Dům

Jak nainstalovat domy v Sims 4

Jak nainstalovat doplňky a mody v The Sims 4? (PC/MAC)

Instalace vlastního obsahu a modů do vaší hry Sims 4 může být trochu matoucí! A začátečníci mají často potíže. Tato příručka vás naučí vše, co potřebujete vědět o stahování, instalaci a odstraňování problémů při používání vlastního obsahu a modů pro The Sims 4!

Před instalací se ujistěte, že vaše hra funguje správně

Instalace modů sims 4 1

Než začnete stahovat a instalovat doplňky, musíte se ujistit, že vaše hra Sims 4 je aktuální se všemi nejnovějšími opravami.

Ujistěte se, že jste připojeni k internetu, poté otevřete Origin, přejděte na The Sims 4 ve své herní knihovně, přejděte na „Nastavení“ a klepněte na tlačítko «Aktualizovat hru». Pokud vaše hra potřebuje nějaké aktualizace, Origin je automaticky stáhne a nainstaluje. Pokud je vaše hra aktualizována, obdržíte o tom upozornění.

Poznámka: Během instalace budete potřebovat archiv, který dokáže rozbalit soubory .zip .rar .7s. Doporučujeme používat Winrar (k dispozici pro Windows a MAC).

Povolte ve hře mody

Instalace modů sims 4 2

Ve výchozím nastavení má The Sims 4 možnost zakázat modifikace ve hře. Než začnete hrát s mody a dalším obsahem, budete muset spustit hru Sims 4 a povolit mody (budete to muset udělat po každé aktualizaci, protože nastavení se aktualizuje pokaždé, když si stáhnete nový patch).

Zajímavé:  Jak se jmenuje čokoládová fontána v The Sims 4.

Chcete-li to provést, spusťte hru a stiskněte tlačítko «Jídelní lístek»poté vyberte «Možnosti hry», «Jiný» a zaškrtněte políčko «Povolit vlastní obsah a mody». Poté nezapomeňte kliknout na tlačítko «Použít změny» a restartovat hru. Při příštím spuštění se vaše nastavení uloží a budete moci hrát s mody!

Jak nainstalovat úpravy?

Instalace modů sims 4 3

Otevřete složku Stažené soubory a klikněte pravým tlačítkem na soubory, které jste právě stáhli. Pokud používáte WinRAR, uvidíte ikonu, která vypadá jako stoh knih. Klikněte na možnost, která říká „Extrahovat (název). Všechny soubory budou extrahovány do složky.

Otevřete složku a zkontrolujte její obsah. Obvykle vidíte pouze soubory končící na .package. Tento typ souboru se používá pro modifikace Sims 4. Můžete vidět i jiné typy souborů. Někteří autoři vkládají obrázky svých souborů CC nebo .txt („přečti si mě“). Lze je jednoduše smazat, nejsou nám k ničemu. Pokud vidíte typy souborů končící na . ts4script, .bpi, .blueprint nebo .trayitem — to jsou také typy souborů nutné k instalaci dalšího obsahu do hry, nemažte je!

Vyberte všechny soubory .package a přesuňte je do složky mods. Chcete-li to provést, přejděte na stránku «Dokumenty»a poté do složky „Electronic Arts“, „The Sims 4“ a „Mods“.

Jak nainstalovat předem připravené domy v Sims 4?

Instalace modů sims 4 4

Spousty jsou názvy domů nebo jakéhokoli typu míst, které mohou vaši Simíci ve hře navštívit. Můžete také nahrát své vlastní budovy. Instalace a stahování jsou v podstatě stejné, jak je popsáno výše, liší se pouze cesta k souboru. Přesuňte potřebné soubory do «Dokumenty»a poté do složky «Electronic Arts», «The Sims 4», «Tray».

Po otevření hry budete muset přejít do Galerie (klikněte na ikonu fotografie v pravém horním rohu) a poté na Moje knihovna. Tam najdete nainstalovanou šarži. Pokud položka obsahovala obsah vytvořený uživateli, ujistěte se, že jste tuto možnost povolili «Dodatečně» v galerii a poznamenané «Povolit uživatelský obsah.» Nyní je to nutné místo na mapě.

Zajímavé:  Jak udělat krásný dům v The Sims 4.

Jak nainstalovat skripty v Sims 4?

