Dům

Jak otevřít firmu v The Sims 4 na vašem domácím pozemku

Náhled hry The Sims 4 Get to Work «Obchodní» část 1

Vlastnictví obchodu – Simíci nyní mohou vlastnit obchody, prodávat tam různé položky a vydělávat ještě více Simoleonů! Chcete-li otevřít svůj obchod, musíte použít telefon nebo počítač a vybrat možnost „Koupit obchod“. Můžete si koupit buď hotový pozemek, nebo prázdný, pokud chcete začít od nuly. Dobrou zprávou je, že můžete mít libovolný počet obchodů, bez omezení! Za zmínku také stojí, že obchody jsou ve vlastnictví rodiny, nikoli jednotlivého Simíka, což vám umožní vlastnit obchod, aniž byste přerušili svou hlavní kariéru!

Když poprvé navštívíte svůj obchod, budete požádáni, abyste do svého podnikání investovali nějaké peníze. O tom, jak můžete využít rozpočet obchodu, si můžete přečíst níže v sekci „Finance“.

K otevření obchodu potřebujete dvě věci – pokladnu a něco na prodej. Vy rozhodujete, jaké produkty budete prodávat! Mohou to být předměty z nabídky budov, něco, co vyrobil nebo nasbíral váš Simík, můžete dokonce prodávat oblečení! Po určení, co přesně chcete prodat, klikněte na tuto položku a vyberte možnost „Dát na prodej“. Poté klikněte na pokladnu a vyberte „Otevřít obchod“. Jsi v!

Když otevřete obchod, v pravém dolním rohu obrazovky se objeví speciální panel, který obsahuje různé možnosti, které vám pomohou řídit vaši firmu. Stejné akce zjistíte kliknutím na pokladnu.

Zajímavé:  Jak se vrátit do svého domu v The Sims 4.

Seznamte se s návštěvníky svého obchodu a promluvte si s nimi, aby byli ochotnější kupovat vaše produkty. Když ukazatel nákupu dosáhne maxima, něco si koupí. Více se dočtete níže v sekci Návštěvníci.

Při prodeji položky se na jejím místě objeví nápis informující o tom, že zboží není skladem. Můžete si sami dodat nový za stejnou cenu, jakou má v nabídce nákupu, nebo dát pokyn svým pracovníkům, aby zásoby doplňovali automaticky podle potřeby. Speciální obchodní dovednosti vám umožní rychleji a levněji nahradit docházející zásoby.

Pokud se najednou rozhodnete, že už obchod provozovat nechcete, můžete ho prodat. K tomu použijte pokladnu, když je prodejna zavřená. Finance obchodu se přidají do rodinného rozpočtu spolu s penězi získanými za pozemek. I po prodeji bude prodejna nadále fungovat s novými majiteli a můžete ji navštívit i jako zákazník!

16182532133_27eb10e5c7_k

Vaši pracovníci – Založení vlastního podnikání není snadný úkol, ale naštěstí si můžete najmout pracovníky. Kliknutím na pokladnu vyberte možnost Personální management a zobrazí se seznam Simíků, které můžete zaměstnat. Zde můžete vidět jejich dovednosti a mzdy pro každého pracovníka. Pokud se vám nelíbí seznam potenciálních pracovníků, jejich dovednosti nebo platové požadavky, zkuste to znovu později. Jakmile jsou najati, můžete jim dokonce přiřadit uniformu, pokud si to přejete!

Jakmile se váš Simík stane skvělým, mohou pracovníkům říct, co dělají během pracovního dne, pouhým kliknutím na něj. Můžete je poslat poradit návštěvníkům, doplnit zásoby nebo uklidit prodejnu. Promyšlený personální management vám pomůže vytěžit z vašeho obchodu maximum!

Pracovníci mají tři různé dovednosti, které určují, jak efektivně pracují: Prodej, Servis a Pracovní etika. Prodejní dovednosti jim umožňují úspěšněji komunikovat s návštěvníky a rychleji jim prodávat produkty. Údržba určuje rychlost, jakou pracovník uklízí obchod nebo doplňuje zásoby. Vysoká schopnost pracovní etiky sníží šanci, že se zaměstnanec bude vyhýbat práci.

Zajímavé:  Jak zkontrolovat svůj domácí úkol v The Sims 4.

