Jak

Jak vrátit dítěti kód The Sims 4

Hráči The Sims 4 někdy se potýkají s problémem chybějících sims nebo s jejich smrtí. V takových situacích existuje několik způsobů vrátit zpět nebo vzkřísit sima, o kterém budeme hovořit níže.

 1. Metoda «ResetSim»
 2. Vrátit Sim z ladění
 3. Vzkříšení Simíka v The Sims 4
 4. Ambrosia
 5. Najměte si nekromanta
 6. Síla vědy
 7. Užitečné tipy pro návrat a vzkříšení Simíků
 8. Závěry

Metoda «ResetSim»

Jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších způsobů, jak vrátit Simíka do The Sims 4, je použít příkaz „resetSim“. Když do konzole zadáte „resetSim First Name Last Name“, Simík se vrátí na výchozí pozici v herním světě. Nezapomeňte se ale ujistit, že zadáte jméno přesné postavy, kterou chcete restartovat.

Vrátit Sim z ladění

Pokud se Simík někde v herním světě ztratil, musíte použít příkaz „testingcheats true“ a vybrat Simíka v ladění podržením klávesy Shift. Poté můžete pomocí příkazu „Teleport me here“ teleportovat svého Simíka zpět tam, kde by měl být. Pokud Simík uvízl v ladění, podržte Shift, vyberte Simíka a klikněte na „Obnovit objekt (ladění)“.

Vzkříšení Simíka v The Sims 4

V The Sims 4 existuje několik způsobů, jak vzkřísit Simíky, ale každý z nich vyžaduje speciální školení a zdroje. Pro začátek, pokud Simík zemře, jeho data se přesunou do urny nebo náhrobku. K zahájení procesu vzkříšení musí hráč nejprve otevřít urnu nebo náhrobek a poté vybrat možnost „Požádat o vzkříšení“.

Ambrosia

Výroba ambrózie je časově nejnáročnější způsob, jak vzkřísit Simíka v The Sims 4. K jeho vytvoření musí mít hráč Simíka s dovednostmi Vaření a Gourmet Cooking úrovně 10. Dále potřebujete tři ingredience: Death Flower, Angelfish a Potion of Youth.

Zajímavé:  Jak poslat své dítě do soukromé školy v The Sims 4.

Najměte si nekromanta

Dalším způsobem, jak vzkřísit Simíky, je najmout si nekromanta. Službu „Call a Necromancer“ si hráč může objednat telefonicky. Tato metoda však nezaručuje 100% úspěšnost.

Síla vědy

Třetím způsobem je použití stroje času. Pokud již hráč tuto schopnost ve hře prozkoumal, pak je stroj času schopen přenést Simíky z minulosti do současnosti, což může vést k jejich oživení.

Užitečné tipy pro návrat a vzkříšení Simíků

 • Vždy se ujistěte, že zadáváte přesně jméno Simíka, kterého chcete přivést zpět nebo vzkřísit.
 • Než se pokusíte přivést Simíka zpět, uložte si hru, abyste se mohli vrátit k předchozímu uložení, pokud selžete.
 • Informace o Simíkovi, který zemřel, lze nalézt v jeho urně nebo náhrobku, kam byly automaticky umístěny.
 • Najmutí nekromanta nebo použití stroje času je drahý způsob, jak vzkřísit, takže mějte zdroje a peníze vždy po ruce, pokud je plánujete použít.

Závěry

The Sims 4 nabídky několik způsobů vrátit zpět nebo vzkřísit chybějící nebo zesnulý Sim. Každá metoda má své Rysy a vyžaduje jisté ресурсов a dovedností. Vzkříšení Simíka však není vždy zárukou úspěch, takže hráči musí být opatrně a uložit ve hře před každým pokusem.

 • Jak přivést člověka zpět z rostliny v The Sims 4
 • Jak odstranit smrt ze spousty v The Sims 4
 • Jak odstranit duchy v Sims 4
 • Jak změnit vzhled dítěte v The Sims 4
 • Jak odstranit všechny NPC v Sims 4

Pokud vaše postava v The Sims chybí, nezoufejte! Existuje rychlý a snadný způsob, jak jej získat zpět – „ResetSim“. Chcete-li to provést, zadejte příkaz „resetSim First Name Last Name“ a stiskněte „Enter“. Hlavní věc je ujistit se, že zadáte jméno postavy, kterou chcete obnovit. Pokud se například vaše postava jmenuje Vasya Pupkin, příkaz bude vypadat jako „resetSim Vasya Pupkin“. Tato metoda funguje okamžitě a nevyžaduje další nastavení. Takže se nebojte, pokud vaše postava zmizí – stačí použít příkaz „ResetSim“ a pokračovat ve hraní své oblíbené hry.

Zajímavé:  Jak se naučit magii v The Sims 4.

Všechna práva vyhrazena © 2013-2024.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»