Dům

Jak poslat náhodné děti a učitele do školy v Sims 4

Jak pozvat všechny své dospívající do školy v Sims 4

Společnost EA Games vydala balíček pro střední školy, který se věnuje vytváření vzpomínek s vaším dospívajícím Simíkem. Konečně jsme měli možnost připojit se k našemu Simíkovi na střední školu a spřátelit se s lidmi našeho věku. Bylo těžké najít si přátele, protože najít náctileté bylo neuvěřitelně obtížné. Nyní, když máme příležitost vzít Simíky do školy, spousta Simmerů zaznamenává problém. Je to prázdné! Škola nezve všechny dospívající nebo dospívající, které jste vytvořili, aby s vámi chodili do školy. V této příručce vás naučíme, jak pozvat všechny své dospívající do školy v Sims 4.

Jak pozvat dospívající Simíky do školy

Nežádáme mnoho. Chceme jen možnost pozvat dospívající, u kterých jsme strávili hodiny přizpůsobováním, a nechat je komunikovat s našimi oblíbenci. Simmerové doufali v příležitost konečně zahrnout všechny své vlastní Simíky nebo oblíbené NPC a připojit se k nim ve škole. Samotná škola má určité problémy, pokud jde o teenagery, kteří mají problémy s používáním toalety, Simíci nemohou ve třídě nic dělat a činnosti se opakují. Pomoci opravit alespoň hlavní problém s hrou; bohužel neexistuje žádné řešení, které byste mohli použít bez přidání modu. Ukážeme vám, jak přidat spolužáky do vaší školy.

Vyberte si spolužáky ze střední školy Mod

Tento mod vytvořili Rex & The Sims. Je to velmi přímočarý mod, který vám pomůže přidat dospívající do vaší střední školy. Jsme unaveni z toho, že se k nám připojují náhodní NPC místo studentů, které jsme chtěli být součástí středoškolského zážitku. Aby tento mod fungoval, pokračujte ve čtení níže a zjistěte, jak přidat mody. Jakmile jste odborník a mod je nainstalován ve vašem počítači, klikněte na poštovní schránku jako dospívající. Tím se otevře nabídka s názvem „Vyberte spolužáka ze střední školy“, kde si můžete vybrat spolužáky, ke kterým se chcete připojit na střední školu.

Zajímavé:  Jak udělat schody do domu v The Sims 4.

A je to! Doufejme, že EA Games najdou způsob, jak to opravit, abychom mohli v budoucnu přidat, koho chceme, do té doby se budeme muset spoléhat na Mody, aby opravily problémy, které balíček má.

Jak přidat mody do Sims 4

Přidávání modů je snadné a jakmile to pochopíte, budete instalovat mody a vlastní obsah jako blázen! Mody jsou bohužel dostupné pouze pro PC a MAC hráče. Přidávání modů je u každého trochu stejné, ale pokud hrajete PC, mody přidáváte následovně:

  • Po stažení soubor rozbalte. Umístěte do „Moje dokumenty>Electronic Arts>The Sims 4>Mods
  • Povolte vlastní obsah ve hře, aby se objevil ve vaší hře
  • Mody skriptů musí být umístěny v modech a ne pod podsložkou.

Jak přidat mody jako MAC přehrávač:

  • Ve vyhledávači vyhledejte soubor zip. Rozbalením získáte soubor .package nebo .script.
  • Po stažení soubor rozbalte. Umístěte do „Moje dokumenty>Electronic Arts>The Sims 4>Mods
  • Povolte vlastní obsah ve hře, aby se objevil ve vaší hře
  • Mody skriptů musí být umístěny v modech a ne pod podsložkou.

Zkuste přidat mody, které vám pomohou zlepšit zážitek ze Sims! podívejte se na všechny naše další průvodce! Pro více Sim a herních novinek nás určitě sledujte na Gamer Journalist. Zveřejňujeme herní tipy, průvodce a novinky pro oblíbené herní tituly a ty nadcházející.

Mod Pack: Otevřená škola pro děti a mládež 1.55

Mod Pack: Otevřená škola pro děti a mládež

S tímto globálním modem můžete poslat své Simíky do školy i do otevřené kariéry.

Mod obsahuje dvě nové veřejné prostory: základní školu a střední školu. Můžete si je stáhnout z galerie nebo si je postavit podle svého.

Stejně jako v otevřených lomech se vás hra před odchodem do školy zeptá, zda chcete jít s dítětem, nebo ho poslat samotného. V tomto případě bude jeho školní den probíhat stejně jako dříve. Po odeslání vás hra zavede na odpovídající pozemek, kde bude škola sídlit. Dítěti budou zadávány úkoly, které bude muset během školního dne splnit, v důsledku čehož jeho výkon buď bude stoupat, nebo klesat.

Zajímavé:  Domy mizí v The Sims 4.

