Dům

Jak si postavit dům v The Sims 4

Pokud vaši Simíci potřebují nový domov, pak je čas přijít na to, jak si postavit krásný domov! Udělejme to: ve hře Sims 4 je mladé rodině přiděleno přibližně 20 000 Simoleonů na stavbu, níže uvidíte startovací dům za 18 000, bude se hodit pro výzvy (například pro hru bez kódů). Můžete si jej stáhnout zdarma, stejně jako ostatní domy pro Simíky 4 a 3 z této stránky, nebo (ještě lépe) začít stavět svůj vlastní! Zde je video krok za krokem bez zrychlení.

Dům je určen pro pár Simíků, v prvním patře je obývací pokoj s kuchyňským studiem a jídelním koutem. Samostatný pokoj má malou koupelnu se sprchovým koutem. Ve druhém patře je společná ložnice se vstupem na krytý balkon. Mimochodem, dostanete se do něj z obývacího pokoje, po schodech nebo z ulice, je zde samostatný vchod. Prozradím vám pár tajemství ekonomické výstavby.

Jak můžete ušetřit peníze při výstavbě?

  • po zadání kódu pro další položky (připomenu vám, jak otevřít ladění v Sims 4), budete mít přístup k bezplatným a velmi levným sochám, produktům, knihám — lze je použít v normální podobě nebo zvětšit (pomocí shift+]);
  • ve velkých místnostech je výhodné nainstalovat bezplatné osvětlení od ladění (stejné „kruhy“), v malých místnostech budete muset stále brát lampy, neosvětlují stěny;
  • místo drahých obrazů si můžete vzít samolepky na zeď, jsou levnější, ale mohou vypadat zajímavě, zejména na tmavém pozadí;
  • příčky jsou levnější než stěny, pokud potřebujete příčku uvnitř, použijte je, není rozdíl;
  • místo drahých velkých předmětů použijte zvětšené malé: místo koberce, levného koberce, keře hortenzie lze nahradit zvětšenými kopretinami — to je mnohem levnější a vypadá normálně.
Zajímavé:  Nábytek není zobrazen ve stažených domech v Sims 4.

Pro stavbu jsem zvolil pozemek 20×15 a využíval hlavně základní hru. Z doplňku „Pojďme se spolu bavit“ je jen kytka na balkoně, z „Do práce“ sloupek a entrevolty do jídelního koutu a televize se mi také zdála nejroztomilejší v designu obývacího pokoje .

Obývací pokoj ve startovacím domě

Pokud tyto doplňky nejsou ve vaší hře, bude dům nainstalován bez nich, nahraďte je dostupnými položkami, může to být ještě zajímavější. A ještě něco: některé věci se dají využít i k jiným účelům: v tomto domě jsem místo nočních stolků vzal jednoduché police a čelo postele nahradil nízkou přepážkou. Tak se ukázalo spojení designu schodiště a nábytku v jeden celek.

Jak si udělat ložnici v Sims 4

Ujistěte se, že se pokusíte změnit vše svým vlastním způsobem: textury, rozložení, přidání nebo nahrazení věcí. A posílejte své nápady, je velmi zajímavé, co se stane!

Příspěvek publikoval autor Masha v sekci Videonávody a označil ho až 3 Simíci. Uložte si permalink do záložek.

Krásné domy v Sims 3 a Sims 4: jak stavět (diagramy a fotografie)

Průvodci

Autor Jarl Eirik Doba čtení 2 min Zhlédnutí 113k. Aktualizováno 18.10.2021

Krásné domy v The Sims 3 a 4: jak je postavit krok za krokem

Hrajete ve hře za jedinou postavu nebo malou rodinu, nebo jste možná již vychovali více než jednu generaci Simíků a potřebujete rodinné sídlo? Máte skromné ​​příjmy nebo jste již majitelem velké firmy? Při stavbě domu na tom nezáleží. Každý chce mít v The Sims 4 krásný dům a v tomto článku můžete najít inspiraci a užitečná schémata pro stavbu domu v The Sims 3 nebo The Sims 4.

Zde je krátký průvodce fázemi stavby domu.

  1. Nejprve se rozhodněte, zda jej budete mít dvoupodlažní nebo se bude skládat z jedno patro. Možná dokonce chcete stavět domy s mnoha podlažími? Rozhodujeme se podle velikosti domu, podlaží, počtu místností a podobně. Zde je třeba vycházet z faktorů, jako je počet rodinných příslušníků, částka, která je k dispozici na výstavbu, a velikost vašeho pozemku.
  2. Dále přejdeme k samotné části stavby domu a načrtneme budoucí hranice domu. Pokud ho chcete zvýšit, měli byste udělat základ pro dům. Stavíme budoucí hranice domu, označujeme stěny místnosti. Plánujeme okna, dveře a schodiště.
  3. Poté, co je rám domu připraven, přejdeme k dezertu — výběr budoucího interiéru našeho domova. Vybíráme obklady stěn, okna, dveře, podlahy. Zde se můžete řídit pouze svou představivostí a touhou. Mnoho doplňků a vybavení vám snadno poskytne možnost vybrat si jakýkoli styl. Chcete dům v gotickém stylu, moderní s prvky futurismu a hi-tech, nebo ho udělat ve venkovském stylu — je to na vás.
  4. A poslední úpravy — nákup veškerého potřebného nábytku, zařizování designu našeho nádvoří, nákup všeho, co potřebujeme. A nyní konečně můžeme opustit stavební režim a užívat si života v našem novém hnízdě.
Zajímavé:  Jak změnit výšku v Sims 4 pomocí modu.

Plány stavby domu pro Sims 4 a Sims 3

Připravili jsme pro vás několik užitečných schémat pro stavbu domu pro každý vkus a zde jsou.

Výběr fotek (obrázků) těch nejkrásnějších domů

Připravili jsme také výběr krásných domů z The Sims 3 a The Sims 4, které vás budou inspirovat k vytvoření něčeho podobného a tak krásného. Možná vám některé domy poskytnou pár nápadů. Tak pojďme.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»