět, zde je vše, co potřebujete vědět o odměně Starlight Accolade.

8 Všechny ceny Starlight

Simíci mohou získat nominace několika způsoby, ale mezi pět hlavních kategorií patří nejlepší herecký výkon, nejlepší píseň, nejlepší film, nejlepší video a nejlepší kniha. Zde jsou všechny možné odměny, které mohou aktivní Simíci získat:

  • Za [jejich] poslední výkon [Your] vyhrál Starlight Accolade Award za nejlepší herecký výkon! [Váš Sim] vyhrál Starlight Accolade Award za nejlepší píseň!
  • [Váš Sim] získal ocenění Starlight za nejlepší film!
  • Za [své] nejnovější digitální dobrodružství v komedii/akčním nebo jiném digitálním žánru získal [Váš Sim] cenu Starlight za nejlepší video!
  • S tak působivým psaním a vyprávěním [Váš Sim] vyhrál Starlight Accolade Award za nejlepší knihu!

Existují další odměny pro obyvatele města a NPC Simíky, ale aktivní Simíci je bohužel nemohou vyhrát:

  • [Townie] získala ocenění Starlight Accolade za to, že je všestranným, roztomilým Simíkem. Zřejmě za to můžete získat odměny!
  • Někteří Simíci dávají pouze 50 %, ale [NPC] dávají 110 % každý den, což si zaslouží odměnu 110 % Starlight Accolade!
  • Za mimořádný úspěch v módě – nošení velmi upnutých kalhot, které vypadají OPRAVDU dobře a nejsou vůbec omezující, ale všichni doufáme, že můžete stále dýchat, obdržel [City Dweller] cenu Starlight Accolade Award!

7 Cesta k vítězství

Obecně lze říci, že čím vyšší je hodnota Simova díla – ať už jde o knihu, video, obraz nebo dokonce koncert – tím vyšší je jeho šance na nominaci. Určité žánry nebo metody mohou také poskytnout Simíkům výhodu a zdá se, že spisovatelé mají větší šanci na nominaci s biografií, záhadami a sci-fi, ale bestsellery v jakémkoli žánru také zvyšují jejich šance.

Zajímavé:  Jak získat Sims 4 body.

Větší šance by měly mít i romány. prodávané přímo vydavatelům a obrazy sběratelům. Herci mají největší šanci na nominaci, pokud vydělají zlato za hraní ve filmu (spíše než v reklamě nebo v televizním pořadu) a skladatelé musí licencovat své písně bez ohledu na to, jaký nástroj používají. Pro producenty videa nezáleží na žánru, ale na kvalitě rozhodně ano.

6 nominací na cenu Starlight Accolade

Zadaní Simíci obdrží upozornění do týdne od události, takže sledujte oznamovací lištu v pravém horním rohu stránky. Uživatelské rozhraní. Pokud jsou roční období stanovena, objeví se v kalendáři také předávání cen. Pokud Simík zmešká událost, nebude mít šanci vyhrát cenu, tak určitě přijďte – a buďte včas!

Před akcí však můžete hrát jako Simík jako obvykle; nemusíte si nic připravovat předem, pokud nechcete jít do CAS a změnit jejich formální oděv pro tuto příležitost.

5 Ideální místo

Slavnostní předávání cen Starlight Accolade Awards se vždy koná v PBP Studios v Del Sol Valley. Vzhledem k tomu, že tento pozemek má vlastnost „Nejžhavější místo ve městě“, Simíci nebudou moci vstoupit, pokud nejsou alespoň celebritou B nebo nejsou ve skupině s celebritou, která je může spustit. Funguje i klikání na sametové lana (pro změnu vstupních požadavků).