Autor podotýká, že ve škole není tak snadné vytvořit více či méně pestré a zajímavé aktivity, takže mod obsahuje i tyto funkce: seznámení mezi studenty, různé výlety se třídou, různé školní akce a tak dále.

Základní škola

Typický den ve škole má čtyři hlavní cíle: kreslení na speciálním stole, hraní na housle, studium na počítači a provádění pokusů v chemické laboratoři. Průměrná doba trvání každého cíle je 15 minut.

Když však vaše dítě přijde do školy poprvé, dostane příležitost seznámit se s ostatními studenty.

Třetí školní den bude vždy někam výlet. Toto je podrobně probráno níže.

Po třetím dni proběhnou všechny události v náhodném pořadí.

Střední škola

Školní den pro dospívající tráví učením se různých dovedností: hraním na nástroj, sportováním, ovládáním dalekohledu a používáním počítače. V pondělí budou další kuchařské cíle. Ve čtvrtek budou další cíle pro malování a zpracování dřeva.

Kromě hlavních cílů budou k dispozici i exkurze a další novinky.

Výlety na výlety

Jít někam se svou třídou je jednou z náhodných událostí, které se během školního dne stanou. Dítě i dospívající mohou být posláni do knihovny nebo muzea, kde budou muset splnit cíle, aby dosáhli akademického úspěchu. Teenageři mohou být posláni do tělocvičny. Možnost jít na exkurzi bude záviset na akademickém výkonu vašeho dítěte, pokud je dítě špatným studentem, je nepravděpodobné, že bude přijat. Pokud je to výborný student, pak je pravděpodobnost téměř stoprocentní.

Do seznamu navštívených míst mohou být zahrnuta i skrytá místa!

Pokud máte nainstalovanou sadu Hiking Playset, děti mohou být také poslány na jedno z míst v Granite Falls.

Týdenní soutěže

Simíci s dobrými známkami budou mít přístup k další možnosti: týdenní sběratelské soutěže. Pátek pro děti, úterý pro teenagery. Děti budou poslány do náhodné oblasti, kde budou muset sbírat předměty a společně se fotit.

Zajímavé:  Jak vyzvednout dítě ze sirotčince v The Sims 4.

Den kostýmů

Ve středu bude mít základní škola krojový den. Kromě běžných činností budou muset Simíci nosit jakýkoli kostým. Připravte se na spoustu hot dogů!

Háky jsou mokasíny

A studium na škole samozřejmě není jen těžká muka a nacpaní. Nezapomínejme na zábavnou složku školního dne!

Děti, které neuspějí, budou mít příležitost získat novou dovednost, běžně nazývanou „Nečinnost“. Když bude mít vaše dítě dvojku, existuje možnost, že bude chtít vynechat školu a poslat hologram do školy místo sebe! Schopnosti lenocha dítěte se budou rozvíjet v pozadí, zatímco bude vynechávat školu. Zároveň dostane náladičky pozornosti a energie a také náladovky napětí, protože hrozí, že bude přistižen.

Poté, co dítě získá 2. úroveň dovednosti flákač, bude moci školu kdykoli přeskočit, nejen pokud bude mít špatnou známku.

Pro začátek mohou Simíci vynechat pouze hodiny ve své oblasti. Jak se jejich schopnost nečinnosti bude zvyšovat, budou jim k dispozici další losy.

Instalace modu (nezapomeňte pozorně číst!)

Instalace

1. Z odkazu ke stažení si musíte stáhnout dva archivy: Základní Mod и Seznam míst Mod . Rozbalte oba archivy do složky Mods.

2. Dále je potřeba ve městě zřídit dva typy škol: základní školu a střední školu. Můžete si jej postavit sami, nebo si stáhnout hotové z galerie. Chcete-li najít školu v galerii, musíte kliknout na výběr lokalit a poté vybrat typ pozemku: Základní škola nebo Střední škola. Doporučujeme vybrat losy od autora modu, jsou zveřejněny pod přezdívkou ZerbuTabek. Doporučujeme také školy od autora SimplyNando. Pokud nemáte přístup do galerie, můžete si stáhnout níže uvedené hotové školy.

Nezapomeňte nastavit typ webu prostřednictvím režimu výstavby nebo režimu správy města! Jinak mod nebude fungovat správně.

Zajímavé:  Jak používat mod pro žádné vaření bez jídla v Sims 4.

3. Nezapomeňte, že toto není oficiální obsah! Proto se doporučuje ušetřit, než dítě poprvé pošlete do školy.

Připravené školy

Základní škola
Autor Zerbu

Chcete-li zobrazit skrytý text, přihlaste se nebo zaregistrujte.

Střední škola
Autor Zerbu

JBySzND.jpg

Střední škola
Autor JednodušeNando

Střední škola
Autor uroshdemz

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»