Pomocí pokladny můžete rychle zobrazit seznam svých zaměstnanců. Je možné pozorovat růst jejich dovedností, platové úrovně a míry spokojenosti s prací. Okamžitě můžete zvýšit platy dobrým zaměstnancům, potrestat ty špatné nebo dokonce propustit ty, kteří pracují extrémně špatně.

Spokojenost s prací se zvyšuje, když vám zvýší plat, dostanete pochvalu od svého šéfa nebo budete komunikovat se spolupracovníky. Napomínání, trestání a nucení zaměstnanců pracovat přesčas sníží jejich spokojenost. Pokud budou příliš nešťastní, nedivte se, že vás prostě opustí.

Během pracovní směny sledujte své zaměstnance, protože si někdy mohou vzít v práci volno. Pokud je přistihnete, jak si hrají na telefonu, povídají si spolu nebo se povalují, můžete jim nadávat, že jsou líní, aby se vrátili do práce. To také pomůže línému Simovi trochu zvýšit úroveň pracovního přístupu.

Jakmile bude váš obchod úspěšnější, budete moci najmout více pracovníků (maximálně tři) pomocí svých obchodních dovedností. Navíc kdokoli z vaší rodiny starší než teenager vám může pomoci s vedením obchodu. Více se dočtete v sekci Obchodní dovednosti níže.

16163670673_e4a3a53c8e_o

Návštěvníci – Zákazníci navštíví váš obchod, když je otevřený, a vyberou si něco ke koupi. Zákazníci se rozhodnou, kolik peněz chtějí utratit a jak dlouho chtějí v obchodě strávit.

Počet návštěvníků závisí na atraktivitě vašeho obchodu. Různé předměty zvyšující atraktivitu a nákup reklamy mohou výrazně zvýšit počet kupujících. Více si o tom můžete přečíst v sekci „Atraktivita“ níže.

Cenová hladina v obchodě je důležitým aspektem prodeje zboží zákazníkům. Pokud nastavíte nízké ceny, nebudete muset zákazníky přesvědčovat, aby si něco koupili. Pokud jsou ceny příliš vysoké, připravte se na malé výprodeje a spoustu přesvědčování, abyste Simíky přiměli, aby se rozdělili o své peníze.

Speciální škála zájmu ukáže, jak blízko je návštěvník k nákupu položky. Postupně se bude plnit, jak je přesvědčen. Jakmile se váha naplní, návštěvník si produkt okamžitě zakoupí! Pokud ne, může si ještě něco koupit, dokud nedokončí nákup.

Zajímavé:  Jak rychle získat peníze v Sims 4 pomocí cheatu.

Když na své návštěvníky používáte různé sociální akce, sledujte lištu v horní části obrazovky, abyste viděli, jak jsou zainteresováni. Mohou se jednoduše podívat na produkty, být v pokušení něco koupit nebo mít zájem. Čím větší je zájem, tím více společenských aktivit s nimi můžete dělat.

Jakmile se návštěvník rozhodne něco koupit, postaví se před něj a pokusí se upoutat vaši pozornost. Váš Simík nebo Pracovník může tuto položku prodat zákazníkovi a vy získáte dalšího šťastného návštěvníka! Pokud ho necháte čekat příliš dlouho, nic nekoupí a půjde domů.

16597461169_538e85955d_o

Atraktivita – Návštěvnost obchodu přímo závisí na jeho atraktivitě. Můžete jej inzerovat, abyste dočasně zvýšili provoz, nebo umístit předměty, jako jsou značky, abyste získali déle trvající bonus. Úroveň atraktivity lze kontrolovat pomocí pokladny.

Pro nákup reklamy vyberte na pokladně nabídku inzerce a určete, kde si ji chcete objednat. Můžete si objednat reklamu v televizi nebo na internetu. Každý typ reklamy je možné zakoupit jednorázově na určitou dobu na dlouhou nebo krátkou dobu. Online reklama povede k prudkému skoku v návštěvnosti, která se ke konci inzertního období sníží, zatímco reklama v TV bude poskytovat stabilní bonus po celou dobu její platnosti.