Přestavba webu je v pořádku, pokud je k dispozici alespoň jeden mikrofon a dostatek židlí pro usazení kandidátů a hostů. Mikrofon je pro akci naprosto nezbytný, protože jej Simíci používají k přijímání odměn. Můžete také přidat nové místo, pokud chcete, aby se obřad konal na jiném místě. Jen se ujistěte, že se jedná o typ místa s rysem „Nejpopulárnější místo ve městě“. Po změně místa obřadů může trvat několik dní nebo týdnů, než se obřady obnoví, ale nakonec začnou fungovat jako obvykle.

Zajímavé:  Jak získat oděru v Sims 4.

4 Účast na obřadu

Obřad technicky začíná v 19:00, ale je nejlepší přijít alespoň hodinu předem, aby se zajistilo, že se tam vaši Simíci dostanou a budou sedět včas na obřad. Slavnostního předávání cen se bude moci zúčastnit každý nominovaný Simík, bez ohledu na jeho status celebrity.

Pokud na událost zapomenete, obdržíte také upozornění na její zahájení. Pokud váš Simík dorazí příliš brzy, vyhazovač je může nechat chvíli čekat, než vstoupí do areálu (pokud Simík již není B-listou), ale je lepší dorazit o něco dříve než později. znamenalo by to omylem zmeškat událost.

3 Získání ocenění

Bohužel výhra odměny většinou závisí na štěstí; někteří kuřáci vyhrávají ceny, aniž by se o to snažili, zatímco jiní tráví týdny vyděláváním zlata z hereckých koncertů bez štěstí. Navíc, čím více slavných Simíků je přítomno, tím menší je pravděpodobnost, že aktivní Sim skutečně vyhraje. Ale zatímco štěstí je mimo vaši kontrolu, čas ne a čas je stejně důležitý.

Pokud uvidíte oznámení, že váš Simík vyhrál, Okamžitě klikněte na mikrofon a vyberte „Přijímat řeč“. Musíte to udělat, než další Simík přijme svou odměnu., jinak, i když váš Sim vyhraje, nedostane trofej do svého inventáře. Někteří hráči doporučují mít v prostoru obřadu dva mikrofony, aby Simík dostal šanci snadněji.

2 Celebrity nejsou všechno

Zajímavé je, že ve skutečnosti nemusíte hrát Get Famous, abyste získali ocenění Starlight Accolade – dokonce nemusíte být legitimní celebritou. Jistě, být celebritou může být užitečné především pro to, abyste se dostali na místo konání, ale ve skutečnosti to neovlivňuje pravděpodobnost Simíka, že obdrží odměnu.

Zajímavé:  Jak se rychle stát manželem a manželkou v The Sims 4.

Simík ani nemusí být nominován, aby získal cenu; i když váš Sim ve skutečnosti není nominován, pokud něco takového nedávno udělal moci přinést mu nominaci, má stále mizivou šanci na získání legitimního ocenění.

1 Další ocenění

Pokud vše ostatní selže, existuje mnoho dalších odměn, které můžete vyhrát prostřednictvím systému slávy. Dokončením akce Setkání a pozdrav zlatých celebrit získá váš Simík odměnu Starlight, i když se mírně liší od odměn získaných při předávání cen. Verze Celebrity Meet & Greet má uprostřed zeměkoule, kde se ve verzi pro předávání cen nacházejí dvě palmy.

Z dálky však vypadají většinou stejně, takže Simíci mohou vždy předstírat, že získali legitimní cenu. . Možná by to mohla být také cena útěchy pro Simíky, kteří přišli o svou oprávněnou odměnu tím, že se nedostali k mikrofonu včas?

Zkoumání úspěchů Sims 4: jak je získat a co pro hráče znamenají

Informační

Hra The Sims 4 je jedinečnou příležitostí k vytvoření vlastního virtuálního života, kde se můžete stát kýmkoli – krásnou hvězdou, úspěšným obchodníkem, milencem atd. Kromě hlavního příběhu hry však The Sims 4 obsahuje mnoho dalších funkcí a úspěchů, kterých je potřeba dosáhnout.

