Jak

Jak změnit povolání v Sims 4

Řekněme, že jste splnili životní cíl „Šéfkuchař“, Simík se kvůli tomu nechal zaměstnat jako kuchařský specialista a při výběru směru mezi barmanem/kuchařem zvolila ten druhý. Dostal se na vrchol a pak skončete. Nyní má Simík jiný cíl, a to barmana. Pokud ale znovu získáte práci kuchařského specialisty, začnete rovnou s kuchařem. Doporučili mi počkat na downgrade a pak vybrat znovu, ale pro mě je to považováno za první krok! To znamená, že pokud vás degradují, pak je to již výpověď. Níže nejsou žádné možnosti. Jak mohu nyní změnit směr?

Vím to, ale je to jen editor postav, nesouvisí to s kariérou.

Uplynuly 3 roky, ale zde je jednoznačně potřeba odpověď.
Můžete udělat vše, co je napsáno výše, a poté nahrát svou postavu z galerie, kde se uloží ihned po vytvoření. Jednoduše vyměníte starého Peršana za nového stejného druhu, ale Peršan ztratí všechny dovednosti, všechny vztahy, veškerý pokrok. Osvědčilo se mi to, ale myslím, že autorovi otázky tato možnost nebude vyhovovat, takže můžete udělat následující: Otevřít CAS, uložit postavu do galerie znovu ručně. Ukončete editor, udělejte to, co jsem napsal výše, ale změňte perštinu ne na čistou, ale na tu, kterou jste právě uložili. Nejsem si jist touto metodou, ale pokud to nefunguje, pak můžete pouze uložit pokrok a změnit specializaci současně pomocí modů, myslím, že jsou vygooglované.

Setter stylů — kariéra v Sims 4

S kariérami souvisejícími se změnou image ostatních postav v The Sims se již setkali nejednou, čtvrtý díl řady nebyl výjimkou. Styl setter je hrdé jméno takové kariéry, která přišla s aktualizací 1.47.49.1020 ze dne 13.11.2018. listopadu XNUMX.

Zajímavé:  Která verze The Sims 4 má děti.

Obecné informace o kariéře Sims 4 Style Maker

Jakmile si Simík pomocí telefonu nebo počítače vybere tuto kariéru pro sebe, objeví se v jeho zavazadle designová deska, která se bude v budoucnu hodit při práci (umístěná v zavazadlech celé rodiny).

Chcete-li být úspěšným tvůrcem stylu sim, potřebujete zlepšit dovednosti, jako je psaní, kouzlo, kreslení a fotografování.

Po zahájení této kariéry postava získá pozici hadrového kritika.

Setter stylů - kariéra v Sims 4

Budete muset pracovat 8 hodin denně, 5 dní v týdnu. Za hodinu práce dostane 18 Simoleonů. Na vedoucích pozicích bude plat zhruba 450 Simoleonů za hodinu práce. Pracovní doba bude mírně zkrácena. Postup na kariérním žebříčku bude doprovázen bonusy a dobrými dárky.

Všechny úrovně kariéry Style Maker

Náčrtky a designová deska

Již od první úrovně kariéry tvůrce stylu se v životě Simíka objeví designová deska. Jedná se o velmi zajímavý předmět a může s ním pracovat pouze jeho majitel. Aby designová deska fungovala, budete muset sbírat stylové náčrty.

Kde mohu získat skici? Nejjednodušší způsob je použít svůj telefon a jeho funkci „Vyfotit náčrt“.

V elektronickém skicáku můžete vybrat možnost „Vytvořit rychlý náčrt“. Další možností je použít zrcadlo výběrem záložky „Vytvořit obrázek“.

Snad nejdelší způsob je hodnotit náčrty pohledem na nástěnné dekorace.

Že byla skica nalezena, poznáte, když uvidíte odpovídající moodlet. Poté do 5 hodin budete muset umístit tento náčrt na návrhovou desku.

Deska se může na první pohled zdát nudná, ale jak budete postupovat kariérou, budou se s ní objevovat nové interakce. Jeho design si navíc můžete změnit tak, aby vyhovoval vašemu interiéru. Je také schopna vás nabít požadovaným emočním stavem.

