Jak

Jak jít na trh v The Sims 4

Zdravím vás, milí simulátoři, vítejte v džungli. Herní balíček The Sims 4 Jungle Adventures obsahuje hustý les plný nebezpečí a příležitostí, které mohou vaše děti prozkoumat během prázdnin. Vývojáři sady se s námi podělili o tajemství, která vám pomohou prozkoumat novou oblast.

Divoká džungle je neuvěřitelně nebezpečným místem, kde se potuluje mnoho tvorů, kteří jsou připraveni ublížit vašim svěřencům. Než vyrazíte, podívejte se na výprodeje v oblasti Puerto Lamante. Vývojáři vám to důrazně doporučují koupit mačetu, to vám umožní projít otravné starověké brány. Určitě si také kupte sáčky s hotovým jídlem, táborovou sprchu a mastičky. To poslední je velmi potřebné, protože V džungli je mnoho různých nemocí. A nezapomeňte ochutnat místní jídlo z kiosku.

Skryté a uzavřené

Také v nebezpečné džungli můžete najít oblasti, které jsou uzavřeny pomocí magie. Proto byste se měli mít na pozoru a nenechat si ujít tajné chodby a zamčené brány. Dostupná místa se mění při každé cestě, takže pokud stále chcete prozkoumat všechna místa, budete sem muset přijet několikrát.

The Sims 4 Dobrodružství v džungli přidal další dovednost archeologie, ale ne všechna místa vykopávek lze snadno najít. Dávejte si proto pozor, abyste nevynechali místa průzkumu džungle. Vaši hráči mohou sbírat artefakty a získávat Simoleony, čímž rozvíjejí své archeologické dovednosti. Můžete také najít vzácné, cenné a dokonce nebezpečné relikvie s kletbami, včetně relikvií s nadpřirozenými silami.

Prozradíme vám tajemství, že kostry v džungli nelze vždy najít tam, kde je pohřbeno tělo. Vývojáři chápou, že ne každému se to bude líbit, ale pokud chcete v odlehlých koutech chrámu najít důležité artefakty, pak se musíte smířit s přítomností živých mrtvých. Doporučujeme, abyste se při setkání s kostlivcem spřátelili. Ale mějte na paměti, že toto přátelství s kostrou přinese cokoliv.

Zajímavé:  Jak číst dramatický monolog v The Sims 4.

Aby se váš Simík dostal do chrámu, musíte obejít řadu pastí. Vodítka k vyřešení pastí jsou poblíž, a pokud prozkoumáte okolí, můžete brzy najít řešení. Pasti lze objevit i pomocí odpovědí nebo nástrojů, které najdete v džungli na cestě do chrámu. Naplňte si kapsy věcmi, které najdete po cestě. Nebo se můžete vrátit na trh a zakoupit potřebné zboží, které udrží vaše Simíky mimo nebezpečí.

The Sims 4 — Sims 4 Selvadorada The Sims 4: Dobrodružství v džungli

The Sims 4: Dobrodružství v džungli The Sims 4: Dobrodružství v džungli

prodloužení Dobrodružství džungle přidává zcela nový svět známý jako Selvadorada. Exotický svět, který nabízí nová jídla a nápoje. Obsahuje také nebezpečné džungle a chrámy. Můžete se tam dostat pouze tak, že pošlete svého Simíka na dovolenou. Udělejte si dovolenou a vyberte si Selvadorada z Holiday Worlds. Prozkoumat Sims 4 — Sims 4 Selvadorada!

Všechny důležité informace o The Sims 4 od Maxis najdete v naší Sims 4 — Sims 4 Průvodce. V něm najdete všechna tajemství a průvodce hrou.

Trh Puerto Lamante

Sims 4 - Sims 4 Selvadorada

Než se vydáte na cestu, navštivte trh a nakupte potřebné vybavení.

Popis: Objevte všechna tajemství regionu Selvadorada. Připravte si správnou výbavu a vydejte se do džungle nebo relaxujte při nasávání místních chutí a zvyků. Podívejte se na tržnici, která se nachází hned vedle taverny.

Dostupná místa: Taverna ‘El Arbol del Jaguar’, Archeologické muzeum Alam, Villa Selvadorada, stezka Belomizia. Tato oblast vám umožňuje ochutnat místní pokrmy a zakoupit vybavení potřebné k prozkoumání džungle a chrámů. Můžete také navštívit místní muzeum a prohlédnout si starověké artefakty. Zbývající místa slouží jako bydlení pro vaše Simíky.

Belomisijská džungle

Sims 4 - Sims 4 Selvadorada

Belomisia Jungle je prvním krokem ve vaší výpravě za prozkoumáním džungle.

Zajímavé:  Jak zadávat kódy do The Sims 4.

Popis: Džungle je plná nádherných výhledů a skrytých nebezpečí. Lovci dobrodružství mohou objevit starověké ruiny Epiphany. Uspějí zde jak Simíci, kterým chybí potřebné dovednosti, tak ti, kteří jsou vybaveni vybavením zakoupeným z trhu.

Dostupná místa: Národní park — Belomisia Trail, Belomisia Field Station, Jungle Bungalows. Národní park je místo, kde můžete začít objevovat džungli. Oblast obsahuje mnoho kopců hlíny s fosiliemi. Belomysia Field Station a Jungle Bungalows slouží jako bydlení pro vašeho Simíka.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»