V tomto článku se dozvíte, jak získat všechny úspěchy v Sims 4, a také tajemství, která vám pomohou odemknout všechny schopnosti hry. Prozradíme vám, jaké úkoly je třeba splnit a jaké výzvy překonat, abyste získali všechny dary a dosáhli úspěchů.

Prozkoumejte nové obzory v The Sims 4 a nenechte si ujít příležitost prozkoumat všechny funkce této hry. Postupujte podle našich doporučení a stanete se skutečným mistrem Sims 4!

Úspěchy hry Sims 4

Úspěchy jsou skvělým způsobem, jak zpestřit vaši hru a získat další motivaci k postupu příběhem. V The Sims 4 je více než 200 úspěchů, z nichž každý je spojen s konkrétní akcí, událostí nebo charakterovým rysem. Některé úspěchy se odemykají od začátku, jiné vyžadují splnění určitých podmínek.

Zajímavé:  Jak obnovit předchozí verzi The Sims 4.

I když je obtížné získat všechny úspěchy v The Sims 4, k dokončení hry nejsou nutné. Poskytují však příležitost získat nové dovednosti, zlepšit vlastnosti vašich postav a stát se skutečným specialistou ve hře.

Abyste získali úspěchy, musíte splnit určité podmínky, například najít předmět skrytý ve hře, dosáhnout maximální úrovně vlastností postavy nebo splnit určitý počet úkolů. Některé úspěchy mají navíc specifické požadavky, jako je například dostupnost pouze pro určité rasy, povolání nebo životní fáze.

Pokud se rozhodnete dosáhnout úspěchů ve hře Sims 4, připravte se na to, že proces získání úspěchu může trvat více než jednu hodinu herního času. Pokud však budete mít trpělivost a sebekontrolu, užijete si rozšiřování svých schopností a nové výzvy, které každý úspěch přinese. Hodně štěstí ve hře!

Základní informace

The Sims 4 je simulátor života, který vám umožní vytvořit a ovládat vaši postavu ve virtuálním světě. Hráči mohou stavět domy, komunikovat s ostatními postavami, rozvíjet dovednosti, pracovat a dosahovat různých cílů. Celá hra je založena na plnění achievementů.

Úspěchy Sims 4 jsou rozděleny do kategorií: úspěchy ve hře, úkoly, předměty a tajemství. Každý z nich dává hráči určité bonusy a příležitosti. Některé úspěchy jsou dostupné od samého začátku hry, jiné zahrnují plnění obtížných úkolů a vyžadují čas a trpělivost.

Úspěchy ve hře umožňují hráčům diverzifikovat jejich hru a postupovat prostřednictvím příběhů. Do hry také přidávají zajímavé a náročné momenty, které lze provést s jakoukoli postavou, úrovní zkušeností a dovedností.

Úspěchy The Sims 4 mohou být docela náročné a jejich dokončení může vyžadovat spoustu času a úsilí, ale zároveň dělají hru zábavnější a zajímavější. Jediné, co musíte udělat, je užívat si hru, budovat vztahy a postupovat, abyste v The Sims 4 získali nejvyšší skóre.

Zajímavé:  Jak zvýšit dovednost upíra v The Sims 4.

Jak získat všechny úspěchy

1. Prostudujte si seznam úspěchů: Než začnete hrát The Sims 4, podívejte se na seznam úspěchů. To vám pomůže pochopit, jaké akce musíte provést, abyste získali konkrétní úspěch.

2. Sledujte stav své postavy: Chcete-li získat všechny úspěchy, sledujte stav své postavy. Měl by být zdravý, spokojený, šťastný a mít dobrou práci.

3. Interakce s ostatními postavami: Abyste získali nějaké úspěchy, budete muset navázat vztahy s jinými postavami. Můžete se například stát nejlepším přítelem jedné z postav nebo začít romantický vztah.