Měnit obrazy ostatních

Zajímavé:  Jak otevřít ladění v Sims 4.

Kariéra Style Makera poskytuje jedinečné interakce s ostatními postavami. Všechny obyvatele svého města můžete obléknout doslova podle svých představ. Chcete-li to provést, stačí při komunikaci s jinou postavou vybrat možnost „Navrhnout změnu obrázku“.

Poté tvůrce stylu změří parametry „oběti“ a vybere barvu, která mu vyhovuje. A po přechodu na CAS bude moci opravit image jiného Simíka nebo ho radikálně změnit.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Samozřejmě můžete za peníze použít kódy Sims 4 a vaši Simíci nebudou vědět, co je to nedostatek peněz, ale pokud jste pro fair play a nehledáte snadné způsoby, pak je potřeba dát postavy do práce tak, aby mají pro co žít a platit účty.

Získání práce v Sims 4

Existuje několik způsobů, jak získat práci v The Sims 4. Přesněji řečeno, jsou tři. Snad nejjednodušším způsobem je najít ikonu v podobě kufříku v ovládacím panelu postavy. Pokud na něj kliknete, zobrazí se vám informace, že váš Simík ještě nemá práci.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Chcete-li najít práci, musíte vybrat možnost „Zahájit kariéru“. Poté si ze seznamu nabízených profesí vyberte tu, která se vám nejvíce líbí.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

K nalezení práce v The Sims 4 můžete také použít některé gadgety. Například telefon nebo počítač. Kliknutím na telefon musíte hledat slova jako „Najít práci“. Poté se objeví seznam a dále postupujte jako ve výše popsaném případě.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Pokud se rozhodnete najít práci pomocí počítače, vyhledejte kartu s názvem „Najít práci“.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

A opět uvidíte celý seznam povolání ve hře dostupných pro Simíka.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Cesta do práce ve hře Sims 4

Pokud jste v The Sims 3 mohli vidět, jak se vaše postava dostane do práce osobní dopravou nebo taxíkem, pak v The Sims 4 taková možnost neexistuje. Simík, který potřebuje do práce, opustí dům, jde na silnici a jednoduše zmizí. Jakmile se to stane, kontrola nad postavou je ztracena.

Zajímavé:  Jak nainstalovat piráta Sims 4.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Už nebudete moci vidět, jaké jsou jeho potřeby. Jediné, co lze v pozadí kolem postavy pozorovat, je to, jak se mění její nálada.
Můžete si také vybrat, jak moc bude vaše postava pracovat.

Jak změnit zaměstnání v Sims 4

Pokud se z nějakého důvodu Simík ve své práci začne nudit nebo jeho plat není příliš žádoucí, můžete svou profesi kdykoli změnit. K tomu můžete použít počítač nebo telefon. Budete muset najít záložku „Resign“ na vašem počítači v sekci „Kariéra“.

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Práce v Sims 4. Jak získat práci Simíka?

Je mnohem snazší najít možnost propuštění v telefonu.

Jakmile vaše postava skončí, může si vybrat své oblíbené povolání z odpovídajícího seznamu kariér a začít od nuly stoupat po stupních kariérního žebříčku. A nezapomeňte, že každá práce vyžaduje určité dovednosti, takže je nezapomeňte pravidelně upgradovat, umožní vám to rychlejší povýšení.

Schválené rozhodnutí

Manuál v obrázcích mileyhappy:

  • Označit jako nové
  • záložka
  • Přihlásit se
  • Pošlete e-mail příteli

@meletun Posloupnost akcí je následující: nejprve si musíte najít práci! To lze provést telefonicky nebo na počítači.

Poté, jakmile najdete a přijmete práci, na hlavním panelu musíte kliknout na ikonu aktovky a tam uvidíte pracovní dobu vašeho Simíka.

  • Kdy dostanou po podpisu smlouvy o výkonu vojenské služby volno?
  • Fusion core fallout 4 co to je
  • Co je jeden pixel v Minecraftu?
  • Assassin’s Creed Unity, jak udělat tackle
  • Jak převést majetek na jinou postavu v GTA 5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»