Dům

Nábytek se ve stažených domech v Sims 4 nezobrazuje

Proč mody ve hře Sims 4 nefungují a jak to opravit — 5 kroků

Někteří hráči mají problémy s používáním modů v The Sims 4. Je dost snadné zjistit příčinu chyby, pokud rozumíte tomu, jak mody fungují. Nejčastěji je problém v tom, že uživatel nesprávně nainstaloval další obsah. Podívejme se, proč mody nefungují ve hře pro jednoho hráče The Sims 4. Uvedeme také příklady, jak tuto chybu opravit.

Co jsou mody a jak fungují?

Mods – od slova „modifikace“ – jsou dodatečné změny pro počítačové hry, které obvykle vytvářejí vývojáři třetích stran.

Proč mody ve hře Sims 4 nefungují a jak to opravit - 5 kroků

Důvody, proč mody nemusí fungovat

  1. Nesoulad s verzí Sims 4 a doplňky.
  2. Nevymazaná mezipaměť a soubory cookie.
  3. The Sims 4 má zakázáno zobrazovat změny ve skriptech.
  4. Soubory nebyly rozbaleny z archivu zip.
  5. Uživatel si sám nastavil zákaz zobrazování uživatelského obsahu.
  6. Neplatná cílová složka.
  7. Uživatel nenahrál síť.
  8. Hra padá – zejména při velkém množství nainstalovaných změn.

Jak vyřešit problém s nefunkčními mody

Než začnete problém řešit, zkontrolujte, zda jste rozbalili mod soubory. Chcete-li extrahovat mody z archivu, použijte jakýkoli standardní archivátor.

Proč mody ve hře Sims 4 nefungují a jak to opravit - 5 kroků

Zkontrolujte nastavení hry, mody mohou být zakázány

Otevřete nastavení sandboxu a podívejte se na aktuální seznam nainstalovaných modů. Zde vidíte, že některé změny nejsou aktivovány. Zapněte je.

Zajímavé:  Jak rychle získat peníze v Sims 4 pomocí cheatu.

Vymažte mezipaměť hry

V některých případech pomůže vymazání mezipaměti Sims 4. Chcete-li to provést, přejděte do sekce „Dokumenty“, poté „Electronic Arts“ a „The Sims 4“. Zde vyhledejte soubor s názvem „localthumbscache.package“. Zde budete mít přístup do složky „cache“ – a v ní „cachestr“. Pokud existuje složka „onlinethumbnailcache“, můžete ji také bezpečně odeslat do koše. Když hráč vymaže soubory mezipaměti, herní obsah se v jistém smyslu sám opraví a opraví.

Proč mody ve hře Sims 4 nefungují a jak to opravit - 5 kroků

Aktualizujte mody a hru

Někdy je důvodem, proč další rozšíření nefungují, stará edice Sims 4. Pokud tedy hráč neaktualizoval Sims 4 rok nebo déle, pak jsou nefunkční rozšíření v tomto případě logická. Vývojáři třetích stran pravidelně vydávají obsah, který odpovídá novým přírůstkům Sims 4.

Proč mody ve hře Sims 4 nefungují a jak to opravit - 5 kroků

Stává se ale také, že modifikace je zastaralá a neodpovídá této verzi Sims 4. Nezbývá, než počkat na vydání aktualizované modifikace. Stojí za zvážení, že změny se zpravidla vytvářejí pro licencovaný obsah. Pokud má tedy uživatel nainstalovanou pirátskou verzi Sims 4, pak je vysoká pravděpodobnost, že herní doplňky nebudou fungovat správně.

Doporučujeme používat licencované herní programy. Nejen, že je to etické a skvělý způsob, jak mohou hráči vyjádřit přímou vděčnost tvůrcům za vývoj aplikace, ale také to umožňuje bezproblémové úpravy.

Ujistěte se, že jste si stáhli všechny doplňky modu

Chcete-li to provést, vyhledejte na jednotce počítače příslušnou složku s doplňky pro tento simulátor života. Nezapomeňte také zkontrolovat nastavení Simíků, zda zobrazují seznam nezbytných změn. Pokud tedy doplňky chybí, musíte si je stáhnout a nainstalovat.

Proč mody ve hře Sims 4 nefungují a jak to opravit - 5 kroků

Doporučujeme také zkontrolovat, zda byl stažen soubor „Resource.cfg“, který se nachází v tematické složce „Mods“. Pokud tento soubor není přítomen, pak se doplňky nebudou moci načíst do Sims.

Zajímavé:  Kde postavit dům v The Sims 4.

Odstraňte poškozené nebo konfliktní mody

V některých případech se uživatelé potýkají s poškozenými nebo konfliktními úpravami. Pokud The Sims 4 zamrzne a neustále padá na hlavní obrazovku, nejčastěji to znamená poškozené soubory.

K nápravě této situace je nutné odstranit všechny nesprávné úpravy, které narušují normální fungování systému. Odinstalujte také další soubory obsahu, které jsou v konfliktu s operačním systémem vašeho počítače, jinými mody nebo samotnou hrou. Úpravy stahujte pouze od důvěryhodných vývojářů, protože vždy existuje riziko stažení virem infikovaného programu do vašeho osobního počítače.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»