Jak

Jak rozpohybovat lidi v The Sims 4

Podržte klávesu Shift a klikněte na libovolné místo na zemi: Teleportujte sem – přesune Simíka na vybrané místo, pokud je v dosahu.

Jak rozpohybovat člověka v The Sims 4?

 1. Po aktivaci karty „Editor rodiny“ se před vámi objeví okno s názvem „Správa rodin“. .
 2. Po výběru požadované rodiny klikněte na ikonu se šipkami „Přesunout postavy mezi rodinami“.
 3. Gratulujeme!

Jak přesouvat předměty z mřížky v Sims 4?

 1. Otočit objekt: ,/. — výběr požadované položky
 2. Odstranění objektu: Del nebo Backspace.
 3. Umístění mimo mřížku: Alt – při držení položky
 4. Volné otáčení objektu: Alt – otočení objektu
 5. Přejít na další buňku: M.

Jak vystěhovat sousedy v Sims 4?

Chcete-li rodinu normálně přestěhovat, musíte vybrat její domov na mapě, otevřít položku „Více“ a kliknout na ikonu s náklaďákem (přesunout). Neotevírej pusu na bochník někoho jiného. Tento princip v The Sims 4 neplatí. Pokud je sousedův dům velmi atraktivní, nikdo nezakazuje nastěhovat do něj aktivní rodinu.

Zajímavé:  Jak zadat kód pro vyrůstání v The Sims 4.

Jak funguje kód Moveobjects?

Moveobjects je kód, který umožňuje přesouvat různé typy objektů mimo mřížku. Namísto umístění předmětů (nábytek, postavy atd.) na normální místa je lze umístit na místa, kde by jinak nebyly — do zdi, na ulici atd.

Jak přepínat mezi rodinami v Sims 4?

V městském režimu klepněte na rodinný dům a vyberte Spravovat rodiny. Zde vyberte požadovanou rodinu a klikněte na tlačítko se dvěma šipkami. V okně „Separation and Uniting of Families“, které se otevře, přesuňte pomocí šipek požadovanou postavu (postavy) do pravého okna a klikněte na „Create a new family“ (tlačítko plus).

Jak vyhnat Simíka?

I bez zadání domova aktivní rodiny klikněte na ikonu Spravovat rodiny v pravém horním rohu. Nebo použijte tlačítko „Správa města“ v hlavním menu a dostanete se na mapu města. V okně, které se objeví vlevo, vidíme aktivní rodinu, ze které je v tomto případě nutné přesídlit mladého Simíka.

Jak otáčet objekty v Sims 4 nikoli podle buněk?

 1. Klikněte na položku a použijte šipky vpravo „>“ a šipky vlevo „položku ve směru, který potřebujeme.
 2. Vyberte objekt levým tlačítkem myši a podržte jej a otáčejte myší.
 3. Chcete-li umístit položku mimo mřížku, musíte ji vybrat a podržet na klávesnici tlačítko Alt.

Jak umístit předměty kamkoli v Sims 4?

Připomínám, že kódy se zadávají do konzole, volají se klávesovou zkratkou Ctrl+Shift+C. bb. moveobjects — umožňuje umístit nepohyblivé objekty kamkoli a „naskládat“ je na sebe. Klávesy 9 a 0 – umožňují zvednout nebo snížit jakékoli předměty v prostoru, když zapnete kód moveobjects.

Jak otočit objekty o 4 stupňů v Sims 45?

 1. Vyberte prvek tak, že na něj kliknete levým tlačítkem a pomocí kláves čárka a tečka prvek otočíte
 2. Vyberte prvek tak, že na něj kliknete levým tlačítkem myši a kliknutím pravým tlačítkem otočíte prvek o 45 stupňů ve směru hodinových ručiček.
Zajímavé:  Jak zvýšit parametry v Sims 4.

Jak se zbavit hlučných sousedů v Sims 4?

Pokud vaši sousedé opravdu šílí, můžete poslat své Simíky, aby zaklepali na jejich dveře a požádali je, aby se uklidnili. Ale to platí i pro vaše Simíky! Sousedé jsou také lidé a váží si chvil klidu.

Jak najít sousedy v Sims 4?

Chcete-li to provést, můžete kliknout na někoho, koho znáte, a přejít do nabídky Spolubydlící, poté vybrat příslušnou možnost a váš přítel může souhlasit a okamžitě přijít k vám domů!

Jak se zbavit spolubydlícího v The Sims 3?

Pokud máte obzvlášť obtížného spolubydlícího, se kterým si prostě nerozumíte, klikněte na tuto postavu a vyberte „Kick Roommate Out“, abyste je vykopli. Můžete také „Zakázat služby spolubydlících“ v nabídce „Služby nemovitostí a cestování“ v telefonu.

Jak zadávat kódy na Sims 4?

Chcete-li získat přístup ke kódům v The Sims 4, otevřete herní konzoli Kódy stisknutím Ctrl + Shift + C na vašem PC nebo Macu. Otevře se dialogové okno, do kterého můžete zadat kód.

Jak upravit výšku objektů v The Sims 4?

V The Sims 4 se v konstrukčním módu objevila velmi užitečná funkce, která mi v The Sims 3 tak chyběla — možnost měnit výšku objektů. Stačí vzít předmět, stisknout tlačítko „Ctrl“ a bez jeho uvolnění stisknout číslo „9“ – předmět se zvedne. Chcete-li jej snížit, stiskněte „Ctrl+0“.

Jak se vrátit ke své rodině v The Sims 4

Pravděpodobně jste si již všimli, že nemůžete přesouvat Simíky mezi rodinami pomocí telefonu jako v The Sims 3.