4. Naučte se nové dovednosti: The Sims 4 nabízí řadu dovedností, které se můžete naučit. Některé úspěchy souvisí právě s tímto. Příklady takových dovedností zahrnují kulinářské umění, hru na hudební nástroje a práci se dřevem.

5. Mít děti a dát je do pořádku: The Sims 4 nabízí možnost mít děti a pečovat o ně. To vám může pomoci získat nějaké úspěchy. Můžete například získat úspěch související s výchovou 10 dětí.

6. Cestování: The Sims 4 vám umožní cestovat na jiná místa. Některé úspěchy lze získat pouze cestováním. Chcete-li například získat úspěch „Traveler“, musíte navštívit všechna území ve hře.

7. Používejte cheaty: pokud máte problémy se získáváním některých úspěchů, můžete použít cheaty. Pamatujte však, že používání cheatů vám může vzít radost ze hry.

Dodržováním těchto tipů budete moci získat všechny úspěchy v Sims 4 a poznat různé aspekty hry.

Tajemství Sims 4

The Sims 4 je plná mnoha tajemství a funkcí, které nejsou okamžitě dostupné. Jedním z takových tajemství je trenér návštěvníků, který lze nalézt v uzavřeném prostředí. Abyste ji mohli používat, stačí přejít do režimu nákupu, přejít do uzavřeného prostředí a najít podivnou bílou kostku. Není to levné, ale jakmile se do toho lidé z vašeho města dostanou, začnou se učit nejrůznějším novým dovednostem.

Zajímavé:  Jak naroubovat hrozny na růže v The Sims 4.

Dalším velmi zajímavým tajemstvím v The Sims 4 je možnost setkat se s skrytými duchy v režimu Objects of Worship. Hrobka zakladatelů města, která se nachází v Národním parku, je jedním z takových míst, kde lze spatřit Skryté duchy. Stačí položit předmět úcty, například ohnivou pochodeň, a počkat, až se objeví tajemní duchové.

V The Sims 4 je také další tajemství iluze – „Efekt Spinner Room“. Chcete-li to získat, musíte vytvořit nový dům, postavit dvě židle proti sobě na úplně černé pozadí a všude umístit obrazy s vířícími čarami. Při pohledu na židle se vám bude zdát, že se začínají točit. Ale pozor, takový pohled může způsobit závratě!

  • Celkové výsledky volného času: Nezapomeňte, že The Sims 4 je plná mnoha alternativních cest a tajemství. Hra je udělaná tak, že si ji užijete nejen plněním všech úkolů na 100%, ale i prostým procházkou po městě, návštěvou kaváren nebo klubů. Možnosti jsou v The Sims 4 nekonečné.
  • Tajemství v dialozích: Mnoha tajemstvím se můžete naučit i z komunikace s jinými postavami. Často jedna fráze může ovlivnit vývoj vaší postavy, jeho života a osudu. Pamatujte, že to, jak budete komunikovat s ostatními Simíky, určí výsledek vašich dobrodružství Sims 4.

Jaké úspěchy byste měli získat jako první?

The Sims 4 je právem považován za jeden z nejoblíbenějších simulátorů života ve světě počítačových her. Při nákupu hry se mnoho hráčů ptá, jaký úspěch by měli získat jako první?

Nejviditelnějším úspěchem a nejvyšší prioritou je Domov skutečného Simíka. Musíte vytvořit postavu, koupit mu pozemek a postavit na něm dům. Tento úspěch je jedním ze základních, jeho získání vám umožní zvládnout základní herní mechanismy a získat první dovednosti ve hře.

Zajímavé:  Jak zvýšit potřeby kódu The Sims 4.

Úspěch „Přátelství bez koktavosti“ je také jednou z hlavních priorit. Musíte se spřátelit se Simíky různého věku, vztahů a profesí. Tím se vám otevře možnost úspěšnějšího hraní v budoucnu.

