Dům

Jak přimět ducha, aby se v domě objevil v The Sims 4

Aby se ve hře objevil duch, musí Simík zemřít. Ale na smrti záleží, protože pak ovlivní vlastnosti ducha. Například, pokud Sim zemřel hlady, pak tato potřeba bude klesat rychleji, když je duchem. Pokud jste zemřeli v bazénu, pak z ducha vždy poteče voda a on se jich bude bát. Pokud Simík zemře na stáří nebo přepracování, bude síla ducha klesat rychleji. Pokud byla smrt způsobena rozpaky, hněvem nebo smíchem, podle emoce smrti se duch objeví jako nálada trapnosti, hněvu nebo hravosti a přenese se na další postavy.

Smrt je tedy třeba vybírat opatrně. Pro mě je nejlepší zbavit se hysterie (smích), nebo sníst fugu nigiri nevalné kvality.

Když Simík zemře, objeví se náhrobek nebo urna, která musí být oplakána a vybrána akce „posílit pouto“. Pokud stisknete akci „poslat duši do posmrtného života“, duch se rozhodně neobjeví. Obvykle, pokud truchlíš, duch se objeví ještě tu samou noc. Dále, pokud je škála přátelství plná z 95 %, může být duch přidán do rodiny. Se Simíkem je lepší se kamarádit až do smrti, protože navázat přátelství se samotným duchem je mnohem obtížnější. Po přidání do rodiny se z ducha stává plnohodnotná herní postava, jen nemůže porodit ani počít dítě.

systém vybral tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Hledač dobrodružství [103 tis.]
Před 8 lety

V oblíbené hře The Sims 4 se duchové objevili až s aktualizací z 2014. října 1.0.732.20 ve verzi XNUMX.

Podívejme se, jak se ve hře objevuje duch.

Zajímavé:  Jak stavět domy v The Sims 4.

Když postava zemře, objeví se nad ní náhrobek a vy máte možnost udělat následující:

1) Pokud opustíte náhrobek, pak se za pár dní duch objeví, nebo se možná objeví hned;

2) Můžete odstranit náhrobek a tím to končí, žádný duch tam nebude.

Pokud jste se vydali první cestou, pak je tu také možnost, že se duch neobjeví, hra ho může jednoduše smazat. A duchové se obvykle objevují v noci.

Z daného ducha je také možné udělat hratelnou postavu a v současnosti existují tři způsoby, jak z ducha udělat hratelnou postavu:

1) Nejsprávnější je vylepšit své přátelství na 95% a poté ho pozvat do své rodiny;

2) Nedělejte si starosti s údržbou kódu;

3) A další způsob je stahování z galerie.

Herní postava ducha si zachovává stejné dovednosti jako běžný hráč, ale je tu malé omezení, a to, že nemůžete mít děti, ale můžete mít sex.

Jediná věc, kterou můžete pomocí kódů udělat, je otěhotnět ducha, ale stále nebude moci nikoho porodit.

Zde je několik stručných informací o tom, jak získat ducha ve hře SIMS 4.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Annet 007 [26.5 tis.]
Před 7 lety

Vývojáři hry Sims 4 po dlouhou dobu nepřidávali do hry duchy. Pak ale vyslyšeli požadavky hráčů a přidali je.

Dovolte mi připomenout: Simíci se po smrti (ať už stářím nebo nehodou) stávají duchy. Někdy mohou duchové navštívit živé Simíky.

Chcete-li vytvořit ducha v The Sims 4, musíte ho zabít. Například: založte oheň tím, že dáte nezkušenému Simíkovi nejlevnější kamna. Po vypuknutí ohně oploťte oblast s kamny zdmi, Simíci zemřou.

Je vhodné, aby na místě zůstal alespoň jeden živý Simík, jinak vás po smrti jednoho Simíka hra přenese do městečka, kde budete muset vytvořit nebo okamžitě usadit novou rodinu.

Zajímavé:  Jak obnovit domácí úkoly v The Sims 4.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Niki M [424K]
3 года назад

Duchové jsou nadpřirozené postavy, které jsou základem franšízy The Sims a znovu se objevují v hlavní hře The Sims 4. Duchové nejsou ve výchozím nastavení hratelné postavy, ale lze je přehrát.

Simík, který zemře, zatímco vy aktivně hrajete za jeho domácnost, zanechá na místě své smrti náhrobek (náhrobní kámen, pokud je venku, nebo urnu, pokud je uvnitř). V režimu Build jej lze přesunout na vhodnější místo a bude sloužit jako připomínka jejich života a odkazu. Vlastně docela připomínka, že se dříve nebo později zjeví duch zmíněného Simíka: vypadá skoro stejně jako v životě, jen je průsvitnější.

Jediný způsob, jak získat hratelného ducha v The Sims 4, je spřátelit se s duchem NPC a přidat ho do své domácnosti.

Funguje to v podstatě stejným způsobem jako získání spolubydlícího, až na to, že náhodnost zjevení duchů a nemožnost je kontaktovat telefonicky přidává další vrstvu složitosti.

Duchové dříve hratelných Simíků si zachovávají vztahové hodnoty s ostatními Simíky, které měli v době jejich smrti, přičemž k úpadku vztahu dochází poměrně mírným denním herním tempem, pokud neinteragujete. Rodinné a přátelské vztahy jejich postavení nezmění. Jakmile váš Ghost Sim pozvání přijme, okamžitě se stane plnohodnotným herním členem vaší aktivní rodiny.

Cheaty pro duchy.

Existují dva hlavní typy cheatů, jak přidat herního ducha do vaší rodiny. Jako vždy začněte uložením hry, otevřením cheatovací konzole a zadáním „testingcheats on“. Poté, v závislosti na tom, jaký výsledek chcete, zadejte jeden z následujících cheatů:

Přidání ducha NPC do domu: Pokud chcete rychle přidat existujícího ducha NPC do domu svého Simíka, stiskněte Shift + klikněte na ducha a vyberte možnost „Přidat do domácnosti“ z vyskakovací nabídky ladění. Funguje to stejně jako sociální interakce Family Invite v tom, že postavu okamžitě učiní hratelnou ve vaší rodině, ale nelze ji odmítnout.

Zajímavé:  Jak používat woohoo mod v The Sims 4.

Proměna živého Simíka v ducha: Pokud chcete, aby se herní Simík bez prodlení proměnil v herního ducha, je to jediný způsob, jak toho dosáhnout. Po výběru budoucího ducha jako aktivní postavy zadejte „traits.equip_trait“. Tímto způsobem lze vybavit jakoukoli příčinu smrti ze základní hry nebo rozšíření: například traits.equip_trait hlad promění vašeho Simíka okamžitě v ducha, který zemřel hladem, aniž by vám bylo nepříjemné sledovat, jak umírají hlady. Nedostanou značky na hroby a jejich blízcí nebudou dostávat smutné náladovky spojené s jejich smrtí; nepřijdou o práci ani o milostné vztahy.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»