Cedule jsou dalším způsobem, jak přilákat návštěvníky. Existuje mnoho různých značek, které můžete najít v nákupní nabídce a umístit je po okolí. Neonové nápisy jsou skvělé pro upoutání pozornosti Simíků! Mechanical Sims mohou dokonce vylepšit znamení tím, že je oživí nebo sníží četnost jejich rozbití.

Konečně lze přitažlivost trochu zvýšit naplněním obchodu krásnými věcmi. Mít spoustu pěkných věcí na prodej, jak na prodej, tak na ozdobu, zvýší atraktivitu vašeho obchodu v očích Simíků!

Zajímavé:  Jak vykopnout Simíka z domu v The Sims 4.

Nejlepší obchodní mody, které musíte hned vyzkoušet ve hře Sims 4!

Zajímají vás nové, lepší způsoby podnikání v Sims 4? Pokud je to tak, pak jsou obchodní mody správnou cestou! Vítejte na palubě a čtěte dál, abyste objevili ty nejlepší mody pro podnikatelské a obchodně smýšlející duše!

sims 4 business mod

podnikání v sims 4

Díky rozšiřujícím balíčkům The Sims 4: Get to Work mohou naši Simíci vlastnit obchody a rozjet vlastní podnikání. Mohou prodávat zboží a vydělávat si tím na živobytí. Přestože je k dispozici několik herních míst a spousta možností k vyzkoušení, obchodní mody mohou skutečně změnit hru. Může to být z hlediska dostupných typů míst, způsobu prodeje položek nebo řízení obchodu.

Mají vám poskytnout více možností a větší svobodu řídit své podnikání tak, jak chcete, a v konečném důsledku zlepšit, jak se podnikání dělá.

Abychom vám pomohli, provedeme vás nejlepšími obchodními mody, které přidají další možnosti podnikání a vydělávání peněz. Užij si jízdu!

1. Live in Business od LittleMsSam

tumblr ecf3f760c73c7229dcefee039f558628 fd2115fb 1280

Pokud jste někdy chtěli podnikat ze svého aktivního pozemku, tento obchodní mod je příležitost, kterou jste hledali. Live in Business je mod od LittleMsSam, který do vaší hry přidává vlastní vlastnosti šarže, které si můžete vybrat a aktivovat, pokud chcete začít podnikat. Tento mod umožňuje vašemu Simíkovi žít a pracovat na stejném aktivním pozemku (velká část vaší hratelné domácnosti). Máte možnost vybrat si několik podniků, nastavit vstupní poplatky nebo zpoplatnit své služby, jako byste to dělali u jakéhokoli jiného komerčního pozemku.

Live in Business se skládá z několika souborů: hlavního souboru modu, který je třeba nainstalovat, a dalších souborů, jednoho pro každou dostupnou vlastnost šarže, které jsou volitelné. Můžete nainstalovat všechny nebo si vybrat jen ty, které vás nejvíce přitahují. Nyní pojďme ke každému z typů podnikání! Získejte mod Live in Business zde!

Jak mod funguje?

První věc, kterou budete chtít udělat při hraní s tímto obchodním modem, je vybrat si jeden z osmi typů podnikání, se kterým chcete začít. Na svém pozemku můžete mít více než jednu firmu, ale buďte při tom opatrní, protože aktivace více může způsobit zpoždění a problémy, čemuž se chce každý při hraní vyhnout.

Zajímavé:  Jak poslat Simíka domů v The Sims 4.

Chcete-li aktivovat a deaktivovat funkce modu, klikněte na jakýkoli vchod (dveře, brány nebo oblouky). Budete mít hosty, kteří se na vašem místě rozmnoží a zákazníci se začnou potulovat po vašem aktivním pozemku stejně jako na jakémkoli komerčním pozemku.

Je na vás, jak si uspořádáte prostor a oddělíte svůj soukromý život od obchodní oblasti, jakmile aktivujete jakoukoli funkci z režimu Live in Buissines. V ideálním případě budete chtít zamknout všechny vchody do svých soukromých oblastí, abyste omezili přístup zvědavých Simíků.

live in cafe nebo Live in Bar

Live in a Cafe je obchodní mod, který promění váš domov v kavárnu, kde můžete prodávat nápoje a jídlo. Budete sbírat příjmy z domácího PC nebo tabletu. Je to skvělý způsob, jak nejen přivést práci do svého aktivního partu, ale také vydělat solidních 1.500 1,750 až 24 7 $ poskytováním služeb zákazníkům. Pokud chcete, můžete mít kavárnu otevřenou 1.000/1.250. Podobně můžete bydlet i v baru, prodávat nápoje a inkasovat denní příjem od XNUMX XNUMX do XNUMX XNUMX.