Mody skriptů jsou ty, které mění a doplňují herní skripty. Věci jako vlastní kariéry, vlastní animace/interakce a oblíbené mody jako McCommand Center a WickedWhims — to jsou všechny skripty.

Instalace skriptových modů je opět velmi podobná instalaci ostatních výše uvedených modů. Hlavní rozdíl je však v tom, že typ souboru bude končit . ts4script. Cesta k takovým souborům bude stále stejná: «Dokumenty»a poté do složky «Electronic Arts», «The Sims 4», «Mods».

Poznámka: Nezapomeňte v nastavení zaškrtnout políčko „Script Mods“.

Co dělat, když nainstalované mody v Sims 4 nefungují?

Instalace modů sims 4 5

  1. Ujistěte se, že je v nastavení zaškrtnuto políčko „Povolit uživatelský obsah a mody“.
  2. Pokud nemůžete najít konkrétní položku v režimu nákupu (tam jsou vaše vlastní objekty), přejděte do režimu nákupu (kliknutím na ikonu nástroje nebo F2). Otevřete kartu „Filtr“, poté vyberte „Obsah“, poté zaškrtněte políčko vedle „Uživatelský obsah“ a uvidíte všechny své položky.
  3. Ověřte správnost instalace kliknutím na tlačítko Zobrazit uživatelský obsah v nabídce Možnosti (vyberte Možnosti, poté Jiné a klikněte na tlačítko Zobrazit uživatelský obsah). Zde uvidíte vše, co bylo dříve nainstalováno.
  4. Otevřete složku mods a zkontrolujte soubory. Ve složce mods byste měli vidět pouze soubory končící na .package nebo .ts4script. Pokud soubory končí na .zip, .rar. Nebo jakýkoli jiný typ souboru, nebudou ve vaší hře fungovat!
  5. Když jste online, přejděte na Origin a obnovte svou hru. Můžete to udělat kliknutím na The Sims 4 ve vaší knihovně, na tlačítko Nastavení a poté na Obnovit hru (všimněte si, že v tuto chvíli byste neměli hrát). Hra se poté sama opraví a v podstatě provede novou instalaci souborů potřebných ke spuštění The Sims 4. Nepoškodí to vaše uložení a automaticky opraví vaše mody.
  6. Zkuste smazat soubory .cache. Chcete-li to provést, přejděte na „Dokumenty“, „Electronic Arts“, „Sims 4“. V tomto adresáři můžete odstranit soubor localthumbscache.package. Uvidíte také složku s názvem cache a jeden cachestr. V těchto složkách můžete odstranit vše, ale ne složky samotné. Můžete dokonce smazat celou složku onlinethumbnailcache, pokud existuje. Smazání souborů mezipaměti umožňuje hře „opravit“ některé chyby.
  7. Znovu si stáhněte mod a začněte znovu. Někdy se může instalace poškodit při jejich stahování, takže pro každý případ můžete smazat soubory, které jste stáhli poprvé, stáhnout je znovu a umístit je do složky mods a zjistit, zda to funguje.
  8. Ujistěte se, že je aktualizován samotný mod. Ve hře Sims 4 téměř pokaždé, když vyjde patch, rozbije spoustu modifikací. Obvykle o tom tvůrce modu ví a aktualizuje to. Zkontrolujte verzi opravy a modu.
  9. Pamatujte prosím, že herní mody a obsah vytvářený uživateli jsou navrženy tak, aby fungovaly s originálními verzemi The Sims 4. Neexistuje žádná záruka, že budou fungovat s pirátskými verzemi hry, takže pokud máte pirátskou verzi a mod nefunguje , je nepravděpodobné, ale možné, že tato úprava nefunguje právě kvůli tomu.
Zajímavé:  Jak poslat náhodné děti a učitele do školy v Sims 4.

Jak odstranit mody ze Sims 4?

Chcete-li odstranit úpravy ze hry, přejděte na «Dokumenty», «Elektronické umění», «Sims 4» a smazat všechny soubory.

Než začnete odinstalovat/instalovat mody, stáhněte si kopii svých uložených souborů. Chcete-li to provést, přejděte do složky Sims 4, klikněte pravým tlačítkem myši na složku s názvem „Uložit“ a zkopírujte ji. Vložte složku Saves na jiné místo v počítači, například na plochu. Budete tak mít funkční verzi své uložené hry pro případ, že by se něco pokazilo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»