Jak

Jak spát se smrtí v The Sims 4

Master Controller (Command Center): do rodiny přidán Smrt, zvolen Vztah v MS — „Přidat vztah“ a vybrat požadovanou postavu pro status Manželka (nebo manžel, pokud vybereme možnost s požadovanou SIM kartou). Jakmile se vezmou, můžete ve sloupci Těhotenství vybrat „Inseminovat“ a definovat Smrt jako otce (Mimochodem Smrt je mužská postava) — to je vše, Simka je těhotná ze Smrti.

cas.fulleditmode (smrt musí být součástí rodiny) — změníme vztah v rodině mezi Smrtí a vytouženou ženou na Manžel/Manželka a nyní ji můžeme také s pomocí MC „oplodnit“.

Moje Simka porodila krásného chlapečka.

PS Pokud potřebujete animaci početí, pak pravděpodobně můžete použít zlé rozmary (nezkoušel jsem to — tento mod jsem smazal už dávno).

systém vybral tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Lena BV [58.6 tis.]
3 года назад

Ze smrti lze na vašem webu udělat hratelnou postavu nebo s ní komunikovat, když někdo zemře. Se smrtí můžete dělat romantické věci. Ale bez ohledu na to, jak moc jsem si hrál na smrt, nebyl jsem schopen políbit smrt, zapojit se do woohoo nebo počít dítě. Tyto akce se při interakci Simíků jednoduše neobjeví, i když je míra romantiky 100%.

Jak udělat ze smrti hratelnou postavu si můžete přečíst zde. Smrt je zjevně druh ducha a neexistují žádné herní způsoby, jak otěhotnět ze smrti. Můžete zkusit použít kód ducha, abyste otěhotněli samotnou smrt.

Zajímavé:  Jak povolit automatické ukládání v kódu vývojáře The Sims 4.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
12777 1 [302 tis.]
Před 2 dny

Když jsem četl tuto otázku, byl jsem docela překvapen. Nemyslel jsem si, že taková myšlenka může někoho napadnout. Jak jsem očekával, vývojáři The Sims 4 si tuto otázku také nepoložili. Smrt v podstatě nemůže zplodit vaše dítě. Neexistuje ani možnost, že by Death otěhotněla.

Ale pokud čtete na fórech diskuze o těhotenství ze Smrti, někteří hráči tvrdí, že existuje nějaký vývojářský kód, který vám umožňuje učinit ze Smrti člena rodiny. V tomto případě se Smrt stává mužem. V tomto případě od ní bude možné otěhotnět. Ale v tomto případě už Smrt nebude Smrt.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Haili sha [21]
3 года назад

Se zlými rozmary se mi podařilo otěhotnět se Smrtí a přidat ho do rodiny

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Jsem Černá Luna [298K]
před více než měsícem

Pokud vím, ve druhém díle The Sims měla jedna z lore postav po smrti dítě, které se stalo předmětem zkoumání vědců. Proto jsem se také začal zajímat o to, zda je možné mít dítě ze smrti v The Sims, konkrétně v The Sims 4, který je aktuálně aktuální.

Ve hře se můžete spřátelit se smrtí a začít romantický vztah. Jakmile jedna z postav zemře, smrt se okamžitě objeví a lze s ní interagovat.

Ale pokud berete přátelství a romantické vztahy se smrtí na maximum, pak se s ní (nebo spíše s ním, protože smrt ve hře je mužská) nemůžete líbat nebo mít woohoo.

Stále ale můžete mít ve hře dítě s postavou Smrt.

To lze samozřejmě provést pouze pomocí kódu, který přidá do rodiny smrt. Chcete-li to provést, podržte kombinaci kláves Ctrl + Shift + C. Dále musíte do řádku, který se objeví, zadat true kód testingcheats, poté podržet klávesu Shift a kliknout na smrt. Poté z nabídky vyberte „přidat do rodiny“. A pomocí kódu Cas.fulleditmode můžete změnit vztah mezi postavami.

Zajímavé:  Jak vylepšit přednosti vašeho dítěte v The Sims 4.