Žijte v klubu, školce, tělocvičně nebo školce pro domácí mazlíčky

Příjmy za tyto 4 obchodní mody „Live in…“ jsou většinou založeny na vstupních poplatcích. Váš Simík bude zpracovávat každodenní úkoly a účtovat si poplatky od 1 $ do 999 $ za Simíka, který se objeví hodně, ať už jde o dítě, dospělého nebo domácího mazlíčka. Vstupné se vybírá po skončení pracovního dne prostřednictvím tabletu nebo počítače. Vy jste si vybrali, kdy otevřete nebo zavřete kterýkoli z těchto podniků, takže pokud chcete mít otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, neváhejte a Simíci se na vašem pozemku objeví, dokud budete mít otevřeno!

  • Žijte v klubu – Otevřete si klub a vydělávejte si na živobytí tím, že dáte městům prostor pro párty! Vstupní poplatek můžete nastavit na 1 $ nebo 999 $.
  • Žijte ve školce – Vaším úkolem bude pečovat o 5-8 batolat po dobu 12 hodin (podle toho, kdy se rozhodnete školku zavřít). Poplatek za batole se pohybuje od 1 do 999 USD.
  • Žijte v tělocvičně – Kromě stanovení vstupního poplatku (1–999 USD) je dalším způsobem, jak vydělat simoleony pomocí této možnosti obchodního modu, stát se instruktorem jógy a pořádat kurzy jógy. Toto je volitelná funkce a je k dispozici v Více modu Buyable Venues (podívejte se na to v sekcích níže). K tomu budete potřebovat podložku na jógu, kterou můžete zakoupit v nabídce Koupit>Aktivity. Můžete si buď najmout instruktora kliknutím na podložku (jeden se objeví na vašem pozemku), nebo se jím stát sami. Pokud se rozhodnete najmout instruktora, stačí kliknout na podložku, jakmile se objeví, a vybrat si jednu ze tří dostupných lekcí jógy! Pokud uvažujete o tom, že byste se sami stali instruktorem jógy, stále budete mít na výběr z jedné ze tří lekcí, ale ujistěte se, že dosáhnete úrovně 8 wellness dovedností, protože to je povinné.
  • Žijte v Pet Daycare – Pokud máte nainstalovanou hru Sims 4: Cats & Dogs, máte štěstí, protože to znamená, že pomocí tohoto obchodního modu můžete na svém aktivním pozemku otevřít školku pro domácí mazlíčky. Toto je perfektní podnik pro milovníky zvířat a umožní vám s nimi trénovat a dokonce dělat bláznivý parkour, když jsou na vašem pozemku! Budete se starat až o 7 koček a psů z vašeho města a stanovíte poplatek za domácí mazlíčky od 1 do 999 USD.
Zajímavé:  Kde je myčka v The Sims 4.

žít na veterinární klinice

Místo konání veterinární kliniky je již ve hře k dispozici, ale toto je trochu vylepšené. Podobně jako Live in Pet Daycare vyžaduje tato funkce obchodního modu také Sims 4: Cats & Dogs. Stejně jako na běžné veterinární klinice v Sims 4 budete kočkám a psům pomáhat, aby se zlepšili. Když se objeví nový pacient s domácím mazlíčkem, budete upozorněni, abyste na něm mohli zahájit vyšetření pomocí vyšetřovací tabulky. Budete potřebovat speciální tabulku veterinárních zkoušek a lékařskou stanici chirurgie. Můžete je získat online přes počítač a budou vám zaslány do vaší poštovní schránky.

Kromě ošetřování pacientů budete s touto možností obchodního modu muset dělat i vedlejší úkoly, jako je plnění misek nebo úklid kliniky. Pokud zjistíte, že je příliš mnoho koček a psů, kteří vyžadují ošetření, a nezvládáte veškerou práci sami, máte možnost najmout si pomocnou ruku nebo několik (použijte vchody na vašem pozemku k najmutí nebo propuštění).

