Jak

Jako přechod na vlasech v The Sims 4

Milujete trend duhových vlasů? Chtěli byste svým simíkům pořídit další duhové účesy, ale nejste si jisti, kde začít? Pokud to zní jako vy, musíte se podívat na tento článek o nejlepších ccm pro duhové vlasy pro TS4.

sims 4 rainbow hair cc

Přidejte trochu zábavy a barev do životů svých Simíků s těmito CC balíčky Rainbow Hair!

Rainbow je víc než jen fenomén počasí nebo vlajka LGBTQ komunity. Je to také trendy barevná kombinace a v posledních letech se duhové účesy staly velmi mainstreamovými a oblíbenými. Nemělo by být překvapením, že se dostal do sims.

Zúžili jsme 15 nejlepších duhových účesů pro vaše simíky, které jsou. no. stylové!

15. Duhové vlasy od Misstrgal

duhové vlasy cc 15

Číslo 15 na našem seznamu jsou Rainbow Hair od Misstrgal. Tento účes je vhodný pro všechny náctileté, od všech pohlaví až po starší. Abyste mohli používat tento skvělý kus vlastního obsahu, musíte mít doplněk Outdoor Retreat spolu se základní hrou.

Zajímavé:  Jak se osprchovat u souseda v The Sims 4 City Life.

Klikněte zde pro stažení.

14. Rainbow Hair Recolor od Loganoshawott

duhové vlasy cc 14

Tato Rainbow Hair Recolor pro Loganoshawott je pro simky ve věku od dospívání. Od chvíle, kdy bude mít váš simík tento účes, budou si připadat jako doslova duha. Obrazně řečeno, samozřejmě. Je to jen náš způsob, jak poukázat na to, jak je to zábavné a jasné.

Klikněte zde pro stažení.

13. Lolipop Hair

duhové vlasy cc 13

Zářijový balíček Hairs Pack od Saurus přichází s řadou různých účesů, ale ten, na který se chceme zaměřit, jsou vlasy Lollipop. Dodává se v celkem 18 duhových vzorcích a také vyzařuje trochu cukrové vaty.

Klikněte zde pro stažení.

12. Žvýkačkové vlasy

duhové vlasy cc 12

Balíček Bubblegum Hairs Revamped od je podobný účesu Lollipop, který vyrobili, ale spíše než culík je dodáván s drdolem! Dodává se v celkem 18 duhových vzorcích a je stejně úžasný jako vlasy Lollipop!

Klikněte zde pro stažení.

11. Rainbow Pastel Hair od Elrsims

duhové vlasy cc 11

Rainbow Pastel Hair Pack od Elrsims obsahuje funky, úžasné duhové vlasy v pastelové barvě. Dodává se se třemi účesy: babský drdol, dlouhé vlasy posunuté přes jednu stranu a dvojité drdoly.

Klikněte zde pro stažení.

10. Holografické duhové vlasy

duhové vlasy cc 10

Tento holografický duhový vlas od Simbishy je přebarvením Jakeasimových vlasů anakondy. Má dlouhý cop v pastelové, duhové barvě, který je tak dlouhý, že sahá až ke stehnu. Je k dispozici pro dospívající, dospělé a starší.

Klikněte zde pro stažení.

9. Rainbow Buns Hair Recolor

duhové vlasy cc 9

The Rainbow Buns Hair Recolor od Love4Sims je přebarvením vlasů Limerence. Dodává původnímu vlastnímu obsahu spoustu barev, takže se budete cítit téměř lehčí už jen při pohledu na něj! K dispozici jsou čtyři barvy duhy, takže si vybere každý.

Zajímavé:  Jak najmout více než 3 pracovníky v The Sims 4.

Klikněte zde pro stažení rainbow hair cc.

8. Pastelový Rainbow Hair Set od Saturnosims

duhové vlasy cc 8

Sada Pastel Rainbow Hair od Saturosims obsahuje pět různých odstínů/stylů. Přichází v měsíčním svitu, probuzení, Oberlinovi, nočním stínu a múze. Podle tvůrce byl inspirován vlasem, který viděli na IMVU. Každý styl je dodáván pouze s jedním vzorníkem pro každý, což neznamená, že je o nic méně úžasný.

Klikněte sem a stáhněte si tento duhový vlasec cc.