Je možné navázat vztah se Smrtí v The Sims 4. Navázání vztahu se Smrtí v The Sims 4: tajná metoda a doporučení

The Sims 4 — toto je populární počítač hra, ve kterém hráči mohou vytvořit a spravovat virtuální znaky, volal simsa budovat vztahy s ostatními postavami. Jedna z těchto postav je Smrt, který může být jednou z nejobtížnějších postav ve hře. V tomto článku odhalíme tajný způsob, jak navázat vztah se Smrtí v The Sims 4 a Dáme doporučení, jak tyto vztahy řídit.

V The Sims 4 můžete navázat vztah se Smrtí, ale bude to vyžadovat dokončení určitých akcí. Vaše postava musí vypít sérum a stisknout velké červené tlačítko na chemické laboratoři, což povede k smrti postavy elektrickým proudem. Smrt se pak objeví a vzkřísí vašeho Simíka. Díky tomu bude vaše stupnice vztahu se Smrtí naplněna na maximum. Ve hře však bude nějakou dobu trvat, než budete mít příležitost promluvit se Smrtí a navázat s ním vztah.

Tajný způsob, jak začít vztah se smrtí

  1. Chcete-li navázat vztah se Smrtí, musíte přimět svého Simíka, aby zemřel na elektrický šok. Chcete-li to provést, požádejte svého Simíka, aby vypil sérum, které najdete v chemické laboratoři.
  2. Poté, co váš Simík vypije sérum, stiskněte velké červené tlačítko v chemické laboratoři. To způsobí elektrický šok, který zabije vašeho Simíka.
  3. Když váš Simík zemře, objeví se Smrt. Vzkřísí vašeho Simíka a váš vztah se stupnicí smrti bude naplněn na maximum.
  4. Abyste však mohli začít konverzovat se Smrtí a rozvinout vztah, musíte ve hře nějakou dobu počkat. Tato doba se může lišit, ale obvykle jde o několik hodin hry.

Doporučení pro řízení vztahů se Smrtí

  1. Pamatujte na stupnici vztahů: I když je míra vztahu s úmrtností po vzkříšení Simíka maximální, může se časem snižovat. Sledujte proto měřítko svého vztahu a podnikněte kroky k jeho udržení na vysoké úrovni.
  2. Použijte interakci „Požádat o oprávnění“.: Jakmile zahájíte konverzaci se Smrtí, budete moci použít interakci „Požádat o privilegia“. To vám umožní přístup ke speciálním schopnostem a předmětům souvisejícím se Smrtí.
  3. Účastnit se akcí souvisejících se Smrtí: The Sims 4 má různé události související se smrtí, jako je Halloween a Den mrtvých. Zúčastněte se těchto událostí a dokončete související questy, abyste posílili svůj vztah se Smrtí.
  4. Používejte předměty spojené se Smrtí: Hra obsahuje předměty spojené se Smrtí, jako je oltář smrti a kostlivci. Použijte tyto předměty ve svém domě a jeho okolí, abyste ukázali svou úctu ke Smrti a posílili své vztahy.
  5. Zvažte Simovu osobnost: Někteří Simíci mohou mít větší sklon k vytvoření vztahu se Smrtí než jiní. Při navazování vztahu se Smrtí zvažte osobnost a zájmy vašeho Simíka.
Zajímavé:  Jak vstoupit do chrámu v Sims 4.

Závěr

Zahájení vztahu se smrtí v The Sims 4 plechovka být obtížné, ale s pomocí tajenky cesta и doporučeníprezentované v tomto článek, můžete úspěšně zřídit a udržovat vztah s touto jedinečnou postavou. Pamatujte na měřítko vztahy, použijte interakci „Zeptejte se“. o privilegiích», účastnit se v akcíchpříbuzný se Smrtía používat předmětůpříbuzný se Smrtík upevnění vztahů. Zvažte svou osobnost sima a jeho zájmy na navázání vztahů se Smrtí. Úspěšné zvládnutí vašeho vztahu se Smrtí vám otevře nové. možnosti a zkušenosti v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»