В The Sims 4 Možnost „Spravovat rodiny“ vám dává příležitost změnit postavy, které již žijí nebo se chystají žít v kterémkoli ze světů.

Chcete-li otevřít nabídku správy rodiny, otevřete mapu a najděte ikonu „Spravovat rodiny“ vpravo nahoře. Tento panel obsahuje všechny vaše rodiny, ať už jde o postavy, které jste již hráli, nebo postavy, které jste ještě nehráli.

Zajímavé:  Jak to opravit v Sims 4.

Klikněte na rodinu, kterou chcete změnit. Vyskočí panel s informacemi o této rodině, ve spodní části jsou 4 možnosti: „Upravit v editoru tvorby postavy“, „Přesunout rodinu do výkresu“, „Přesunout postavy mezi rodinami“ a „Odstranit rodinu“. Vyberte možnost „Přesunout postavy mezi rodinami“ (ikona se dvěma protilehlými šipkami).

Z tohoto panelu voleb můžete odebrat znaky z rodiny nebo přidat znaky z jiných rodin. Můžete také vytvořit zcela novou rodinu kliknutím na postavu vlevo a výběrem akce „Vytvořit novou rodinu“ (ikona s postavou a plus).

Můžete také odstranit celou rodinu a sloučit ji s jinou. Nejprve přesuňte všechny postavy zleva doprava, poté musíte odpovědět na otázku, zda chcete prodat veškerý nábytek na levé straně nebo jej přesunout do společné rodiny. Vy rozhodnete!

To je celý návod, jak rozdělovat a spojovat rodiny. Bavte se, buďte kreativní a užijte si hru!

Video o tom, jak přejít na The Sims 4:

rodina zmizela

Schválené rozhodnutí

Ahoj! Jedna rodina zmizela z mé hry. Jejich příbuzným také v rodokmenu nezbylo nic, jako by tato rodina nikdy neexistovala. Je možné to nějakým způsobem vrátit?

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

Stěhování rodiny do jiného domu:

Existuje několik jednoduchých způsobů, jak se v The Sims 4 přestěhovat do jiného domu. Rodina se může přestěhovat do nového domu nebo zcela prázdného pozemku. Hlavní věcí je zajistit, aby vaši Simíci měli dostatek finančních prostředků na nákup nového bydlení.

1. Svůj přesun můžete organizovat pomocí telefonu nebo počítače. Postava musí vybrat možnost — Přesunout rodinu. Poté se otevře mapa města a budete požádáni, abyste si vybrali místo, které se vám líbí.

Jak přejít na Sims 4?

Pokud ve vybraném domě již někdo bydlí, máte na výběr ze dvou možností:

Zajímavé:  Jak vytvořit robota v The Sims 4.

— Nastěhujte se, pak se vaše rodina Simíků spojí s rodinou obyvatel;
— Vystěhovat, pak žijící rodina opustí dům a přestěhuje se do knihovny;

Jak přejít na Sims 4?

2. Tato metoda není považována za oficiální a obsahuje nějaký trik! Takže přejděte do editoru města, pak byste měli mít mapu města s možností přestěhovat jakoukoli rodinu do různých domů. Vyberte vhodný dům nebo pozemek pro své hrdiny a klikněte na tlačítko — Více. Objeví se další panel, klikněte na značku s náklaďákem a poté — Přesunout.

Jak se přestěhovat do jiného města v Sims 4? Kromě změny domu ve hře můžete změnit i město. Metoda se příliš neliší od předchozí, ale stále má své vlastní malé nuance.

V režimu mapy města zvolte funkci — Přejít na výběr města. Otevře se okno s výběrem, klikněte levým tlačítkem na ten, který se vám líbí, a pak je jako obvykle potřeba vybrat dům nebo pozemek, kam se nastěhujete.

Jak přejít na Sims 4?

Jak přejít na Sims 4? Váš Simík se nudí na jednom místě, žádný problém. Hra poskytuje možnost přestěhovat se do jiného domu nebo města, což co nejvíce zpestří život vaší postavy.

Jak se přestěhovat do jiného města v Sims 4

Pokud najednou potřebujete změnit nejen svůj dům, ale také město, je to také velmi snadné.

1. Na telefonu nebo počítači vyberte možnost „Přesunout rodinu“.

2. Když se otevře mapa města, klikněte na tlačítko „Zpět na výběr města“ v levém horním rohu.

Jak přejít na Sims 4 - foto 7

3. Otevře se okno pro výběr města. Vyberte si ten, který se vám líbí a po jeho stažení se vám zobrazí jeho mapa se všemi domy.

Zajímavé:  Jak zavolat taxi v The Sims 4.

4. Pokračujte jako obvykle. Vybereme si dům a nastěhujeme se do něj, a když už tam někdo bydlí, tak buď rodiny spojíme, nebo je vystěhujeme.

Jak přejít na Sims 4

Jak přejít na Sims 4 - foto

Pokud v domě, do kterého se chcete přestěhovat, již někdo bydlí, budete mít dvě možnosti:

Metoda # 2

1. Chcete-li se přesunout, musíte přejít do nabídky a vybrat „Spravovat města“.

Jak přejít na Sims 4 - foto 5

2. Vyberte svou rodinu, v zobrazené nabídce klikněte na tři tečky („Více“) a poté na ikonu s náklaďákem („Přesun“).

Jak přejít na Sims 4 - foto 6

3. Hledejte na mapě vhodný dům a přestěhujte se.

 • Destiny 2 elo co to je
 • PDA group crystal call of chernobyl kde najít
 • Černá poušť Marni kameny kolik zkušeností
 • Jak vytvořit svůj vlastní minecraft projekt
 • Jak vyrobit artefakt v reálném životě

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»