7. Vlasy Leslie

duhové vlasy cc 7

Leslie Hair CC od Cazmari-mods je duhová verze původního Leslie Hair CC. Dodává se s duhovými vzorníky a je dokonce kompatibilní s kloboukem, takže pokud váš simík chce nosit klobouk s těmito vlasy, může si ho nasadit a vypadat dobře.

Klikněte zde pro stažení.

6. Duhové vlasy od Juju

duhové vlasy cc 6

The Rainbow Hair od Juju je jednoduchý duhový účes končící těsně pod ramenem na simíkovi. Dodává se s celkem 3 vzorníky a abyste je mohli používat, musíte se ujistit, že máte nebo plánujete koupit balíček Discover University.

Navštivte tuto stránku Patreon a stáhněte si tuto kopii duhových vlasů.

5. Jellybean od Tekri

duhové vlasy cc 5

Účes Jellybean od Tekri přichází ve dvou různých verzích, z nichž každá má své vlastní sady vzorníků. Na kterou se však chceme zaměřit, je barva duhy. Tento funky účes vypadá tak dobře v barvě duhy. Váš sim to musí mít.

Klikněte zde pro stažení.

4. Holic Hair Rainbow Dash Colors od Newsea

duhové vlasy cc 4

Newsea’s Holic v barvách Rainbow Dash od Poppet-sims má originální vlastní styl vlasů a přebarvuje je do jasné, zábavné palety. Samotný účes je zvláštní a nepředvídatelný, ale pokud do něj vložíte duhové barvy, zajistíte, že když váš simík vejde do místnosti, všichni se na něj budou dívat.

Zajímavé:  Jak ozdobit střechu girlandou v The Sims 4.

Klikněte zde pro stažení.

3. Rainbow příslušenství Bangs

duhové vlasy cc 3

Naše třetí místo pro nejlepší duhové vlasy cc patří Rainbow Accessory Bangs od Alexaarra. Proč se obtěžovat obarvit si celou hlavu duhou, když si můžete obarvit ofinu? To je prohlášení. Technicky je to považováno za klobouk/doplňek a lze jej nalézt v kategorii klobouků, ale neberte to proti sobě.

Klikněte zde pro stažení.

2. Rainbow Dreads od RedHeadSims

duhové vlasy cc 2

Naše místo číslo dvě patří vlastnímu obsahu Rainbow Hair Dread Version od RedHeadSims. Tento úžasný, krásný účes má dlouhé dredy přehozené přes rameno. Každý dread má jinou barvu, což vytváří zajímavou barevnou kombinaci. V The Sims 4 je jednoznačně potřeba více účesů POC a tento to určitě přináší.

Klikněte zde pro stažení.

1. Rainbow Braids od RedHeadSims

duhové vlasy cc 1

Konečně se dostáváme na místo číslo jedna, které patří do vlastního obsahu Rainbow Hair Braids od RedHeadSims. To je velmi podobné našemu spotu číslo 2, největší rozdíl je v tom, že místo loků je přes jedno rameno přehozených mnoho různých barevných copánků.

Klikněte zde pro stažení.

Závěrečné myšlenky

A tady to máte všichni vaši milovníci simů! Toto je náš seznam 15 nejlepších CC duhových vlasů, které vynikají mezi ostatními. Pokud jste si je ještě nestáhli, na co čekáte? Jdi si to stáhnout hned teď!

3 Rainbow dámské účesy od elrsims

Stáhněte si duhové ženské účesy pro The Sims 4. S touto barvou vlasů si můžete vytvořit Simíka s velmi bohatým vnitřním světem nebo zkusit vytvořit Rainbow Dash v The Sims 4. Také by vás mohly zajímat tyto a tyto duhové účesy.

Zajímavé:  Jak zvýšit svůj šatník v The Sims 4 pomocí modů.

Jak nainstalovat:

  • Jak nainstalovat doplňky balíčku
  • Jak nainstalovat domy a Simíky pro Sims 4

Mohlo by vás zajímat:

Dámský účes s ofinou Swift od TsminhSims

Unisex účes Balinese v2 od Kijiko

Unisex siamský dlouhý účes od Kijiko

Unisex účes Bobcat od Kijiko

3 Rainbow dámské účesy od elrsims

Unisex účes JBobT-Hal v2 od Kijiko

Krátký účes Ragamuffin od Kijiko

Krátký dámský luxusní účes od Nightcrawler

Nejnovější video z kanálu Virus

Nejnovější video z kanálu ChooseFox

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»