Mějte na paměti, že nemohou léčit pacienty a nelze je najmout, aby jim pomáhali. Pronájem zaměstnance stojí 250 USD, takže si před najmutím více než jednoho spočítejte své náklady. A plat? No, pohybuje se od 500 do 1000 USD na jednoho léčeného pacienta! Nainstalujte si speciální doplněk Vet Clinic, pokud chcete získat uniformy pro zaměstnance a mít více koček a psů za den.

Live in Store

Funkce Live in Store vám umožňuje otevřít obchod na vašem pozemku a prodávat obrovské množství položek zákazníkům, kteří se na vašem pozemku množí. Existuje několik typů předmětů, které tato možnost obchodního modu umožňuje vašemu Simíkovi prodávat: řemeslné a umělecká díla, sběratelské předměty, jídlo, ryby a sklizňové předměty.

Zajímavé:  Jak dostat dítě do domácího vězení The Sims 4.

Může to být cokoliv, od knih, které váš Simík napsal, přes řemesla ze dřeva, pletené věci, dýně, obrazy, lektvary, séra a květinová aranžmá až po poklady, krystaly, kovy a mušle. Váš Simík může také prodávat vařené a pečené zboží, pokud jsou. nezkažené. Čím kvalitnější jídlo, tím větší šance, že si ho někdo koupí!

Abyste mohli začít prodávat věci pomocí business modu, budete muset nastavit věci k prodeji. Můžete tak učinit kliknutím na položku, kterou chcete prodat, na rostlinu, pokud prodáváte plodiny, nebo na maloobchodní displej, pokud prodáváte ryby a potraviny. Chcete-li prodávat ryby, pořiďte si akvárium nebo maloobchodní displej a kliknutím na něj nastavte ryby na prodej. Chcete-li zvýšit svou šanci na prodej potravin, ujistěte se, že vystavujete čerstvě vyrobené potraviny a vystavujte je na prodejní ploše. Chcete-li prodat sklizeň, nastavte je k prodeji přímo kliknutím na rostlinu, která je připravena ke sklizni.

Bez ohledu na to, jaká byla počáteční cena, kterou jste nastavili, můžete vždy použít mod live in business k jejímu snížení nebo zvýšení výběrem jedné ze čtyř přirážek (0, 25, 50 a 100).

2. Více prodejních míst od LittleMsSam

tumblr 416d03b93018cb69f80427e57a8d7563 862eb321 1280

Měli jste někdy pocit, že místa, která jsou ve hře dostupná, prostě nestačí? No, pokud potřebujete více všestrannosti, obchodní mod More Buyable Venues je pro vás ten pravý. Toto je další mod od LittleMsSam, který vám umožní rozšířit podnikání a přidat další možnosti, jak vydělávat peníze podnikáním.

Kromě obchodů, klubů, knihoven, tělocvičen, muzeí nebo bazénů nyní můžete vlastnit nová vlastní místa, jako je prázdninový dům, herní centrum, školka, hřiště, kino nebo přizpůsobitelné místo dle vašeho výběru! Tento obchodní mod můžete použít k otevření a uzavření obchodu, jako byste to dělali ve skutečném životě, a můžete mít pronajímatelné prostory s jedinečnými vlastnostmi a proměnit je v hotel, byt nebo dokonce vězení. Pokud je věcí příliš obtížné zvládnout, mod vám umožní najmout si pokojskou, údržbáře nebo zahradníka, aby vám pomohli, a kromě toho, že máte relativně stálý příjem ze svého podnikání, můžete si vydělat peníze navíc nastavením vstupních poplatků.

Zajímavé:  Jak zkontrolovat svůj domácí úkol v The Sims 4.

Chcete-li si stáhnout Mod More Buyable Venues Mod, přejděte sem. Chcete-li se dozvědět více o tomto neuvěřitelném obchodním modu, přejděte sem!

3. Zúčastněte se služební cesty

Zde přichází malý, ale mocný mod pro všechny vaše zaměstnané Simíky! Tento obchodní mod přidává možnost vydat se na pořádnou služební cestu a uzavřít dohodu. Vaši Simíci mohou uzavřít nebo porušit dohodu a podle toho, jak jsou úspěšní, si vydělají buď sebevědomý, nebo napjatý buff, který vydrží několik hodin. Toto je skvělý doplněk pro ty, kteří chtějí vydělat více simoleonů, ale přesto se vyhýbají používání cheatů, protože pokud je dohoda uzavřena, váš Simík získá jako odměnu hrst peněz navíc.