Dalším úspěchem je „Hobby Master“. Musíte plně rozvinout zájmy a koníčky svých Simíků. To nejen pomůže zlepšit životní úroveň postavy, ale také otevře další herní příležitosti.

Za pozornost také stojí úspěch „Success Incarnate“. K jeho získání je potřeba dosáhnout vysokého kariérního růstu, vydělat velké jmění a založit rodinu. Tento úspěch prokáže vaši schopnost ovládat život vašeho Simíka ve hře.

Nakonec nezapomeňte na úspěch Caravan King/Queen. Musíte najít způsob, jak si koupit luxusní obytný vůz a cestovat na všechna možná místa ve hře. Tento úspěch je nejen zábavný, ale také vám umožní získat další body úspěchu ve hře.

Užitečné tipy pro získání úspěchů

1. Prostudujte si a zapamatujte si požadavky pro každý úspěch. Některé úspěchy vyžadují provedení určitých akcí v určitém pořadí nebo za určitých podmínek. Prohlédněte si seznam úspěchů a zjistěte, jaké úkoly musíte splnit, abyste je získali.

2. Nezapomeňte si svůj postup uložit. Pokud hru přerušíte, všechna neuložená data budou ztracena. Nemá smysl riskovat a ztrácet týden nebo měsíc odvedené práce. Ukládejte své výsledky tak často, jak je to možné.

3. Používejte cheaty pouze tehdy, když je to nezbytně nutné. Zavádění cheatů může pomoci při plnění některých úkolů, ale také může zničit celý herní zážitek a odebrat radost ze hry. Používejte cheaty opatrně a pouze tehdy, když je to opravdu nutné.

4. Hrajte v různých charakteristikách. Zatímco některé úspěchy mohou být spojeny s konkrétními statistikami, hráči mohou dosáhnout většího úspěchu hraním s různými statistikami. To jim pomůže si hru více užít a najít své nejlepší pole.

Zajímavé:  Jak vyrobit upíra v The Sims 4.

5. Hrajte si společně s přáteli. Na rozdíl od hry pro jednoho hráče můžete při hraní s přáteli sdílet zkušenosti a tipy a také získat podporu a další pobídky k plnění úkolů. Může také učinit vaši hru zajímavější a rozmanitější.

6. Sledujte aktualizace hry. Vývojový tým často vydává aktualizace, které mohou změnit hru, opravit chyby a přidat nové funkce. Sledujte novinky a aktualizace, abyste byli informováni o změnách a vylepšeních, které mohou ovlivnit váš herní zážitek.

Otázka-odpověď

Jak získat úspěch „Sweet Home“?

Chcete-li to provést, musíte vytvořit krásný dům pomocí konstrukčních schopností hry Sims 4. Musíte přijít s originálním designem, nainstalovat mnoho dekorativních prvků a zajistit, aby v něm mohla žít rodina postav.

Jak získat úspěch „Super Genius“?

Musíte napumpovat inteligenci své postavy na maximální úroveň, která je 10. K tomu můžete číst knihy, hrát na počítači vzdělávací hry a řešit problémy po dlouhou dobu.

Jak získat úspěch „Mistr kuchař“?

Chcete-li to provést, musíte uvařit všechna jídla, která jsou v kuchařce postavy. Některé recepty lze otevřít až po splnění úkolů ve hře, proto byste na tuto možnost neměli zapomínat.

Jak získat úspěch „Cestovatel“?

K tomu musíte navštívit všechna místa, která jsou ve hře. To zahrnuje tajemné lesy, opuštěné hrady a cizí planety. Před cestou si nezapomeňte vzít s sebou dostatek finančních prostředků na ubytování a zábavu na cestu.

Jak získat úspěch „Populární“?

K tomu je potřeba získat spoustu přátel a stát se slavnými v herním světě. Dá se to dělat například pořádáním večírků, účastí v talentových soutěžích a publikováním úspěšných děl na sociálních sítích. Zapomínat byste neměli ani na vhodný šatník a účesy.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»