Mod se vztahuje na všechny kariéry Simíků, takže každá zaměstnanecká postava se může vydat na obchodní cestu. Chcete-li je odeslat, stačí kliknout na telefon a vybrat »Zúčastnit se služební cesty» a je to! Chcete-li si to stáhnout a vyzkoušet, přejděte sem!

4. Maloobchodní systém selabration

RVSN Saleabration RetailSystem Sims4 CC 1 768x768 1

Seleabration Retail system je obchodní mod, který vám umožňuje nastavit na prodej cokoli, co chcete, dokonce i jídlo. Pokud jste se rozhodli, že přeci jen něco nechcete prodat a rozhodli jste se ponechat si předmět ve svém soukromém vlastnictví, můžete to vždy udělat.

Označené položky můžete vždy povolit k prodeji nebo je zakázat v případě, že je již nechcete prodávat. Všechny položky uvedené do prodeje budou mít stejnou cenu, jako kdyby byly prodány přímo ze skladu. Nicméně máte určitou kontrolu nad cenami. Stále máte možnost si trochu pohrát s cenami, pohrát si s procenty přirážek nebo dát předmět na prodej. Pokud nevlastníte obchod, můžete stále upravovat ceny kliknutím na objekt a výběrem »Povolit maloobchodní interakce».

Zajímavé:  Jak rychle získat peníze v Sims 4 pomocí cheatu.

Obchodní mod Saelebration vám umožňuje nastavit položky k prodeji na jakémkoli pozemku, ať už ho vlastníte nebo ne, ať na něm žijete nebo ne. Jinými slovy, jakýkoli pozemek, ať už se jedná o pozemek pro obec, pozemek pro bydlení nebo maloobchod, lze proměnit v obchod, a pokud nechcete, nemusíte ho ani vlastnit. Kromě toho můžete dokonce přidat věci k prodeji na jakékoli již existující místo, které je dodáváno s jakýmkoli rozšiřujícím balíčkem Sims 4.

jak prodávat předměty s modem prodeje?

Chcete-li začít prodávat zboží pomocí obchodního modu Saelebration, musíte si nejprve otevřít podnik podle svého výběru. Chcete-li to provést, budete potřebovat značku kontrolora, která dá každému obyvateli města vědět, že je vaše firma otevřená, takže přejděte na Koupit>Aktivity a dovednosti, nakupte a umístěte Open for Business Controller, dejte svému Simíkovi vlastnost vlastníka firmy a jste připraveni začít vydělávat peníze ze svého zboží! Toto označení budete používat pro zahájení podnikání, pro pojmenování vaší firmy a pro správu veškerého vašeho podnikání, od nastavování věcí k prodeji až po otevření a zavření obchodu.

Klikněte na jednotlivý předmět, který chcete prodat, a vyberte možnost sady k prodeji – je to tak jednoduché! Pomocí speciální karty Llamazon Marketplace od Ravasheen, která je kompatibilní s obchodním modem Sealabration, můžete rychle nakupovat nové věci pro svůj obchod. Chcete-li to zkontrolovat, přejděte sem.

Nejlepší na tom je, že nebudete muset doplňovat zásoby, protože vystavené předměty zůstanou tam, kde jsou, a budou pouze zkopírovány do inventářů Simíků. Pokud se váš Simík cítí unavený, můžete obchod kdykoli zavřít! Po uzavření obchodu budete dostávat denní platby.

Zde si můžete stáhnout a dozvědět se více o modu Saelebration Retail System!

Zajímavé:  Stejně jako v bytovém domě Sims 4.

závěr

Toto byl náš seznam nejlepších modů, které vám mohou pomoci s podnikáním v Sims 4. Obchodní mody nejenže přinášejí více obchodních příležitostí a zlepšují podnikání, ale jsou také skvělé pro dosažení stálého a solidního denního příjmu. Pokud vás seznam zaujal, vyzkoušejte jeden nebo všechny z nich a bavte se experimentováním s dostupnými funkcemi!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»